Hostessy

Prestiżowa agencja hostess

Wyjątkowe hostessy tylko u nas!

Nasza firma to doświadczona agencja hostess, która posiada ugruntowaną pozycję w branży. Współpracujemy z kilkuset dziewczynami w całym kraju, które wyróżnia nie tylko uroda, ale także charakter. Jeśli szukasz wyjątkowej hostessy do swojego projektu, to u nas na pewno ją znajdziesz!

Najlepsza agencja hostess

hostessy

Poszukujesz hostessy lub hostess, które wyróżnią Twój produkt lub usługę? Oczekujesz nie tylko dziewczyn o określonych warunkach fizycznych, ale także doświadczonych i pracowitych? Nasza agencja hostess to jedna z najlepszych firm w branży – do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami. W naszych działaniach kierujemy się nastawieniem na wysoką jakość usług, przy czym zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro naszych podopiecznych.
Współpracujemy z kilkuset dziewczynami w różnym wieku w całym kraju. Nasze hostessy to osoby doświadczone i profesjonalne, które reprezentują różne typy urody – na pewno nie będziesz miał problemu z wyborem odpowiedniej dziewczyny do swojego projektu. Spełniamy życzenia najbardziej wymagających Klientów – jeśli chcesz pomożemy znaleźć Ci odpowiednią hostessę, ale także za Ciebie przeprowadzimy dodatkową rekrutację. Z nami masz pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z Twoją wizją!

Dlaczego warto wybrać agencje Infernal?

W naszych działaniach stawiamy nie tylko na indywidualne podejście do Klienta, ale także na pełną współpracę – zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc. W Twoim imieniu możemy podpisać umowy z wynajętymi dziewczynami oraz zapewnić transport.
Nasza agencja hostess posiada kilkaset dziewczyn w bazie, które mieszkają na obszarze całej Polski – u nas odległość nie jest przeszkodą! Hostessy, z którymi współpracujemy to profesjonalne osoby, które na swoim koncie mają udział w co najmniej kilku projektach, dzięki czemu praca z nimi będzie przebiegała szybko i sprawnie. Pod swoimi skrzydłami mamy dziewczyny, które nie tylko wyróżnia uroda, ale również otwartość na rozwój oraz łatwość wcielania się w powierzone im role.

Nasze Hostessy to:

• wyjątkowe dziewczyny, które wyróżnia uroda i charakter;
• osoby, który nie boją się wyzwań i nastawione są na ciężką pracę.
Tylko u nas masz pewność, że zawsze wybierzesz odpowiednią hostessę do swojego projektu!

Baza doświadczonych i sprawdzonych hostess

W naszej bazie znajduje się ponad kilkaset dziewczyn z całego kraju – na stronie prezentujemy tylko kilka. Jeśli chcesz poznać naszą całą bazę to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj! Zainteresowała Cię jedna z udostępnionych na naszej stronie hostess? Widzisz ją w swoim projekcie? Zadzwoń lub napisz do nas e-mail.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.