Hostessy

Prestiżowa agencja hostess z siedzibą w Warszawie działająca na terenie całego kraju

Hostessy – profesjonalne i wyjątkowe tylko u nas!

Hostessy z Infernal do wynajęcia na wszelkiego rodzaju wydarzenia w całej Polsce. Nasza agencja posiada ugruntowaną pozycję w branży. Współpracujemy z kilkuset hostessami, które cechuje nie tylko uroda, ale także osobowość. Jeśli szukasz uroczej pani do swojego zlecenia, to u nas na pewno ją znajdziesz!

Najlepsza agencja hostess

hostessy

Poszukujesz hostessy lub hostess, które wyróżnią na przykład Twój produkt lub usługę? Oczekujesz nie tylko pań o określonych warunkach fizycznych, ale także doświadczonych i pracowitych? Jesteśmy jedną z lepszych agencji na rynku – do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami. W naszych działaniach kierujemy się nastawieniem na wysoką jakość usług, przy czym zawsze jednak na pierwszym miejscu stawiamy na dobro naszych podopiecznych oraz rekrutacje na najlepszą hostessę.
Działamy z kilkuset hostessami w różnym wieku. Nasze hostessy to osoby piękne i doświadczone, które reprezentują różne typy urody – na pewno nie będziesz miał problemu z wyborem odpowiedniej dziewczyny do swojego projektu. Spełniamy życzenia najbardziej wymagających Klientów – jeśli chcesz pomożemy znaleźć Ci profesjonalną hostessę, ale także za Ciebie przeprowadzimy dodatkową rekrutację. Z nami masz natomiast pewność, że projekt zostanie zrealizowany zgodnie z Twoją wizją!

Dlaczego warto z współpracować z naszymi hostessami?

W naszych działaniach stawiamy nie tylko na indywidualne podejście do Klienta, ale także na pełną współpracę. Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc. W Twoim imieniu możemy podpisać umowy z wynajętymi dziewczynami oraz zapewnić transport.
Nasza firma ma do dyspozycji kilkaset dziewczyn w bazie, które mieszkają na obszarze całej Polski – u nas odległość nie jest przeszkodą! Hostessy z Infernal, z którymi mamy do czynienia to urocze osoby, które na swoim koncie mają udział w co najmniej kilku projektach, dzięki czemu praca z nimi będzie przebiegała szybko i sprawnie. Pod swoimi skrzydłami mamy hostessy, które nie tylko wyróżnia piękność, ale również otwartość na rozwój oraz łatwość wcielania się w powierzone im role.

Wszystkie nasze hostessy to przede wszystkim:

• uśmiechnięte dziewczyny, które charakteryzuje wygląd i charakter;
hostessy, które nie boją się wyzwań i nastawione są ponadto na ciężką pracę.
Tylko u nas masz pewność, że zawsze wybierzesz odpowiednią hostessę do swojego projektu!

Wynajmij inteligentną i piękną hostessę na swoje wydarzenie!

W naszej bazie znajduje się ponad kilkaset hostess z całego kraju. Na stronie są tylko nowe osoby nie dawno zgłoszone. Jeśli chcesz poznać naszą całą bazę to nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dzisiaj! Zainteresowała Cię jakaś hostessa z udostępnionych na naszej stronie? Widzisz ją w swoim projekcie? Zadzwoń lub napisz do nas e-mail.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.