Hostessy Poznań

Agencja oferująca wynajem hostess i hostów w Poznaniu

hostessy Poznań

Wynajem hostessy – agencja hostess i modelek Poznań Infernal

Szukasz sprawdzonych, doświadczonych hostess? A może chcesz otrzymywać angaże wymagające pracy na eventach? W obu przypadkach zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej agencji zatrudniającej piękne hostessy w Poznaniu na terenie całego kraju.

Hostessa – ważna pomoc przy eventach organizowanych na terenie miasta Poznań

Obowiązki hostessy Poznań (lub mężczyzny – hosta) są zróżnicowane i wynikają z oczekiwań klienta oraz charakteru określonego eventu, którego dotyczy zlecenie. Polegają m.in. na:

 • udzielaniu informacji uczestnikom eventu,
 • witaniu gości,
 • rozdawaniu gadżetów sponsorskich i materiałów promocyjnych,
 • prowadzeniu stoiska firmowego na targach,
 • degustacja przekąskami czy napojami.

Angaże są przyznawane przez firmy, instytucje publiczne czy innego rodzaju organizacje. Klienci szukają profesjonalistek, które wyróżniają się między innymi:

 • łatwością w nawiązywaniu kontaktów,
 • wysoką kulturą osobistą,
 • sympatyczną aparycją,
 • atrakcyjnym wyglądem,
 • znajomością języków obcych,
 • znajomością procedur marketingu czy PR.

Powyższe wymagania wynikają z prostej zależności. Otóż hostessa jedynie współpracuje z daną marką, na przykład jednorazowo, przy okazji wydarzenia. W praktyce staje się jej twarzą i ambasadorką. Ciąży na niej spora odpowiedzialność za wizerunek przedsiębiorstwa i sprawną realizację założonych celów, na przykład, gdy zadanie polega na zachęcaniu klientów do podejścia do stoiska na targach lub obsłudze gości VIP.

statystki na planie w Gorzowie WielkopolskimDlaczego opłacalne jest bycie hostessą w agencja modelek i hostess?

Jest kilka podstawowych argumentów wynikających z pracy w charakterze hostessy. Pierwszą są zarobki – relatywnie wysokie, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek poświęconego czasu do honorarium. Dla doświadczonej, cenionej hostessy Poznań znajdowanie atrakcyjnych zleceń to nie problem. Wszystko zależy wówczas od tego, jak traktuje się ten rodzaj pracy – jako główne źródło dochodu czy dorywcze zajęcie.

Jeszcze inną kwestią jest możliwość nabycia bezcennych znajomości. Targi, konferencje, eventy branżowe, zamknięte spotkania firmowe – te wszystkie wydarzenia sprzyjają budowaniu bogatej sieci znajomości, które owocują w przyszłości, już na innym stanowisku pracy lub w odmiennym charakterze. Trudno o lepszą autoprezentację niż udział w działaniach reklamowych firm i innych organizacji. Stając się twarzą danej firmy, można nabyć wiele doświadczeń i zmierzyć się z wymagającymi sytuacjami.

Każde wydarzenie w roli hostessy Poznań rozwija kolejne umiejętności – radzenia sobie ze stresem, wysoka kultura osobista, komunikacji (także w językach obcych) czy perswazji. Tak zwane kompetencje miękkie są uważane za podstawę sukcesu w wielu zawodach, dlatego udział w eventach warto traktować jako swoisty „poligon doświadczalny”, na którym można przy okazji dobrze sobie zarobić.

Jak zostać hostessą w Poznaniu?

Jeśli chcesz rozwinąć swoją karierę w zawodzie hostessy, poszukaj profesjonalnego zlecenia. Dużo łatwiej o atrakcyjne angaże, gdy jest się pod opieką profesjonalnej agencji hostess działającej w Poznaniu i pozostałych miastach Polski. Agencja hostess i modelek Poznań Infernal już od przeszło 10 lat. Specjalizujemy się przede wszystkim w reprezentowaniu i wynajmowaniu młodych hostess, hostów, modelek czy statystek na pokazy mody, sesje zdjęciowe, akcje promocyjne, imprezy firmowe i międzynarodowe targi poznańskie.

Znajdź na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Wypełnij oczywiście niezbędne informacje, załącz dobrej jakości zdjęcia i oczekuj na kontakt oraz zaproszenie na casting. Wskaż swoje doświadczenie, cechy wyglądu czy dodatkowe kompetencje (na przykład znajomość języków obcych). Określ, czy odpowiada Ci na przykład praca hostessy i fotomodelki jednocześnie, czy na przykład szukasz zagranicznych form zatrudnienia.

Wynajem hostessy – jak je rekrutować w mieście Poznań?

Współpraca z agencją hostess Infernal jest też dobrym wyborem dla organizatorów eventów oraz przedsiębiorstw zainteresowanych działaniami marketingowymi na rozmaitych wydarzeniach. Zamiast długotrwale rekrutować wśród niezweryfikowanych hostess – można od razu otrzymać propozycje współpracy z kandydatkami spełniającymi określone oczekiwania, na przykład dotyczące znajomości języka obcego, wyglądu czy wieku. Wystarczy zgłosić się do naszej agencji ze swoim zapotrzebowaniem, żeby otrzymać kompleksowe i profesjonalne wsparcie w rekrutacji odpowiednich hostess. W Poznaniu i innych, dużych miastach to konieczne, aby skutecznie realizować nowoczesne działania reklamowe na pokazach mody, reklamach telewizyjnych i akcjach promocyjnych.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.