Agencja aktorska Warszawa

Aktorzy i aktorki do filmów, seriali, reklam i wydarzenia artystyczne

agencja aktorska WarszawaAgencja aktorska Warszawa – INFERNAL

Sprawdź, jak funkcjonuje profesjonalna i doświadczona agencja aktorska w Warszawie. Przeczytaj, jak nasza firma ułatwia zaangażowanie właściwych aktorów i aktorek do ról w realizacjach filmowych, serialowych, teatralnych czy reklamowych. Dowiedz się, czego można się spodziewać po naszych kandydatach z bazy Infernal. Jak usprawnić casting, aby jak najszybciej zorganizować odpowiednią obsadę realizacji filmowej (od seriali telewizyjnych, po internetowe spoty reklamowe).

Agencja aktorów i aktorek w Warszawie – dlaczego tutaj?

Agencja aktorska Warszawa Infernal funkcjonuje na obszarze całej Polski, a siedziba mieści się w stolicy przy ul. Chełmskiej 21. Stolica jest właściwym rynkiem, ponieważ w żadnym innym mieście nie dzieje się tak sporo na polu realizacji artystycznych czy reklamowych. Jak przystało na największe miasto w Polsce, tu mieszczą się duże podmioty, agencje reklamy; tu także działa duże środowisko filmowe – od reżyserów, przez aktorów, po wszystkich pozostałych członków ekipy, na przykład specjalistów od castingu.

Casting jest oczywiście procesem bardzo ważnym, dużo zależy od sukcesu w jego produkcji. Warto zauważyć, że ważne jest nie tylko pozyskanie odpowiednich twarzy do obsadzenia głównych ról – do uzyskania pożądanego rezultatu na ekranie potrzebni są także aktorzy, aktorki drugo i trzecioplanowi oraz statyści i epizodyści.

agencja statystów KielceCzemu warto współpracować z naszą agencją aktorską?

Bazująca na obustronnym zrozumieniu potrzeb i interesów współpraca obsady odpowiedzialnej za realizację i agencji aktorskiej może przynieść bardzo wiele efektów. Przede wszystkim to duża wygoda i zaoszczędzenie cennego czasu. Gdy osoby odpowiedzialne za casting mogą wybierać ze sporej bazy już sprawdzanych i rekomendowanych aktorek i aktorów, dużo prościej przeprowadzić sprawny casting – czy to statystów do serialu, czy głównych postaci spotu telewizyjnego.

Infernal – sprawdzona agencja aktorska z Warszawy

Od przeszło 10 lat agencja Infernal z Warszawy rozwija bazę obejmującą:

 • aktorki i aktorów,
 • statystki i statystów,
 • epizodystki i epizodystów,
 • hostessy i hostów,
 • modelki i modeli,
 • fotomodelki i fotomodeli.

Agencja aktorska Infernal pomaga kandydatom w uzyskiwaniu zleceń do przeróżnych produkcji filmowych na przykład reklamowych i artystycznych, wspieramy także na etapie pozyskiwania angaży przy okazji imprez firmowych i wydarzeń branżowych na terenie miasta Warszawa. Ułatwiamy karierę w świecie modelingu i fotomodelingu. Choć rekrutujemy z całego kraju, działamy głównie w Warszawie, gdzie mieści się nasza siedziba agencji. Tutaj możemy nawiązać dynamiczną współpracę, dzięki której otrzymasz bezpośredni kontakt do aktorek i aktorów wzorowych do obsadzenia ról w Twojej realizacji.

O naszych dotychczasowych produkcjach możesz przeczytać ponadto na stronie głównej. Bardzo chętnie dzielimy się doświadczeniem i spostrzeżeniami na agencyjnym blogu. Sprawdzając ogólnodostępne zasoby, możesz z pełnym przekonaniem stwierdzić na nasz temat: „oni są transparentni!”. Każdego dnia działamy na rzecz rozwoju agencji aktorskiej, której współpracownicy z powodzeniem biorą udział w spotach reklamowych, eventach czy programach rozrywkowych.

Jak wygląda proces rekrutacji w agencji aktorskiej Infernal?

Dowiedz się, jak nasza agencja aktorska z siedzibą w mieście Warszawa rekrutuje, aby upewnić się, że współpraca z nami jest świetnym pomysłem, jeżeli szukasz sprawdzonych, mających określone predyspozycje aktorów i aktorek, ale także epizodystów, statystów, modelek czy hostess.

Zgłoszenia oczywiście przyjmujemy przez stronę internetową agencji. Wykorzystujemy w tym celu specjalny formularz zgłoszeniowy na naszej witrynie internetowej. Od dopiero co zaczynających aktorek czy aktorów oczekujemy wskazania między innymi:

 • podstawowych informacji osobowych i kontaktowych,
 • wymiarów sylwetki w klatce piersiowej, talii i biodrach,
 • barwy oczu i włosów,
 • znaków szczególnych,
 • zainteresowań,
 • linków do profili w social mediach.

agencja aktorskaNa etapie uzyskiwania pierwszych informacji interesuje nas wiele aspektów, na przykład opis dotychczasowego doświadczenia czy preferowane zajęcia w ramach współpracy. Sprawdzamy, czy potencjalne osoby znają języki obce, są chętni pracować w Warszawie i okolicach i czym w ogóle chcą się zająć, na przykład prócz aktorstwa również fotomodelingiem i tańcem. Wymagamy dodatkowo załączenia kilku fotografii przedstawiających prawdziwi i aktualny wygląd. Zdjęcia, które są podstawą oceny kandydatek i kandydatów, nie mogą być mało wyraźne i amatorskie. Warunkiem przesłania formularza zgłoszeniowego z fotografiami jest też zaakceptowanie naszego regulaminu.

Dopiero po tej procedurze weryfikujemy zgłoszenia i zapraszamy na kolejny etap castingu aktorki i aktorów o najciekawszym CV oraz odpowiednich cechach do współpracy przy produkcjach reklamowych, serialowych i artystycznych. Spotkanie na żywo, profesjonalna sesja fotograficzna, pogłębiony wywiad. Dzięki nim jesteśmy rozeznani, z kim nawiązujemy współpracę i kogo reklamujemy na naszej witrynie internetowej.

Aktorzy i aktorki ze stolicy

Podsumowując, jeżeli poszukujesz aktorki i aktorów, także do ról epizodycznych czy statystowania, zobacz bazę naszej agencji aktorskiej Infernal z Warszawy. Od wielu lat nasza agencja aktorska usytuowana w mieście Warszawa z pewnością buduje prestiż na stołecznym rynku i w całej Polsce. Pomagamy w sprawnym i skutecznym castingu. Wystarczy, że skontaktujesz się i przedstawisz swoje wymagania. My zajmiemy się resztą w ekspresowym tempie, z korzyścią dla Twojej produkcji filmowej.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.