Agencja modelingu Warszawa

Modelki i modele z Warszawy na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Agencja modelingu Warszawa – Infernal

Agencja modelingu Warszawa Infernal jest prestiżową firmą zajmującą się kompleksową organizacją modeli i modelek na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Usługi świadczymy w stolicy dla znanych i nieznanych projektantów, firm i fotografów. Na rynku istniejmy od 2011 roku i dzięki tak długiemu działaniu zdobyliśmy dość spore doświadczenie w tej pięknej branży. Posiadamy portfolio zdjęciowe każdej naszej osoby w bazie wraz z dokładnymi wymiarami i krótkim opisem przebiegu kariery. Na życzenie klienta możemy przesłać fotografie pod określone zlecenie lub dodatkowo przeprowadzić casting spotkanie w dowolnym studiu fotograficznym.

Trzymamy się zasady Klient nasz plan i w związku z tym nie ma dla niemożliwych realizacji do wykonania. Jesteśmy w stanie jako nie liczna firma zapewnić nawet dużą ilość modeli na określony pokaz mody lub sesje. Wszystko zależy od terminu jak i również budżetu kontrahenta. Możemy się poszczycić, że nasza agencja modelingu miała już natomiast taką akcje z dużą liczbą dziewczyn przy jednym pokazie w mieście Warszawa.

Ogromna baza profesjonalnych modeli na każde wydarzenie!agencja modelingu Warszawa

Agencja modelingu Warszawa Infernal posiada ogromną bazę sprawdzonych modelek i modeli. Selekcjonujemy nowe osoby i bardzo szczegółowo podchodzimy do zgłoszeń, dlatego mogą Państwo liczyć na profesjonalizm naszych dziewczyn i chłopaków. Staramy się ponadto wysyłać współpracowników na rożnego rodzaju kursy oraz autoprezentacji. Dzięki temu nasi modele są bardziej przygotowani do wykonania określonego zlecenia. Posiadamy przede wszystkim liczne referencje i opinie, świadczące o dobrze wykonanych usługach przez naszą agencje. Dokładnie znamy się na pracy i wiemy, gdzie i którą osobę można w dane miejsce lub realizacje zapewnić. Ostateczną zawsze decyzje w wyborze określonych twarzy pozostawiamy na koniec Klientowi.

Wyślij zgłoszenie już dzisiaj i współpracuj z nami przy zleceniach w Warszawie!

Chętne modelki i modele zamieszkałych w lokalizacji Warszawa, którzy chcą pracować w Agencja modelingu Infernal przy pokazach mody i sesjach fotograficznych serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasza firma gwarantuje najlepsze zlecenia na rynku. Jeśli lubisz kiedy robi się Tobie zdjęcia albo jak wszyscy patrzą na Ciebie kiedy idziesz po wybiegu w pięknej kreacji od projektanta to jak najszybciej wyślij do nas swoje portfolio. Zgłoszenie również można wysłać przez naszą stronę casting. Zapraszamy!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.