Agencja modelingu Warszawa

Modelki i modele z Warszawy na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Agencja modelingu Warszawa – Agencja Infernal

Infernal to agencja modelingu Warszawa, która jest prestiżową firmą zajmującą się kompleksową organizacją modeli i modelek na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Zapewniamy modeli najczęściej w Warszawie dla znanych projektantów, firm i fotografów. Na rynku istniejmy od 2011 roku i dzięki tak długiemu działaniu zdobyliśmy dość spore doświadczenie w tej pięknej branży. Posiadamy portfolio zdjęciowe każdej naszej modelki wraz z dokładnymi wymiarami i krótkim opisem przebiegu kariery. Na życzenie klienta możemy przesłać fotografie pod określone zlecenie lub dodatkowo przeprowadzić casting spotkanie w studiu fotograficznym. Trzymamy się zasady Klient nasz plan i w związku z tym nie ma dla nie możliwych realizacji. Jesteśmy w stanie jako nie liczna agencja modelek zapewnić nawet dużą ilość modeli na określony pokazy mody lub sesje. Wszystko zależy od terminu jak i również budżetu kontrahenta. Możemy się poszczycić, że mieliśmy już taką akcje z dużą liczbą modelek w Warszawie przy jednym pokazie.

Modelki i modele w Warszawieagencja modelingu Warszawa

Posiadamy w naszej agencji ogromną bazę sprawdzonych modelek i modeli. Selekcjonujemy nowe osoby i bardzo szczegółowo podchodzimy do zgłoszeń, dlatego mogą Państwo liczyć na profesjonalizm naszych osób. Staramy się wysyłać naszych współpracowników na rożnego rodzaju kursy modelingu jak i pozowania do zdjęć. Dzięki temu nasi modele są bardziej przygotowani do wykonania określonego zadania. Posiadamy liczne referencje i opinie, świadczące o dobrze wykonanych usługach przez naszą agencje. Dokładnie znamy się na naszej pracy i wiem dokładnie, gdzie i którą osobę można w dane miejsce lub realizacje zapewnić. Mimo wszystko ostateczną zawsze decyzje w wyborze postawiamy na koniec Klientowi.

Chcesz być modelką lub modelem? Zgłoś się do nas jak najszybciej

Chętne modelki i modele, którzy by chcieli pracować w naszej agencji modelingu w Warszawie przy pokazach mody i sesjach fotograficznych serdecznie zapraszamy do współpracy. Nasza agencja gwarantuje najlepsze zlecenia na rynku. Jeśli lubisz kiedy robi się Tobie zdjęcia albo jak wszyscy patrzą na Ciebie kiedy idziesz na wybiegu w pięknej kreacji od projektanta to jak najszybciej wyślij do nas swoje portfolio. Zgłoszenie również można wysłać przez naszą stronę casting dla modelki. Zapraszamy.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.