Aktorzy Warszawa

Aktorki i aktorzy z Warszawy do filmów, seriali, reklam i spektakli teatralnych

aktorzy WarszawaAktorzy Warszawa – szybki i profesjonalny casting dzięki współpracy z agencją Infernal

Warszawa jest naturalnym miastem rozwoju dla aktorów i aktorek z całego globu. Od filmów najwybitniejszych reżyserów, przez znane seriale, po paradokumenty czy reklamy telewizyjne. W stolicy nagrywa się po prostu każdego rodzaju produkcje filmowe. Do ich produkcji potrzeba odpowiedniego sprzętu, przestrzeni, rzetelnej ekipy, ale przede wszystkim – odpowiednio wyselekcjonowanej obsady aktorskiej. Jak ponadto przyspieszyć casting, odszukać aktorów i aktorki o wymaganych parametrach, do tego statystów? Podpowiadamy poniżej niniejszej strony.

Bank twarzy aktorów i aktorek agencji Infernal

Aktorzy Warszawa – profesjonalna agencja aktorska, statystów, hostess i modelek Infernal ma siedzibę w Warszawie. Aktorzy – na każdym etapie rozwoju – mogą oczekiwać na szeroki wybór potencjalnych ofert współpracy. Przeszło 10-letnia działalność agencji aktorskiej jest skoncentrowana na przemyślanej rozbudowie bazy:

 • hostess i hostów,
 • modelek i modeli,
 • fotomodelek i fotomodeli,
 • tancerek i tancerzy,
 • epizodystek i epizodystów,
 • statystek i statystów,
 • aktorek i aktorów.

Czemu warto to wiedzieć? Gdyż poszukiwania aktorów w Warszawie nie muszą polegać na ogólnodostępnym ogłoszeniu castingu i czekaniu, aż potencjalne osoby zgłoszą się same. Cały proces może trwać o wiele krócej. Właśnie dzięki bazie dostępnej na stronie agencji Infernal z lokalizacji Warszawa, gdzie wiele przydatnych danych dostępnych jest od razu po wejście w zakładkę aktorzy.

agencja aktorska WarszawaJakie dane o aktorkach i aktorach odszukasz w bazie agencji Infernal?

Portfolia aktorzy zamieszkujący miasto Warszawa na naszej stronie agencji są świetnym przykładem na to, jak wiele danych znajdziesz po naciśnięciu zaledwie jednej zakładki. To nie tylko data urodzenia czy wzrost, ale również wymiary sylwetki, waga, numer obuwia obuwia czy barwa oczu i włosów. Do tego dochodzi niezwykle istotne doświadczenie – aktorzy w Warszawie niezależnie od skali czy budżetu realizacji, powinni być w gotowości, aby jak najlepiej zagrać powierzoną gażę. Przykładowo, w zakładce jednej z aktorek współpracującej z naszą agencją Infernal możesz przeczytać o określonych teledyskach, spektaklach teatralnych czy występach wokalnych z jej udziałem. W połączeniu z aktualnymi fotografiami buduje to wizerunek osoby, z którą możesz chcieć nawiązać współpracę, gdyż wyglądem, doświadczeniem i profilem pasuje do Twojej artystycznej czy reklamowej wizji.

Aktorzy w Warszawie – do jakich realziacji?

Doświadczenie teamu tworzącego profesjonalną agencję aktorów i aktorek w Warszawie pozwala nawiązać owocną współpracę przy realizacji:

 • filmów,
 • seriali,
 • spektakli teatralnych,
 • programów telewizyjnych,
 • paradokumentów,
 • spotów reklamowych,
 • eventów.

Wszędzie tam, gdzie umiejętności aktorskie, piękny wygląd i doświadczenie okazują się ważnym i brakującym elementem w Twoim zleceniu. Zobacz w pierwszej kolejności zasoby aktorzy w agencji Infernal lub bezpośrednio skontaktuj się w sprawie organizacji kandydatów i kandydatek do ról w przedsięwzięciu na terenie miasta Warszawa.

agencja modelingu WarszawaCzemu warto współpracować z naszą agencją aktorską?

Dzięki współpracy z naszą agencją aktorską w Warszawie masz dodatkowo bezpośrednią możliwość poznania tysięcy aktorek i aktorów, statystek i statystów, epizodystek i epizodystów z całego kraju. Kandydaci są już oczywiście sprawdzeni castingiem agencji – ich wizerunek czy doświadczenie są zweryfikowane. Oszczędzasz zatem czas na organizację castingu czy czasochłonnym weryfikowaniu wielu osób. Zamiast tego z miejsca masz okazje zacząć współpracę choćby ze statystami. Statyści przede wszystkim świetnie znają swoje obowiązki i elastycznie dostosowują się do wymagań realizacji filmowej.

Zaoszczędzenie czasu, sił i pieniędzy jest z pewnością profitem z perspektywy każdej produkcji – nawet tych tworzonych dla największych stacji telewizyjnych. Dlatego, jeżeli zajmujesz się rekrutacją, zobacz, które kandydatki i którzy kandydaci z naszej agencji Infernal wpisują się w Twoje wymagania.

Aktorzy z miasta Warszawa – chcesz zostać aktorką lub aktorem w stolicy?

Baza twarzy aktorów Infernal jest po pierwsze wciąż powiększana o kolejne osoby. A może chcesz się w niej znaleźć? Wystarczy, że klikniesz zakładkę kontaktową, uzupełnisz formularz zgłoszeniowy i załączysz fotografie zgodnie z wytycznymi. Najciekawsze osoby w danym momencie są rozpatrywane pozytywnie, czego rezultatem jest oczywiście zaproszenie na casting. Spróbuj swoich sił, jeżeli poszukujesz również zleceń dla hostess, modelek czy aktorek w Warszawie lub okolicach. Podsumowując – zaprezentuj się, a być może wspólnie uda nam się zdobyć interesujące angaże!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: + 48 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.