Modelki Warszawa

Modelki z Warszawy na pokazy mody, do reklam i sesje zdjęciowe

modelki WarszawaModelki Warszawa – Agencja modelek Infernal

Warszawa wydaje się atrakcyjnym rynkiem dla każdej modelki, która marzy o dużej karierze i ciekawych zleceniach zawodowych. Faktycznie, to właśnie w stolicy Polski działa sporo agencji reklamowych, fotografów czy domów mody. Jeżeli uważasz, że uroda i charyzma predestynują Cię do pracy na wybiegu lub w studiu fotograficznym, podejmij się nowych doświadczeń. W zdobyciu angaży pomoże Ci profesjonalna agencja modelek w Warszawie.

agencja modelingu WarszawaPraca modelki w Warszawie

Modelki Warszawa mają co robić – zarówno jeśli specjalizują się w sesjach fotograficznych, jak i chodzeniu na wybiegach. Wynika to z objętości i znaczenia stolicy na reklamowej czy modowej mapie kraju. Co więcej, jeżeli charakterystyczna, ceniona twarz jest Twoim atutem, to właśnie w Warszawie możesz pogodzić pracę modelki z zajęciem hostessy czy aktorki zawodowej. Mówiąc krótko: jeśli rozwijać skrzydła, nawiązywać kontakty i zarabiać duże wynagrodzenia, to właśnie w stolicy.

Współpraca z agencją modelingu w Warszawie

Ciekawym pomysłem jest przede wszystkim nawiązanie współpracy z doświadczoną agencją modelek z Warszawy. Na witrynie internetowej możesz ponadto sprawdzić, kto już teraz korzysta z jej profesjonalizmu w pozyskiwaniu angaży. Najważniejszym krokiem na początku jest uzupełnienie przez modelki zamieszkałe miasto Warszawa formularza zgłoszeniowego z kluczowymi danymi oraz przesłanie fotografii. Uwaga! Twoje zdjęcia powinny spełniać określone standardy. Nie mogą to być zdjęcia:

 • typu selfie lub wykonywane przed lustrem,
 • wakacyjne, typowo amatorskie,
 • czarno-białe,
 • nieostre, niewyraźne, o niskiej rozdzielczości obrazu,
 • w nakryciu głowy, z okularami przeciwsłonecznymi, zakrywające sylwetkę czy twarz,
 • nienaturalne,
 • nieaktualne.

Najlepiej jest załączyć profesjonalne zdjęcia zrobione w studiu fotograficznym. Równie ważne jest podanie przez modelki z miasta Warszawa prawdziwych, aktualnych danych na temat:

 • rozmiaru biustu,
 • imienia i nazwiska,
 • koloru włosów,
 • rozmiaru odzieży,
 • wagi i wzrostu.

Agencja modelek Infernal pyta modelki o dotychczasowe doświadczenia w branży, zakres terytorialny świadczonych usług (na przykład Warszawa, cała Polska i zagranica) oraz znajomość języków obcych. To nieprzypadkowe podpunkty formularza, ponieważ modelki z Warszawy mogą być angażowane do zleceń międzynarodowych, na przykład na zlecenie globalnej korporacji. Na etapie zgłoszenia deklarujesz również, czy poza modelingiem interesuje Cię na przykład zajęcie hostessy, aktorki zawodowej albo tancerki. To Ty określasz ewentualny zakres współpracy, na przykład czy jesteś otwarta także na pozowanie w aktach.

Kariera modelki Warszawa

Mieszkasz w rejonie miasta Warszawa i zastanawiasz się, czy praca modelki jest, aby dla Ciebie? Aby znaleźć odpowiedź na to pytanie, trzeba mieć świadomość, jakie wymagania mają klienci. Modelki wybiegowe zazwyczaj są dość podobne pod względem wzrostu oraz sylwetki ciała. Być może z tego względu dużo więcej szans zawodowych otrzymasz w sesjach fotograficznych. Te są organizowane przez najróżniejszych kontrahentów, a każdy rodzaj urody jest pożądany, żeby uzyskać określony rezultat. Mówiąc krótko, jeśli masz przekonanie o własnym wyglądzie, chcesz zmierzyć się z różnymi ciekawymi wyzwaniami, skontaktuj się z naszą agencją modelek i modeli w Warszawie. Podsumowując – pokaż się, nawiąż współpracę i skorzystaj z profesjonalnego wsparcia doświadczonej agencji.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.