Agencja hostessy Warszawa

Hostessy i Hości z Warszawy na eventy, konferencje, gale, targi, promocje i imprezy firmowe

agencja hostessy WarszawaAgencja hostessy Warszawa Infernal – hostessy i hości

Hostessy są potrzebne do realizacji wielu obowiązków w trakcie imprez biznesowych, artystycznych, medialnych czy reklamowych. W Warszawie, jak przystało na stolicę kraju, odbywa się takich organizacji najwięcej, dlatego istnieje duży popyt na doświadczenie i fachowość hostess. Agencja Infernal istnieje po to, aby z jednej strony ułatwiać odszukanie odpowiednich dziewczyn do współpracy, a z drugiej dawać szansę na zdobycie ciekawych angaży. Zobacz, dlaczego warto zaufać agencji hostess infernal z Warszawy.

Najczęstsze obowiązki hostess w Warszawie

Agencja hostessy Infernal Warszawa – nie sposób przedstawić jedną, uniwersalną definicję dla pracy hostessy ze względu na rozmaitość wykonywanych przez nią obowiązków. Często rozumie się przez to szeroko pojętą współpracę na wydarzeniach, między innymi w zakresie:

  • witania i obsługi klientów,
  • opieki nad gośćmi VIP,
  • obsługiwania stoisk wystawowych i targowych,
  • wręczania ulotek reklamowych i sampli,
  • pomoc konferansjerom.

cztery hostessy, animatorka i host na festiwalu1. Witanie i obsługa klientów – agencja hostessy Warszawa

Jako organizator imprezy branżowej przeważnie nie masz ani czasu, ani nawet fizycznej możliwości, aby witać uczestników konferencji, targów czy dużego wydarzenia firmowego. To zresztą nie jest Twoje zadanie – warto to powierzyć hostessom. Hostessa może nie tylko witać uczestników, ale również udzielać ważnych informacji i wskazówek. Skuteczna logistyka wydarzenia może też uwzględniać takie obowiązki jak na przykład sprzedaż biletów czy wręczanie gadżetów sponsorskich na samym początku imprezy.

Podjęcie się witania klientów (czy współuczestników imprezy, na przykład wystawców na targach) wpisuje się w oryginalną, angielskojęzyczną kwestię pojęcia „hostessa”, rozumianego jako „gospodyni” eventu. Hostessa przydzielona do tego obowiązku powinna świetnie znać wszystkie praktyczne, organizacyjne zagadnienia związane z planowanym przebiegiem eventu.

2. Opieka nad gośćmi VIP

Na warszawskich wydarzeniach z oczywistych względów nie brakuje gości o statusie VIP. Organizatorzy często decydują się zatem przydzielać uczestnikom specjalną opiekę – to praktyka stosowana na przykład wobec zagranicznych klientów. Hostessa oddelegowana do osobistej pomocy klientom specjalnym imprezy musi być perfekcyjnie przygotowana do tej roli – na przykład pod względem znajomości języka obcego, samej Warszawy czy zasady branży, z której wywodzi się VIP. Kultura osobista i umiejętność swobodnej komunikacji na dużym poziomie odgrywają tu ważną rolę, a nasza agencja hostessy z siedzibą w mieście Warszawa, dobrze o tym wie.

agencja aktorska Warszawa3. Obsługiwanie stoisk wystawowych i targowych

Różnego rodzaju targi czy konferencje polegają na tym, żeby biorący w nich udział wystawcy mieli okazję do zareklamowania swojej firmy. Obsługiwanie takiego stoiska wymaga jednak szczególnych zdolności i specyficznego doświadczenia. Właśnie dlatego bardzo często wystawcy decydują się zatrudniać do tego zadania hostessy i hostów.

W tej współpracy liczy się przede wszystkim merytoryczne przygotowanie do reprezentowania wybranego przedsiębiorstwa. Rzutuje na jej renomę, sprzedaż czy relacje B2B i B2C. Nie wystarczy, że hostessa jest piękna i ewidentnie przykuwa uwagę gości imprezy wyglądem fizycznym – musi równie fachowo radzić sobie w konwersacji i najlepiej, jak to możliwe, pomagać w budowaniu pozytywnego wizerunku marki.

4. Wręczanie ulotek reklamowych i sampli przez hostessy z miasta Warszawa – agencja Infernal

Hostessy z agencji w Warszawie wielokrotnie są zatrudniane do jeszcze innych obowiązków. Na przykład do wręczania ulotek reklamowych i próbek produktów (zwanych samplami). W tej kwestii liczy się przede wszystkim zatrudnianie i umiejętność elastycznego dopasowania w konwersacji z najróżniejszymi typami osobowości. Hostessa reklamuję markę poprzez ulotki reklamowe i próbki, ale sama jest odpowiedzialna za sposób, w jaki je prezentuje.

5. Pomoc konferenasjerom

Warszawski event z udziałem popularnych i cenionych w branży konferansjerów? Podstawa, ale podstawą jest również zatrudnianie hostess w pomoc na scenie. Na przykład wręczanie upominków i kwiatów, prowadzenie loterii wizytówkowej itp.

Agencja Infernal – agencja hostess z Warszawy

Chociaż jako agencja hostess Infernal działamy na obszarze całej Polski, to właśnie w stolicy znajduje się nasza siedziba firmy. Na naszej stronie agencja hostessy od ponad 10 lat poszerzamy bazę modelek, hostess czy statystek zamieszkujące miasto Warszawa. Bez żadnego problemu odszukasz w niej panie do współpracy. My ułatwimy nawiązanie dynamicznej i skutecznej współpracy w związku z wydarzeniem, który organizujesz lub w którym bierzesz udział.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.