Agencja statystów i epizodystów

Statyści i epizodyści do filmów, seriali, reklam i programów tv

Agencja statystów i epizodystów Infernal

Istniejemy na rynku Polskim jako agencja statystów i epizodystów od 2011 roku. Mamy główną siedzibę w Warszawie. Naszą siedzibę mamy w Warszawie i organizujemy statystów oraz epizodystów na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, do filmów, seriali, reklam oraz w charakterze widowni do programów tv. Mamy w naszym banku twarzy starannie wyselekcjonowane osoby, dosłownie w każdym wieku. Możecie Państwo w naszej agencji liczyć na profesjonalizm i na organizacje odpowiednich twarzy do Waszych projektów. Wszyscy nasi statyści i epizodyści mają odpowiednie doświadczenie, gdyż na co dzień pojawiają się na ekranach telewizji oraz licznych kampaniach reklamowych. Bardzo rzetelnie podchodzimy do każdego jednego zlecenia staramy się przede wszystkim nasze zadanie wykonać prawidłowo na wynajem jak najlepszych osób. Współpracujemy ze statystami oraz epizodystami, którzy przede wszystkim mają obycie z kamerą i potrafią się odpowiednio zachować na danym nagraniu.

Najlepsi statyści i epizodyściagencja statystów i epizodystów

Mamy w naszej bazie bardzo fajne twarze reklamowe, serialowe i filmowe. Zdobyliśmy doświadczenie przez 8 lat i wiemy kogo i gdzie trzeba zapewnić aby dana realizacja zakończyła się pełnym sukcesem. Zawsze jesteśmy przygotowani na rezerwę na danym planie zdjęciowym mając dodatkowo gotowych paru statystów lub epizodystów. Każdy statysta czy epizodysta posiada u nas portfolio fotograficzne oraz opis z wymiarami i doświadczeniem. Możemy na życzenia klienta wysłać takie portfolio biorąc pod uwagę określoną realizacje lub zrobić casting zdjęciowy w naszej siedzibie agencji statystów i epizodystów. Na wynajem konkretnych twarzy można nawet liczyć z dnia na dzień, ponieważ działamy co najważniejsze szybko i skutecznie.

Chcesz być zapisany w naszej agencji? Wyślij do nas swoje zgłoszenie

Bardzo serdecznie zapraszamy chętnie osoby, które chcą pracować w naszej agencji jako statyści lub epizodyści. Realizujemy wiele planów zdjęciowych, dlatego ciągle poszukujemy nowych twarzy do reklam, filmów, seriali i programów telewizyjnych. Jeśli pasjonuje Cię taka praca to nie wahaj się i wyślij zgłoszenie do bazy agencji Infernal. Kto wie może to będzie szansa na karierę dla Ciebie. My na pewno możemy dać Ci taką możliwość a przy okazji dorobisz sobie do własnego budżetu. Zgłoszenie możesz wysłać przez naszą stronę w zakładce casting dla statystów i epizodystów.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.