Agencja statystów i epizodystów

Statyści i epizodyści do filmów, seriali, reklam i programów tv

Agencja statystów i epizodystów Infernal

Agencja statystów i epizodystów Infernal istnieje na rynku od 2011 roku. Mamy główną siedzibę w stolicy. Organizujemy naturalnych ludzi na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, do filmów, seriali, reklam oraz w charakterze widowni do programów tv. Mamy w naszym banku twarzy starannie wyselekcjonowane osoby, dosłownie w każdym wieku. Możecie Państwo w agencji Infernal liczyć na profesjonalizm i na organizacje odpowiednich twarzy do Waszych wszystkich projektów. Wszyscy nasi statyści i epizodyści mają odpowiednie doświadczenie, gdyż na co dzień pojawiają się na ekranach telewizji oraz licznych kampaniach reklamowych. Bardzo rzetelnie podchodzimy do każdego jednego zlecenia staramy się przede wszystkim aby nasze zadania wykonać prawidłowo na wynajem jak najfajniejszych osób. Nasza agencja statystów i epizodystów współpracuje z ludźmi, którzy ponadto mają dobre obycie z kamerą i potrafią się odpowiednio zachować na danym nagraniu.

Najlepsi statyści i epizodyści na plany zdjęciowe i eventy!agencja statystów i epizodystów

Agencja Infernal ma bardzo fajnych statystów i epizodystów, którzy mogą być twarzami reklamowymi, serialowymi i filmowymi. Zdobyliśmy doświadczenie przez 8 lat i wiemy kogo i gdzie trzeba zapewnić aby dana realizacja zakończyła się pełnym sukcesem. Zawsze jesteśmy przygotowani na rezerwę na danym planie zdjęciowym mając dodatkowo gotowych paru pracowników. Każda osoba posiada u nas portfolio fotograficzne i również krótki opis z wymiarami i doświadczeniem. Możemy na życzenia klienta wysłać takie portfolio biorąc pod uwagę określoną realizacje lub zrobić casting zdjęciowy w naszej siedzibie firmy. Na wynajem konkretnych twarzy można nawet liczyć z dnia na dzień, ponieważ działamy co najważniejsze szybko i bardzo skutecznie.

Jeśli chcesz z nami współpracować to wyślij zgłoszenie do naszej agencji!

Agencja statystów i epizodystów Infernal zaprasza osoby w każdym wieku, którzy chcą pracować w naszej firmie. Realizujemy wiele planów zdjęciowych, dlatego ciągle poszukujemy nowych twarzy do reklam, filmów, seriali i programów telewizyjnych. Jeśli pasjonuje Cię taka praca to nie wahaj się i wyślij zgłoszenie do naszej bazy. Kto wie może to będzie szansa na karierę dla Ciebie. Innymi słowy damy Ci taką możliwość a przy okazji dorobisz sobie do własnego budżetu. Zgłoszenie możesz wysłać przez naszą stronę w zakładce casting.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.