Blog

Najnowsze wpisy

Agencja Statystów

Profesjonalna i najlepsza agencja statystów

Rozpoczynając jako niewielka Agencja Statystów, w ciągu lat staliśmy się jedną z bardziej znanych firm w tej branży.

Agencja Statystów Infernal posiada w bazie tysiące sprawdzonych i wyselekcjonowanych ludzi. Posiadamy osoby w bardzo różnym wieku (w tym dzieci), o rozmaitych typach urody i sylwetki oraz dysponujących innymi charakterystycznymi cechami.agencja statystów

Znajdą Państwo u nas w Agencja Statystów nawet najbardziej nietypowe osoby. To ludzie, którzy wystąpią w różnego rodzaju produkcjach filmowych i reklamowych, na planach teledysków lub podczas wydarzeń artystycznych i komercyjnych. Nasi Statyści to godni zaufania profesjonaliści, potrafiący wcielać się w różne role i pracować nawet w trudnych warunkach.

Nie tylko dostarczamy Statystów, ale również podpisujemy z nimi umowy i załatwiamy wszelkie formalności. Ponadto organizujemy ich transport prosto na plan zdjęciowy, nagraniowy lub event w dowolnym miejscu kraju, a także za granicą.
Potrzebują Państwo większej liczby Statystów? Możemy zrekrutować dowolnie dużą grupę Statystów zgodnie z Państwa oczekiwaniami, a także zorganizować spotkanie zapoznawcze ze Statystami, których chcą Państwo wynająć.

2 komentarze

 • Grzegorz Małetka Marzec 18, 2019 - 5:58pm

  Szukam pracy jako statysta

  Odpowiedz

 • Jadwiga Polewska Kwiecień 12, 2019 - 10:18am

  Szanowni Państwo,
  jestem zainteresowana współpracą z Państwa Agencją. Współpracuję z kilkoma Agencjami aktorskimi od 8 lat , gram amatorsko -główne role lub wiodące (średnio 10 scen 1-plan zdjęciowy) w paradokumentach,:Ukryta prawda,Słoiki, Anna Maria Wesołowska, Rodzinny interes, Malanowski i partnerzy. Mam doświadczenie w konferansjerce,pracowałam w Radiu Złote Przeboje, Teatrze A.Mickiewicza w Częstochowie( kier dz.promocji),Akademii Zelwerowicza( spec.d/s kontaktu i opieka dyplomów).Obecnie pracuję w Domu Kultury . Mam 59 lat.

  Odpowiedz


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *