Agencja statystów

Statyści na eventy, plany zdjęciowe i programów tv

Agencja statystów INFERNAL

INFERNAL to lider w branży modelingu i jedna z najprężniej rozwijających się marek związanych z obsługą eventów. Firma INFERNAL zaczynała jako mała agencja statystów i modelek, ale w krótkim czasie staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży. W bazie naszej agencji znajdują się tysiące sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych twarzy. Współpracujemy ze statystami o zróżnicowanych cechach charakterystycznych i w różnym wieku – zarówno z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi.

Statyści do filmów, seriali i reklamagencja statystów

Agencja statystów INFERNAL zdobyła uznanie szczególnie dzięki ogromnej różnorodności współpracujących z nami statystów. Dzięki wyjątkowo rozbudowanej bazie twarzy jesteśmy w stanie zagwarantować kontakt do nawet najbardziej nietypowych osób. Nasi statyści brali udział w licznych produkcjach filmowych, reklamach telewizyjnych, nagraniach teledysków i różnego rodzaju wydarzeniach. Zarówno o charakterze komercyjnym, jak i artystycznym.

Współpracujemy wyłącznie z godnymi zaufania i ambitnymi statystami. Wszystkie nasze twarze przechodzą bardzo restrykcyjne castingi. Dzięki czemu jesteśmy w stanie wytypować osoby zorientowane na sukces i gotowe do podejmowania nawet największych wyzwań. Nasi statyści potrafią wcielać się z zaangażowaniem w nawet najbardziej wymagające role i pracować w trudnych warunkach. Nieobce są im terenowe plany zdjęciowe czy wielogodzinne próby.

Jesteśmy w stanie zaoferować Klientom współpracę ze statystami dostępnymi obecnie w bazie. Możemy też przeprowadzić indywidualną rekrutację na potrzeby konkretnego projektu – również przy zapotrzebowaniu na wielu statystów. W każdym przypadku wybieramy statystów ściśle według wymagań Klienta. Dla zapewnienia owocnej i profesjonalnej współpracy jesteśmy w stanie również zorganizować spotkanie zapoznawcze ze statystami. Podczas takiego spotkania każda ze stron będzie mogła przestawić swoje oczekiwania.

Kompleksowa obsługa produkcji telewizyjnych na wynajem statystów

Działania naszej agencji są nastawione nie tylko na aktywną współpracę z firmami i podmiotami poszukującymi statystów, ale również kompleksową obsługę osób zainteresowanych statystowaniem. Agencja statystów INFERNAL podpisuje umowy ze statystami, załatwia w ich imieniu wszelkie formalności, a także gwarantuje stosowane ubezpieczenie. Załatwiamy również transport na plan zdjęciowy, nagraniowy lub na event w dowolne miejsce zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Naszym celem jest ułatwienie statystom zdobywania angażów i zagwarantowanie im takich warunków, żeby praca była przyjemnością i jednocześnie przynosiła oczekiwane wynagrodzenie.

Organizujemy obsadę różnego rodzaju produkcji – począwszy od tych niskobudżetowych, po ogromne, w których tworzenie zaangażowane są tysiące osób. Nasi statyści i epizodyści mają możliwość rozwoju, poznawania branży i zdobywania cennego doświadczenia w projektach o różnej charakterystyce.

Serdecznie zapraszamy do współpracy zarówno Klientów poszukujących statystów, jak i osoby, które chcą zostać statystami.

Współpraca z naszą agencją

Rozpoczynając jako niewielka agencja statystów, w ciągu lat staliśmy się jedną z bardziej znanych firm w tej branży. W naszej bazie posiadamy tysiące sprawdzonych i wyselekcjonowanych statystów w bardzo różnym wieku (w tym dzieci), o rozmaitych typach urody i sylwetki oraz dysponujących innymi charakterystycznymi cechami.

Znajdą Państwo u nas nawet najbardziej nietypowych statystów. Wystąpią Oni w różnego rodzaju produkcjach filmowych i reklamowych, na planach teledysków lub podczas wydarzeń artystycznych i komercyjnych. Nasi statyści to godni zaufania profesjonaliści. Potrafiący wcielać się w różne role i pracować nawet w trudnych warunkach i przez dłuższy czas.

Nie tylko dostarczamy statystów, ale również podpisujemy z nimi umowy i załatwiamy wszelkie formalności oraz organizujemy ich transport prosto na plan zdjęciowy, nagraniowy lub event w dowolnym miejscu kraju, a także za granicą.
Potrzebują Państwo większej liczby statystów? Możemy zrekrutować dowolnie dużą grupę statystów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Zorganizujemy także spotkanie zapoznawcze ze statystami, których chcą Państwo wynająć.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.