Agencja statystów

Statyści na eventy, plany zdjęciowe i programów tv

Agencja statystów Infernal

Agencja statystów Infernal to lider w branży modelingu i jedna z najprężniej rozwijających się marek związanych z obsługą eventów i planów zdjęciowych. Zaczynaliśmy jako mała firma, ale w krótkim czasie staliśmy się jedną z najbardziej rozpoznawalnych podmiotów w branży. W naszej firmie znajdują się tysiące sprawdzonych i starannie wyselekcjonowanych twarzy. Współpracujemy ze statystami o zróżnicowanych cechach charakterystycznych i w różnym wieku – zarówno z dziećmi, jak i z osobami dorosłymi.

agencja statystów

Agencja organizująca statystów do filmów, seriali i reklam

Nasza agencja zdobyła uznanie szczególnie dzięki ogromnej różnorodności współpracujących z nami statystów. W wyjątkowo rozbudowanej bazie twarzy jesteśmy w stanie zagwarantować kontakt do nawet najbardziej nietypowych osób. Nasi statyści brali udział w licznych:

  • produkcjach filmowych,
  • reklamach telewizyjnych,
  • nagraniach teledysków,
  • różnego rodzaju wydarzeniach.

Były to zlecenia zarówno o charakterze komercyjnym, jak i artystycznym. Jako renomowana agencja współpracujemy wyłącznie z godną zaufania i ambitną grupą statystów. Wszystkie nasze twarze przechodzą bardzo restrykcyjne castingi. Jesteśmy dzięki czemu w stanie wytypować osoby zorientowane na sukces i gotowe do podejmowania nawet największych wyzwań. Nasi statyści potrafią wcielać się z zaangażowaniem w nawet najbardziej wymagające role i pracować w trudnych warunkach. Nieobce są im terenowe plany zdjęciowe czy wielogodzinne próby. Agencja jest w stanie zaoferować klientom współpracę wielu ciekawych statystów dostępnych w każdej chwili. Możemy też przeprowadzić indywidualną rekrutację na potrzeby konkretnego projektu – również przy zapotrzebowaniu na wielu ludzi. W każdym przypadku wybieramy określonych uczestników ściśle według wymagań klienta. Dla zapewnienia owocnej i profesjonalnej współpracy jesteśmy w stanie również zorganizować spotkanie zapoznawcze z wybranymi osobami. Podczas takiego spotkania każda ze stron będzie mogła przestawić swoje oczekiwania.

Kompleksowa obsługa rożnych wydarzeń i nagrań przez doświadczoną agencje

Agencja działa z nastawieniem na aktywną współpracę z firmami i podmiotami poszukującymi statystów, ale również kompleksową obsługę osób zainteresowanych statystowaniem. Nasza agencja sama podpisuje umowy, załatwia w ich imieniu wszelkie formalności, a także gwarantuje stosowane ubezpieczenie dla statystów. Załatwiamy również transport na plan filmowy, nagraniowy lub na event w dowolne miejsce zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Agencja ma cel aby ułatwić zdobywania angażów i zagwarantowanie takich warunków, żeby praca dla statystów była przyjemnością i jednocześnie przynosiła oczekiwane wynagrodzenie. Organizujemy obsadę różnego rodzaju produkcji – począwszy od tych niskobudżetowych, po ogromne, w których tworzenie zaangażowane są tysiące osób. Nasi pracownicy mają możliwość rozwoju, poznawania branży i zdobywania cennego doświadczenia w projektach o różnej charakterystyce. Agencja serdecznie zaprasza do współpracy zarówno klientów poszukujących statystów, jak i osoby, które chcą zaistnieć w świecie filmowym.

Zapewniamy na pilne zlecenia osoby statystujące w rożnym wieku!

Rozpoczynając jako niewielka agencja, w ciągu lat staliśmy się jedną z bardziej znanych firm w branży statystów. W naszym banku twarzy posiadamy tysiące sprawdzonych i wyselekcjonowanych ludzi w każdym wieku (w tym dzieci), o rozmaitych typach urody i sylwetki oraz dysponujących innymi charakterystycznymi cechami. Znajdą Państwo u nas nawet najbardziej nietypowych pracowników. Wystąpią Oni w różnego rodzaju realizacjach filmowych i reklamowych, na planach teledysków lub podczas wydarzeń artystycznych i komercyjnych.

Nasza agencja statystów posiada w bazie godnych zaufania profesjonalistów, potrafiący wcielać się w różne postacie i pracować nawet w niekorzystnych warunkach i przez dłuższy czas. Nie tylko dostarczamy osoby, ale również podpisujemy z nimi umowy i załatwiamy niezbędne formalności oraz organizujemy ich transport prosto na nagranie lub event w dowolnym miejscu kraju, a także za granicą. Potrzebują Państwo większej liczby uczestników? Możemy zrekrutować dowolnie dużą grupę twarzy zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Agencja zorganizuje także casting zapoznawczy z wybranymi twarzami, których chcą Państwo wynająć na swoje przedsięwzięcie w charakterze statystów.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.