Agencja statystów Warszawa

Statyści w Warszawie na plany zdjęciowe do filmów, seriali i reklam tv

Agencja statystów Warszawa – Infernal

Agencja statystów warszawa Infernal stawia na profesjonalizm współpracuje tylko z doświadczonymi statystami, którzy przy każdym zleceniu angażują się na 100%. Tylko z nami masz pewność, że Twój projekt zostanie zrealizowany zgodnie z planami. Nasi statyści to baza ponad kilkuset osób z Warszawy i również z całego kraju – współpracujemy z osobami w różnym wieku, o odmiennych typach urody.

Dlaczego nasi statyści?

agencja statystów warszawa

Infernal to profesjonalna firma z długoletnim doświadczeniem w branży, ponieważ do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami oraz instytucjami, które dzięki nam bez problemu zrealizowały swoje projekty. Nasi pracownicy to osoby doświadczone i dyspozycyjne, które nie boją się nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy. Podsumowując – wesprzemy Cię przy realizacji małych, jak i dużych projektów, przy których potrzeba nawet kilkuset ludzi.

Agencja statystów Warszawa to przede wszystkim profesjonalna firma świadcząca usługi a także:

– baza kilkuset doświadczonych ludzi – na pewno znajdziesz odpowiednie osoby do swojego projektu;
– pracowici, dyspozycyjni i ponadto kreatywni uczestnicy, którzy uwielbiają nowe wyzwania;
– pełne wsparcie przy wyborze osób oraz dodatkowo organizacja podczas trwania projektu.

Nie trać czasu i postaw na współprace z doświadczoną agencją!

Agencja statystów Infernal współpracuje przede wszystkim z doświadczonymi osobami z miasta Warszawa, którzy wielokrotnie stawali przed kamerą, czy aparatem fotograficznym. Dla Ciebie oznacza to, że nie będziesz marnował cennego czasu na zbędne czynności! Już teraz czekamy na Twój telefon lub e-mail – innymi słowy tylko przy współpracy z nami osiągniesz zamierzone cele!

Wyślij swoje zgłoszenie i zacznij uczestniczyć na planach nagraniowych w Warszawie !

Ciągle jest prowadzony nabór na nowych statystów do Agencja Infernal mająca swoją siedzibę w mieście Warszawa przy ulicy Chełmskiej. Jeśli pasjonuje Cie praca na planach zdjęciowych, sesjach fotograficznych, konferencjach i eventach to jak najszybciej wyślij zgłoszenie do naszej agencji. Formularz znajdziesz na stronie www – casting. Należy wypełnić starannie zgodnie z prawdą wszystkie wymagane pola i na koniec załączyć swoje jak najlepsze a jednocześnie aktualne zdjęcia. Nie zwlekaj z tym i zostań również naszym statystą i daj sobie szanse zaistnienia w świecie filmowym. Zapraszamy serdecznie do zgłoszeń!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.