Agencja statystów Warszawa

Statyści w Warszawie na plany zdjęciowe do filmów, seriali i reklam tv

Agencja statystów Warszawa – Agencja Infernal

Stawiasz na profesjonalizm? My też! Dlatego, nasza agencja statystów warszawa współpracuje tylko z doświadczonymi statystami, którzy przy każdym zleceniu angażują się na 100%. Tylko z nami masz pewność, że Twój projekt zostanie zrealizowany zgodnie z planami. Nasi statyści Warszawa to baza ponad kilkuset osób z Warszawy oraz całego kraju – współpracujemy z osobami w różnym wieku, o odmiennych typach urody.

Dlaczego nasi statyści?

agencja statystów warszawa

Infernal to profesjonalna firma z długoletnim doświadczeniem w branży, ponieważ do tej pory współpracowaliśmy z wieloma firmami oraz instytucjami, które dzięki nam bez problemu zrealizowały swoje projekty. Nasi statyści Warszawa, to osoby doświadczone i dyspozycyjne, które nie boją się nowych wyzwań oraz ciężkiej pracy. Wesprzemy Cię przy realizacji małych, jak i dużych projektów, przy których potrzeba nawet kilkuset statystów.

Agencja Infernal to

– baza kilkuset doświadczonych statystów – na pewno znajdziesz odpowiednie osoby do swojego projektu;
– pracowici, dyspozycyjni i kreatywni statyści, którzy uwielbiają nowe wyzwania;
– pełne wsparcie przy wyborze statystów oraz organizacji podczas trwania projektu.

Nie trać czasu – postaw na doświadczonych statystów!

W naszej agencji współpracujemy przede wszystkim z doświadczonymi statystami, którzy wielokrotnie stawali przed kamerą, czy aparatem fotograficznym. Dla Ciebie oznacza to, że nie będziesz marnował cennego czasu na zbędne czynności! Już teraz czekamy na Twój telefon lub e-mail – tylko przy współpracy z nami osiągniesz zamierzone cele!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.