Statyści

Profesjonalna agencja statystów

Doświadczeni statyści, epizodyści i aktorzy

Nasza firma to profesjonalna agencja statystów, którą tworzą przede wszystkim naturalni, potrafiący się kulturalnie zachować i pracowici statyści. Z naszych usług skorzystało już wiele firm – jeśli od agencji artystycznej oczekujesz pełnego zaangażowania to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Profesjonalna agencja statystów

statyści

Realizujesz projekt, w którym niezastąpieni są statyści, epizodyści lub aktorzy? Zależy Ci na tym, żeby prace szły sprawnie, a zatrudnione osoby nie były nowicjuszami w branży? Dobrze trafiłeś! Nasza agencja statystów to firma, która współpracuje z wykwalifikowanymi osobami, które pod naszymi skrzydłami brały udział w różnych projektach.
W branży działamy już od kilku lat i od samego początku stawiamy po pierwsze na wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do Klienta. Współpracujemy tylko z doświadczonymi statystami czy epizodystami, którzy nieraz stawali przed kamerą czy aparatem fotograficznym. Nasza baza to kilkaset osób w różnym wieku, które wyróżnia nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na różne projekty.

Dlaczego agencja Infernal?

Jeśli szukasz jednego, kilkudziesięciu lub kilkuset statystów, epizodystów lub aktorów to nasza agencja statystów z pewnością Ci pomoże! Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. W naszej bazie posiadamy kilkaset osób w różnych przedziałach wiekowych i reprezentujących odmienne kanony piękna. Jako jedni z niewielu zawsze wspieramy naszych Klientów przy wyborze statystów, aktorów i epizodystów – z nami masz pewność, że zawsze zaangażujesz odpowiednie osoby do swojego projektu! Nasza agencja statystów to firma, która stawia nie tylko na solidność oraz pełne zaangażowanie, ale także na szeroką współpracę ze statystami czy epizodystami mieszkającymi w różnych zakątkach kraju. Realizujesz projekt na przykład w Warszawie, Gdańsku czy Zakopanem? Podsumowując – zorganizujemy dla Ciebie odpowiednie osoby!

Nasi statyści, epizodyści i aktorzy to osoby:

  • doświadczone i pracowite,
  • dyspozycyjne i kreatywne,
  • otwarte, innymi słowy niebojące się wyzwań.

Ogromna baza sprawdzonych osób zajmująca się statystowaniem

W naszej bazie znajduje się kilkaset osób z całego kraju. Prezentujemy tylko klika nowych osób – jeśli chcesz zapoznać się z całą naszą bazą, to skontaktuj się z nami już dzisiaj! Zainteresował Cię statysta, epizodysta lub aktor przedstawiony na naszej stronie? Czekamy na Twój telefon lub e-mail.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.