Statyści

Naturalni statyści z profesjonalnej i doświadczonej agencji z wieloletnim stażem

Statyści, epizodyści i aktorzy z doświadczeniem

Statyści z Infernal tworzący naszą agencje są to przede wszystkim osoby naturalne, potrafiące się kulturalnie zachować i pracowite. Z naszych usług skorzystało już wiele firm – jeśli od agencji artystycznej oczekujesz pełnego zaangażowania i pogodnego statystę to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Profesjonalna agencja statystów z wieloletnim stażem

statyści

Tworzysz projekt, w którym niezastąpieni są statyści? Zależy Ci na tym, żeby prace szły sprawnie, a zatrudnione osoby do statystowania nie były nowicjuszami w branży? Dobrze trafiłeś! Współpracujemy z wykwalifikowanymi pracownikami, którzy pod naszymi skrzydłami brali udział w wielu projektach.
Na rynku Polskim istniejmy już od kilku lat i od samego początku stawiamy po pierwsze na wysoką jakość wykonywanych obowiązków oraz indywidualne podejście do Klienta. Działają z nami tylko doświadczeni statyści, którzy nieraz stawali przed kamerą czy aparatem fotograficznym. Nasza bank twarzy statystów to kilkaset osób w różnym przedziale wiekowym, które wyróżnia nie tylko doświadczenie, ale także otwartość na różne projekty.

Dlaczego nasz statysta?

Jeśli szukasz jednego statysty, kilkudziesięciu lub nawet kilkuset ludzi to nasz personel specjalistów z pewnością Ci pomoże! Jesteśmy w stanie spełnić wszystkie Twoje oczekiwania a do wynajęcia u nas statyści to profesjonalny zespół ludzi z pasją. W naszej ofercie posiadamy kilkaset osób w przeróżnych przedziałach wiekowych i reprezentujących odmienne kanony piękna. Jako jedni z niewielu zawsze wspieramy naszych Klientów przy wyborze statystów, aktorów i epizodystów – z nami masz natomiast pewność, że zawsze zaangażujesz najlepszego statystę do swojego projektu! Dbamy nie tylko na solidność oraz pełne zaangażowanie, ale także na szeroką współpracę ze statystami czy epizodystami mieszkającymi w różnych zakątkach Polski. Realizujesz produkcję na przykład w Warszawie, Gdańsku czy Zakopanem i są Ci potrzebni na szybko statyści? Zorganizujemy dla Ciebie odpowiedniego statystę w każde miejsce!

Statyści z Infernal to osoby:

  • doświadczone i pracowite,
  • dyspozycyjne i również kreatywne,
  • otwarte, innymi słowy niebojące się wyzwań.

Ogromna baza sprawdzonych osób zajmująca się statystowaniem

W naszej bazie znajduje się kilkaset osób z całego kraju i głównie są to statyści w rożnym wieku. Prezentujemy tylko klika nowych osób – jeśli chcesz zapoznać się z całą naszą bazą, to skontaktuj się z nami już dzisiaj! Zainteresowali Cię jacyś nowi statyści, aktorzy bądź epizodyści przedstawieni na naszej stronie? Czekamy na Twój telefon lub e-mail z wyborem statysty.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.