Statyści na widownię Warszawa

Agencja statystów w Warszawie zapewniająca widownię do programów tv i na Eventy

statyści na widownię Warszawa

Statyści na widownię Warszawa — Infernal

Statyści na widownię Warszawa — jeżeli, potrzebują Państwo statystów, epizodystów i dzieci w charakterze publiczności to, prosimy o skontaktowanie się z naszą agencją. Organizujemy statystów w każdym wieku do realizacji i wydarzeń tworzonych w Warszawie typu:

  • programy telewizyjne,
  • konferencje,
  • eventy,
  • inne epizody, gdzie potrzebna będzie spora liczba statystów i aktorów.

Chętnie zorganizujemy dużą ilość naturalnych twarzy, mamy duże doświadczenie, gdyż od 2011 roku się w tym specjalizujemy. Współpracujemy również z wieloma koordynatorami, którzy, wiedzą dokładnie, w jaki sposób kierować ludźmi na planie filmowym. Dysponujemy ogromną bazą statystów, których to najczęściej zapewniamy w roli publiczności do projektów rozrywkowych. Przede wszystkim nasi pracownicy to kulturalny zespół, który potrafi się doskonale zachować podczas nagrania. Dobry pokaz ze sporą grupą uśmiechniętych statystów to sukces programu telewizyjnego lub eventu, a my pomożemy w uzyskaniu profesjonalnej produkcji. Jesteśmy cały czas do dyspozycji, jeśli szybko są Państwu potrzebni statyści na widownię pod projekt realizowany w lokalizacji Warszawa. Nasza agencja świetnie się w takich zleceniach specjalizuje.

statyści warszawa FacebookPraca dla statysty jako widz popularnego talk-show

Dosyć często statyści, są przez nas zapewniani z miasta Warszawa na widownię, ale to nie jest takie ciężkie zajęcie, jak się wydaje. To trzeba natomiast lubić i być bardzo cierpliwym. Będąc, jako statysta, zobaczysz przedstawienie dzięki temu z drugiej strony ekranu i dodatkowo poznasz ciekawych ludzi. Spotkać możecie wielu sławnych wokalistów, aktorów, prowadzących a ponadto zrobicie sobie z nimi fajne zdjęcie. Statystowanie to przyjemna profesja oferująca możliwości zdobycia fajnych kontaktów, wobec tego nie zwlekaj — prześlij wiadomość. Działamy profesjonalnie, dlatego cenimy współpracę z osobami odpowiedzialnymi i kulturalnymi. Przy zgłoszeniu, pamiętaj oczywiście o wytycznych związanych z uczestniczeniem w programie. Z pewnością ubiór, kultura i punktualność to podstawa w takiej pracy.

Poszukujemy kobiet i mężczyzn jako statyści na widownię do programów w mieście Warszawa — wyślij nam, imię, nazwisko, wiek, nr telefonu do siebie!

Szukamy naturalnej widowni w różnym przedziale wiekowym nawet kobiet i mężczyzn w wieku 40 lat na plan serialu kryminalnego, reklamy i do innych nagrań. Posiadamy wiele rozmaitych utworów produkcyjnych, gdzie uczestniczą nasze osoby. Zgłoszenie do naszej agencji wyślesz na przykład za pomocom formularza rekrutacyjnego dostępnego — strona internetowa casting. Podaj w ankiecie między innymi imię, nazwisko, wiek nr telefonu i adres do korespondencji. Po załączeniu fotografii kliknij — wyślij zgłoszenie. Warto to zrobić, ponieważ oferty pracy, jakie mamy, są ciekawe, krótkie i co najważniejsze dobrze płatne. Zawsze do wybranych osób dzwonimy z potwierdzeniem udziału w nagraniu lub wysyłamy informacje sms. Nie oczekujemy doświadczenia przed kamerą ani nienagannej urody. Wynagrodzenie staramy się płacić zazwyczaj po zakończeniu zdjęć. W razie pytań prosimy o kontakt e mail. Zachęcamy serdecznie do aplikowania!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.