Statyści na widownię Warszawa

Agencja statystów w Warszawie zapewniająca widownię do programów tv i na Eventy

Statyści na widownię Warszawa – Infernal

Statyści na widownię Warszawa – jeżeli potrzebują Państwo statystów w charakterze publiczności to prosimy o skontaktowanie się z naszą agencją. Organizujemy ludzi w rożnym wieku na:

  • plany zdjęciowe,
  • programy telewizyjne,
  • konferencje,
  • eventy,
  • inne wydarzenia, gdzie potrzebna jest spora liczba osób.

Jesteśmy w stanie zorganizować ogromną ilość fajnych uczestników, mamy spore doświadczenie, gdyż już od 2011 roku w tym się specjalizujemy. Współpracujemy również z wieloma koordynatorami, którzy wiedzą dokładnie jak kierować w odpowiedni sposób statystami. Mamy do dyspozycji ogromną bazę twarzy, których to najczęściej zapewniamy w charakterze widowni na plany nagraniowe w stolicy. Przede wszystkim nasi pracownicy to kulturalny zespół ludzi, który potrafi się doskonale zachować jako publiczność. Dobra widownia to sukces programu telewizyjnego lub eventu, a my bez problemu pomożemy w odniesieniu profesjonalnej produkcji. Jesteśmy także przygotowani na szybkie akcje, dlatego jeśli na już są Państwu potrzebni statyści na widownię Warszawa pod projekt realizowany właśnie w tej lokalizacji to nasza agencja świetnie się w takich zleceniach specjalizuje.

statyści na widownię Warszawa

Praca dla statysty jako widz popularnego talk show

Często są przez nas rekrutowani statyści na widownię z miasta Warszawa a nie jest to ciężka praca dla osoby statystującej. To trzeba natomiast lubić i być przede wszystkim cierpliwym. Będąc jako widz na pewno zobaczysz realizacje od środka i dodatkowo poznasz wiele ciekawych ludzi. Spotkać można wielu sławnych wokalistów, aktorów, prowadzących programów a ponadto zrobić sobie z nimi fajne zdjęcie. Jest to praca bardzo przyjemna oferująca wiele możliwości zdobycia fajnych kontaktów, dlatego nie zwlekaj zgłoś się do nas. Jesteśmy profesjonalną agencją, dlatego cenimy sobie jeśli zapewnieni przez nas osoby są odpowiedzialne i potrafią się odpowiednio z kulturą zachować. Przy każdym zgłoszeniu się pamiętaj oczywiście o wytycznych związanych z uczestniczeniem w programie. Na pewno ubiór, kultura i punktualność to podstawa w charakterze takiej pracy.

Poszukiwani statyści na widownię Warszawa do popularnych programów rozrywkowych!

Chętni do stałej współpracy statyści na widownię do dobrze znanych programów realizowanych w lokalizacji Warszawa zapraszamy do wysłania swojego zgłoszenia. Mamy wiele ciekawych realizacji produkcyjnych, w których uczestniczą nasze osoby jako zgrana publiczność. Zgłoszenie do naszej agencji można na przykład wysłać przez formularz rekrutacyjny dostępny na stronie www w zakładce casting. Warto to zrobić, ponieważ programy telewizyjne jakie mamy są ciekawe, krótkie i co najważniejsze dobrze płatne.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.