Modele

Poznaj nasze nowe twarze

Jeśli szukasz profesjonalistów i stawiasz na współpracę z doświadczonymi statystami, epizodystami, hostessami, hostami, modelkami i fotomodelkami to dobrze trafiłeś! Nasza agencja artystyczna to firma, która stawia na usługi najwyższej jakości i nie boi się wyzwań. Już dzisiaj możesz rozpocząć z nami współpracę – sprawdź jak możemy Ci pomóc!

statyści

Statyści i publiczność

Potrzebujesz jednego, kilku a może kilkuset statystów do swojego projektu? Nasza agencja artystyczna zorganizuje dla Ciebie odpowiednie osoby! Pomożemy Ci, jeśli potrzebujesz statystów do: seriali, filmów i reklam oraz publiczności do: teleturniejów oraz programów telewizyjnych. Z naszymi statystami czy publicznością masz pewność, że Twoje przedsięwzięcie będzie sukcesem!

Hostessy, hości, modelki i modele

modelki

Jesteś wymagający i zależy Ci na profesjonalnych i doświadczonych hostessach, hostach, modelach i modelkach? Chcesz, aby w Twoim przedsięwzięciu brały udział osoby, które reprezentują wysoką kulturę osobistą? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do podjęcia współpracy z naszą agencją. Nasze hostessy, hości, modelki oraz modele wesprą Cię przy takich wydarzeniach jak: bankiety, gale, prezentacje samochodów, wręczanie nagród, obsługa targów, zamknięte imprezy firmowe, premiery filmowe, wystawy, konferencje, imprezy integracyjne. Na naszą pomoc możesz liczyć także przy innych projektach – skontaktuj się z nami już dzisiaj, na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie osoby!

hostessy

Aktorzy i epizodyści

Nasza Agencja Artystyczna Infernal stawia przede wszystkim na współpracę z doświadczonymi aktorami oraz epizodystami. Nasi podopieczni nie tylko nie boją się nowych wyzwań, ale także są elastyczni i potrafią zachować się przed kamerą. Nasi aktorzy i epizodyści wesprą Cię w takich projektach jak m.in.: produkcje fabularne, seriale telewizyjne.

Tancerze

Chcesz uświetnić swoje przedsięwzięcie pokazem tanecznym? Nasza agencja artystyczna współpracuje z profesjonalnymi i utalentowanymi tancerzami, którzy wielokrotnie występowali podczas różnych imprez.

  • Wszyscy
  • Aktorzy
  • Epizodyści
  • Fotomodelki
  • Hostessy
  • Modelki
  • Statyści

Chcesz być statystą, hostessą, modelką, fotomodelką, hostem, modelem lub tancerzem w naszej agencji? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy

Podstawowe dane

Wymiary

Dodatkowe informacje

W jakiej branży w naszej Agencji chciałbyś/a pracować?

StatystaEpizodystaAktor/AktorkaHostessa/HostModelka/Model wybiegowy/aFotomodelka/FotomodelTancerka/TancerzSesje zdjęciowe (Akty)

Załącz swoje zdjęcia (Minimum trzy fotografie)

Akceptuje Regulamin i Polityka Prywatności Agencja Artystyczna INFERNAL

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.