Modele

Poznaj naszych nowych ludzi

statyści

Statyści i publiczność

Potrzebujesz jednego, kilku a może kilkuset statystów do swojego projektu? Nasza agencja artystyczna zorganizuje dla Ciebie odpowiednie osoby! Pomożemy Ci, jeśli potrzebujesz statystów do: seriali, filmów i reklam oraz publiczności do: teleturniejów oraz programów telewizyjnych. Z naszymi statystami czy publicznością masz pewność, że Twoje przedsięwzięcie będzie sukcesem!

modelki

Hostessy, hości, modelki i modele

Jesteś wymagający i zależy Ci oczywiście na profesjonalnych i doświadczonych hostessach, hostach, modelach i modelkach? Chcesz, aby w Twoim przedsięwzięciu brały udział osoby, które reprezentują wysoką kulturę osobistą? Jeśli tak, to zapraszamy Cię do podjęcia współpracy z naszą agencją. Nasze hostessy, hości, modelki oraz modele wesprą Cię przy takich wydarzeniach jak na przykład: bankiety, gale, prezentacje samochodów, wręczanie nagród, obsługa targów, zamknięte imprezy firmowe, premiery filmowe, wystawy, konferencje, imprezy integracyjne. Na naszą pomoc możesz liczyć także przy innych projektach – skontaktuj się z nami już dzisiaj, na pewno znajdziemy dla Ciebie odpowiednie osoby!

hostessy

Aktorzy i epizodyści

Nasza Agencja Artystyczna Infernal stawia przede wszystkim na współpracę z doświadczonymi aktorami oraz epizodystami. Nasi podopieczni nie tylko nie boją się nowych wyzwań, ale także są elastyczni i potrafią zachować się przed kamerą. Nasi aktorzy i epizodyści wesprą Cię w takich projektach jak m.in.: produkcje fabularne, seriale telewizyjne.

Tancerze

Chcesz uświetnić swoje przedsięwzięcie pokazem tanecznym? Nasza agencja artystyczna współpracuje również z profesjonalnymi i utalentowanymi tancerzami, którzy wielokrotnie występowali podczas różnych imprez.

 • Wszyscy
 • Aktorzy
 • Epizodyści
 • Fotomodelki
 • Hości
 • Hostessy
 • Modele
 • Modelki
 • Statyści

Chcesz być statystą, hostessą, modelką, fotomodelką, hostem, modelem lub tancerzem w naszej agencji? Wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy

  Podstawowe dane

  Wymiary

  Dodatkowe informacje

  W jakiej branży w naszej Agencji chciałbyś/a pracować?

  StatystaEpizodystaAktor/AktorkaHostessa/HostModelka/Model wybiegowy/aFotomodelka/FotomodelTancerka/TancerzSesje zdjęciowe - Akty (sesje rozbierane)

  Załącz swoje zdjęcia (minimum trzy fotografie). Maksymalny rozmiar wszystkich załączonych zdjęć do 25 MB.

  Akceptuje Regulamin i Polityka Prywatności Agencja Artystyczna INFERNALWięcej informacji

  Agencja Artystyczna INFERNAL
  00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

  Kontakt dla Klientów

  Tel: + 48 721 230 265

  biuro@agencjainfernal.pl

  Rekrutacja do Agencji

  Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

  rekrutacja@agencjainfernal.pl

  Art Direktor

  darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.