Blog

Najnowsze wpisy

Statyści Warszawa Facebook

statyści warszawa Facebook

Epizodyści i statyści Warszawa Facebook — Infernal

Szanowni statyści Warszawa Facebook użytkownicy popularnego portalu społecznościowego zapraszamy serdecznie na nasz fanpage agencji. Bardzo często publikujemy ciekawe oferty pracy na naszym Facebooku, gdzie możecie dzięki temu wziąć udział w zleceniu, a co za tym idzie dodatkowo sobie dorobić. Zamieszczamy na przykład informacje związane z planami zdjęciowymi, sesjami fotograficznymi, serialami, filmami czy reklamami. Na naszym stronie wszyscy statyści Warszawa Facebook znajdą na pewno coś dla siebie. Publikujemy bardzo dużo różnych propozycji pracy i są to ciekawe zlecenia a przede wszystkim dobrze płatne. Dzięki polubieniu naszej firmy macie możliwość obserwowania między innymi ogłoszeń rekrutacyjnych, które są skierowane dla statystów i epizodystów.

statyści warszawa FacebookNajwięcej ofert pracy dla statystów i epizodystów z Warszawy publikujemy na Facebooku!

Drodzy statyści Warszawa Facebook na chwile, obecną mamy ponad 10000 obserwatorów jednak z dnia na dzień dostajemy co raz więcej fanów. Jeśli chcesz zaistnieć w reklamie, serialu lub programie tv to nie zwlekaj polub naszą agencję, a będziesz wiedział co się dzieje ciekawego w branży filmowej. Masz na pewno szansę zostać statystą, a dzięki temu dorobisz sobie i dodatkowo poznasz fajnych ludzi na nagraniach. Właśnie dzięki statystowaniu wiele osób zawiera trwałe znajomości, a czasami zdarza się, że nawet powstają związki.

statysta praca

Statyści, epizodyści mamy dla was oferty pracy na Facebooku — wyślij swoje imię i nazwisko, wiek

Statyści Warszawa Facebook musicie wiedzieć na samym początku, że praca statysty to zawód dla cierpliwych. Jeśli jesteś wytrwałą osobą, mieszkasz w stolicy i chciałbyś poznać świat telewizji od wewnątrz, to za pomocom naszej agencji masz taką możliwość. Pokazujemy także na naszym Facebooku agencji Infernal jakie zlecenia do tej pory udało nam się wykonać. Wstawiamy zdjęcia z różnych realizacji filmowych i reklamowych, w których brali udział nasi statyści. Staramy się cały czas coś zamieszczać tak, aby osoby z Warszawy i innych miast w Polsce mieli możliwość zobaczenia, co dokładnie robimy i jakie mamy propozycje ofert współpracy. Nasze ogłoszenia zawierają zazwyczaj bardzo szczegółowe założenia, w jaki sposób statyści Warszawa Facebook mogą się zgłosić na daną ofertę. Podajemy między innymi informacje:

  • planu zdjęciowego,
  • termin,
  • godziny,
  • wynagrodzenie,
  • ilość potrzebnych osób,
  • informacje jakie, dane trzeba wysłać, aby się zgłosić na określone nagranie.

Statyści, epizodyści bardzo serdecznie zapraszamy Was do polubienia naszego fanpage — agencja artystyczna Infernal. Po wpisaniu nazwy naszej firmy na pewno ją tam znajdziecie. Zachęcamy do zgłoszenia się do naszej agencji, bo wtedy wystarczy tylko na każdą ofertę pracy podawać swoje imię, nazwisko, wiek, nr telefonu. Cały czas poszukujemy kobiet i mężczyzn w każdym wieku do wielu produkcji filmowych.

Ogłoszenia, jakie ostatnio publikowaliśmy na naszym Facebooku

  • statyści Warszawa do nowego serialu poszukiwani,
  • poszukujemy dziewczyny do roli makijażystki dzień zdjęciowy 10.03 1 scena w lokalu,
  • szukamy kilku osób do roli paparazzo dzień zdjęciowy 11.03 1 scena w plenerze,
  • statyści do nowego serialu paradokumentalnego — poszukujemy epizodystów z doświadczeniem przed kamerą.

Nasz teren działania to Warszawa i okolice dlatego, jeśli jesteś zainteresowany/a naszymi ofertami pracy to prosimy o zgłoszenia.

Statyści na widownię Warszawa  Agencja statystów i epizodystów  Oferty pracy  Agencja epizodystów


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *