Blog

Najnowsze wpisy

Statyści Warszawa Facebook

statyści warszawa Facebook

Statyści Warszawa Facebook – Agencja Artystyczna Infernal

Szanowni w całym kraju statyści Warszawa Facebook użytkownicy popularnego portalu społecznościowego zapraszamy serdecznie na nasz fanpage agencji. Dzięki polubieniu naszej agencji macie możliwość obserwowania między innymi ofert pracy skierowanych dla:

  • statystów,
  • epizodystów,
  • aktorów.

Staramy się codziennie publikować oferty na naszym fan page. Publikujemy na przykład informacje związane z planami zdjęciowymi, sesjami fotograficznymi, serialami, filmami oraz reklamami. Na naszym Facebooku każdy statysta w rożnym wieku znajdzie na pewno coś dla siebie. Publikujemy bardzo dużo ofert pracy i są to ciekawe zlecenia, przede wszystkim co najważniejsze dobrze płatne.

Najwięcej ofert pracy publikujemy na Facebooku

Na chwile obecną mamy ponad 7200 polubień jednak z dnia na dzień mamy co raz więcej sympatyków agencji. Jeśli chcesz zaistnieć w reklamie, serialu lub programie tv to nie zwlekaj polub naszą agencje a będziesz wiedział co się dzieje ciekawego w branży. Masz na pewno szansę zostać statystą a dzięki temu dorobisz sobie i dodatkowo poznasz fajnych ludzi na nagraniach. Właśnie dzięki statystowaniu wiele osób zawiera dobre znajomości a czasami zdarza się, że i nawet powstają związki.

Praca dla cierpliwych osób  – statysta w Warszawiestatyści warszawa Facebook

Warto wiedzieć na samym początku, że praca statysty do zawód dla cierpliwych, dlatego jeśli jesteś cierpliwy i chciałbyś poznać świat telewizji od wewnątrz to za pomocom naszej firmy masz taką szanse. Pokazujemy także na naszym fan page jakie zlecenia do tej pory wykonywaliśmy, w których brali udział nasi podopieczni. Publikujemy zdjęcia z rożnych realizacji filmowych i reklamowych, w których brali udział statyści. Staramy się cały czas coś zamieszczać tak aby statyści z Warszawy i innych miast w Polsce mieli możliwość zobaczenia co dokładnie robimy i jakie mamy propozycje pracy. Nasze ogłoszenia zawierają zazwyczaj bardzo szczegółowe informacje w jaki sposób statyści z Warszawy użytkownicy Facebook mogą się zgłosić na daną ofertę rekrutacyjną. Podajemy między innymi dane:

  • planu zdjęciowego,
  • termin,
  • godziny,
  • wynagrodzenie,
  • ilość potrzebnych osób,
  • informacje jakie dane trzeba wysłać aby się zgłosić na określone przedsięwzięcie.

Statyści z Warszawy, użytkowcy Facebooka bardzo serdecznie jeszcze raz zapraszamy do polubienia naszego fan page agencji, który znajdziecie pod adresem https://pl-pl.facebook.com/agencjainfernal/


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *