Blog

Najnowsze wpisy

Statyści Warszawa Facebook

statyści warszawa Facebook

Statyści Warszawa Facebook – Infernal

Szanowni statyści Warszawa Facebook użytkownicy popularnego portalu społecznościowego zapraszamy serdecznie na nasz portal społecznościowy.Dzięki polubieniu naszej agencji macie możliwość obserwowania między innymi ogłoszeń rekrutacyjnych, które są skierowane dla:

  • statystów,
  • epizodystów,
  • aktorów.

Staramy się codziennie publikować oferty na naszym Facebooku. Publikujemy na przykład informacje związane z planami zdjęciowymi, sesjami fotograficznymi, serialami, filmami czy reklamami. Na naszym stronie wszyscy statyści Warszawa Facebook znajdą na pewno coś dla siebie. Publikujemy bardzo dużo różnych propozycji pracy i są to ciekawe zlecenia a przede wszystkim dobrze płatne.

Najwięcej ofert pracy dla statystów z Warszawy publikujemy na Facebooku!

Drodzy statyści Warszawa Facebook na chwile obecną mamy ponad 9000 polubień jednak z dnia na dzień dostajemy co raz więcej fanów. Jeśli chcesz zaistnieć w reklamie, serialu lub programie tv to nie zwlekaj polub naszą agencje a będziesz wiedział co się dzieje ciekawego w branży. Masz na pewno szansę zostać statystą a dzięki temu dorobisz sobie i dodatkowo poznasz fajnych ludzi na nagraniach. Właśnie dzięki statystowaniu wiele osób zawiera trwałe znajomości a czasami zdarza się, że nawet powstają związki.

Praca dla cierpliwych osób  – statysta w Warszawie użytkownik Facebookastatyści warszawa Facebook

Statyści Warszawa Facebook musicie wiedzieć na samym początku, że praca statysty to zawód dla cierpliwych, dlatego jeśli jesteś wytrwały, mieszkasz w stolicy i chciałbyś poznać świat telewizji od wewnątrz to za pomocom naszej agencji masz taką szanse. Pokazujemy także na naszym Facebooku agencji Infernal jakie zlecenia do tej pory udało nam się wykonać. Wstawiamy zdjęcia z rożnych realizacji filmowych i reklamowych, w których brali udział nasi statyści. Staramy się cały czas coś zamieszczać tak aby osoby z Warszawy i innych miast w Polsce mieli możliwość zobaczenia co dokładnie robimy i jakie mamy propozycje ofert współpracy. Nasze ogłoszenia zawierają zazwyczaj bardzo szczegółowe informacje w jaki sposób statyści Warszawa Facebook mogą się zgłosić na daną ofertę rekrutacyjną. Podajemy między innymi informacje:

  • planu zdjęciowego,
  • termin,
  • godziny,
  • wynagrodzenie,
  • ilość potrzebnych osób,
  • informacje jakie dane trzeba wysłać aby się zgłosić na określone przedsięwzięcie.

Jeszcze raz bardzo serdecznie zapraszamy do polubienia naszego fan page – Agencja Infernal, który znajdziecie pod adresem https://pl-pl.facebook.com/agencjainfernal/


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *