Oferty pracy

Poszukujemy do współpracy statystów, epizodystów, aktorów, hostessy, hostów, modelki, fotomodelki i modeli

Zainteresowane osoby chcący współpracować z naszą agencją prosimy o przesłanie następujących danych:

 1. Imię i nazwisko
 2. Data urodzenia
 3. Adres zamieszkania
 4. Telefon kontaktowy
 5. Adres e-mail
 6. Wymiary (wzrost, obwód klatki piersiowej, talia, biodra, rozmiar biust)
 7. Waga
 8. Rozmiar ubrania
 9. Kolor włosów (obecny)
 10. Znajomość języków obcych
 11. Opis dotychczasowego doświadczenia
 12. Zainteresowania
 13. Minimum trzy dobrej jakości zdjęcia aktualne i wyraźne

Zgłoszenie do naszej agencji prosimy przesłać na nasz adres e-mail: rekrutacja@agencjainfernal.pl
W temacie wiadomości prosimy napisać w jakiej branży jesteś zainteresowana/y pracować.

Do wyboru mamy branże: statyści, epizodyści, aktorzy, hostessy, modelki, fotomodelki i modele.

agencja statystówJak wygląda praca statysty na planie filmowym?

Praca w filmie to marzenie niejednej osoby. Co jednak, gdy nie skończyliśmy akademii teatralnej, nie mamy wybitnie atrakcyjnej prezencji i świetnej dykcji? Zawsze zostaje nam praca jako statysta w filmie. To może być ciekawe doświadczenie, będące także spełnieniem pragnienia zobaczenia się na dużym ekranie.
Agencja Artystyczna Infernal prowadzi ciągłą rekrutację chętnych do statystowania w filmie. Jeśli i Ty chciałbyś spróbować swoich sił przed kamerą filmową – zgłoś się do nas. Nasze bazy regularnie przeglądane są przez ekipy produkcyjne, istnieje szansa, że wybiorą właśnie Ciebie.

hostessy

Kim powinien być statysta w filmie?

Prawda jest taka, że o statystowanie w filmach może się pokusić każdy. Bez względu na wiek, wygląd, wzrost i umiejętności – potrzebni są różni ludzie, a kierownicy obsady nie kierują się tylko kryteriami urody i wdzięku. Natomiast są pewne cechy charakteru, które mogą bardzo ułatwić otrzymanie pierwszej (oraz kolejnej) roli. To otwartość oraz naturalność. Jeśli swobodnie odnajdujesz się w nowych sytuacjach, umiesz słuchać wskazówek i jesteś osobą cierpliwą – z pewnością łatwiej będzie Ci odnaleźć się na planie.

Jak zostać statystą w Agencji Artystycznej Infernal?

Jeśli chcesz zostać statystą – masz dwie drogi. Możesz albo dołączyć do naszej bazy i czekać aż zostaniesz wybrany i zaproszony na casting, co wcale nie jest takie rzadkie, albo też regularnie śledzić zakładkę z ofertami pracy. Pojawiają się w niej propozycje współpracy dla osób o określonych cechach – być może opis jednej z nich pasuje właśnie do Ciebie.
Na pewno dużym ułatwieniem w otrzymaniu roli jest punktualne przychodzenie na castingi oraz dyspozycyjność i elastyczność, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy zadzwoni telefon. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli marzysz o pojawieniu się na planie filmowym. Zawczasu warto także zadbać o aktualne zdjęcia. Jeśli jesteś w naszej bazie, a np. mocno zmieniłeś wygląd (kolor włosów, fryzurę, wagę itp.) – warto przesyłać nam co jakiś czas świeże fotografie.

Jak wygląda praca statysty?

Decydując się na statystowanie musimy liczyć się z tym, że więcej czasu zajmie nam czekanie na nasze ujęcie niż błyszczenie przed obiektywem kamery. Jednak czas ten można poświecić na poznanie, jak naprawdę wygląda kręcenie serialu, filmu lub programu telewizyjnego. Jeśli znani aktorzy, którzy również będą występować w tych samych scenach, mają chwilę – możemy porozmawiać z nimi, zrobić sobie zdjęcie lub poprosić o autograf.
Na pobyt na planie często trzeba przeznaczyć cały dzień, nie jest więc to raczej zajęcia dla osób mających stałą, absorbująca pracę. Dla wielu osób jednak taka praca staje się źródłem dodatkowego zarobku. Dodatkowo, na planie można poznać wiele ciekawych osób, nie tylko wśród sław.
Jeśli więc czujesz się na siłach i poszukujesz oferty pracy jako statysta w filmie – zgłoś się do naszej Agencji. Być może zaproszenie na casting już na Ciebie czeka.

agencja hostessPraca hostessy – jak wygląda, jakie są wymagania i jak znaleźć oferty?

Dla niejednej studentki lub studenta ciekawą formą zarobku może być praca jako hostessa lub promotor produktów. Agencja Artystyczna INFERNAL ma wiele takich ofert, gdyż współpracuje z największymi firmami w Polsce. Jeśli ciekawi Cię, jak wygląda praca hostessy i jak otrzymać propozycje współpracy – ten artykuł jest dla Ciebie.

Jak zostać hostessą w Agencji Artystycznej Infernal?

Najpierw może kilka powodów, dla których warto podjąć współpracę z nami. Mamy sporo ofert, a nasze hostessy i promotorzy pracują przy różnego rodzaju imprezach: targach, bankietach, pokazach, akcjach reklamowych w całej Polsce. Zdarzają się także oferty pracy za granicą. Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami za pomocą jednego z kanałów rekrutacji: telefonicznie, mailowo lub przez Skype. Warto na wstępie zadbać o wyraźne, dobrej jakości fotografie. Powinno ich być co najmniej dwie, jedna powinna przedstawiać twarz, druga sylwetkę. Na podstawie tych właśnie zdjęć przydzielane będą oferty pracy.

agencja modelek

Kto może zostać hostessą?

Powszechna opinia zakłada, że hostessą może być jedynie wysoka, szczupła i urodziwa dziewczyna. Jest to jednak stereotyp, ponieważ do różnych akcji poszukiwane są różne osoby, a klienci mają niekiedy bardzo zawężone kryteria. Podstawową rzeczą, która na pewno pomoże w otrzymywaniu ofert pracy dla hostessy jest uśmiech i pogoda ducha. Ponieważ hostessy i promotorzy często odpowiedzialni są za rozmowy z klientami, widzami lub gośćmi organizatora preferowane są osoby otwarte, rozmowne i towarzyskie. Docenianą cechą jest także cierpliwość.
Warto pamiętać, że host lub hostessa reprezentują konkretną firmę, w związku z czym muszą budzić pozytywną reakcję w ludziach. Osoby, z którymi będą miały styczność, nie zawsze będą miłe, czasami mogą także zadawać pytania niezwiązane z promocją. Ze wszystkich tych sytuacji promotor musi umieć wyjść z twarzą.

Jak wygląda praca hostessy?

Wszystko zależy od rodzaju zlecenia. Czasami praca trwa tylko dwie – trzy godziny, na przykład na bankiecie, a czasami zajmuje znacznie więcej, nawet 12 godzin. Dość często wiąże się ze staniem, należy więc być w dobrej formie. Dodatkowo – wiele zleceń wymaga przyswojenia sobie pewnej bazy informacji, np. na temat firmy, którą przyjdzie nam prezentować. Mimo wszystko jest to przyjemna praca, zwłaszcza dla osób, które lubią kontakt z ludźmi. Jako hostessa możesz faktycznie pomóc klientom, doradzić im dobry zakup albo rozwiązać jakiś problem. Jeśli więc lubisz rozmawiać, jesteś dobrze wychowana i masz odpowiednią prezencję – praca jako hostessa może być dla Ciebie źródłem nie tylko dochodu, ale też satysfakcji.

Chcesz pracować jako statysta, hostessa, modelka, fotomodelka, host, model lub tancerz w naszej agencji? Wypełnij dokładnie poniższy formularz zgłoszeniowy

  Podstawowe dane

  Wymiary

  Dodatkowe informacje

  W jakiej branży w naszej Agencji chciałbyś/a pracować?

  StatystaEpizodystaAktor/AktorkaHostessa/HostModelka/Model wybiegowy/aFotomodelka/FotomodelTancerka/TancerzSesje zdjęciowe (Akty)

  Załącz swoje zdjęcia (Minimum trzy fotografie)

  Akceptuje Regulamin i Polityka Prywatności Agencja Artystyczna INFERNAL Więcej informacji

  Agencja Artystyczna INFERNAL
  00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

  Kontakt dla Klientów

  Tel: 721 230 265

  biuro@agencjainfernal.pl

  Sekretariat

  Tel: 508 683 557

  sekretariat@agencjainfernal.pl

  Rekrutacja do Agencji

  Tel: 512 670 789

  rekrutacja@agencjainfernal.pl

  Art Direktor

  darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.