Blog

Najnowsze wpisy

Hostessy Warszawa praca

hostessy Warszawa praca

Praca hostessy Warszawa – agencja hostess Infernal

Praca hostessy – Warszawa, jako stolica kraju Polskiego, jest tętniącym życiem i ekscytującym miastem. Od bardzo ciekawej historii i kultury, przez nowoczesną architekturę i życie nocne, aż po interesujące możliwości pracy — każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jako hostessa w Warszawie będziesz miała szansę zaprezentować odwiedzającym z całego świata to, co najlepsze w stolicy.

Jakie obowiązki ma hostessa?

Hostessa (host) to osoba, która zajmuje się reklamą produktu lub firmy oraz bezpośrednim kontaktem z potencjalnymi kontrahentami. W zależności od danej sytuacji hostessy mogą pracować bezpośrednio w siedzibie podmiotu – odpowiadają one tym samym za kontakt z ludźmi odwiedzającymi dany lokal – lub na targach branżowych, imprezach i wydarzeniach świątecznych. Oprócz tego są one wysyłane do marketów spożywczych, na ulice aglomeracji itp.

hostessy Warszawa pracaPraca hostessy Warszawa – czemu warto?

Praca jako hostessa w Warszawie to rozwiązanie, które da Ci szansę rozwinięcia nowych kwalifikacji w takich dziedzinach, jak:

 • obsługa kontrahenta,
 • rozwiązywanie problemów,
 • pomoc w organizacji wydarzeń,
 • reklama marki.

Są to cenne kwalifikacje, które można wykorzystać na kolejnych etapach rozwoju kariery zawodowej.

Dodatkowo, jako hostessa w Warszawie możesz spotkać osoby z całego globu. To doskonały sposób na nawiązanie nowych znajomości i poznanie rozmaitych kultur. Będziesz mieć dzięki temu także okazję wykorzystać znajomość języka obcego, rozmawiając z ludźmi z innych krajów.

Stanowisko hostessy to także bardzo dobry sposób na połączenie pracy zarobkowej i studiów. Jest tak, gdyż hostessy pracują najczęściej późnymi popołudniami oraz w weekendy, w niepełnym wymiarze czasu.

Wszystko to sprawia, że praca jako hostessa w Warszawie może być dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli poszukujesz ciekawego zajęcia dodatkowego.

fotomodelka pracaPraca hostessy w Warszawie – jakie kryteria należy spełnić?

Aby działać jako hostessa w Warszawie, musisz mieć ukończone przede wszystkim 18 lat. Oprócz tego od hostessy z miasta Warszawa konieczna jest również umiejętność płynnego mówienia w języku polskim, bo ta praca tego wymaga. Wynika to z oczywistego faktu: większość ludzi mieszkających w Warszawie posługuje się językiem ojczystym. Oczywiście, wymagana jest także komunikatywna znajomość języka angielskiego, gdyż Warszawa – stolica sporego europejskiego państwa – to miasto, do którego przybywają biznesmeni i turyści z całej Europy, a nawet globu. Ważna jest również miła aparycja, ponieważ hostessa jest wizytówką marki, którą prezentuje.

Aby zdobyć angaż w tej dziedzinie, warto zgłosić się do agencji (agencja hostess). Jest to świetne rozwiązanie, gdyż tego typu agencje dysponują rozbudowanym portfolio kontrahentów biznesowych. Tak naprawdę jedna agencja to szansa nawiązania współpracy z dziesiątkami różnych zleceniodawców. Takie rozwiązanie to korzyść także dla klientów biznesowych – mogą oni dzięki temu skupić się na organizacji wydarzenia, podczas gdy agencja zapewnia profesjonalne hostessy.

Jak uzyskać dobrą pracę hostessy w Warszawie?

Wysyłając zgłoszenie na stanowisko hostessy w Warszawie, musisz dostarczyć CV oraz aktualne fotografie. Podobnie jak w przypadku innych dziedzin oraz stanowisk, Twoje CV powinno zawierać takie dane jak: informację kontaktowe, doświadczenie branżowe oraz kwalifikacje (dobrze rozwinięte kompetencje miękkie, znajomość języka obcego itp.).

najpiękniejsze polskie fotomodelkiZgłoś swój udział w rozmowie kwalifikacyjnej

Jeśli będzie praca w mieście Warszawa to pracodawca zainteresowany kandydatem/kandydatką, skontaktuje się on – często telefonicznie – po przesłaniu aplikacji hostessy i fotografii przez daną osobę. Wielu kandydatów, szczególnie w pierwszych latach swojej ścieżki branżowej, myśli ze strachem o rozmowie kwalifikacyjnej. Tymczasem jest to świetna szansa, aby dowiedzieć się więcej o stanowisku i agencji oraz zadać ważne pytania dotyczące współpracy. Pamiętaj, aby ubrać się profesjonalnie i przybyć punktualnie na czas. Podczas konwersacji udzielaj zwięzłych, ale wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania.

Jeśli zostaniesz zatrudniony (-a), zaczniesz program szkoleniowy. Szkolenie dla hostess trwa najczęściej kilka dni, podczas których poznasz zasady i procedury obowiązujące w danej agencji, a również sposób, w jaki należy kontaktować się z klientami podczas codziennej pracy.

Podsumowanie

Jeśli poszukujesz ciekawej i satysfakcjonującej pracy, praca hostessy w Warszawie jest bardzo dobrą opcją. Istnieją pewne wymagania dotyczące tej pracy, ale jeśli je spełnisz, zyskasz doskonałą okazję do zaczęcia kariery zawodowej.

Hostessy Warszawa praca – chcesz zostać hostessą lub hostem w Warszawie? Zapraszamy serdecznie do zgłoszenia się do naszej agencji.

Hostessa praca  Jak wygląda praca modelki?  Agencja statystów Katowice  Agencja modelingu Warszawa  Statysta praca  Statyści Warszawa Facebook  Agencja modeli Warszawa  Na czym polega praca hostessy?

1 Komentarz

 • Natalia Szczęsna 11 marca, 2023 - 6:45pm

  Dzień dobry
  Chciałabym z państwem prowadzić współpracę.
  Proszę o informację.

  Odpowiedz


Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *