Agencja modeli

Modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju

Agencja modeli Infernal

Agencja modeli Infernal jest profesjonalną firmą w Warszawie działającą na rynku Polskim od 2011 roku. Naszymi zadaniami jest zapewnianie ludzi na przykład do udziału w pokazach mody czy sesjach zdjęciowych. Dobieramy osoby starannie do każdego zlecenia uwzględniając wymiary, doświadczenie i wygląd danego modela. W tym zakresie jesteśmy fachowcami a dodatkowo o tym fakcie możecie Państwo się sami dokładnie przekonać składając do nas zapytanie ofertowe a później skorzystanie z usługi.

Gwarantujemy przede wszystkim należyte wykonanie określonego zlecenia na wynajem odpowiedniego modela. Jednocześnie jesteśmy w stanie na potrzeby określonego przedsięwzięcia przeprowadzić casting video albo zdjęciowy, gdzie mają wtedy Państwo możliwość zobaczenia danych osób w pełnej okazałości. Wszyscy współpracownicy z naszej agencji posiadają portfolio fotograficzne z opisem oraz wymiarami, które również możemy podesłać do wglądu. Jeśli potrzeba dużej ilości modeli na pokaz mody lub sesje fotograficzną to bardzo chętnie nasza Agencja Infernal pomoże, ponieważ specjalizujemy się w tym zakresie fantastycznie. Mamy już takie zlecenia zakończone sukcesami i możemy się pochwalić pozytywnymi referencjami od Klientów.

Atrakcyjni modele dostępni w każdej chwili!agencja modeli

Agencja modeli Infernal zapewnia tylko najbardziej wyselekcjonowane osoby z całego kraju. Do naszej dyspozycji są twarze w każdym wieku, którzy odbyli specjalne kursy chodzenia po wybiegu i autoprezentacji. Na pewno mieli Państwo okazje zobaczyć naszych kandydatów na wielu prestiżowych wydarzeniach, w czasopismach modowych, reklamach i bilbordach. Działamy co najważniejsze szybko i skutecznie, dlatego każdego modela jesteśmy w stanie zapewnić nawet z dnia na dzień. To wszystko uzależnione jest od miejsca danej akcji jak i od budżetu ale co ważne nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Osoby z naszej agencji nie tylko cechuje nienaganny wygląd ale również:

  • wdzięk,
  • charakter
  • pracowitość,
  • wymiary,
  • fotogeniczność.

Podsumowując nasza agencja modeli należy do jednych z lepszych tego typu firm w kraju. Z nami na pewno odniesiesz sukces w organizacji swojego wydarzenia lub zlecenia. My w tym skutecznie pomożemy tylko musicie nam Państwo zaufać i skorzystać z naszych usług. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z oferty naszej firmy.

Wyślij do naszej agencji i pracuj na pokazie lub sesji zdjęciowej!

Jeśli marzysz o karierze w modelingu i interesuje Cię pozowanie lub chodzenie po wybiegu w celu prezentowania ubrań to jak najszybciej wyślij zgłoszenie do naszej Agencja modeli Infernal. Mile widziane jest doświadczenie, dlatego w pierwszej kolejności zadbaj na początek o swoje portfolio zdjęciowe. Przede wszystkim musisz pamiętać, że zdjęcia w tym biznesie to podstawa a my nauczymy Cię dalej jak być profesjonalnym modelem. Zgłoszenia można natomiast dokonać wypełniając na naszej stronie w zakładce casting specjalnie stworzoną aplikacje. Wystarczy ją wypełnić czytelnie, załączyć swoje fotografie i wysłać. Na odpowiedź nie trzeba długo czekać, ponieważ dosyć szybko akceptujemy zgłoszenia, jeśli wszystko jest w porządku. Nie zwlekaj zgłoś się i współpracuj z nami a poznasz świat mody na żywo. Przekonasz się jak fajnie się pracuje w profesjonalnej firmie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.