Agencja modeli

Modele na pokazy mody i sesje zdjęciowe w całym kraju

Agencja modeli Infernal

Profesjonalna agencja modeli Infernal w Warszawie działa na rynku Polskim od 2011 roku. Naszymi zadaniami jest zapewnianie modelek i modeli na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Dobieramy osoby starannie do każdego zlecania uwzględniając wymiary, doświadczenie i wygląd danej modelki. W tym zakresie jesteśmy fachowcami a o tym fakcie możecie Państwo się sami dokładnie przekonać składając do nas zapytanie ofertowe a później skorzystanie z usługi.

Gwarantujemy należyte wykonanie zlecenia na wynajem odpowiednich modelek lub modeli. Dodatkowo jesteśmy w stanie na potrzeby określonego przedsięwzięcia przeprowadzić casting video albo zdjęciowy, gdzie mają wtedy Państwo możliwość zobaczenia danych osób jak na dłoni. Mimo wszystko nasze osoby posiadają portfolia zdjęciowe z opisem oraz wymiarami, które również jeśli potrzeba możemy podesłać. Gdy potrzeba dużej ilości modeli na pokaz mody lub sesje fotograficzną to bardzo chętnie pomożemy, ponieważ specjalizujemy się w tym zakresie doskonałe. Mamy już takie akcje zakończone sukcesami i możemy się poczyścić pozytywnymi referencjami od klientów.

Piękne modelki i przystojni modele w naszej bazieagencja modeli

Zapewniamy tylko najbardziej wyselekcjonowane modelki i modeli z całego kraju. Do naszej dyspozycji są dziewczęta i chłopcy w każdym wieku, którzy odbyli specjalne kursy z chodzenia po wybiegu i pozowania przed fotografem. Na pewno mieli Państwo okazje zobaczyć nasze twarze na wielu prestiżowych wydarzeniach, w czasopismach modowych, reklamach i bilbordach. Działamy co najważniejsze szybko i skutecznie, dlatego nasze najpiękniejsze osoby jesteśmy w stanie zapewnić nawet z dnia na dzień. To wszystko uzależnione jest od miejsca danej akcji jak i od budżetu ale  co ważne nie ma dla nas rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Nasze modelki i modeli nie tylko cechuje nienaganny wygląd ale również:

  • wdzięk,
  • charakter
  • pracowitość,
  • wymiary,
  • fotogeniczność.

To sprawia, że nasza firma należy do jednych z lepszych agencji modeli w kraju. Z nami na pewno odniesiesz sukces w organizacji swojego wydarzenia lub zlecenia. My w tym pomożemy tylko musicie nam Państwo zaufać.

Zostań naszą modelką i sprawdź się na wybiegu albo w pozowaniu

Jeśli marzysz o karierze modelki lub modela i interesuje Cię pozowanie lub chodzenie na wybiegu w celu prezentowania ubrań to jak najszybciej wyślij do nas zgłoszenie. Mile widziane jest doświadczenie w branży, dlatego w pierwszej kolejności zadbaj na początek o swoje portfolio zdjęciowe. Zdjęcia to podstawa a my nauczymy Cię dalej. Zgłoszenia można dokonać wypełniając na naszej stronie w zakładce casting dla modela specjalnie stworzoną aplikacje. Wystarczy ją wypełnić czytelnie, załączyć zgłoszenie i wysłać. Na odpowiedź nie trzeba długo czekać, ponieważ dosyć szybko akceptujemy wybrane osoby. Nie zwlekaj zgłoś się a poznasz świat mody i zobaczysz jak to być fajnie modelką lub modelem w profesjonalnej agencji.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.