Agencja modelingowa Łódź

Modelki i modele z Łodzi na pokazy mody i sesje zdjęciowe

agencja modelingowa ŁódźAgencja modelingowa Łódź – Infernal

Jako Infernal serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej atrakcyjnej oferty współpracy. Jesteśmy otwarci z jednej strony na potrzeby klientów zainteresowanych usługami profesjonalistek i profesjonalistów, a z drugiej – na zgłoszenia modelek i modeli marzących o rozwoju kariery w branży modelingu.

Kim jesteśmy?

Nasza agencja modelingowa Łódź jest częścią marki Infernal z Warszawy – więcej informacji na jej temat znajdziesz na stronie głównej. Współpracują z nami na przykład:

  • modelki i modele
  • aktorki i aktorzy,
  • statystki i statyści,
  • fotomodelki i fotomodele,
  • hostessy i hości,

Agencja modelingowa w Łodzi – w jaki sposób możemy pomóc Twojej firmie?

Nasza agencja modelingowa zapewnia profesjonalne wsparcie w obsłudze klientów szukających do współpracy modelek i modeli na obszarze miasta Łódź. Oferta naszej agencji obejmuje klasyczny modeling wybiegowy oraz fotomodeling. Jesteśmy przedstawicielami młodych, ambitnych, ale już posiadających odpowiednie doświadczenie modelek i modeli, którzy chętnie biorą udział sesjach zdjęciowych czy pokazach mody. Część z nich świadczy także usługi hostess i hostów, dlatego są dyspozycyjni do brania udziału w targach, eventach firmowych, konferencjach czy wszelkich akcjach promocyjnych.

Agencja modelingowa Infernal prowadzi jednak selekcję kandydatek i kandydatów z miasta Łódź pod kątem wyglądu, kompetencji czy potencjału. Znamy ich predyspozycje oraz wartości – to zróżnicowane grono, dlatego jesteśmy w stanie odpowiedzieć na oczekiwania wielu kontrahentów. Stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i fachową realizację powierzonych zadań.

agencja modelingowa WarszawaJesteś modelem lub modelką?

Jeśli zajmujesz się modelingiem – sprawdź, co ma do zaoferowania nasza agencja modelingowa z Łodzi. Zapraszamy do przesyłania fotografii, na podstawie których wysyłamy zaproszenie na casting i do dalszej rekrutacji. Pomagamy w realizacji marzeń w osiągnięciu kariery na wybiegu lub przed obiektywem. Pośredniczymy w uzyskaniu przez Ciebie angaży od klientów z najróżniejszych branż. Nasza agencja modelingowa stwarza doskonałe warunki do rozwoju modelek i modeli zamieszkałych lokalizacje Łódź.

Przekonaj się, że warto pokazać nam swoje najlepsze zdjęcia, które stanowią podstawę do dalszych rozmów o współpracy. Poszukujemy modelek i modelów w różnym typie urody, ze zróżnicowanym doświadczeniem. Przede wszystkim interesuje nas zaangażowanie, pasja oraz rzetelność w wykonywaniu obowiązków. Na tej podstawie jesteśmy w stanie ułatwić uzyskanie ciekawych zleceń.

Profesjonalna agencja modelingowa na terenie miasta Łódź

Nie ograniczamy się do roli agencji modelingowej tylko działającej w Łodzi. Pod marką agencja modelingowa Infernal działamy praktycznie w całym kraju nie tylko w mieście Łódź, nawiązujemy przy tym współpracę z najciekawszymi kandydatkami i kandydatami. Pomagamy w organizacji sesji fotograficznych na dowolny temat i pokazach mody. Naszym zadaniem jest, innymi słowy, połączenie potrzeb kontrahentów biznesowych oraz modelek i modeli, którzy zaufali nam odnośnie pomocy w rozwinięciu kariery.

Obok wyglądu szczególnie ważna jest z pewnością samoświadomość i rzetelność. Dbamy o to, żeby osoby i firmy nawiązujące współpracę z naszą agencją modelingową funkcjonowały w sprzyjających, korzystnych warunkach. Usługi świadczymy dla biznesu, więc wciąż poszukujemy kolejnych modelek i modeli zainteresowanych rozwojem i podejmowaniem się nowych wyzwań.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.