Agencja hostess Kielce

Atrakcyjne i profesjonalne hostessy i hości z Kielce na eventy, targi i inne różne wydarzenia

agencja hostess KielceAgencja hostess Kielce – INFERNAL

Poszukujesz pięknych hostess w Kielcach? Sprawdź ofertę naszej Agencji Infernal z Warszawy, która obszarem działania obejmuje cały kraj. Dowiedz się, jakie aspekty warto brać pod uwagę podczas zatrudniania hostess i hostów do działań reklamowych.

W jakie działania warto zatrudniać hostessy z Kielc?

Agencja hostess Kielce – świetna hostessa (lub jej męski odpowiednik, tak jak host) bardzo dobrze sprawdza się w nowoczesnych działaniach reklamowych, w których celem jest nawiązanie bezpośredniej relacji z klientem czy kontrahentem. Oto kilka przykładów na to, że praca hostessy może dać pozytywne owoce dla podmiotu czy instytucji. To z kolei daje możliwość do nawiązania współpracy z agencją hostess w Kielcach i województwie świętokrzyskim.

Obsługa stoiska firmowego na targach, konferencjach, eventach itd. – agencja hostess Kielce

Od małych, miejscowych targów po wystawy światowe EXPO – wszędzie, gdzie wynajmuje się przestrzeń pod stoisko firmowe lub organizacji, warto rozważyć skorzystanie z ofert profesjonalnych i kompetentnych hostess. Obsługa takiego stoiska wymaga między innymi:

 • nawiązywania kontaktu z gośćmi eventu i uzyskanie pozytywnego wrażenia w rozmowie,
 • znajomości przedmiotu firmy reprezentowanego podmiotu,
 • posługiwania się językami obcymi, jeżeli impreza odbywa się za granicą lub przyciąga międzynarodowe grono ludzi,
 • nienagannej prezencji, która zwraca uwagę klientów wydarzenia (analogicznie – samo stoisko również powinno być zrobione z myślą o każdym fachowym i funkcjonalnym detalu).

Jeżeli hostessy zwracają na siebie uwagę dużo bardziej niż zatrudnieni do obsługi stoiska pracownicy… to świetnie, to już połowa sukcesu. A jeśli przy okazji chcesz rozdać gadżety reklamowe, wizytówki czy po prostu przedstawić ofertę firmy i markę, nikt inny nie nada się do tego lepiej jak hostessy.

agencja statystów KielcePoczęstunki w marketach spożywczych i innych przestrzeniach

Agencja hostess w Kielcach jest poszukiwana między innymi przez podmioty, które reklamują swoje produkty spożywcze. Wprowadzanie na rynek dopiero co nowego smaku serka topionego oznacza przede wszystkim takie same działania jak reklama napojów czy słodyczy i przekąsek. Chodzi o to, żeby poprosić na przykład kontrahentów sklepu do zatrzymania się przy firmowym stoisku i degustowania tak zwanego sampla. To także sposobność do opowiedzenia im o danym produkcie czy wręczenia ulotki reklamowej, co również stanowi obowiązki dla hostess, szczególnie z doświadczeniem w podobnych akcjach promocyjnych. Nie obawiaj się jednak dawać podobnych angaży i początkującym hostessom. W końcu to rewelacyjna okazja do zdobycia pierwszych szlifów zawodowych. A z perspektywy kontrahenta najważniejsza i tak jest smak sampla do poczęstunku!

Obsługa konferencji, targów i innych wydarzeń w mieście Kielce – agencja hostess Infernal

Hostessy są dosyć często zatrudniane do współorganizowania przeróżnych eventów. Wówczas ich role są ściśle sprecyzowane – obejmują na przykład:

 • przywitanie gości,
 • informowanie uczestników,
 • wręczanie materiałów reklamowych oraz informacyjnych,
 • prowadzenie imprezy ze sceny,
 • opiekę nad gośćmi VIP.

Czego można oczekiwać od współczesnej hostessy?

Powyżej wskazaliśmy jedynie przykładowe akcje reklamowe, w które warto wynajmować hostessy i hostów. Można doliczyć do nich własne spotkania firmowe czy na przykład imprezy o bardziej kulturalnym, a nie biznesowym charakterze. Trochę wskazaliśmy już, czego należy oczekiwać od hostess, aby ich obowiązki przyniosły pożądane rezultaty. Należy podkreślić:

 • atrakcyjną prezencję – troskę o wygląd,
 • duży poziom kultury osobistej,
 • komunikatywność – umiejętność prowadzenia konwersacji, ale i słuchania,
 • bardzo dobrą formę fizyczną do wielogodzinnej pracy na dużych obrotach,
 • znajomość języków obcych (na czele z językiem angielskim, ale mniej znane zapewniają zarazem jeszcze więcej perspektyw zawodowych),
 • inteligencję pozwalającą na świetne przyswajanie zasobu wiedzy niezbędnego do skutecznej realizacji założeń akcji reklamowej.

Zapytasz: w jaki sposób wobec tego znaleźć odpowiednią hostessę czy odpowiedniego hosta? W Kielcach z odpowiedzią przychodzi agencja hostess Infernal Kielce z siedzibą w Warszawie, ale ogólnopolskim obszarem działania.

hostessy KielceDziałania agencji hostess Infernal w Kielcach

O agencji hostess Infernal najwięcej można się dowiedzieć na naszej stronie głównej. To tam znajduje się między innymi nasza dobrze rozbudowana baza hostess i hostów. Oprócz nich pozyskujemy do współpracy aktorki i aktorów, fotomodelki, epizodystów, statystów czy tancerki. Jeżeli zatem poszukujesz wszechstronnych, otwartych na nowe wyzwania zawodowe, atrakcyjnych twarzy – skontaktuj się z nami już dzisiaj. Dajemy wsparcie w rozwoju początkujących hostess i hostów. Przed przyjęciem do bazy hostess nasza agencja wnikliwie analizuje napływające zgłoszenia osób zamieszkałych miasto Kielce. Bierzemy pod uwagę zarówno wygląd zewnętrzny, jak i posiadane kompetencje. Choćby z tego powodu warto nawiązać współpracę z doświadczoną na rynku polskim agencją.

Poza tym oszczędzamy Twój cenny czas. Wybierasz profesjonalną agencję hostess w Kielcach, która bierze na siebie wszystko to, na co nie masz aktualnie wolnej chwili. Wybór określonych hostess do konkretnych obowiązków jest wymagający, ale właśnie dzięki nam całość bardzo się upraszcza. Postaw na ponad 10-letnie doświadczenie w branży. Porównaj portfolia kobiet i mężczyzn. Współpracuj z hostessami, które mają wiedzę, jak uzyskać sukces w branży. Wystarczy kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail, aby przejść do konkretów!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.