Agencja statystów Szczecin

Statyści i epizodyści ze Szczecina do filmów, seriali, reklam i eventy

agencja statystów SzczecinAgencja statystów Szczecin – Infernal

Agencja statystów Infernal w Szczecinie z jednej strony zapewnia rekrutację do filmów, seriali, reklam czy innego rodzaju produkcji programu telewizyjnego, a z drugiej pozwala zrealizować marzenie o zaczęciu aktorskiej przygody. Dowiedz się, jak pozyskać statystów lub samodzielnie wejść w ich rolę.

Statyści – ważna rola w wielu produkcjach filmowych

Agencja statystów Szczecin – czy ktoś, kogo widać na ekranie tylko przez kilka sekund i to na dalszym tle, ma wpływ na odbiór filmu, reklamy lub serialu? Oczywiście, że tak! Rola statystów jest bardzo ważna, nawet gdy ogranicza się do naprawdę krótkiego udziału w jednej scenie. Niekiedy jest jeszcze ważniejsza, kiedy trzeba pojawić się w kilku, kilkunastu scenach czy pojawić się na pierwszym planie. Statyści są niezbędni we wszelkich realizacjach, a ich dobór wymaga bardzo konkretnego castingu.  Podobnie w przypadku publiczności do wszelkiego rodzaju produkcji telewizyjnych – profesjonalnym organizatorom zależy na uzyskaniu wszystkich detali mających wpływ na ostateczny kształt widowiska, w tym również zatrudnienie statystów.

Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną za casting statystów, na przykład w Szczecinie, skontaktuj się z naszą agencją Infernal, która ułatwia dotarcie do:

 • fotomodelek i fotomodeli,
 • hostess i hostów,
 • aktorek i aktorów,
 • modelek i modeli.

Nasza agencja reprezentuje także aktorki i aktorów, epizodystki i epizodystów oraz statystki i statystów z obszaru miasta Szczecin. Przejrzyj dokładnie naszą stronę internetową, aby przekonać się, jakich zleceń podejmują się pasjonaci zainteresowani angażem na przykład w okolicach Szczecina. Dzięki doborowi agencyjnych statystów masz pewność, że są to osoby sprawdzone i autentyczne, które wykazują się punktualnością, rzetelnością i pełnym profesjonalizmem.

Szukasz większej liczby statystów do swojej produkcji filmowej? A może interesują Cię osoby o bardzo konkretnym typie wyglądu czy predyspozycjach? W każdym przypadku możesz liczyć na agencję statystów w Szczecinie, Gdańsku, Warszawie, Rzeszowie czy Krakowie. Infernal działa na terenie całej Polski. Współpracujemy z kobietami i mężczyznami w każdym wieku, nieustannie poszerzając katalog i zdjęcia statystów. Ogromne doświadczenie na rynku jest potwierdzeniem, dlaczego warto zaufać profesjonalistom.

Rozpocznij przygodę na planie zdjęciowym z agencja statystów Infernal mającą swoją siedzibę w mieście Szczecin!

A może czytasz ten artykuł, bo marzysz o rozpoczęciu swojej przygody na planie zdjęciowym:

 • filmu,
 • serialu,
 • programu rozrywkowego,
 • reklamy,
 • spektaklu?

statyści na sesji zdjęciowej w Szczecinie

Wielu powszechnie znanych aktorek i aktorów zaczynało właśnie w taki sposób – pojawiając się w różnych produkcjach w charakterze statystów, z marginalnymi rolami, bez kwestii mówionych, czy bardzo istotnego wpływu na odbiór całości. A jednak takie początki są bardzo dobrym startem dla każdego, kto chciałby występować przed kamerami i na scenie.

Współpracując z agencja statystów Infernal, zwiększasz szansę na zdobycie zlecenia w profesjonalnej realizacji na terenie miasta Szczecin. Masz szansę wystąpić w reklamie, filmie, serialu czy programie telewizyjnym. Agencja statystów działa w Szczecinie i pozostałych rejonach Polski, dlatego to Ty decydujesz, gdzie chcesz dołączyć do produkcji.

Statyści, aktorzy i epizodyści uzyskują wynagrodzenia lub otrzymują niewielkie honorarium. Jednak dla wszystkich jest jasne, że chodzi przede wszystkim o przeżycie wyjątkowej przygody oraz zdobycie bezcennego doświadczenia na planie zdjęciowym. Statyści podglądają powstawanie filmów, seriali czy reklam od kulis błyskawicznie uczą się zasad rządzących profesjonalną produkcją, a także mają okazję z bliska oglądać swoich wielbicieli. Nierzadko dochodzi do sytuacji, że wyróżniający się statyści są angażowani do następnych epizodów, a nawet poważnych ról. To zresztą świetne przetarcie dla osób, które marzą o zapisaniu się do szkoły aktorskiej lub rozwijaniu kariery artystycznej.

Agencja aktorska i statystów w Szczecinie – w jaki sposób nawiązać współpracę w naszej agencji?

Aby dołączyć do naszej agencji statystów, modelek i hostess Infernal z Warszawy, która działa na terenie całego kraju, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej. Podstawą zgłoszenia są wysokojakościowe fotografie według wskazanych wytycznych. Oprócz tego należy zadeklarować, w jakiej roli szuka się angaży (na przykład statysta, fotomodel, host). Istotne są też informacje dotyczące urody, a także dotychczasowe doświadczenie czy znajomość języków obcych.

Czy chcesz zostać statystą w naszej agencja statystów, który otrzyma odpowiedni angaż na planie filmowym w lokalizacji Szczecin? W takim razie dołącz do naszej agencji statystów, epizodystów, aktorów, która ułatwi rozwój Twojej przygody w tej roli! Współpracujemy z różnymi agencjami reklamowymi i największymi producentami filmów. Poszukujemy osób w różnym wieku.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.