Agencja statystów Bydgoszcz

Statyści, Epizodyści i aktorzy z Bydgoszczy na palny zdjęciowe do filmów seriali i reklam

agencja statystów BydgoszczAgencja statystów Bydgoszcz — INFERNAL

Agencja statystów łączy branże ekip filmowych, serialowych i reklamowych z osobami, które poszukują ciekawych wyzwań zawodowych i chcą pracować z profesjonalistami. Od lat działamy na kluczowych rynkach w całym kraju, w tym stolicy województwa kujawsko-pomorskiego, czyli Bydgoszczy. Sprawdź, jak możemy pomóc i czemu warto profesjonalizować usługi statystek i statystów.

Statyści Bydgoszcz w agencja statystów

W naszej agencja Infernal starannie selekcjonujemy statystów Bydgoszcz na:

  • epizodystów i epizodystki,
  • statystki i statystów.

Nasza agencja wspiera statystów w każdym wieku z lokalizacji Bydgoszcz, z różnymi doświadczeniami zawodowymi, o odmiennym wyglądzie i obszarze zainteresowań. Dzięki temu udało się nam stworzyć ogromny bank twarzy statystek i statystów. Ludzi, którzy są gotowi do pojawienia się na planie filmu, serialu czy spotu reklamowego, nawet w najmniejszej, najbardziej nieznaczącej roli. Właśnie one niejednokrotnie decydują o wiarygodności i klimacie określonego ujęcia czy sceny. Ułatwiamy pracę specjalistom odpowiedzialnych za casting w takich miastach jak na przykład Bydgoszcz.

agencja hostess BydgoszczPopularne filmy i seriale w Bydgoszczy i okolicach

Agencja statystów — to prawda, że Bydgoszcz nie stanowi kinematograficznej „potęgi”, która wielu osobom kojarzy się z niezliczonymi tytułami filmów i seriali. Jednak jako jedno z większych polskich miast także na tym polu zaznaczyła swoje istnienie. Nie chodzi tylko i wyłącznie o Międzynarodowy Festiwal Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych Camerimage, który miał miejsce w mieście nad Brdą w latach 2010-2018. Na ciągu wielu lat nie brakowało w Bydgoszczy ekip filmowych, które na miejscu zatrudniały statystki i statystów.

Bydgoszczanie na bieżąco śledzą doniesienia o nowych realizacjach filmowych w regionie. To wspaniała okazja, aby z bliska zobaczyć warsztat największych gwiazd telewizji. Przy okazji można nabyć interesujące doświadczenia zawodowe na planie zdjęciowym w mieście Bydgoszcz, która to zapewniała agencja statystów. Oto najbardziej znane realizacje filmowe zlokalizowane częściowo lub w całości w Bydgoszczy i najbliższych okolicach. Uczestniczyli w nich również lokalni statyści, nadając filmom i serialom waloru lokalnej autentyczności.

Prawo Agaty

Serial TVN „Prawo Agaty” był transmitowany w telewizji w latach 2012-2015. Tytułowa bohaterka, adwokatka Agata Przybysz (w tej roli Agnieszka Dygant), pochodziła z Bydgoszczy. Właśnie w tym mieście odwiedzała swojego ojca, Andrzeja (Marian Opania).

Czterej pancerni i pies

Czy wiesz, że w 1968 roku część kultowego serialu „Czterej pancerni i pies” była realizowana właśnie w Bydgoszczy? Przy okazji rozlicznych powtórek do dziś transmitowanych w telewizji na ekranie możemy dostrzec między innymi śluzę Okole, ulicę św. Trójcy czy Rybi Rynek.

Wesele

W 2021 roku miała miejsce znana premiera „Wesela” Wojciecha Smarzowskiego, który zasłynął kilkanaście lat wcześniej filmem oczywiście tym samym tytułem. Część ujęć do filmu z udziałem między innymi Roberta Więckiewicza i Agaty Kuleszy produkowano w podbydgoskim pałacu w Ostromecku. Część gości weselnych zagrali bydgoscy statyści, dla których z pewnością było to interesujące przeżycie.

Disco Polo

Bydgoszcz — jednym z pewnością popularniejszych polskich filmów z udziałem też statystów, których to zapewniała wtedy znana agencja, w 2015 roku było „Disco Polo” w reżyserii Maćka Bochniaka. Nie każdy wie o tym, że jego fragmenty powstawały na scenie… bydgoskiej Opery Nova. Stało się dobrą okazją, żeby do miasta Bydgoszcz nad Brdą zawitali znani polscy aktorzy, na czele z Tomaszem Kotem, Joanną Kulig czy Piotrem Głowackim.

Magiczne drzewo

Jednym z najbardziej znanych filmów kojarzonych z Bydgoszczą, gdzie nagrano wiele ujęć, jest „Magiczne drzewo”. Premiera miała miejsce w 2009 roku. Familijny film z udziałem Hanny Śleszyńskiej, Agnieszki Grochowskiej, Eryka Lubosa czy Andrzeja Chyry do dziś jest wspominany z sentymentem przez Bydgoszczan, którzy mieli okazję wziąć udział w realizacji jako statyści lub po prostu obserwować z bliska plan filmowy.

Zapisz się do — agencja statystów i uzyskaj atrakcyjne zlecenia w mieście Bydgoszcz

Chcesz spróbować swoich sił jako statystka lub statysta i mieszkasz w Bydgoszczy albo okolicach? Zgłoś się do naszej agencji artystycznej Infernal z siedzibą w Warszawie. Agencja od wielu lat z powodzeniem realizuje działalność na terenie całej Polski. Z powodzeniem zatrudniamy modelki, hostessy czy statystów do zleceń reklamowych oraz artystycznych.

Jeśli mieszkasz na obszarze miasta Bydgoszcz, wejdź na naszą stroną internetową, a następnie kliknij zakładkę casting dla statystów w agencja Infernal. Do przygotowania zgłoszenia wystarczą jedynie wysokojakościowe fotografie, które dokładnie ukazują Twój aktualny wygląd, a następnie wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wskaż:

  • podstawowe informacje (imię i nazwisko, datę urodzenia, telefon, e-mail i dodatkowo miejsce zamieszkania),
  • wymiary (między innymi wzrost, wagę, rozmiar obuwia),
  • dodatkowe dane (na przykład zainteresowania, znaki szczególne, kolor oczu i włosów).

Opisz przede wszystkim swoje doświadczenie i napisz, w jakich miastach chcesz pracować. Możesz oczywiście za pomocą jednego formularza aplikować od razu do kilku branż (statysta, epizodysta, model, host itd.). Nierzadko nasza agencja ułatwia tej samej osobie zarówno udział w sesji zdjęciowej bądź reklamie telewizyjnej, jak i wstęp na plan zdjęciowy albo epizodyczną rolę statysty.

Podsumowując — rekrutacja statystów trwa przez cały czas, ponieważ nasza agencja pomaga ekipom telewizyjnym czy agencjom reklamowym i PR w całym kraju, także na obszarze miasta Bydgoszcz.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.