Agencję statystów Warszawa

Statyści na plany zdjęciowe, eventy i sesje fotograficzne w Warszawie

Agencję statystów Warszawa – wybierz najlepszą

Agencję statystów Warszawa to firmy posiadające w swoich bazach osoby statystujące w rożnym wieku. Zastanawiasz się, którą wybrać? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej agencji z wieloletnim stażem. Istniejemy na rynku polskim od 2011 roku. Zajmujemy się przede wszystkim zapewnieniem ludzi w rożnym wieku na plany zdjęciowe, eventy i sesje zdjęciowe. Do naszej dyspozycji są tylko naturalni statyści, którzy doskonale potrafią się zachować na określonym nagraniu, co ważne są punktualni oraz potrafią się ubrać według wskazówek stylistki. Na każdy plan nagraniowy możemy zapewnić ponadto opiekuna, który będzie się zajmował wszystkim uczestnikami i będzie za nich odpowiedzialny.

Jesteśmy w stanie zapewnić nawet dużą grupę osób, mieliśmy już w naszej działalności kilka takich akcji zakończonych pełnym sukcesem. Nie ma dla nas zleceń niemożliwych do zrealizowania w każdym czasie i o każdej porze dnia i nocy. Przez taką agencję statystów Warszawa Infernal jak naszą jesteśmy w stanie nawet tego samego dnia zapewnić pracownika albo wiele osób na nagranie filmu czy Event.

Bank twarzy z doświadczonymi statystami!agencję statystów warszawa

Wybierzecie Państwo świadczenie usług przez naszą agencję statystów Warszawa Infernal mająca swoją siedzibę przy ulicy Chełmskiej. Profesjonalne podchodzimy do każdego zlecenia zapewniając jak najlepszych ludzi na określony event, nagranie lub sesje fotograficzne w stolicy. Naszych wszystkich uczestników możemy dodatkowo ubrać, zagwarantować im transport, opiekuna i ubezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków. Naszą domeną jest szybkość i skuteczność działania. Pilne zlecenia to natomiast nasza największa specjalność i w tym się doskonale sprawdzamy. Nie musicie się Państwo martwić o prawa do wizerunku, ustalone godziny i inne kwestie formalne, ponieważ to my podpisujemy umowy z każdym kandydatem, który bierze udział w danym przedsięwzięciu.

Współpracujemy również z doświadczonymi koordynatorami przy większych zleceniach, którzy dokładnie wiedzą jak się organizuje grupą ludzi. Zrealizowaliśmy do tej pory wiele planów zdjęciowych w tym znane reklamy, filmy seriale. Ponadto obsługiwaliśmy prestiżowe wydarzenia i sesje komercyjne. Nasi wszyscy Klienci są bardzo zadowoleni ze współpracy przez naszą agencję statystów Warszawa Infernal o czym można przeczytać opinie na Google.

Zapraszamy chętne osoby z Warszawy do wysłania swojego zgłoszenia!

Potrzebujesz iść na plan zdjęciowy przez sprawdzoną na rynku agencję statystów Warszawa Infernal? Zapraszamy Cię ślicznie do wysłania zgłoszenia do naszej bazy. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www w zakładce – casting. W aplikacji należy wypełnić starannie, jednak wszystkie wymagane pola i załączyć swoje aktualne i dobrej jakości zdjęcia. O akceptacji bądź odrzuceniu zostaniesz potem poinformowany przez wiadomość e-mail. Statysto nie zwlekaj i zgłoś się do największej w Polsce agencji i zagraj na przykład w filmie, serialu lub reklamie telewizyjnej. Gwarantujemy ciekawe zlecenia i dodatkowo wynagrodzenie płatne od razu po zakończeniu pracy. Podsumowując – z nami masz możliwość poznać świat telewizji od środka. Zapraszamy!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.