Agencję statystów Warszawa

Statyści na plany zdjęciowe, eventy i sesje fotograficzne w Warszawie

Agencję statystów Warszawa – Infernal

Agencję statystów Warszawa to firmy takie jak Infernal posiadające w swoich bazach osoby w rożnym wieku. Zastanawiasz się, którą wybrać? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług naszej działalności z wieloletnim stażem. Istniejemy na rynku polskim od 2011 roku. Zajmujemy się przede wszystkim zapewnieniem ludzi w rożnym wieku na:

  • plany zdjęciowe,
  • eventy,
  • sesje zdjęciowe,
  • eventy,
  • konferencje.

Do naszej dyspozycji są tylko naturalni uczestnicy, którzy doskonale potrafią się zachować na określonym nagraniu, co ważne są punktualni oraz potrafią się ubrać według wskazówek stylistki. Na każdy plan nagraniowy możemy zapewnić ponadto opiekuna, który będzie się zajmował wszystkimi osobami i będzie za nich odpowiedzialny. Jesteśmy w stanie zapewnić nawet dużą grupę osób, mieliśmy już w naszej działalności kilka takich akcji zakończonych pełnym sukcesem. Nie ma dla nas oczywiście zleceń niemożliwych do zrealizowania w każdym czasie i o każdej porze dnia i nocy. Przez taką agencję jak nasza usytuowaną w mieście Warszawa jesteśmy w stanie nawet tego samego dnia zapewnić pracownika albo wielu statystów na nagranie filmu albo event.

agencję statystów warszawa

Bank twarzy z doświadczonymi statystami!

Wybierzecie Państwo świadczenie usług przez naszą agencję na wynajem statystów, która ma swoją siedzibę w mieście Warszawa przy ulicy Chełmskiej. Profesjonalne podchodzimy do każdego zlecenia zapewniając jak najlepszych ludzi na określony event, nagranie lub sesje fotograficzną w stolicy. Naszych wszystkich uczestników możemy dodatkowo ubrać, zagwarantować transport, opiekuna i ubezpieczyć od nieszczęśliwych wypadków. Naszą domeną jest szybkość i skuteczność działania. Pilne zlecenia to natomiast nasza największa specjalność i w tym się doskonale specjalizujemy. Nie musicie się Państwo martwić o prawa do wizerunku, ustalone godziny i inne kwestie formalne, ponieważ to my podpisujemy umowy z każdą osobą, która bierze udział w danym przedsięwzięciu.

Współpracujemy również z doświadczonymi koordynatorami przy większych zleceniach, którzy dokładnie wiedzą jak się organizuje grupę ludzi. Zrealizowaliśmy do tej pory wiele planów zdjęciowych w tym znane reklamy, filmy i seriale. Ponadto obsługiwaliśmy prestiżowe wydarzenia i sesje komercyjne. Nasi wszyscy klienci mogę liczyć przez naszą agencję na profesjonalną obsługę w każdym zakresie na organizacje statystów na terytorium miasta Warszawa.

Jak korzyści współpracy dają agencję zrzeszających statystów z miasta Warszawa?

Potrzebujesz iść na plan zdjęciowy w lokalizacji Warszawa przez sprawdzoną na rynku agencję statystów? Zapraszamy Cię ślicznie do wysłania zgłoszenia do naszej bazy. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www w zakładce – casting. W aplikacji należy wypełnić starannie, wszystkie wymagane pola i załączyć swoje aktualne i dobrej jakości zdjęcia. O akceptacji bądź odrzuceniu zostaniesz potem poinformowany przez wiadomość e-mail. Nie zwlekaj, zgłoś się i zagraj na przykład w filmie, serialu lub reklamie telewizyjnej. Gwarantujemy ciekawe zlecenia i dodatkowo wynagrodzenie płatne od razu po zakończeniu zlecenia. Podsumowując – z nami masz możliwość poznać świat mediów od środka. Zapraszamy serdecznie ale jeśli chcesz jeszcze odwiedzić inną agencję organizującą statystów i spróbować współpracy na terenie miasta Warszawa to zrób to i przekonaj się, że u nas jest dużo lepiej!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.