Agencja statystów Kraków

Sprawdzeni statyści z Krakowa na plany zdjęciowe, do programów i eventy

Agencja statystów Kraków – Agencja Infernal

Agencja Artystyczna Infernal to profesjonalna agencja statystów Kraków działająca na rynku Polskim od 2011 roku. Wynajmujemy i organizujemy statystów w rożnym wieku na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, eventy i do programów rozrywkowych. Nasze usługi wykonujemy na obszarze całej Polski. Baza agencji to różnorodność wielu ciekawych twarzy w każdym weku. Mamy wieloletni staż w branży filmowej, serialowej i reklamowej, co dzięki temu możemy nawet z dnia na dzień zapewnić określone osoby statystujące na nagranie. Nie ma dla nas przeszkód z zorganizowaniem nawet ogromnej ilości statystów na określone zlecenie. Do dyspozycji agencji są sprawdzeni koordynatorzy, którzy dokładnie sobie radzą z organizacją tłumów ludzi. Każdy statysta współpracujący z naszą agencją ma stworzone portfolio ze zdjęciami i krótkim opisem doświadczenia. Jeśli sobie Państwo życzą to pod daną produkcje możemy najpierw przedstawić nasze osoby w formie zdjęcia albo zorganizować casting z wybranymi statystami.

Sprawdzeni statyści z Krakowa na plany zdjęciowe i sesje fotograficzneagencja statystów Kraków

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonych statystów z Krakowa na szybko, którzy wstawią się na plan zdjęciowy punktualnie o wskazanej godzinie to ta nasza agencja jest jak najbardziej od tego. Nasi statyści zawsze są punktualni, odpowiednio ubrani i potrafiący się kulturalnie zachować. Współpracujemy przede wszystkim z wyselekcjonowanymi statystami z Krakowa, którzy uwielbiają uczestniczyć w rożnego rodzaju planach zdjęciowych. Nasze osoby można na pewno zobaczyć miedzy innymi:

  • w reklamach
  • serialach
  • filmach
  • programach telewizyjnych tupu talk show

Chodź nie za bardzo widać naszych statystów to jednak ich rola w danej produkcji jest bardzo ważna i warto angażować tego typu osoby. Państwo określacie wskazaną ilość twarzy a my zapewniamy. Gwarantujemy zadowolenie z wykonania z usługi przez naszą agencje statystów.

Mieszkasz w Krakowie i chciałbyś być statystą w naszej bazie? Prosimy o wysłanie zgłoszenia

Agencja statystów Infernal w Krakowie serdecznie zaprasza chętnie osoby w rożnym wieku do zarejestrowania się. Zgłoszenie można wysłać wypełniając aplikacje na stronie agencji – casting dla statysty. Należy na pewno wypełnić czytelnie wszystkie pola i załączyć swoje jak najlepsze aktualne zdjęcia. Szukamy statystów, którzy uwielbiają plany zdjęciowe. Jeśli jesteś taką osobą to jak najszybciej zgłoś się do nas.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.