Agencja statystów Kraków

Sprawdzeni statyści z Krakowa na plany zdjęciowe, do programów i eventy

Agencja statystów Kraków – Infernal

Agencja statystów Kraków Infernal działa na rynku Polskim od 2011 roku jest miejscem skupiającym naturalne osoby w rożnym wieku. Wynajmowani i organizowani są przez nas statyści w rożnym wieku na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, eventy i do produkcji programów rozrywkowych. Nasze usługi wykonujemy nie tylko w Krakowie ale również na obszarze całej Polski. Baza agencji to innymi słowy różnorodność składająca się z wielu ciekawych twarzy w każdym weku. Mamy wieloletni staż w branży filmowej, serialowej i reklamowej, co dzięki temu możemy nawet z dnia na dzień zapewnić określone osoby statystujące na nagranie.

Agencja Infernal ma dyspozycji sprawdzonych koordynatorów z lokalizacji Kraków, którzy świetnie sobie radzą z organizacją dużej grupy statystów. Każdy statysta współpracujący z naszą firmą ma stworzone portfolio ze zdjęciami i krótkim opisem doświadczenia. Jeśli sobie Państwo życzą to pod daną produkcje możemy najpierw przedstawić nasze twarze w formie zdjęcia albo zorganizować casting, ponieważ wiemy, że taki sposób może bardziej pomóc w wyborze.

Odpowiedzialni statyści na plany zdjęciowe lub eventy!agencja statystów Kraków

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonych osób na szybko, którzy wstawią się na plan zdjęciowy punktualnie o wskazanej godzinie to jak najbardziej jesteśmy od tego. Nasi statyści zawsze są punktualni, odpowiednio ubrani i potrafiący się kulturalnie zachować. Współpracujemy przede wszystkim z wyselekcjonowanymi osobami, którzy uwielbiają uczestniczyć w rożnego rodzaju planach zdjęciowych. Współpracowników firmy agencja statystów Kraków Infernal można zobaczyć na przykład:

  • w reklamach
  • serialach
  • filmach
  • programach telewizyjnych tupu talk show

Chodź nie za bardzo widać naszych pracowników to jednak ich rola w danej produkcji jest bardzo ważna i warto angażować tego typu osoby. Państwo określacie wskazaną ilość uczestników a my zapewniamy. Podsumowując – gwarantujemy zawsze pełne zadowolenie z wykonania każdej jednej usługi.

Wyślij swoje zgłoszenie do naszej agencji przez formularz castingowy!

Agencja statystów Infernal mająca swoją siedzibę w mieście Kraków serdecznie zaprasza chętne osoby w rożnym wieku do zarejestrowania się. Zgłoszenie można wysłać wypełniając aplikacje na stronie agencji – casting. Należy na pewno uzupełnić starannie wszystkie pola i dodatkowo załączyć swoje jak najlepsze zdjęcia. Szukamy przede wszystkim osób, które uwielbiają plany zdjęciowe. Jeśli jesteś takim statystą to jak najszybciej zgłoś się do nas.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.