Agencja statystów Kraków

Sprawdzeni statyści z Krakowa na plany zdjęciowe, do programów i eventy

Agencja statystów Kraków – Infernal

Agencja statystów Kraków Infernal działa na rynku Polskim od 2011 roku jest miejscem skupiającym naturalne osoby w rożnym wieku. Wynajmowani i organizowani są przez nas statyści na plany zdjęciowe, sesje fotograficzne, eventy i do produkcji programów rozrywkowych. Agencja swoje usługi wykonuje nie tylko w stolicy małopolski jakim jest oczywiście Kraków ale również organizuje statystów na obszarze całej Polski. Baza firmy to innymi słowy różnorodność składająca się z wielu ciekawych twarzy. Mamy wieloletni staż w branży filmowej, serialowej i reklamowej, co dzięki temu możemy nawet z dnia na dzień zapewnić określoną liczbę uczestników na nagranie.

Nasza agencja ma dyspozycji sprawdzonych koordynatorów z lokalizacji Kraków, którzy świetnie sobie radzą z organizacją dużej grupy statystów. Każdy uczestnik współpracujący z naszą firmą ma stworzone portfolio ze zdjęciami i krótkim opisem doświadczenia. Jeśli sobie Państwo życzą to pod daną produkcje możemy najpierw przedstawić nasze twarze w formie zdjęcia albo zorganizować casting, ponieważ wiemy, że taki sposób może bardziej pomóc w wyborze.

agencja statystów Kraków

Odpowiedzialni statyści na plany zdjęciowe lub eventy!

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonych osób na szybko, którzy wstawią się na plan zdjęciowy punktualnie o wskazanej godzinie to jak najbardziej jesteśmy od tego. Nasi podopieczni są zawsze są punktualni, odpowiednio ubrani i potrafiący się kulturalnie zachować. Współpracujemy przede wszystkim z wyselekcjonowanymi osobami, którzy uwielbiają uczestniczyć w rożnego rodzaju planach zdjęciowych. Agencja posiada wielu statystów z terenu miasta Kraków, którzy zagrali w wielu popularnych produkcjach a można ich zobaczyć na przykład:

  • w reklamach,
  • serialach,
  • filmach,
  • programach telewizyjnych tupu talk show.

Chodź nie za bardzo widać naszych pracowników to jednak ich rola w danej produkcji jest bardzo ważna i warto angażować tego typu osoby. Państwo określacie wskazaną ilość uczestników a my zapewniamy. Podsumowując – gwarantujemy zawsze pełne zadowolenie z wykonania każdej jednej usługi.

Agencja zaprasza do współpracy statystów z miasta Kraków do współpracy!

Nasza agencja serdecznie zaprasza chętnych statystów w rożnym wieku zamieszkałych miasto Kraków do zarejestrowania się w banku twarzy. Zgłoszenie można wysłać wypełniając aplikacje na naszej stronie internetowej – casting. Należy na pewno uzupełnić starannie wszystkie pola i dodatkowo załączyć swoje jak najlepsze zdjęcia. Szukamy przede wszystkim osób, które uwielbiają plany zdjęciowe. Jeśli chcesz do nas dołączyć to jak najszybciej zgłoś się wypełniając dokładnie formularz zgłoszeniowy.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.