Statyści Łódź

Agencja statystów z Łodzi

Statyści Łódź – Agencja Artystyczna Infernal

Potrzebni są Ci statyści Łódź na plan zdjęciowy? Bardzo dobrze, że trafili Państwo na naszą stronę internetową, gdyż nasza agencja specjalizuje się w zapewnianiu statystów na plany zdjęciowe, filmy, seriale, reklamy i programy tv. Mamy wielu statystów z Łodzi i okolic a zapewniamy na rożnego rodzaju projekty oraz produkcje telewizyjne. Jesteśmy w stanie nawet zapewnić dużą ilość fajnych z charakterem i ciekawą twarzą ludzi na określone zlecenie. Nie boimy się dużych i poważnych wyzwań, dlatego mogą Państwo liczyć, że damy radę nawet z ogromną ilością statystów. Mamy w naszej bazie osoby w różnym wieku od dzieci do osób starszych, którzy tylko czekają aby wziąć udział w konkretnym planie nagraniowym. Zapraszamy do złożenia zapytania, gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi i udział najlepszych osób z Łodzi. Możemy nasze twarze na życzenie klienta pokazać w formie aktualnego i dobrej jakości i zdjęcia. Dodatkowo do każdego zdjęcia możemy załączyć dokładny opis postaci.

Tylko u nas zaufani statyści na rynkustatyści łódź

W naszej agencji mogą Państwo liczyć na statystów z Łodzi z kulturą osobistą, ciekawą osobowością i naturalnym wyglądem. Mamy starannie wyselekcjonowane osoby, prowadzimy skrupulatną selekcje i nie każdy statysta może być zapisany w naszym banku twarzy. Współpracujemy ze statystami, którzy mają pasję i lubią chodzić na plany zdjęciowe. Jeśli potrzeba, możemy zorganizować także doświadczonego koordynatora, który zaopiekuje się wszystkimi statystami na określonym filmie, serialu albo reklamie. Nasze działania zapewniają również formę transportu lub ubezpieczenia dla danych osób.

Jeśli mieszkasz w Łodzi to zgłoś się jak najszybciej do nas

Jeśli pasjonuje Cie praca na planie zdjęciowym i chciałbyś wystąpić w wielu filmach, serialach albo reklamach to koniecznie zgłoś się do naszej agencji statystów z Łodzi. Zapewniamy ciekawe projekty, w których spędzisz miło czas a przy okazji zarobisz sobie godne wynagrodzenie. Nasza agencja gwarantuje współpracę na wysokim profesjonalnym poziomie i tego także oczekujemy od Ciebie. Zgłoszenie można wysłać przez naszą stronę wchodząc w zakładkę casting dla statysty. Wypełnij czytelnie wszystkie pola elektronicznie i czekaj cierpliwie na akceptacje, gdyż później będzie od tego wymagać Twoja praca. Jak wiadomo praca statysty to zawód dla cierpliwych. Zapraszamy serdecznie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.