Statyści Łódź

Agencja statystów z Łodzi

Statyści Łódź – Infernal

Statyści Łódź Infernal na plany zdjęciowe, do programów tv na eventy i konferencje. Nasza agencja specjalizuje się w zapewnianiu i organizacji statystów. Mamy do dyspozycji wielu ludzi, których to zapewniamy na rożnego rodzaju projekty oraz produkcje telewizyjne. Jesteśmy w stanie nawet zorganizować dużą ilość fajnych z charakterem i ciekawą twarzą osób na określone zlecenie. Nie boimy się dużych i poważnych wyzwań, dlatego mogą Państwo liczyć, że damy radę nawet z ogromną ilością uczestników. Mamy w naszej bazie kandydatów w różnym wieku od dzieci do starszych, którzy tylko czekają aby wziąć udział w konkretnym planie nagraniowym. Zapraszamy do złożenia zapytania, gwarantujemy profesjonalne wykonanie usługi i udział najlepszych twarzy. Wszyscy nasi statyści z lokalizacji Łódź mają aktualne i dobrej jakości zdjęcia, które to na życzenie Klienta możemy pokazać do wyboru. Dodatkowo do każdego zdjęcia możemy załączyć dokładny opis wybranego statysty.

statyści łódź

Skorzystaj z usług naturalnych statystów

W naszej agencji pracują statyści zamieszkujący miasto Łódź cechujący się kulturą osobistą, ciekawą osobowością i naturalnym wyglądem. Mamy starannie wyselekcjonowane osoby, prowadzimy skrupulatną selekcje i nie każdy statysta może być zapisany w naszym banku twarzy. Współpracujemy z osobami, które mają pasję i lubią chodzić na nagarnia. Jeśli potrzeba, możemy zorganizować także doświadczonego koordynatora, który zaopiekuje się wszystkimi ludźmi na określonym:

  • filmie,
  • serialu,
  • reklamie,
  • programie rozrywkowym,
  • evencie..

Nasze działania zapewniają również formę transportu lub ubezpieczenia dla danych pracowników.

Jeśli chcesz być statystą w naszej agencji to wyślij swoje zgłoszenie!

Prowadzimy oczywiście cały czas rekrutacje, gdzie są nam potrzebni statyści z miasta Łódź. Zapewniamy ciekawe projekty, w których spędzisz miło czas a ponadto zarobisz sobie godne wynagrodzenie. Nasza agencja gwarantuje współpracę na wysokim profesjonalnym poziomie i tego także oczekujemy od Ciebie. Zgłoszenie można wysłać natomiast przez naszą stronę wchodząc w zakładkę casting. Wypełnij czytelnie wszystkie pola elektronicznie i czekaj cierpliwie na akceptacje, gdyż później będzie od tego wymagać Twoja praca. Jak wiadomo praca statysty to zawód dla cierpliwych, dlatego jeśli jesteś taki to zapraszamy serdecznie do współpracy.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.