Statyści do teleturnieju

Agencja statystów wynajmująca publiczność do programów tv i na eventy

Statyści do teleturnieju – Agencja Artystyczna Infernal

Jeśli są Państwu potrzebni statyści do teleturnieju to lepiej nie można było trafić. Specjalizujemy się w organizacji statystów do programów, tv, teleturniejów, eventów oraz do reklam. Mamy ogromną bazę ludzi w rożnym wieku i na co dzień obsadzamy ciekawe twarze na liczne teleturnieje w całym kraju. Działamy już w tym zakresie od 2011 roku i za nami wiele udanych realizacji na organizacje statystów. Mieliśmy nawet okazje zorganizować na event 600 osób., dlatego nie jest dla nas żadnym problemem nawet tak duża grupa ludzi do obsadzenia. Mają Państwo przede wszystkim gwarancje profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia i angaż jak najlepszych statystów na danym przedsięwzięciu. Selekcjonujemy osoby zarówno do bazy agencji jak i na określone realizacje. Dodatkowo jako opcja zapewniamy także koordynatorów, którzy opiekują się wszystkimi statystami gdy jest nagrywany teleturniej. Współpracujemy z najlepszymi animatorami, którzy wiedzą jak umiejętnie zarządzać sporą grupą uczestników.

Dobry teleturniej to sprawdzona publiczność z naszej agencjistatyści do teleturnieju

Potrzeba wspanialej publiczności w teleturnieju, która potrafi się dobrze zachować i jest pogodna? Tylko u nas możecie Państwo liczyć na takie osoby. Jesteśmy elastyczni co do współpracy i jeśli jest potrzeba to możemy nawet i z dnia na dzień zapewnić określoną liczbę ludzi. Nasza agencja ma za sobą wiele podobnych realizacji, dlatego w takich przypadkach działamy szybko i skutecznie. Chętnie pomagamy przy teleturniejach z usadzaniu statystów na poszczególne miejsca na widowni. Z nami program będzie o wiele lepiej wyglądał w oczach widzów z uśmiechniętą publicznością. Statyści w teleturniejach ogrywają co raz ważniejszą rolę, dlatego warto mieć dobrą publiczność, która doda programowi oklasków, uśmiechu i odpowiedniego stylowego wyglądu.

Potrzebni statyści do różnych programów

Zapraszamy chętnych statystów, którzy chcieliby zasiąść w programie ulubionego teleturnieju. Mamy bardzo wiele realizacji i co za tym idzie mamy też spore zapotrzebowanie na publiczność. Dlatego, jeśli kręci Cię świat telewizji i udział w tego typu przedsięwzięciach to wyślij nam swoją aplikacje. Zgłoszenia można dokonać przez nasz formularz zgłoszeniowy casting dla statystów. Dzięki zgłoszeniu będziemy Cię na bieżąco informować o ciekawych teleturniejach, na które będzie można się zgłaszać. Serdecznie zapraszamy.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.