Statyści do teleturnieju

Agencja statystów wynajmująca publiczność do programów tv i na eventy

Statyści do teleturnieju z Infernal

Statyści do teleturnieju z Infernal potrzebni w dużej lub mniejszej ilości? Specjalizujemy się w organizacji ludzi do programów, tv, teleturniejów, eventów oraz do reklam. Mamy ogromną bazę twarzy w rożnym wieku i na co dzień obsadzamy ciekawe osobistości na liczne teleturnieje w całym kraju. Działamy już w tym zakresie od 2011 roku i za nami wiele udanych wydarzeń na organizacje publiczności. Mieliśmy nawet okazje zorganizować na event 600 osób., dlatego nie jest dla nas żadnym problemem nawet tak duża grupa kandydatów do obsadzenia. Mają Państwo przede wszystkim gwarancje profesjonalnego podejścia do każdego zlecenia i angaż jak najlepszych widzów na danym przedsięwzięciu. Zawsze są selekcjonowani osoby w naszej agencji zarówno do bazy jak i potem do określonego teleturnieju.

Dodatkowo jako opcja zapewniamy także koordynatorów, gdzie wszyscy statyści zorganizowani przez nas do teleturnieju są pod profesjonalną opieką. Współpracujemy z najlepszymi animatorami, którzy wiedzą na przykład jak umiejętnie zarządzać sporą grupą pracowników na planie.

Dobry teleturniej to sprawdzona publicznośćstatyści do teleturnieju

Statyści z naszej agencji jako publiczność do teleturnieju, potrafi się dobrze zachować i jest bardzo pogodna. Tylko u nas możecie liczyć na takich statystów. Jesteśmy elastyczni co do współpracy i jeśli jest potrzeba to możemy nawet i z dnia na dzień zapewnić określoną liczbę uczestników. Nasza agencja ma za sobą wiele podobnych zleceń, dlatego w takich przypadkach funkcjonujemy szybko i skutecznie. Chętnie pomagamy przy teleturniejach w usadzaniu każdego statysty na poszczególne miejsca na widowni. Z nami program będzie o wiele lepiej wyglądał w oczach telewidzów z uśmiechniętymi uczestnikami. Statyści jako widzowie ogrywają co raz ważniejszą rolę, dlatego warto mieć dobrą widownie do programu, która doda produkcji oklasków, uśmiechu i odpowiedniego stylowego wyglądu.

Organizujemy widownię do różnych produkcji, dlatego zapraszamy Cię statysto do zgłoszenia!

Poszukiwani są przez nas statyści, którzy chcieliby zasiąść w programie ulubionego teleturnieju. Mamy bardzo wiele realizacji i co za tym idzie mamy też spore zapotrzebowanie na widownię. Dlatego, jeśli kręci Cię świat telewizji i udział w tego typu przedsięwzięciach to wyślij nam swoją aplikacje. Zgłoszenia można dokonać przez nasz formularz zgłoszeniowy casting. Dzięki zgłoszeniu będziemy Cię na bieżąco informować o ciekawych nagraniach, na które będzie można się zgłaszać. Drogi statysto serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.