Agencja fotomodelek

Fotomodelki na sesje zdjęciowe i do reklam telewizyjnych

Profesjonalna agencja fotomodelek – Agencja Infernal

Agencja fotomodelek Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Świadczymy usługi pozyskiwania i organizowania fotomodelek i fotomodeli na sesje zdjęciowe w całym kraju. Nasze twarze świetnie nadają się do bilbordów, czasopism, plakatów, reklam, teledysków i filmów. Dysponujemy ogromną bazą sprawdzonych i fotogenicznych osób, które przede wszystkim świetnie pozują przed fotografem. Stawiamy na doświadczenie i unikalność, gdyż dokładnie wiemy że ciekawa twarz to sukces do skutecznej reklamy. Z nami na pewno znajdziesz odpowiednie fotomodelki. Jesteśmy pomocni i zawsze możemy doradzić aby wybrać najlepszą fotomodelkę na sesje fotograficzną. Nasza agencja działa już 8 lat i zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie oraz renomę na rynku Polski aby mieć do dyspozycji tylko prestiżowe osoby. Jesteśmy w stanie jako nieliczna agencja zapewnić nawet odpowiednią fotomodelkę z dnia na dzień na daną realizacje. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Złóż zapytanie do naszej agencji i przekonaj się jakie korzyści możemy Ci zaoferować.

Czy warto skorzystać z usług naszej agencji ?agencja fotomodelek

Szanowni państwo wykonaliśmy do tej pory ponad 500 sesji zdjęciowych, gdzie brała udział ogromna ilość fotomodelek i fotomodeli z naszej bazy. Nasze dziewczyny i chłopców można spotkać nie mal codziennie na plakatach, bilbordach, eventach, reklamach i teledyskach. Zaliczamy się do jednych z lepszych agencji działających w tej pięknej branży. Współpracujemy z cudownymi osobami, przede wszystkim nakierowanymi na odniesienie sukcesu w fotomodelingu. Co najważniejsze prowadzimy selekcje, dlatego przyjmujemy tylko nieliczne osoby, które uwielbiają gdy robi się im zdjęcia i są naturalni.

Fotomodelki zapraszamy serdecznie do współpracy

Zapraszamy również piękne i fotogeniczne fotomodelki do współpracy z naszą agencją. Jeśli cenisz sobie pozowanie i zdjęcia to Twoja największa pasja to jak najszybciej dołącz do nas. Wyślij nam swoje portfolio albo zgłoś się przez nasz formularz a my rozpatrzymy jak najszybciej Twoje zgłoszenie. Z nami masz wiele możliwości w tym udział w wielu sesjach zdjęciowych w całym kraju. Zazwyczaj mamy sesje komercyjne i co za tym idzie dobrze płatne. Oczekujemy od Ciebie dyspozycyjności i chęci do pracy w razie udziału w konkretnym przedsięwzięciu. Co najważniejsze nie podpisujemy umów na wyłączność z fotomodelkami.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.