Agencja fotomodelek

Fotomodelki na sesje zdjęciowe i do reklam telewizyjnych

Agencja fotomodelek Infernal

Agencja fotomodelek Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Świadczymy usługi pozyskiwania i organizowania pięknych kobiet na sesje zdjęciowe. Nasze fotomodelki świetnie nadają się na przykład do bilbordów, czasopism, plakatów, reklam, teledysków i filmów. Do dyspozycji mamy w bazie sprawdzone i fotogeniczne panie, które przede wszystkim świetnie pozują przed fotografem. Stawiamy na doświadczenie i unikalność, gdyż dokładnie wiemy, że ciekawa fotomodelka to sukces do skutecznej reklamy danej firmy lub produktu. Z nami na pewno nawiążesz współpracę z odpowiednią fotomodelką.

Nasza agencja jest pomocna i zawsze możemy doradzić przy wyborze odpowiednich fotomodelek na Twoją realizacje. Działamy już 8 lat i zdobyliśmy odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie oraz renomę na rynku Polski co dzięki temu mamy do dyspozycji tylko profesjonalne osoby. Ponadto jako nieliczna agencja fotomodelek Infernal możemy zapewnić odpowiednie kobiety z dnia na dzień na daną sesje zdjęciową. Nie ma dla nas akcji niemożliwych. Złóż zapytanie i przekonaj się jakie korzyści możemy Ci zaoferować.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej fotomodelki?agencja fotomodelek

Agencja fotomodelek Infernal wykonała do tej pory ponad 500 sesji zdjęciowych, gdzie brała udział ogromna ilość pięknych dziewczyn z naszej firmy. Nasze dziewczyny i chłopców można zobaczyć niemal codziennie na plakatach, bilbordach, eventach, reklamach i w teledyskach. Zaliczamy się do jednych z lepszych agencji działających w tej uroczej branży. Współpracujemy z cudownymi fotomodelkami, przede wszystkim nakierowanymi na odniesienie sukcesu w modelingu. Co najważniejsze prowadzimy selekcje, dlatego przyjmujemy tylko sprawdzone na rynku osoby, które uwielbiają swoją pracę i aparat ich lubi.

Zacznij współpracę z naszą agencją wysyłając do nas swoje portfolio!

Renomowana agencja fotomodelek Infernal poszukuje piękne, fotogeniczne dziewczyny do bazy. Jeśli uwielbiasz pozowanie przed fotografem a fotomodeling to Twoja największa pasja to jak najszybciej dołącz do nas. Wyślij nam swoje portfolio zdjęciowe albo zgłoś się przez nasz formularz kastingowy. Ponadto gwarantujemy dokładnie i szybkie rozpatrzenie Twego zgłoszenia. Z nami masz wiele możliwości w tym udział w wielu ciekawych sesjach zdjęciowych w całym kraju. Najczęściej mamy jednak zlecenia komercyjne i jeśli weżniesz udział w takim sesji to możesz liczyć szczególnie na bardzo dobre wynagrodzenie. Oczekujemy natomiast od Ciebie dyspozycyjności i chęci do pracy w razie udziału w konkretnym przedsięwzięciu. Podsumowując co ważne nie podpisujemy umów na wyłączność z nowymi współpracownikami. Agencja fotomodelek Infernal cały czas poszukuje nowych twarzy, dlatego nie zwlekaj z tym i wyślij swoje dane.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.