Blog

Najnowsze wpisy

Fotomodelki

Piękne fotomodelki do sesji zdjęciowych

Jeśli pragniesz zrealizować ciekawą sesję fotograficzną, zareklamować swój produkt lub przygotować interesujące zdjęcia, to z pewnością współpraca z nami Ci się opłaci. Doświadczone Fotomodelki i Fotomodele, którzy z nam współpracują, gwarantują pełen profesjonalizm.

Agencja Fotomodelek – duża baza i możliwości.

Jako firma działająca na rynku od kilku lat dysponujemy szeroką bazą Fotomodelek. Osoby, które z nami współpracują, oswojone są z pracą na planie zdjęciowym, tak więc współpraca z nimi to przyjemność. Mamy ogromną bazę portfolio osób w różnym wieku i o rożnym typie urody, dzięki czemu pomożemy zrealizować każdy projekt. W każdej chwili także na potrzeby klienta możemy przeprowadzić casting w dowolnym miejscu Polski.fotomodelki

Nasze Fotomodelki oraz Fotomodele biorą udział w następujących przedsięwzięciach:

– sesje artystyczne,
– modowe sesje, w tym sesje w bieliźnie,
– produktowe lub reklamowe sesje zdjęciowe.
Nasze Fotomodelki pochodzą z całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Modelkę na sesję w każdym miejscu. Realizujemy także projekty wymagające zaangażowania większej ilości osób.

Kim są nasze Fotomodelki?

Nasza Agencja Fotomodelek gromadzi w swojej bazie osoby chętnie do pracy w trakcie sesji fotograficznych. Na naszych stronach udostępniamy zaledwie ułamek ofert- jedynie 100 profili. Nasze Fotomodelki to osoby fotogeniczne, posiadające doświadczenie w pracy przed obiektywem, dbające o siebie i swoje ciało, a także cierpliwe i pracowite. Jeśli chcesz uchwycić na zdjęciach nie tylko urodę, ale także tajemnicę oraz osobowość modelki – na pewno pomożemy. Zgłoś się do nas, przedstaw swoje wymagania, a my przedstawimy Ci profile odpowiednich kandydatek. Jesteśmy w stanie zorganizować także większe grupy Fotomodelek.

Dlaczego nasza Agencja Fotomodelek?

Dzięki kilkuletniej obecności na rynku mamy ogromną listę osób oraz bogate portfolio. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, dużymi i średnimi firmami, fotografami, wydawnictwami. Nasze Fotomodelki pojawią się w magazynach mody, na stronach sklepów internetowych oraz w katalogach. Zapraszamy do współpracy.

1 Komentarz

 • Anna Bettin Kwiecień 24, 2019 - 3:03pm

  Data i miejsce urodzenia: 31.10.2003
  Miejsce zamieszkania : Toruń kujawsko- pomorskie
  Rodzaj urody : egzotyczny , azjatycki
  Wzrost:169
  Waga:51
  Talia:60
  Biodra:85
  Klatka piersiowa:90

  Odpowiedz


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *