Fotomodelki

Agencja fotomodelek z siedzibą w Warszawie

Fotomodelki i fotomodele z prawdziwego zdarzenia – Infernal

Jeśli pragniesz zrealizować ciekawą sesję fotograficzną, zareklamować swój produkt lub przygotować interesujące zdjęcia, to z pewnością współpraca z nami Ci się opłaci. Doświadczone fotomodelki i fotomodele, którzy z nam współpracują, gwarantują pełen profesjonalizm.

fotomodelkiAgencja fotomodelek – duża baza i możliwości

Jako firma działająca na rynku od kilku lat dysponujemy szeroką bazą fotomodelek. Osoby, które z nami współpracują, oswojone są z pracą na planie zdjęciowym, tak więc współpraca z nimi to przyjemność. Mamy ogromną bazę portfolio osób w różnym wieku i o rożnym typie urody, dzięki czemu pomożemy zrealizować każdy projekt. W każdej chwili także na potrzeby klienta możemy przeprowadzić casting w dowolnym miejscu Polski.

Nasze fotomodelki oraz fotomodele biorą udział w następujących przedsięwzięciach:

  • sesje artystyczne,
  • modelowe sesje, w tym także w bieliźnie,
  • sesje produktowe lub reklamowe.

Nasze fotomodelki pochodzą z całej Polski, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić modelkę na sesję w każdym miejscu. Realizujemy także projekty wymagające zaangażowania większej ilości osób.

Kim są nasze fotomodelki?

Nasza agencja fotomodelek gromadzi w swojej bazie osoby chętnie do pracy w trakcie sesji fotograficznych. Na naszych stronach udostępniamy zaledwie ułamek ofert – jedynie 18 nowych profili. Nasze fotomodelki to osoby fotogeniczne, posiadające doświadczenie w pracy przed obiektywem, dbające o siebie i swoje ciało, a także cierpliwe i pracowite. Jeśli chcesz uchwycić na zdjęciach nie tylko urodę, ale także tajemnicę oraz osobowość modelki – na pewno pomożemy. Zgłoś się do nas, przedstaw swoje wymagania, a my oczywiście przedstawimy Ci profile odpowiednich kandydatek. Jesteśmy w stanie zorganizować także większe grupy fotomodelek.

Dlaczego nasza agencja fotomodelek?

Dzięki kilkuletniej obecności na rynku mamy ogromną listę osób oraz bogate portfolio. Współpracujemy z agencjami reklamowymi, dużymi i średnimi firmami, fotografami, wydawnictwami i domami produkcyjnymi. Nasze fotomodelki pojawią się w magazynach mody, na stronach sklepów internetowych oraz w katalogach. Zapraszamy do współpracy z naszą renomowaną agencją. Gwarantujemy przede wszystkim staranne wykonanie każdego Państwa zlecenia.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.