Fotomodelki

Agencja fotomodelek z siedzibą w Warszawie

Fotomodelki i fotomodele z prawdziwego zdarzenia na sesje zdjęciowe — Infernal

Jeśli pragniesz zrealizować ciekawą sesję fotograficzną, zareklamować swój produkt lub przygotować interesujące zdjęcia, to z pewnością współpraca z nami Ci się opłaci. Piękne fotomodelki, które z naszym studiem współpracują, gwarantują po pierwsze pełen profesjonalizm w pracy.

fotomodelkiAgencja modelek Warszawa – duża baza i możliwości

Jako profesjonalna firma działająca od kilku lat w branży, dysponujemy szeroką bazą różnych fotomodelek i hostess. Modelki, współdziałające z nami, oswojone są z pracą na planie zdjęciowym, tak więc współpraca z nimi to przyjemność. Mamy ogromną bazę portfolio osób w różnym wieku i o różnym typie urody, na skutek czego pomożemy wykonać każdy scenariusz dla firmy. W jednej chwili na prośbę klienta możemy przeprowadzić casting i zaprosić wybrane fotomodelki i modelki w dowolnym punkcie Polski.

Nasze fotomodelki uczestniczą w następujących przedsięwzięciach:

  • realizacje artystyczne,
  • modelowe angaże, również w bieliźnie,
  • kampanie produktowe albo reklamowe.

Modelki i hostessy w naszej agencji pochodzą z całego kraju, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić na pokazy mody i kampanię fotograficzne w każdym miejscu. Realizujemy zamysły wymagające zaangażowania jednakowo większej ilości uczestniczek.

fotomodelka agencjaKim są nasze fotomodelki?

Agencja gromadzi w bazie osoby chętne do wszelkich działań przy sesjach fotograficznych. Na naszej witrynie udostępniamy zaledwie ułamek ofert — jedynie 18 nowych profili. Nasze fotomodelki są fotogeniczne, posiadające doświadczenie w twórczościach przed obiektywem, dbające o siebie i własne ciało, plus cierpliwe i pracowite. Jeżeli chcesz uchwycić na zdjęciach nie tylko urodę, ale też tajemnicę oraz osobowość – z miłą chęcią wesprzemy. Zgłoś zapytanie do nas, przedstaw swoje wymagania, a my oczywiście przedstawimy portrety odpowiednich kandydatek. Zorganizujemy w razie potrzeby nawet większe grupy fotomodelek do sesji.

Dlaczego działania z naszą agencją?

W wyniku kilkuletniej obecności posiadamy sporą listę twarzy i bogaty album zdjęć każdej fotomodelki. Współpracujemy bowiem z agencjami reklamowymi, dużymi i średnimi firmami, fotografami, wydawnictwami i domami produkcyjnymi. Modelki od nas występują w magazynach modowych, na stronach sklepów internetowych i w katalogach. Zapraszamy do współpracy z naszą renomowaną agencją. Gwarantujemy przede wszystkim staranne wykonanie każdego Państwa zlecenia.

Jak zostać fotomodelką?

O ile marzysz, by pracować w zawodzie jako fotomodelka czy modelka to wystarczy, że wyślesz zgłoszenie do naszej agencji fotomodelek. Nie przejmuj się, jeśli masz na przykład odstające uszy czy duży nos — takich modelek też poszukujemy. Formularz dostępny na stronie www. Podaj w ankiecie między innymi wiek, wzrost, wymiary ciała, włosy (kolor) i opisz trochę o swoim doświadczeniu i charakterze. Pamiętaj, aby załączyć prywatne profesjonalne polaroidy. Fotografie są bardzo ważne w tym biznesie, bo dają gwarancję w pierwszej kolejności korzystnych angaży w modelingu. W przypadku zleceń będziemy Cię informować telefonicznie bądź przez wiadomość e-mail. Istotnie, abyś posiadała w sobie umiejętność pozowania i odpowiednią praktykę.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.