Agencja hostess Gdańsk

Piękne hostessy z Gdańska na każde wyjątkowe wydarzenia

Agencja hostess Gdańsk – Agencja Artystyczna Infernal

Świetnie prosperująca agencja hostess Gdańsk Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Oferujemy wynajem hostess i hostów na akcje promocyjne, bankiety, targi, konferencje, imprezy integracyjne, wernisaże, degustacje i pikniki. Zapewniamy hostessy i hostów najwyżej klasy, którzy wiedzą dokładnie jak mają się zachować i pracować na rożnego rodzaju wydarzeniach. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego personel w naszej agencji przeszedł najpierw odpowiednią selekcje. Do dyspozycji mamy tylko najlepsze hostessy i hostów z Gdańska i okolic. Możemy nawet zapewnić większą ilość pięknych hostess z dnia na dzień, ponieważ szybka akcja to nasza największa specjalność. Bardzo rzetelnie obsługujemy pilne zlecenia i co najważniejsze do tej pory zdobyliśmy już takie doświadczenie. Każda nasza hostessa i host ma w bazie agencji przygotowane odpowiednie portfolio zdjęciowe oraz opis z wymiarami w tym przebytym doświadczeniem. Na prośbę Klienta możemy bez oporu podesłać zdjęcia ślicznych dziewczyn, które są w naszym banku twarzy hostessami.

Hostessy z Gdańska sprawdzony personel na każdą wyjątkową okazjeagencja hostess Gdańsk

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzony personel hostess, który uatrakcyjni wskazaną imprezę w Gdańsku lub innym mieście to bardzo dobrze trafiliście. Obsługujemy bardzo dużo zleceń w trójmieście co dzięki temu pozyskaliśmy sobie dobrą opinie wśród Klientów oraz najlepsze hostessy z Gdańska. Z każdą hostessą przed zleceniem sami podpisujemy umowy co dzięki temu daje to gwarancje przybycia wskazanych pań na określone wydarzenie lub zlecenie. Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego Klienta, staramy się zawsze na najwyższym poziomie sprostać oczekiwaniom. Możemy dodatkowo ubrać nasze hostessy w określone stroje. Posiadamy własne stroje dla hostess i współpracujemy z największymi wypożyczalniami kostiumów w Gdańsku. Stroje możemy sami dostarczyć a potem odebrać z danego wydarzenia. Agencja Infernal zapewnia również hostessy tłumaczki na wszelkiego rodzaju konferencje lub targi, gdzie potrzebne są odpowiednie lektorki do tłumaczenia. Jeśli chcą Państwo skorzystać z oferty naszej agencji hostess bardzo prosimy o telefon kontaktowy lub wiadomość e-mail.

Jeśli chcesz współpracować z agencją w Gdańsku wyślij do nas swoją aplikacje już dziś!

Agencja hostess Infernal z Gdańska bardzo serdecznie zaprasza piękne hostessy i przystojnych hostów do aplikowania. Wystarczy nam tylko, że starannie i zgodnie z prawdą wypełnisz wszystkie wymagane pola w formularzu zgłoszeniowym dla hostess i hostów. Formularz można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce casting dla hostessy. Pamiętaj aby do swojego zgłoszenia załączyć swoje najpiękniejsze zdjęcia, ponieważ to fotografie najbardziej decydują o przyjęciu do Infernal. Przede wszystkim mamy oferty pracy na targach, konferencjach, bankietach, degustacjach, wernisażach, imprezach firmowych i akcjach promocyjnych. Jeśli cię interesują tego typu zlecenia i uwielbiasz pracę hostessy a przy okazji jesteś pogodna, punktualna, odpowiedzialna i uśmiechnięta to zapraszamy Cię serdecznie do naszego zespołu.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.