Agencja hostess Gdańsk

Piękne hostessy z Gdańska na każde wyjątkowe wydarzenia

agencja hostess Gdańsk

Agencja hostess i modelek Gdańsk — Infernal

Profesjonalna agencja hostess i modelek Gdańsk Infernal jest dynamicznie rozwijającą się firmą działającą na rynku polskim od 2011 roku. Wynajmujemy hostessy na przedsięwzięcia organizowane na terenach miast Gdańsk, Gdynia i Sopot m in na:

  • akcje promocyjne,
  • bankiety,
  • targi,
  • konferencje,
  • imprezy integracyjne,
  • wernisaże,
  • degustacje,
  • pikniki.

Zapewniamy hostessy najwyżej klasy, które wiedzą, dokładnie się zachować i pracować na różnego rodzaju wydarzeniach w Gdańsku. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego kadra w naszej agencji przechodzi najpierw odpowiednią selekcję. Dysponujemy oczywiście najlepszymi paniami. Zapewnimy nawet większą ilość uroczych hostess do pracy tak z dnia na dzień, ponieważ szybka akcja to nasza największa specjalność. Bardzo rzetelnie wykonujemy pilne zapotrzebowania i co najważniejsze do tej pory zdobyliśmy niejednokrotnie już takie doświadczenie. Wiele z naszych hostess mieszkających w obszarze Gdańsk ma ponadto w bazie agencja przygotowane odpowiednie portfolio zdjęciowe oraz opis z wymiarami i przebytą karierą zawodową. Na prośbę klienta chętnie podeślemy fotografie naszych ślicznych hostess do indywidualnego wyboru.

sesja ślubna z modelami w Gdańsku

Gdynia i Sopot — sprawdzone hostessy na wynajem

Nasza agencja posiada sprawdzoną ekipę hostess, która uatrakcyjni obojętnie jaką imprezę w lokalizacji Gdańsk. Świetnie się w tym specjalizujemy i gwarantujemy zadowolenie z wykonania usługi. Obsługujemy, mnóstwo zleceń w trójmieście w związku z tym, pozyskaliśmy sobie dobrą opinię wśród klientów i mamy przez to do dyspozycji najlepszy personel hostess do obsługi gości. Z dowolną osobą przed zamówieniem własnoręcznie podpisujemy umowy, wobec tego daje to dużą gwarancję przybycia wskazanych dziewczyn na określone wydarzenie. Z pewnością jesteśmy profesjonalni w podejściu do każdego projektu, staramy się zawsze na najwyższym poziomie sprostać oczekiwaniom wszystkich kontrahentów. Możemy dodatkowo ubrać nasze hostessy czy modelki w jednakowe stroje — eleganckie lub luźne. Posiadamy własne ubrania i współpracujemy z największymi wypożyczalniami kostiumów w Polsce. Ciuchy sami dostarczymy, a potem odbieramy, z danego wydarzenia.

Agencja hostess to również obsługa tłumaczek na wszelkie formy audiencje, eventów bądź wydarzeń aranżowanych w rejonach Gdańsk i Gdyni. Jeśli chcą, Państwo skorzystać z oferty naszej firmy to, prosimy o telefon kontaktowy albo wiadomość e-mail z zapytaniem.

Agencja poszukuje hostess z miasta Gdańsk!

Agencja hostess serdecznie zaprasza piękne hostessy i przystojnych hostów z Gdańska do aplikowania. Wystarczy nam tylko, że starannie i zgodnie z prawdą wypełnisz wszystkie wymagane pola w formularzu zgłoszeniowym. Ankietę można znaleźć natomiast na stronie internetowej w zakładce casting. Pamiętaj, aby do swojego zgłoszenia załączyć swoje najpiękniejsze zdjęcia, gdyż portrety najbardziej decydują o przyjęciu. Przede wszystkim nasza agencja trójmiasto oferuje pracę dla hostessy Gdańsk na targach, konferencjach, bankietach, degustacjach, wernisażach, imprezach firmowych i akcjach promocyjnych organizowanych na terenie trójmiasta. Jeżeli interesują Cię takie eventy i chcesz, z nami współpracować a nadto jesteś — pogodna, punktualna, odpowiedzialna i uśmiechnięta to zachęcamy dołączyć do naszego teamu.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.