Agencja hostess Gdańsk

Piękne hostessy z Gdańska na każde wyjątkowe wydarzenia

Agencja hostess Gdańsk – Infernal

Świetnie prosperująca agencja hostess Gdańsk Infernal zaprasza serdecznie do współpracy. Oferujemy wynajem hostess i hostów na akcje promocyjne, bankiety, targi, konferencje, imprezy integracyjne, wernisaże, degustacje i pikniki. Zapewniamy hostessy i hostów najwyżej klasy, którzy wiedzą dokładnie jak mają się zachować i pracować na rożnego rodzaju wydarzeniach w Gdańsku. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego personel w naszej agencji przeszedł najpierw odpowiednią selekcje. Do dyspozycji mamy tylko najlepsze hostessy i hostów z Gdańska i okolic. Możemy nawet zapewnić większą ilość pięknych dziewczyn tak z dnia na dzień, ponieważ szybka akcja to nasza największa specjalność. Bardzo rzetelnie obsługujemy pilne zlecenia i co najważniejsze do tej pory zdobyliśmy już takie doświadczenie. Każda z naszych hostess mieszkających w obszarze Gdańsk ma w bazie agencja Infernal przygotowane odpowiednie portfolio zdjęciowe oraz opis z wymiarami i przebytą karierą zawodową. Na prośbę Klienta możemy bez oporu podesłać zdjęcia ślicznych dziewczyn, które są w naszym banku twarzy hostessami.

Sprawdzone hostessy z agencji na każdą wyjątkową okazje w Gdańsku!agencja hostess Gdańsk

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzony personel hostess, który uatrakcyjni imprezę w mieście Gdańsk to nasza agencja świetnie się w tym specjalizuje. Obsługujemy bardzo dużo zleceń w trójmieście co dzięki temu pozyskaliśmy sobie dobrą opinie wśród Klientów oraz najlepsze hostessy.  Z każdą hostessą przed zleceniem sami podpisujemy umowy, co dzięki temu daje dużą gwarancje przybycia wskazanych Pań na określone wydarzenie lub zlecenie. Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego Klienta, staramy się zawsze na najwyższym poziomie sprostać oczekiwaniom wszystkich kontrahentów. Możemy dodatkowo ubrać nasze hostessy w określone stroje eleganckie lub luźne. Posiadamy własne stroje dla hostess i współpracujemy z największymi wypożyczalniami kostiumów w Polsce. Stroje możemy sami dostarczyć a potem odebrać z danego wydarzenia.

Agencja Infernal zapewnia również obsługę hostess tłumaczek na wszelkiego rodzaju konferencje lub targi organizowane w mieście Gdańsk Jeśli chcą Państwo skorzystać z oferty naszej agencji to bardzo prosimy o telefon kontaktowy lub wiadomość e-mail z zapytaniem.

Chcesz pracować jako hostessa i jesteś z Gdańska? Wyślij swoją aplikacje i współpracuj z naszą agencją!

Agencja hostess Gdańsk Infernal serdecznie zaprasza piękne hostessy i przystojnych hostów do aplikowania. Wystarczy nam tylko, że starannie i zgodnie z prawdą wypełnisz wszystkie wymagane pola w formularzu zgłoszeniowym dla hostess i hostów. Formularz można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce casting dla hostessy. Pamiętaj aby do swojego zgłoszenia załączyć swoje najpiękniejsze zdjęcia, ponieważ to fotografie najbardziej decydują o przyjęciu do Infernal. Przede wszystkim mamy oferty pracy na targach, konferencjach, bankietach, degustacjach, wernisażach, imprezach firmowych i akcjach promocyjnych w Gdańsku. Jeśli Cię interesują tego typu zlecenia i chcesz być hostessą a przy tym jesteś pogodna, punktualna, odpowiedzialna i uśmiechnięta to zapraszamy Cię serdecznie do naszego zespołu.