Agencja hostess Gdańsk

Piękne hostessy z Gdańska na każde wyjątkowe wydarzenia

Agencja hostess Gdańsk – Infernal

Agencja hostess Gdańsk Infernal jest świetnie prosperującą firmą oferująca wynajem pięknych pań na:

  • akcje promocyjne,
  • bankiety,
  • targi,
  • konferencje,
  • imprezy integracyjne,
  • wernisaże,
  • degustacje,
  • pikniki.

Zapewniamy hostessy najwyżej klasy, które wiedzą dokładnie jak mają się zachować i pracować na rożnego rodzaju wydarzeniach w Gdańsku. Stawiamy na profesjonalizm, dlatego personel w naszej agencji przeszedł najpierw odpowiednią selekcje. Do dyspozycji mamy oczywiście tylko najlepsze dziewczyny. Możemy nawet zapewnić większą ilość pięknych kandydatek do pracy tak z dnia na dzień, ponieważ szybka akcja to nasza największa specjalność. Bardzo rzetelnie obsługujemy pilne zlecenia i co najważniejsze do tej pory zdobyliśmy już takie doświadczenie. Każda z naszych hostess mieszkających w obszarze Gdańsk ma ponadto w bazie agencja przygotowane odpowiednie portfolio zdjęciowe oraz opis z wymiarami i przebytą karierą zawodową. Na prośbę Klienta możemy bez oporu podesłać zdjęcia ślicznych kobiet, które są w naszym banku twarzy hostessami.

agencja hostess Gdańsk

Sprawdzone hostessy na każdą wyjątkową okazje!

Nasza agencja ma do dyspozycji sprawdzony personel hostess, który uatrakcyjni każdą imprezę w lokalizacji Gdańsk. Świetnie się w tym specjalizujemy i gwarantujemy zadowolenie z wykonania usługi. Obsługujemy bardzo dużo zleceń w trójmieście co dzięki temu pozyskaliśmy sobie dobrą opinie wśród Klientów oraz najlepszy personel pracowników. Z każdą hostessą przed zleceniem sami podpisujemy umowy, co dzięki temu daje dużą gwarancje przybycia wskazanych pań na określone wydarzenie lub zlecenie. Cechuje nas profesjonalne podejście do każdego zlecenia, staramy się zawsze na najwyższym poziomie sprostać oczekiwaniom wszystkich kontrahentów. Możemy dodatkowo ubrać nasz zespół w określone stroje eleganckie lub luźne. Posiadamy własne ubrania i współpracujemy z największymi wypożyczalniami kostiumów w Polsce. Ciuchy możemy sami dostarczyć a potem odebrać z danego wydarzenia.

Firma zapewnia również obsługę hostess tłumaczek na wszelkiego rodzaju konferencje lub targi organizowane w mieście Gdańsk. Jeśli chcą Państwo skorzystać z oferty naszej firmy to bardzo prosimy o telefon kontaktowy lub wiadomość e-mail z zapytaniem.

Gdańsk to Twoje miejsce zamieszkania? Jeśli tak to nasza agencja hostess zaprasza Cię do współpracy!

Jako renomowana agencja hostess serdecznie zapraszamy piękne kobiety i przystojnych facetów z miasta Gdańsk do aplikowania. Wystarczy nam tylko, że starannie i zgodnie z prawdą wypełnisz wszystkie wymagane pola w formularzu zgłoszeniowym. Formularz można znaleźć natomiast na naszej stronie internetowej w zakładce casting. Pamiętaj, aby do swojego zgłoszenia załączyć swoje najpiękniejsze zdjęcia, ponieważ to fotografie najbardziej decydują o przyjęciu. Przede wszystkim nasza agencja ma oferty pracy dla hostess na targach, konferencjach, bankietach, degustacjach, wernisażach, imprezach firmowych i akcjach promocyjnych na terenie miasta Gdańsk. Jeśli Cię interesują tego typu zlecenia i chcesz być hostessą a przy tym jesteś pogodna, punktualna, odpowiedzialna i uśmiechnięta to zapraszamy Cię serdecznie do naszego teamu.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.