Blog

Najnowsze wpisy

Statyści Warszawa zarobki

statyści Warszawa zarobki

Statyści Warszawa zarobki – jakie są zarobki i możliwości? Informacje znajdziesz w poniższej treści.

Statyści Warszawa zarobki – czasami do podstawowego wynagrodzenia chcemy sobie dorobić i myślimy, jakie mamy możliwości. Opcji jest sporo, a jedną z nich może być statystowanie. To zajęcie dla ludzi, którzy nie boją się kamery i chciałyby poznać plan zdjęciowy od kuchni. W Warszawie statyści mają w czym wybierać i co ważne, nie muszą oni sami na własną rękę poszukiwać ofert pracy, wystarczy, że zgłoszą się do naszej agencji statystów. Czy warto? Koniecznie zapoznajcie się z naszym artykułem!

statyści Warszawa zarobkiStatyści z Warszawy – na jakie honorarium możecie liczyć?

Na początku wyjaśnijmy krótko, kim są statyści – przede wszystkim to osoby, które przewijają się gdzieś w tle nagrania. Mogą występować zarówno w filmach, serialach, reklamach, ale także teleturniejach, jak i innych programach telewizyjnych. Ich zadaniem jest oczywiście bycie naturalnym. I to w zasadzie nie takie proste! Dlatego też warto ćwiczyć i zdobywać umiejętności już od najmłodszych lat. Co warto podkreślić, statystami mogą zostać zarówno kobiety, mężczyźni, dzieci, jak i seniorzy.

Brzmi ciekawie? To do tego dodajcie sobie jeszcze możliwość otrzymania honorarium! Statyści na zdjęciach mogą zarobić średnio od 40 zł do 90 zł za jeden dzień nagraniowy. To nie wszystko, gdyż w zależności od rodzaju przedsięwzięcia czy powierzonej roli mogą otrzymać nawet od 200 zł. Pamiętajcie jednak, że dostajecie stawkę dzienną, nie godzinową, dlatego nierzadko potrzebujecie zarezerwować sobie dużo wolnego czasu. I to też ma swoje plusy! Jakie? Przede wszystkim:

 • Możliwość poznania pracy na nagraniu „od kuchni”,
 • Szansa na zobaczenie i porozmawianie ze znanymi gwiazdami ekranu i celebrytami,
 • Powiększanie swoich pasji i zainteresowań,
 • Zdobycie doświadczenia,
 • Spełnienie się jako dopiero zaczynający aktor,
 • Możliwość pokazania swojego wizerunku w telewizji,
 • Zarobienie dodatkowych pieniędzy,
 • Szansa na dostrzeżenie przez kogoś z branży filmowej.

Zalet jest dosyć sporo, ale należy podkreślić, że statystowanie to ciekawa przygoda i interesujący sposób na spędzenie wolnego czasu.

najlepsza agencja hostessSzukasz pracy jako statysta czy poszukujesz statystów do swojego zlecenia?

Wiele osób chciałoby pracować jako statyści. W Warszawie zarobki są różne, a wszystko to kwestia, gdzie otrzymacie rolę. Czy jednak jesteście pewni, że to zajęcie jest na pewno dla Was? Jeśli posiadacie:

 • Pewność siebie,
 • Naturalność,
 • Cierpliwość,
 • Ciekawą twarz i osobowość,
 • Dużo czasu wolnego
 • Swobodę przed kamerą,
 • Dobrą dykcję.

Koniecznie przyjdźcie na casting, gdzie zaprezentujecie swoje umiejętności. To może być początek drogi czegoś naprawdę ciekawego.

A jeśli szukacie statystów z Warszawy i zapewniacie zarobki, które będą dla nich godziwe, zostawcie zgłoszenie, w którym zawarte będą Państwa wymagania. Dzięki takim osobom jak Wy, wiele statystów może spełnić swoje marzenia.
Pamiętajcie, że zarówno gdy poszukujecie zatrudnienia, jak i ją dajecie, zawsze warto skorzystać z usług doświadczonej agencji.

Agencja Infernal z bogatą bazą statystów – zapoznajcie się koniecznie!

Wystarczy wejść na naszą stronę i skontaktować się z pracownikami, którzy wtajemniczą Was w tę branżę i zaprezentują Waszą osobę na swojej stronie internetowej w postaci portfolio i krótkiego opisu doświadczenia.
A jeśli szukacie statystów do swojego zlecenia, również jest to miejsce dla Was – na witrynie odszukacie bowiem bogatą bazę statystów nie tylko z Warszawy! Zarobki, jak i forma współpracy są do negocjacji.

Statyści szukający zleceń w Warszawie mogą dostać ciekawe propozycje. Jeśli więc chcecie nimi zostać, nie czekajcie z tym i przekonajcie się sami!

Polskie hostessy  Agencja statystów Warszawa  Agencja modeli Warszawa  Statyści na konferencji jako klient


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *