Agencja statystów Lublin

Statyści i epizodyści na plany zdjęciowe do filmów, seriali, reklam i programów telewizyjnych

agencja statystów LublinAgencja statystów Lublin – Infernal

Czym jest nasza agencja statystów i jakie są jej usługi? Na czym polega działalność i do kogo jest skierowana jej oferta? Dowiedz się więcej na ten temat, który powinien przede wszystkim zainteresować statystów oraz producentów filmów, seriali lub różnego rodzaju wydarzeń.

Statystowanie – ciekawe doświadczenie i szansa

Agencja statystów Lublin – dla wielu pasjonatów kina sam fakt znalezienia się na planie filmowym brzmi jak spełnienie wielkiego marzenia. Rzeczywiście, praca w charakterze statystki lub statysty to niepowtarzalna szansa na nowe, ciekawe doświadczenia. Trafiasz przed kamerę ze swoimi ulubionymi aktorkami i aktorami, widzisz, jak pracuje ekipa produkcji filmowej, odkrywasz kulisy i ciekawe mechanizmy rządzące planem filmowym.

To świetna okazja dla początkujących aktorek i aktorów, a także dla każdego, kto po prostu kocha kino i lubi, choćby dla przyjemności i oderwania się od codzienności, dokładać swoją cegiełkę do powstawania filmów, seriali, reklam czy programów telewizyjnych. Należysz do tego grona tych osób? Marzysz dodatkowo o karierze filmowej i chcesz postawić pierwsze kroki na planie zdjęciowym w lokalizacji Lublin za pośrednictwem agencja statystów? O wiele łatwiej o angaż w roli statystki lub statysty na przykład w Lublinie, gdy reprezentuje Cię agencja statystów z doświadczeniem i kontaktami. Jak wejść pod jej skrzydła? O tym poniżej.

Profesjonalna agencja statystów w Lublinie

Wejdź na naszą stronę internetową w zakładkę nazwaną „Casting”. Następnie załącz przykładowe fotografie i wypełnij formularz zgłoszeniowy, w którym podajesz aktualne dane wraz z informacjami na temat Twojego wyglądu. Chodzi na przykład o:

  • wymiary,
  • wzrost,
  • wagę,
  • kolor oczu,
  • kolor włosów.

Agencja statystów Infernal funkcjonuje także w innych obszarach w tym także w mieście Lublin, głównie modelingu, ma także dużo ofert dla hostess. To Ty decydujesz, które angaże są dla Ciebie interesujące. Jeśli znasz języki obce i masz chęci pracować w całej Polsce, a nawet za granicą – zwiększa to liczbę ofert pracy do wyboru. W ramach współpracy zarabiasz pieniądze i możesz liczyć na pomoc agencji, a także zdobywasz rozpoznawalność i doświadczenie. To bardzo dużo, zwłaszcza jeśli uświadomimy sobie, że statyści i epizodyści pełnią ważną, choć co prawda niecentralną rolę w realizacjach filmowych i telewizyjnych.

agencje modelingowe LublinWspółpraca producenta z agencją statystów w Lublinie

Tworzysz seriale telewizyjne lub paradokumenty? Organizujesz casting dla producentów mainstreamowego lub niezależnego filmu? Poszukujesz sprawdzonych statystów z miast Lublin do ról epizodycznych, statystowania, wypełniania publiczności, która może dostarczyć profesjonalna agencja? Infernal z pewnością pośredniczy w angażowaniu statystów w Lublinie i innych miastach w Polsce. Wystarczy, że nawiążesz kontakt i podasz swoje potrzeby, a specjaliści zajmą się całą resztą. Nasi pracownicy wiedzą, jak ważne jest poleganie na rzetelnych, zaangażowanych i charakterystycznych statystach oraz epizodystach. Dlatego rzetelnie selekcjonujemy zgłoszenia od kandydatów w każdym wieku, z różnymi cechami wyglądu. Agencja dysponuje dużą bazą kontaktów osób, które uwielbiają pracę przed kamerą, szukają zawodowych wyzwań i są otwarte na udział w kolejnych produkcjach.

Jeśli odpowiadasz za casting do organizowanej produkcji, masz świadomość, jak ważne są terminy, jak dysponować budżetem, kogo szukać. Podsumowując – dzięki współpracy z zewnętrzną agencją statystów oszczędzasz czas i zatrudniasz wyłącznie autentycznych kandydatów.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.