Agencja statystów Olsztyn

Statyści, epizodyści i aktorzy z Olsztyna na plany zdjęciowe, eventy, konferencje i akcje promocyjne

agencja statystów OlsztynAgencja statystów w Olsztynie – INFERNAL

Poszukujesz statystów w Olsztynie lub, przynajmniej na razie, zastanawiasz się, kogo zaangażować do współpracy przy organizowanym projekcie reklamowym lub artystycznym? W takim razie sprawdź, czym tak naprawdę zajmują się statystki i statyści, a również co należy uwzględnić przy ich zatrudnianiu. Przekonaj się, że na etapie szukania i rekrutacji przydatna jest pomoc profesjonalnej agencji statystów z bogatą bazą i dużym doświadczeniem.

Kim są statyści?

Agencja statystów Olsztyn Infernal – prosto mówiąc, statyści to osoby pojawiające się na ekranie w scenkach grupowych lub jako „tło” dla pierwszoplanowych wydarzeń. Ich obecność uwiarygadnia realia przedstawione w produkcji filmowej, serialu, ale i teledysku czy w spocie reklamowym. Statyści są również zatrudniani do przedstawień na żywo w trakcie re występów teatralnych i performance’ów oraz wielu mniej standardowych zleceń eventowo-reklamowych. Działanie agencji statystów w Olsztynie i okolicach jest w pełni uzasadniona. W mieście wojewódzkim nie brakuje okazji do wydarzeń artystycznych lub komercyjnych. W takim przypadku warto mieć fachowe zaplecze, nawet o tak niepozornej roli, jak właśnie statyści (lub aktorzy).

statystki na planie w Gorzowie WielkopolskimOlsztyn – plany zdjęciowe dla statystek i statystów

Angaże dla statystek i statystów w mieście Olsztyn cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż relatywnie wiele ludzi poszukuje okazji do dodatkowego zarobku, a również przygody na planie nagraniowym, którą na pewno umożliwia agencja Infernal. Sama możliwość podejrzenia, jak na żywo pracuje ekipa produkcyjna i jak na realnie przedstawiają się zawodowi aktorzy. To jest już podstawowa motywacja dla statystki lub statysty.

statyści do filmuW Olsztynie i okolicach z chęcią podjęcia się takich angaży zgłaszają się ludzie w różnym wieku. To zazwyczaj osoby o każdym typie wyglądu, doświadczeniach czy zakresie świadczonych usług. Z perspektywy osoby odpowiedzialnej za rekrutację czy produkcję określonego filmu, na przykład odcinka serialu telewizyjnego, poszukujesz odpowiednich twarzy.

Kto może stać się statystką lub statystą?

Agencja statystów Infernal Olsztyn – na statystowanie zazwyczaj decydują się prawdziwi pasjonaci kina i telewizji, ale również dopiero co zaczynający, aspirujący aktorzy, członkowie elit rekonstrukcyjnych czy przedstawiciele lokalnego środowiska twórczego. Jeszcze inną elitę wśród statystek tworzą modelki. Oprócz standardowego udziału w sesjach zdjęciowych czy pokazach mody modelki szukają dodatkowych angaży związanych ze statystowaniem, tańcem czy byciem hostessą.

Aby zostać statystką lub statystą, nie potrzeba:

 • wykształcenia aktorskiego,
 • wpisywać się w określony, jeden kanon wyglądu – cenimy różnorodność i autentyczność,
 • sporego doświadczenia,
 • ogromnych przygotowań czy skomplikowanej wiedzy.

Nie zmienia to faktu, że poszukiwani są statyści o odpowiednim przygotowaniu, nastawieniu oraz etyce pracy. Jeżeli nawet takie detale jak „tło” dla głównych scen w filmie, serialu, klipie muzycznym albo reklamie mają być dopracowane i profesjonalne, selekcja statystów jest bardzo potrzebna. A jeśli tak, to potrzebujesz do współpracy agencji statystów w Olsztynie, która pomoże i ułatwi dalsze działania.

Agencja arktyczna Infernal – statyści w Olsztynie i okolicach

Agencja statystów Olsztyn Infernal ma swoją siedzibę w Warszawie i od 2011 roku nieustannie rozwija ogólnopolską bazę:

 • statystów,
 • epizodystów,
 • modelek,
 • hostess,
 • tancerek.

Wystarczy na stronie internetowej zajrzeć do zakładki „modele”. Zainteresowała Cię agencja statystów w Olsztynie, a nie stolicy Polski? Chociaż Infernal jest agencją z Warszawy, prowadzi castingi na kandydatki i kandydatów z całego kraju. Już na etapie wstępnej rekrutacji gromadzi deklaracje poświadczające, czy wybrana osoba chce uczestniczyć na planach zdjęciowych jedynie w swoim mieście, czy może jednak jest otwarta na ogólnopolskie, a nawet zagraniczne przedsięwzięcia. Właśnie dlatego świetnie wiadomo, którzy statyści są gotowi do uczestniczenia w nagraniach przed kamerą w Olsztynie i okolicach.

Z perspektywy osoby odpowiedzialnej za casting statystów w lokalizacji Olsztyn korzystanie z banku twarzy statystów jest bardzo proste i pomocne i taką możliwość daje agencja Infernal. Wystarczy kliknąć do zakładki „Modele”, a następnie zobaczyć, kto zadeklarował podejmowanie się przedsięwzięć dla statystów czy aktorów. Przy każdej osobie dostrzeżesz nie tylko fotografie i imię, ale również:

 • data urodzenia,
 • wzrost,
 • wagę,
 • wymiary sylwetki (w klatce piersiowej, talii i biodrach),
 • numer buta,
 • barwę oczu i włosów.

Możesz zatem bardzo rzetelnie ocenić urodę statystek i statystów, a następnie wyselekcjonować kandydatów o określonym profilu. Istnieje także możliwość przekazania odpowiednich dyspozycji pracownikom agencji statystów, aby do Olsztyna, prosto na plan nagraniowy lub innego rodzaju zlecenie trafili najlepiej wyselekcjonowani uczestnicy spełniający wskazane oczekiwania i wymagania.

Podsumowanie

Agencja Infernal funkcjonuje od 2011 roku i ma na koncie sporo współprac w mieście Olsztyn, które obejmowały między innymi pomoc w organizowaniu statystek i statystów. Warto wybrać ją także wtedy, gdy potrzebne są modelki, tancerki czy hostessy. W Olsztynie nie brakuje przecież wydarzeń do ich zapotrzebowania. Korzystanie z outsourcingu w zakresie rekrutacji jest znaną, profesjonalną praktyką. Coraz częściej decydują się na nią produkcje filmowe czy agencje reklamowe z Polski, w tym również z województwa warmińsko-mazurskiego.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: + 48 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.