Ogólnopolska agencja hostess

Organizacja hostess i hostów na zlecenia w całej Polsce

Ogólnopolska agencja hostess – Infernal

Ogólnopolska agencja hostess Infernal wynajmuje hostessy na promocje, eventy, degustacje, konferencje, targi i imprezy firmowe w całej Polsce. Działamy na rynku od 2011 roku i do tej pory zdobyliśmy ogromne doświadczenie w organizowaniu dużej ilości personelu na wszelkiego rodzaju zlecenia. Nie boimy się trudnych i skomplikowanych zadań, pilne realizacje to natomiast nasza największa specjalność. Posiadamy w swojej bazie oczywiście tylko doświadczone hostessy, które mogą w sposób kreatywny zaprezentować Państwa firmę, sprzedać produkt bądź usługę lub witaj przybyłych gości na danym wydarzeniu. Nasze dziewczyny nie tylko są pracowite ale także piękne i zawsze elegancko wyglądające. Dodatkowo możemy zapewnić odpowiednie stroje dla naszych kandydatek. Współpracujemy z renomowanymi wypożyczalniami, które są nam nawet dostarczyć określone stroje w ciągu dwóch dni roboczych. Ponadto jako ogólnopolska agencja hostess możemy zapewnić transport hostessom jeśli miejsce zlecenia znajduje się daleko poza granicami dużego miasta.

ogólnopolska agencja hostess

Wynajmij u nas profesjonalne hostessy

Nasza ogólnopolska agencja hostess posiada wybór tylko profesjonalnych dziewczyn z całego kraju. Każda hostessa w bazie ma stworzone odpowiednie portfolio fotograficzne z opisem, wymiarami i przebytym doświadczeniem. Jeśli jest potrzeba możemy również wybrane pracownice wysłać na casting do klienta. Podsumowując to niejednokrotnie mieliśmy okazje zapewniać personel z naszej agencji na targi, wernisaże, degustacje, konferencje, akcje promocyjne i pikniki. Dzięki temu nie boimy się trudnych wyzwań i wiemy dokładnie, że nie zawiedziemy się na naszych hostessach, ponieważ współpracujemy tylko odpowiedzialnymi ludźmi.

Skorzystaj z formularza castingowego i zacznij współpracę z naszą agencją

Ogólnopolska agencja hostess działająca na obszarze całej Polski zaprasza serdecznie piękne hostessy i przystojnych hostów do zgłoszenia się. Aplikować do nas można przez formularz castingowy znajdujący się na naszej stronie internetowej. Należy po pierwsze starannie i dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć swoje piękne fotografie. Przede wszystkim posiadamy takie zlecenia jak:

  • targi,
  • wernisaże,
  • pikniki,
  • eventy,
  • konferencje,
  • promocje,
  • degustacje.

Jeśli interesuje Cię praca jako hostessa to nie zwlekaj wyślij swoje zgłoszenie a w zamian zapewnimy Ci ciekawe i dobrze płatne zlecenie na terenie całej Polski.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.