Archiwum

Jacek G. - agencja statystów

Jacek G.

Doświadczenie:

Jego kariera dopiero raczkuje, a pierwszym krokiem było udzielenie głosu dla najpopularniejszego polskiego podcastu do nauki języka angielskiego w Polsce. (“Kwadrans na Angielski”) Brał też udział w nagraniach do kilku teledysków, spotów reklamowych, seriali i filmów. (“Weljar”, “Paktofonika”, “Long&Junior”, “ROJST”, “Skazana 3”, “Zosia”)

Ogromna energia i ekspresja wyróżnia go w tłumie, podczas jednego z koncertów, był fanem w tłumie, a po chwili został animatorem zaproszony na scenę przez swojego idola, by ramię w ramię rozbujać z nim publikę (“Faustyna Maciejczuk”).

Czytaj dalej

Karolina D. - agencja statystów

Karolina D.

Doświadczenie:

Gdy była młodsza miała sesje zdjęciową do reklamy butów, lecz z przyczyn osobistych zrezygnowała, chodziła do studiów tańca, uczyłam się (zumby, tańca współczesnego, obecnie chodzi na Jazzfunk ), uczęszcza do studia w teatrze od półtora roku, grała w jasełkach, obecnie przygotowuje się do sztuki, w dzieciństwie i okresie nastoletnim grała w przedstawieniach szkolnych znaczące rolę. Posiada upór i sumienność w pracy. Jestem zdeterminowaną osobą, próbujących nowych wyzwań w życiu.

Czytaj dalej

Piotr Ch. - agencja aktorska

Piotr Ch.

Doświadczenie:

Spektakl dyplomowy ,,Nicland’’ Teatr Polonia, w reżyserii Magdaleny  Łazarkiewicz (rola Bartek).   Seriale i Filmy:  2007r.  KLAN – rola kolega Szymona Blizny, odc.1443, 1506, 1537  2007r.  M JAK MIŁOŚĆ  – rola serwisant  2007-2008r.  NA WSPÓLNEJ – role listonosz, policjanci, facet, gość Marian  2007r.  PLEBANIA – rola mężczyzna  2007r.  PRAWO MIASTA – rola trener  2007r.  MANFRED TRYB – rola kolega z biura  2007r.  GLINA  rola syn rolnika  2007r.  I KTO TU RZĄDZI – rola pan z serwisu samochodowego  2007r.  KOCHAJ I TAŃCZ – rola dziennikarz  2007r.  TYSIĄC ZAKAZANYCH KRZAKÓW – role barman, antyterrorysta  2008r.  BRZYDULA – rola barman/kelner, odc. 11, 42, 57, 63, 64, 69, 76  2013r.  BARWY SZCZĘŚCIA – rola prawnik wytwórni odc. 895, 1122, 1125  2014r.  WATAHA – odc.1, 2, 3, 4, 5, 6, rola Aziukiewicz  2017r.  ZASADA PRZYJEMNOŚCI – rola policjant  2017r.  LISTY DO M 3 – rola ochroniarz na lodowisku  2018r.  ZABAWA ZABAWA – rola uczestnik meetingu  2018r.  KLECHA – rola brygadzista z Kozienic (film fabularny w produkcji)  2020r.  KLAN – rola pracownik hurtowni  2021r.  PAJĘCZYNA – rola pracownik firmy Węgrowskiego  2021r.  NA SYGNALE – rola lekarz nefrolog, odc. 306, 307, 310  2021r.  M JAK MIŁOŚĆ – rola notariusz  2022r.  KOMISARZ MAMA – rola policjant Witold   Poza tym (około 2007r.) występ podczas Święta Narodowego, wiele  głównych ról w serialach paradokumentalnych, programach tv, etiudach  filmowych, serialu offowym, teledysku i reklamach.  Doświadczenie reżyserskie:   2008-2009r.  Serial tv. BRZYDULA – II Reżyser  2010r.  Film fabularny ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA – Współpraca reżyserska  2012r.  Film fabularny ZDJĘCIE – Casting (reżyseria obsady) .

Czytaj dalej

Zuzanna F. - agencja statystów

Zuzanna F.

Doświadczenie:

Udział w nagraniu teledysku (Katiusza „Nie, nie nie”).

Czytaj dalej

Nikola B. - agencja aktorska

Nikola B.

Doświadczenie:

Uczy się w szkole aktorskiej, regularnie gra w etiudach Warszawskiej Szkoły Filmowej i statystuję w filmach, gra w teatrze muzycznym, ma za sobą kilka epizodów w filmach takich jak „Wesele 2” „Ostatni Komers”.

Czytaj dalej

Jan K. - agencja hostów

Jan K.

Doświadczenie:

Jedna profesjonalna sesja fotograficzna.

Czytaj dalej

Katarzyna B. - agencja aktorska

Katarzyna B.

Doświadczenie:

2023: serial: -Rafi, rekwizyt kobieta w telefonie, Bartosz Prokopowicz przygotowania: -spektakl na podstwie Shakespeara i Moliera -spektakl Matka film krótkometrażowy: -Cabalet, Andrzej +sesje zdjęciowe 2022 seriale: -Dzielnica strachu odc. 123, postać Lena Olearczyk Piotr Kolski -Policjantki i policjancki odc.968 -Sprawiedliwi-wydział kryminalny odc.615, postać Burza -Kasta, postać nauczycielka -Lombard-życie podzastwa, postać Była narzeczona Piotr Kolski -Na ratunek 112 Kacper Anuszewski teledyski:  -Teledysk Kreator, MKM Studio -Hamatom, postać Trzecie oko , MKM Studio spektakl: -Paddy-pierwszy polski celebryta, Polkowice Centrum Kultury, Bartłomiej Kamiński etiuda: -W malinowym chruśniaku + sesje zdjęciowe  2021: seriale: -Wielka woda, statysta, ostatni odcinek, Jan Holoubek -Sprawiedliwi-wydział kryminalny -Kasta -Dzielnica strachu reklama: -Tyskie  2020: seriale: -Sprawiedliwi-wydzxiał kryminalny  2019: seriale: -Dlaczego ja? -Reporterzy-z życia wzięte  2018: -seriale: -Policjantki i policjanci -Lombard-Zycie pod zastaw  2017: seriale: -Detektywi w akcji odc.6 -Policjantki i policjanci -Ns ratunek 112  2016: reklama: -Belvedere, epizod, reż Darren Aronofsky  seriale: -Ukryta prawda, Olga Chajdas -Detektywi w akcji -Tajemnice medyczne odc.29 -Oszukane, Piotr Korzeniewski -Dlaczego ja?  2015: seriale: -Dlaczego ja? odc.613  2014: seriale: -Zdrady odc. 43, głowna rola, Łukasz Łukasik  2007: Działalnośc w licealnym teatrze Anty-dotum

Czytaj dalej

Wiktoria M. - agencja fotomodelek 2

Wiktoria M.

Doświadczenie:

Role drugoplanowe w serialach, udział w sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Wiktoria P. - agencja fotomodelek 2

Wiktoria P.

Doświadczenie:

Akrobatyka. Występy na koncertach – chór, taniec, śpiew.

Czytaj dalej

Paulina Z. - agencja hostess

Paulina Z.

Doświadczenie:

Skończyła Uniwersytet Medyczny i pracowała na wyuczonym stanowisku półtora roku. Postanowiła rozwijać się w zupełnie innym obszarze, który wykraczałby poza Jej strefę komfortu. Tak we wrześniu ubiegłego roku zapisała się na lekcję wokalu, aby spełnić jedno ze swoich marzeń i rozwinąć tę umiejętność. Kolejnym krokiem było zapisanie się na warsztaty aktorskie, aby wejść w środowisko teatru i umożliwić sobie stawianie pierwszych kroków w tej dziedzinie. Ponadto od czterech lat uprawia hobbystycznie pole dance i prowadzi zdrowy styl życia chodząc na siłownię i poszerzając wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania.

Czytaj dalej

Irena O. - agencja aktorska

Irena O.

Doświadczenie:

Główna rola w serialu Szkoła, odc. 742, statystowanie w filmie Zelazny Most, liczne sesje fotomodelingowe.

Czytaj dalej

Karolina S. - agencja hostess 4

Karolina S.

Doświadczenie:

Pracowała wcześniej jako hostessa dla firmy Mydlarnia u Franciszka praca ta sprawiała jej dużą satysfakcję oraz praca z ludźmi nie sprawia jej problemu.

Czytaj dalej

Magdalena J. - agencja aktorska 2

Magdalena J.

Doświadczenie:

 • 2017 – 2019:  Szkoła aktorska SPOT , Krakowskie szkoły artystyczne,
 • Sprktakl „Baba Dziwo” rola: Valida Vrana (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Spektakl „Na pełnym morzu” Rola: Gruby (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Spektakl „UNI” Rola: Matka polka (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Spektakl „NICK CAVE Ballady kochanków i morderców” (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Rola drugoplanowa w filmie „Bracia”,
 • Rola pierwszoplanowa w Szpitalu ( 2 odcinki),
 • Stała obsada w serialu „LAB” – pielęgniarka,
 • Główna rola w reklamie „Bliżej przedszkola”,
 • Statystowanie „Stars” „Outside”,
 • Spektakle w szkole aktorskiej: „JOB INTERVIEW” (główna rola),
 • Spektakl w szkole aktorskiej: „Ostatnia strona” (główna rola),
 • Spektakl w szkole aktorskiej „Niebiańskie istoty”,
 • Spektakl „Moralność Pani Dulskiej” rola: Juliasiewiczowej,
 • Spektakl „Męczeństwo Piotra Oheya, rola: Szef Trupy,
 • Akademia teatralna „Igraszki z diabłem” rola: Omnimor i Belzebub
Czytaj dalej

Monika M. - agencja fotomodelek 2

Monika M.

Doświadczenie:

Jej doświadczenie w przygodzie z fotomodelingiem wynosi 3 lata. Była modelką sklepu internetowego z bielizną i uczęszczała na sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Wiktoria S. - agencja modelek 3

Wiktoria S.

Doświadczenie:

Udział w sesjach tanecznych, sesjach w studio fotograficznym.

Czytaj dalej

Laura Cz. - agencja modelek

Laura Cz.

Doświadczenie:

Udział w 2 castingach reklamowych w ATM Grupa w wieku 9 lat. Udział w pokazach tanecznych na poziomie ogólnopolskim i miedzynarodowym (była tancerką przez 6 lat i jeździła na turnieje taneczne oraz brała udział w pokazach ze swoją szkoła tańca), pasjonatka jeździectwa konnego (jeździ konno od 5 lat).

Czytaj dalej

Wiktoria Ż. - agencja aktorska 2

Wiktoria Ż.

Doświadczenie:

W gimnazjum chodziła do klasy teatralnej 3 lata, w ciągu tego czasu brała udział wielokrotnie w spektaklach, oraz od 11 lat tańczy w szkole Grawitacja styl: Hip-hop, Freestyle oraz high heels.

Czytaj dalej

Dominika B. - agencja modelek

Dominika B.

Doświadczenie:

Wielokrotnie statystowała w filmach i serialach takich jak „Papusza”,” 19+”, „Szkoła”, grała również postacie Leny Małeckiej w „serialu  Szpitalu” oraz Ewy Głuszewicz w serialu „Szkoła” Posiada dwa tytuły miss Miss Lata Woj. Świętokrzyskiego 2020 oraz finalistki Miss Małopolski 2021 Ma doświadczenie w pracy przed kamerami, gościnnie można będzie zobaczyć jej udział w Top Model oraz  Miłości. Ma doświadczenie modelingowe oraz fotomodelingowe . Od marca 2022 jest aktywnie działającą hostessą Do tej pory cieszy się licznymi rekomendacjami a pracodawcy są zadowoleni z jej pracy.

Czytaj dalej

Julia O. - agencja aktorska

Julia O.

Doświadczenie:

Uczestnictwo w spektaklu ,,Prawie wszystko o kobietach” w Teatrze Polskim w Warszawie kończący kurs Szkoła Widzów w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie – konferansjerka podczas Gali Finałowej VII Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu „Kocham Cię jak Irlandię” w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie – statystowanie (w serialach ,,Stulecie Winnych”, ,,Na dobre i na złe”, ,,Gry rodzinne”; w reklamie Playa; w filmie ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”; w teledysku Luizy Ganczarskiej ,,Zew”).

Czytaj dalej

Sandra B. - agencja statystów

Sandra B.

Doświadczenie:

Sesje z profesjonalnymi fotografami do użytku własnego, pozowanie dla artystów do rysunków/rzeźb.

Czytaj dalej

Igor R. - agencja aktorska

Igor R.

Doświadczenie:

Na ratunek 112 odc. 824 – 21.10.2022 Na ratunek 112 odc. 815 – 21/22.09.2022 Film krótkometrażowy pt. „Duch” – 12.08.2022 Film krótkometrażowy pt. „Wygrana” – 26.10.2022 Aktor Drugoplanowy: Policjanci i Policjantki odc. 972 – 15.10.2022 Statystowanie: Papiery na szczęście – odc. 118 (25.03.2022), odc. 126 (08.04.2022), odc. 155 (23.05.2022), odc. 201/202/203 (12.09.2022) Reklama Pokemon Go – 8.06.2022 W filmie historycznym pt. „Biała Odwaga” – 14.06.2022 Musical: Kalyani.

Czytaj dalej

Monika K. - agencja statystów 4

Monika K.

Doświadczenie:

Epizody i role: Ocaleni (2022, pielęgniarka z hospicjum), Zagadki losu (2022, uczestniczka terapii), Sługa narodu (2022, reż. Okił Khamidow, odc. 9, kierująca protestem), Ukryta Prawda (2022, odc. „Miłość na zawsze”, córka opiekująca się starą matką) Prawdziwe Motywy (2022 odc. „Po trupach do celu”, matka dziewczyny chorej na bulimię), Program TVN „Polowanie na ogród” (2022, dwa odcinki), 48 h. Zaginieni (2022, odc. „Nie mam już siły”, sąsiadka bohatera), Sekrety rodziny (2022, sezon 5 odc. 48 „Poszukiwana”, pielęgniarka), Wesele z piekła rodem (2022, odc. „Detektyw hydraulik”, matka panny młodej), Magazyn 997 (2022, przyjaciółka ofiary), Ukryta prawda (2022, matka jednego z bohaterów) https://player.pl/seriale-online/ukryta-prawda-odcinki,521/odcinek-1398,S15E1398,235207 Gliniarze (2021, zdradzana żona) Magazyn 997 (2020, była żona ofiary) https://vod.tvp.pl/video/magazyn-kryminalny-997,06022020,46236081 Rodzinny interes (2019, sąsiadka). – statystowanie: U Pana Boga w Królowym Moście (2022), Pokusa (2022), teledysk Koko Die „Different tribe” (2022), Emigracja (2022, reż. Łukasz Kośmicki), Furia – Resurrection (2022, reż Magnus Martens), Sługa narodu (2022, reż. Okił Khamidow), Sekrety rodziny (2022), Projekt foka (2021), Sędzia Anna Maria Wesołowska (2020), Bo we mnie jest sex (2020), Sweat (2019), Osiecka (2019), Echo serca (2019), Wyzwanie (2019), Moje całe życie (2019). – reklamy: Wedla, Biedronki, ING, Polsat (2019-2020, grupowe, bez wizerunku).

Czytaj dalej

Witold G. - agencja epizodystów

Witold G.

Doświadczenie:

Doświadczenie przed kamerą jako epizodysta we Wrocławskich serialach.

Czytaj dalej

Michał B. - agencja hostów

Michał B.

Doświadczenie:

* Agencja ACTION STUDIO dla WRPO Wielkopolska – model

* Agencja Rut Radosław Rutkowski dla AZZARDO
– model

* Firma MIDASZ dla FlyPark Poznań – aktor

* Agencja SCENERIA film Święty – statysta

* Agencja ZGRANI film Królowe życia – aktor

* Agencja CheersMyHeels dla Posnania – model

* Produkcja filmowa Cinescope dla Marmite – aktor

* Sławek Drapiński dla Komputronik S.A. – aktor

* Agencja SCENERIA film Akademia Pana Kleksa – statysta

* Marta Rasch dla Sukces po poznańsku – model

* Marta Rasch dla novamoda.pl – model

* Marta Rasch dla Sempre – model

* Marta Rasch dla LA DAME – model

* Studio fp360.pl dla Robod – model

* Łukasz Rabiega dla MIRJAN 24 – aktor (soon)

Czytaj dalej

Weronika K. - agencja fotomodelek

Weronika K.

Doświadczenie:

Barter, sesje ślubne, fashion, bielizna.

Czytaj dalej

Elżbieta K. - agencja aktorska 2

Elżbieta K.

Doświadczenie:

Teatr: Aktorka w studiu teatralnym krak-art 10 miesięcy 2018 Telewizja: „Apetyt na miłość” –  TVN style 2019 „Złodzieje” –  epizod TVN turbo 2019 „Dlaczego Ja” – odc. 997 główna rola 2020 Polsat  „Dlaczego Ja” – odc. 1096 główna rola 2021 Polsat „Ukryta Prawda” – odc. 1329 rola drugoplanowa 2021 TVN „Zagadki losu” – sezon 1 odc. 9 rola drugoplanowa 2022 TVN „Randka z nieznajomym” – odc. 32 2022 Polsat Cafe.

Czytaj dalej

Martyna W. - agencja statystów

Martyna W.

Doświadczenie:

Jako modelka to tylko na sesjach przeze nią wykupionych u fotografa, aczkolwiek na planie zdjęciowym czuje się jak ryba w wodzie.

Czytaj dalej

Karolina B. - agencja aktorska 2

Karolina B.

Doświadczenie:

09.2016 – 06.2020  Aktorka Teatr „Scena Kotłownia” Ostrów Mazowiecka – W teatrze doskonaliła swój warsztat, grała w spektaklach, etiudach, wyjeżdżała na festiwale teatralne oraz warsztaty aktorskie. Miała zajęcia m.in. z dykcji, emisji głosu, recytacji, improwizacji, piosenki.   06.2018 – 11.2018 (6 mies.) Aktorka Warszawskie Centrum Pantomimy Ostrów Mazowiecka – Brała udział w warsztatach pantomimy z Bartłomiejem Ostapczukiem oraz z jego aktorami z Warszawskiego Centrum Pantomimy. Przygotowała spektakl pod tytułem „The Room”.  Aktorka Warszawskie Studium Aktorskie Warszawa – Studiuję w Warszawskim Studium Aktorskim gdzie poszerzam swój warsztat i przygotowuję się do zdania egzaminów do Państwowych Szkół Aktorskich. Ma zajęcia m.in. z logopedii, piosenki aktorskiej, grania przed kamerą, przygotowania na castingi, dubbingu, recytacji. 02.2022 – 06.2022 (5 mies.) Aktorka Akademia Sztuki i Kultury Warszawa – Brała udział w Warsztatach teatralnych pod okiem reżyserki Natalii Sołtysik. Wraz z grupą przygotowaliśmy spektakl pod tytułem „Akt trzeci Nory. Seans spirytystyczny na osiem kobiet i jednego mężczyznę” gdzie zagrałam główną rolę.

Czytaj dalej

Karolina S. - agencja aktorska 3

Karolina S.

Doświadczenie:

Wybrane realizacje filmowe z moim udziałem: – klip „Gdybyś kiedyś” Paluch – główna rola – klip „Będę inna” Ida – główna rola – klip „Wypijmy za to” // Ich Troje – „Związane oczy mam”, „Wierzyłam w nas”, Rozmyślam noc i dzień”, „To dla Ciebie pragnę żyć” // Verba & Sylwia Przybysz – „Tylko ciebie chcę”, „Nie widzisz mnie”, „W moim sercu”, „Byłeś mój” // Verba & Sylwia Przybysz – „To brzmi jak” // Dwa Sławy – „Mgła” // Lęk – „Opium” // Lęk – „Ciepło” // XXANAXX Wybrane spektakle z moim udziałem: – Amy Winehouse // „Amy Winehouse Music Still Alive”
premiera: Teatr Wielki w Poznaniu 14.03.2016 – główna rola – Pani Rollison // „Pani Rollison” // reż. Zbigniew Waleryś
premiera: Scena STA w Poznaniu 09.06.2017 – główna rola – Maria Szabłowska // „Adria” // reż. Michał Kocurek
premiera: Dom Tramwajarza w Poznaniu 15.09.2016 – Dziewczyna z plakatu // „Lalki” // reż. Doroty Abbe
premiera: Teatr Nowy w Poznaniu 18.12.2016 – Myrrine // „Gromiwoja według Arystofanesa”
reż. Jerzy Moszkowicz (Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu) premiera: Scena STA w Poznaniu 09.04.2017 – Scheisskopf // „Haczyk” inspirowany „Paragrafem 22″ J.Hellera
reż. Waldemar Szczepaniak
premiera: Scena STA w Poznaniu 12.05.2017 – Młoda // „Dupak” // reż. Jerzy Moszkowicz
premiera: Scena Wspólna w Poznaniu 29.09.2017 – Numer 3 // „Dorosłe dzieci” // reż. Michał Kocurek
premiera: Teatr Polski w Poznaniu 25.11.2019 (Festiwal FRAZY) Jestem również wokalistką, aktualnie koncertuję z moim zespołem Royal Swing WOKALISTKA SESYJNA na wielu albumach studyjnych, m. in.: – De Mono „XXX” – Maciej Maleńczuk „Tęczowa Swasta” – Strachy Na Lachy „Przechodzień o wschodzie” – Gienek Loska BAND „Hazardzista” – Stanisława Celińska „Atramentowa”, „Suplement” – IDA „Prosta historia” – „Cudowny świat” – „Jarzynki i przyjaciele” – „Vivaldi jak 300 lat temu” – Moodman „Man of the new age” BACK-UP SINGER m. in. podczas: – Top of the top Sopot Festiwal 2013 (Rui Carlos Ferreira) – Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 (Rui Carlos Ferreira) – Young Stars Festival 2014 (Filip Mettler) – Disco pod gwiazdami Polsat 2015 – Festiwal weselnych przebojów Polsat 2018 – Lato z Radiem 2016 (De Mono) – Lato z Radiem 2017 (De Mono).

Czytaj dalej

Michał G. - agencja aktorska

Michał G.

Doświadczenie:

Od 5 lat grywa w różnego rodzaju serialach typu paradokument, kryminalne, wystąpiłem w dwóch reklamach. W zeszłym roku postanowił się bardziej rozwinąć w tym zawodzie i ukończył roczny kurs aktorski „sfilmowani”.

Czytaj dalej

Zuzanna C. - agencja statystów

Zuzanna C.

Doświadczenie:

Prywatne sesje zdjęciowe u profesjonalnego fotografa na użytek własny.

Czytaj dalej

Krzysztof W. - agencja statystów

Krzysztof W.

Doświadczenie:

Jest osobą otwartą, łatwo nawiązuję nowe kontakty, a zarazem potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Poważnie i sumiennie podchodzi do każdej pracy oraz wyznaczonych zadań.

Czytaj dalej

Wiktoria Sz. - agencja statystów

Wiktoria Sz.

Doświadczenie:

Występy sceniczne w tańcu nowoczesnym w kraju jak i za granicą; amatorskie sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Robert M. - agencja statystów

Robert M.

Doświadczenie:

Ukończone warsztaty aktorskie studia Aktorstwa i Głosu/Pierwszy rok kursu Akademii Papa/Warsztaty Teatralne z Arturem Nelkowskim/ Filmy w których występował: Pogrom 1905 (Miłość i Hańba) – przechodzień/Brokat-gość bankietu/Związek na odległość-gangster w kościele/Wesele z piekła rodem-gość weselny/Doppelganger-przechodzień/Książę z liliami teatr Cynada.

Czytaj dalej

Bogna G. - agencja hostess

Bogna G.

Doświadczenie:

Statystka na planie filmowym Wojciecha Smarzowskiego wesele 2, wieloletnie doświadczenie jako hostessa oraz fotomodelka.

 • Udział w kampanii reklamowej CH Rondo w Bydgoszczy,
 • udział w sesji produktowej Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy,
 • udział w warsztatach fotograficznych w Studio Fotograficznym Rzeplińscy.
Czytaj dalej

Martin M. - agencja hostów

Martin M.

Doświadczenie:

Czuję się swobodnie przed kamerą, social media , film edukacyjny ( jedna z ważniejszych ról) taniec w domu codziennie.

Czytaj dalej

Natalia W. - agencja hostess

Natalia W.

Doświadczenie:

Pracuje w fotomodelingu od 2 lat, brała udział w sesjach produktowych dla kosmetyków bielizny oraz ubrań. Realizuje zlecenia również do zakresu nagości zakrytej, oraz przeróżnej tematyki modowej jak i sensualnej. Dzięki kobiecym kształtom jest w stanie dopasować się do rożnego rodzaju zleceń. Przed aparatem ma ogromną lekkość i swobodę.

Czytaj dalej

Magdalena W. - agencja hostess 2

Magdalena W.

Doświadczenie:

Liczne sesje fotograficzne i udział w kilku warsztatach fotograficznych.

Czytaj dalej

Joanna S. - agencja statystów

Joanna S.

Doświadczenie:

W klasach 1-3 była w klasie teatralnej, a później do 3 gimnazjum regularnie uczestniczyła w przedstawieniach koła teatralnego. Przed pandemią była na 2 warsztatach aktorskich, ale niestety pandemią zmusiła właścicieli do wstrzymania zajęć.

Czytaj dalej

Walentyna S. - agencja aktorska

Walentyna S.

Doświadczenie:

Absolwentka PWST w Jekaterynburgu (profesor – Nikołaj Kolada), grała w wielu teatrach w Rosji: Kolada-Teatr, Centrum Dramatu Współczesnego, Jelcyn-Centrum (Jekaterynburg), Teatr im Lensowieta (Petersburg) i td. W ramach programu stypendialnego NCK Gaude Polonia (tutor – A. Seweryn) współpracowała z Teatrem Polskim im Arnolda Szyfmana i wykonała własny monodram „W promieniach” o Marii Skłodowskiej-Curie, który zdobył Nagrodę główną przyznaną przez publiczność ogólnopolskiego festiwalu monodramu „Strzała Północy 2019″. Obecnie mieszka w Warszawie i współpracuję z Nowym Teatrem i z Teatrem Druga Strefa. Doświadczenie filmowe: 2022 “M jak miłość”, serial – Niania «Niewidoma», serial – Natasza “Ostatnia sprawa majora Biessonow”, reż. S. Czekalow – Marina Biessonow 2021 “Ślad”, serial NTV – Inna 2019 “Na dobre i na złe”, serial TVP – Oksana «Klasztor», reż. A. Veledinsky – Kochanka ojca «Ostatnia słodka Bułgaria», reż. Aleksiej Fiedorczenko (nagroda za najlepszą reżyserię Mędzynarodowego Festiwalu Filmowego w Moskwie) – Żona Siemiona 2017 «Żółta koniczyna», reż. Liudmila Tomilowa – Lusie Kamieniewa W reklamie: 2022 reklama OBI (sesja zdjęciowa)

Czytaj dalej

Marika O. - agencja statystów

Marika O.

Doświadczenie:

Często uczestniczyła w sesjach zdjęciowych takich dla siebie oraz od 11 lat tańczy na scenie.

Czytaj dalej

Magdalena M. - agencja aktorska 3

Magdalena M.

Doświadczenie:

Jest wrocławską aktorką filmową, serialową, teatralną. Pracuję również, jako kaskaderka i choreograf. Od 13 lat współpracuję z Teatrem Muzycznym Capitol, od 3 lat z Teatrem Polskim oraz z Teatrem Małego Widza. W październiku na WARSZAWSKIM FESTIWALU FILMOWYM odbędzie się premiera filmu pełnometrażowego, w którym zagrała jedną z głównych ról, a w roku 2019 film krótkometrażowy ,,Ach gdy tak błądzę” w reż. Piotra Bartosa i Agaty Bartos dostał się do głównej selekcji HOLLYWOOD SOUTH FILM FESTIWAL (rola przewodniczki dusz). Często przyjeżdża z racji stałej postaci w serialu ,, Na wspólnej” jak i wielu innych projektów aktorskich i kaskaderskich.

Czytaj dalej

Laura S. - agencja statystów

Laura S.

Doświadczenie:

Epizod w filmie “Ryfka”, epizod w spocie reklamowym Muzeum Śląskiego, 4 teledyski, statystowanie w takich produkcjach jak; film “Kler”, spot reklamowy banku, wizytówka na Eurowizji Junior 2019, seriale telewizyjne (np.: Stulecie winnych).

Czytaj dalej

Jeremiasz M. - agencja statystów

Jeremiasz M.

Doświadczenie:

Brałe udział w kilku sesjach zdjęciowych ( np. do Ellen man ) miał także epizod w Stuleciu Winnych.

Czytaj dalej

Szymon Sz. - agencja hostów

Szymon Sz.

Doświadczenie:

Jedna profesjonalna sesja zdjęciowa w Londynie.

Czytaj dalej

Illia B. - agencja modeli

Illia B.

Doświadczenie:

Kariera modela w reklamie, magazynach.

Poznaj 50 publikacje w czasopiśmie, w tym 7 okładek w takich magazynach jak: Artells Magazine; L_ATTIRANCE French Mag; MAKEDA Magazine; MARIKA MAGAZINE; Mob journal magazine; MVIBE Magazine; Portrait Project; Spellbound magazine; Swanky Magazine; Top posters magazine; PENIDA

Biegła znajomość języka angielskiego.

Ponad 15 lat doświadczenia w grze na pianinie.

Czytaj dalej

Gabriela F. - agencja statystów

Gabriela F.

Doświadczenie:

Od 6 roku życia tańczy głównie hip-hop ale nie tylko, potem należała do grupy JDC atomówki, z która jeździła na konkursy do Włoch. Występowała jako dziecko w W11, potem w Teatr Łaźnia Nowa w spektaklu Piccolo Coro Del Europa. Od paru kar chodzi na zajęcia teatralne i wystawia przedstawienia. Chodzi też od jakiegoś czasu na statystowania, ale chciałaby mieć szanse spróbować czegoś więcej.

Czytaj dalej

Idalia K. - agencja statystów

Idalia K.

Doświadczenie:

Jest muzykiem, pianistką oraz tancerką. Ma wieloletnie doświadczenie w interdyscyplinarnych projektach i koncertach. Od wielu lat naucza także oraz jest coachem. Brała udział w wielu sesjach fotograficznych, głównie o charakterze artystycznym. Nagrywała także projekty audiowizualne.

Czytaj dalej

Ewelina M. - agencja hostess

Ewelina M.

Doświadczenie:

Dotychczas studia praca konsultantki praca za granicą.

Czytaj dalej

Jan Sz. - agencja modeli

Jan Sz.

Doświadczenie:

W 2018 roku wygrałem thelookoftheyear2018, później brałem udział w finale mister 2022.

Czytaj dalej

Agata P. - agencja aktorska

Agata P.

Doświadczenie:

Od dziecka miała styczność ze sztuką. Zaczęła tańczyć prawie 9 lat temu i trenowała zarówno taniec sportowy w kategoriach jazz, show dance i modern, jak i „teatr tańca” – zajęcia oparte bardziej na ruchu i przepływie energii, bardziej „organiczne”. Wielokrotnie występowała na scenie czy to na zawodach, czy w teatrze. Sprawia jej to niezwykłą satysfakcje, kiedy praca, którą włożyła w dany występ może być oceniona przez publiczność. Brała udział w wielu warsztatach aktorskich i projektach teatralno. Miała okazję pracować z kamerą(podczas nagrywania np. etiud taneczno-teatralnych) oraz z aparatem (sesje zdjęciowe). Jest pewna siebie i charyzmatyczna. Uwielbia pracę w roli modelki i jestem ogromną miłośniczką sztuki.

Czytaj dalej

Remigiusz P. - agencja aktorska

Remigiusz P.

Doświadczenie:

2018 – Film fabularny „1800 gramów” – epizod – rola lekarza pogotowia 2019 – Serial „Zakochani po uszy” – epizod – rola pacjenta 2020 – Serial „Zakochani po uszy” – epizod – rola opiekuna w domu dziecka Serial „Lab” – rola drugoplanowa – kochanek 2021 – Serial „Tajemnice miłości” – główna rola odcinka – tata Reklama serów „serenada” – rola taty Reklama promocji szczepień – Miasto Proszowice – rola pierwszoplanowa Teledysk „Daj to głośniej – Głowy nie urywa” – główna rola Teledysk „ReTo – Jeździec” – rola księdza Reklama Dewelopera inwestycji „Wola Village” – rola kuriera Sztuka teatralna „Boeing boeing” – główna rola – Paweł Sztuka teatralna „Opowieści o zwyczajnym szaleństwie” – rola drugoplanowa – Mucha Sztuka teatralna „Napis” – rola pierszoplanowa – Pan Cholley 2022 – Serial „Bunt” – rola szefa policji.

Czytaj dalej

Mykhailo V. - agencja modeli

Mykhailo V.

Doświadczenie:

Ukraina:

 1. ponad 10 razy uczestniczył w pokazach mody marek ukraińskich i zagranicznych.
 2. 14 sesji zdjęciowych do reklamy wizerunkowej.
 3. 9 publikacji w czasopismach, w tym 3 okładki.
 4. Udział w wycieczce modowej do Kapadocji w celu reklamowania odzieży Gufo Kids.
 5. 4 epizodyczne filmy w serialu.
Czytaj dalej

Katarzyna G. - agencja aktorska 4

Katarzyna G.

Doświadczenie:

Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich w Warszawie (2006-2009) Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Olsztynie (1994-2006) Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie (1998-2003) Doswiadczenie zawodowe: W latach 2009 – 2013 – aktorka w spektaklach Stowarzyszenia Studio Teatralne im. Ireny Solskiej w Warszawie; W latach 2009 – 2011 – współpracowała z Teatrem Królewskim w Wilanowie; Od roku 2009 – aktorka Teatru Itakzagramy działającego obecnie przy Fundacji „Szafa Kultury”; Od roku 2011 – współzałożycielka i aktorka Teatru Improwizacji Afront w Warszawie; Role: FILM  2012 – NA DOBRE I NA ZŁE (odc. 483), Obsada aktorska (Pacjentka).  2018 – NA WSPÓLNEJ, Obsada aktorska (Pielęgniarka).  2021 – PO PIERWSZE MNIE KOCHAJ – serial internetowy, Obsada aktorska (Karolina)  2021 – FILM Z ANGIELSKIMI NAPISAMI, reż. Marek Grabie – fabuła, Obsada aktorska (Mama Madzi) – Catania Film Festiwal – Włochy, Polish Film Festival Los Angeles  2021 – Film profilaktyczny dotyczący zagrożeń młodzieży, Obsada aktorska (Marta, przyjaciółka głównej bohaterki)  2022 – DZIELNICA STRACHU (odc. 62), Obsada aktorska (Paulina – główna postać odcinka)  2022 – KASTA (Rodzinny Dom), Obsada aktorska (Renata – główna postać odcinka) TEATR  od roku 2011 – TEATR IMPROWIZACJI AFRONT – różnorodne kreacje aktorskie bez gotowego scenariusza;  2020 – „KRÓLOWA ŚNIEGU, spektakl telewizyjny, rola: Gerda, reż. Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska  2019 – PLIK I FOLDER, rola: Ola, reż. Andrzej Szczerba, Joanna Mazewska  2018 – BAŚŃ O LECIUTKIEJ KRÓLEWNIE, rola: Księżna Danauke, reż. Joanna Mazewska  2017 – TRZEJ BRACIA CHRUM, rola: Sierżant Igiełka, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”  2016 – PIMPUŚ SADEŁKO, rola: Pimpuś, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”  2015 – BUZIAK MAMUSI, rola: Najmniejszy, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”;  2014 – ŚLUBY PANIEŃSKIE, rola: Klara, reż. Magdalena Gnatowska, Fundacja „Szafa Kultury”;  2013 – W TO MI GRAJ!, rola: Małpka, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”;  2012 – KTO POKONA SMOKA?!, rola: Królewna, reż. E. Socha, Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej;  2011 – W KOMPUTERZE SIEDZI ZWIERZĘ, role: Królowa, Robaczek, reż. Szczepan Szczykno, Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej;  2011 – ORDONKA, DZIEWCZYNA Z WOLI, role: Florka, Ordonka, reż. Szczepan Szczykno, Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej;  2010 – ERMIDA ALBO KRÓLEWNA PASTERSKA, rola ERMIDA, reż. Szczepan Szczykno, Teatr Królewski w Wilanowie;  2010 – PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ, role BABCIA, KOPCIUSZEK, reż. Szczepan Szczykno, Teatr Królewski w Wilanowie;  2009 – FANTAZJE JULIUSZA SŁOWACKIEGO, role SKIERKA, CHCOCHLIK, ALINA. reż. Szczepan Szczykno, Teatr Królewski w Wilanowie;  2009 – PAMIĘĆ WODY, rola CATHERINE, reż. Andrzej Walden, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.

Czytaj dalej

Michał P. - agencja statystów 2

Michał P.

Doświadczenie:

Lombard życie pod zastaw statysta i epizodysta. Policjantki i policjanci epizody. I inne seriale jako statysta.

Czytaj dalej

Paula Sz. - agencja aktorska

Paula Sz.

Doświadczenie:

Na pierwsze zajęcia teatralne zaczęła chodzić w wieku pięciu lat. Od 2016 roku współpracuję z reżyserem Dawidem Żakowskim – miała okazję zagrać w kilku spektaklach i musicalach (,,Fabryka”, ,,Dybuk”, ,,Hamlet No More”, ,,Niepodległa i Iskrą Tylko”, ,,Balladyna”, ,,FeFerydurke” i ,,Jesteśmy Wspaniali”). W tym okresie wzięła także udział w wielu wydarzeniach artystycznych: warsztatach, festiwalach (wystawialiśmy także w Czechach) i projektach audiowizualnych.

Czytaj dalej

Agata G. - agencja hostess

Agata G.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe dla butików, pozowanie przy makijażach, sesje kobiece/fashion.

Czytaj dalej

Damian O. - agencja statystów

Damian O.

Doświadczenie:

Barber night w Gdańsku jako model na scenie.

Czytaj dalej

Anna O. - agencja fotomodelek

Anna O.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe, teledyski, epizody w filmach i serialach, pokazy fryzur.

Czytaj dalej

Dagmara Ch. - agencja fotomodelek

Dagmara Ch.

Doświadczenie:

Od roku pozowanie w sesjach tfp, studio, plener, oraz uczestniczenie w makijażach jako modelka.

Czytaj dalej

Syuzi H. - agencja aktorska

Syuzi H.

Doświadczenie:

Występowanie w spektaklach i musicalach w teatrze. Sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Maria B. - agencja statystów 2

Maria B.

Doświadczenie:

Bierze udział w zajęciach musicalowych, występuje w szkolnym teatrze. Miała okazję statystować w kilku produkcjach filmowych. W wolnych chwilach chętnie bierze udział w amatorskich sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Maya L. - agencja hostess

Maya L.

Doświadczenie:

Drugoplanowa rola w nagrodzonej Jasną gwiazdą w Chicago muzycznej produkcji krótkometrażowej-,, Całe moje życie”, rola epizodyczna w serialu kryminalnym,, Miasto długów”, udział sesja dla takich firm jak: Coolpack, NAOMI TAMPER, Tangle Tezzer, tancerka w klipach muzycznych m. in dle zespołu SOLEO i Playboys, tancerka estradowa w teatrze Gaffa i Akademii Musicalowej teatru Rampa.

Czytaj dalej

Alicja C. - agencja statystów

Alicja C.

Doświadczenie:

Statystka w filmie Marzec 68, 2021, Warszawa. Epizod w Ukrytej Prawdzie, 2021, Warszawa. 3 sesje zdjęciowe z fotografką poznaną na MaxModels. Udział w castingu do roli pacjentki przychodni terapeutycznej. Wzięcie udziału w pokazie mody organizowanym w ramach dyplomu ASP w Warszawie.

Czytaj dalej

Jacek B. - agencja aktorska

Jacek B.

Doświadczenie:

 • Absolwent Studia Filmowo-Teatralnego w Opolu (1992) oraz Studia Animatorów Kultury we Wrocławiu (1996).
 • Epizodysta, statysta, aktor. Miłośnik sportów ekstremalnych i czerwonego wina.
 • Poeta, pisarz, fotograf. Często też konferansjer.
 • Z zamiłowania podróżnik oraz człowiek wielu pasji.
 • Członek i manager legend polskiego rocka zespołów ZiYO oraz REDS -Rafał Olbrychski
 • Jak mówią…taki polski Al Pacino. (hahaha)

Plan Filmowy:

 • 1989 „Powrót Wabiszczura“ – fabularny (epizod)
 • reż. Zbigniew Rebzda,
 • obsada: M.Probosz, L. Niemczyk, R. Kotys, Z, Buczkowski, R. Kłosowski
 • 2000 „Pan Tadeusz“ – fabularny (statysta)
 • reż. Andrzej Wajda,
 • obsada: B. Linda, D. Olbrychski, M. Kondrat
 • 2012 „Szpital“ – (pierwszy plan)
 • 2013 „Szkoła“ – (pierwszy plan)
 • 2014 „Szpital“ – (drugi plan, rola mówiona)
 • 2016 „Szkoła“ (epizod, rola mówiona)
 • 2016 „Szpital“ (drugi plan, rola mówiona)
 • 2016 „Policjanci“ (epizod)
 • 2018 „Kasyno“ – (epizod)
 • 2018 „19+“ (epizod, rola mówiona)
 • 2019 „Podejrzani“ – (pierwszy plan)
 • 2020 „Lab“ ( epizod, rola mówiona)
 • 2020 „Where Murder Lies“ paradokument (rola)
 • 2021 „Niebezpieczni Dżentelmeni“ – fabularny (epizod)
 • reż: M. Kowalski,
 • obsada: A. Seweryn, T. Kot, M. Dorociński,
 • 2022 „Małżeński tatuaż” (epizod, rola mówiona)
 • 2022 “112 Na Ratunek” ( drugi plan, rola mówiona) reż: Kacper Anuszewski (“listy do M”, “Futro z misia”, “Serce do walki”)
 • 2022 “48h” ( pierwszy plan, rola mówiona) reż: Szymon Jakubowski (“Jak żyć”, “Na bank się uda”)
 • 2022 “Ukryta prawda” (pierwszy plan)
 • 2022 “Gliniarze” (obsada aktorska)
 • 2022 “Trudne sprawy” (obsada aktorska) reż: Rafał Kosecki (“Kocham. Enter”)

Inne produkcje:

 • 2022 dla Polsat Cafe „Kolacja w ciemno” (rola główna)
 • 2022 Projekt/Spot historyczny dla TVP “Losy bohaterów” (monolog, legendarny major AK Zygmunt Szendzielarz ps “Łupaszko”
 • 2023 Spot/reklama o tematyce historycznej “1970” dla TVP i social media
Czytaj dalej

Jolanta R. - agencja aktorska

Jolanta R.

Doświadczenie:

Swoją karierę w show biznesie zaczynała jako modelka współpracując z gotycką projektantka mody – Akashą. Następnie zagrała w swoim pierwszym filmie niskobudżetowym, pełnometrażowym pt. Flesh Area. Na studiach uczęszczała do uczelnianego teatru Administratorium. Zagrała wówczas w reklamie promującej uczelnię na której studiowała. Pięć lat temu po przeprowadzce do Warszawy miała przyjemność zagrać w Czasie Honoru siostrę zakonną. Dosyć często grała w Klanie kelnerkę. Jej pasją są również podróże. Całkiem niedawno wróciła z półrocznej wyprawy misyjnej z Kenii. Jeśli chodzi o wykształcenie ukończyła: Szkołę Muzyczną I st, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, Kulturoznawstwo, Warszawską Szkołę Impro.

Czytaj dalej

Kamil S. - agencja hostów

Kamil S.

Doświadczenie:

Całodniowe nagrywanie reklamy dla Lidla, pierwszoplanowe role w szkolnych występach koła teatralnego na każdym poziomie edukacji, bogate doświadczenie w wygłaszaniu publicznych prezentacji,

Czytaj dalej

Mariusz J. - agencja aktorska

Mariusz J.

Doświadczenie:

Główna rola w materiale promocyjnym dla księgarni – czytaj dzieciom. Udział w sesjach zdjęciowych promujących odzież sportową.

Czytaj dalej

Julia M. - agencja fotomodelek 5

Julia M.

Doświadczenie:

Sesja zdjęciowa dla firmy releve dancer, reklama strojów do tańca. Ponadto występuję dla publiczności profesjonalny na scenie jako tancerka modern jazz, disco dance-solistka, zespół.

Czytaj dalej

Hanna D. - agencja statystów

Hanna D.

Doświadczenie:

Przemówienia motywacyjne w firmie, udział w konkursach recytatorskich, organizacja imprez i wydarzeń firmowych.

Czytaj dalej

Julia J. - agencja fotomodelek

Julia J.

Doświadczenie:

Allegro Home, Allegro Gardem, Kampania Społeczna, Szkoła Cosinus, Eko pozytywni, Klan, M jak miłość, Wedel, Mega Par.

Czytaj dalej

Patryk K. - agencja hostów

Patryk K.

Doświadczenie:

Posiada 4 letnie zawodowe doświadczenie w kontaktach z ludźmi podczas pracy w salonie sprzedaży, jako tajemniczy klient, kierownik salonu sprzedaży, barista. Prowadził kilkukrotnie w szkole średniej akademie o różnej tematyce dla 200 osób. Jeśli tylko jest okazja to z wielką chęcią występuję na forum przekazując wiedze czy opowiadając o różnego rodzaju rzeczach – przynosi mu to dużą satysfakcję i spełnienie. Brał udział w programie work & travel w USA pracując jako barista w Starbucksie oraz w hotelu Marriott. Stara się wychodzić ze swojej strefy komfortu. Uwielbia podróżować i poznawać świat oraz ludzi. Należał do stowarzyszenia ESN.

Czytaj dalej

Sandra P. - agencja statystów

Sandra P.

Doświadczenie:

W 2019 roku statystowała w filmie , gdzie był kręcony w moim mieście -„Miasto” w reż. .Marcina Sautera. Miała kilka scen. Tego roku również udało jej się przejść casting do kolejnego filmu „Negatyw „ w reż. Roberta Wichrowskiego, tam również miała okazje być kilka dni na planie, statystować. Poza tym brała też udział w filmie dyplomowym, gdzie miała już scenę aktorską m.in z Tamarą Arciuch i Katarzyną Zawadzką.

Czytaj dalej

Karolina R. - agencja aktorska

Karolina R.

Doświadczenie:

Brała udział w Warsztatach Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety. Występowała w spektaklach teatralnych, grała w filmach produkcji studia aktorskiego.

Czytaj dalej

Jakub V. - agencja fotomodeli

Jakub V.

Doświadczenie:

Udział w sesjach TFP,  sesje w studiu.

Czytaj dalej

Sandra J. - agencja fotomodelek

Sandra J.

Doświadczenie:

Ma za sobą kilka sesji na zasadzie TFP.

Czytaj dalej

Magda J. - agencja fotomodelek

Magda J.

Doświadczenie:

Sesje prywatne oraz jedna sesja komercyjna dla marki odzieżowej.

Czytaj dalej

Mikołaj M. - agencja fotomodeli

Mikołaj M.

Doświadczenie:

Brał udział w jednej sesji zdjęciowej.

Czytaj dalej

Marta P. - agencja fotomodelek

Marta P.

Doświadczenie:

Bierzę udział w metamorfozach na potrzeby promocji salonów kosmetycznych.

Czytaj dalej

Sofia K. - agencja hostess

Sofia K.

Doświadczenie:

Jest profesjonalną tancerką (BALLROOMS DANCE), wcześniej pracowała jako modelka.

Czytaj dalej

Tomasz Cz. - agencja hostów

Tomasz Cz.

Doświadczenie:

Zajęcia teatralne, rola w jednym z odcinków serialu Gliniarze, statystowanie.

Czytaj dalej

Agata Cz. - agencja epizodystów

Agata Cz.

Doświadczenie:

Pracowała wiele razy jako hostessa, poza tym uczęszcza do weekendowej intensywnej szkoły aktorskiej.

Czytaj dalej

Emilia P. - agencja hostess

Emilia P.

Doświadczenie:

Poprzednio pracowała jako hostessa m.in. na targach międzynarodowych, gdzie często posługując się językiem angielskim prowadziła rozmowy z klientami oraz przedstawiałam oferty międzynarodowych firm. Brała udział w filmikach na platformie You Tube. Wzięła udział również w konkursie Miss Mazowsza 2021 (została półfinalistką). Ponadto brała udział w sesjach zdjęciowych jako fotomodelka.

Czytaj dalej

Sebastian F. - agencja aktorska

Sebastian F.

Doświadczenie:

Od 10 lat występuję jako artysta sceniczny. Posiada doświadczenie aktorskie i reżyserskie.

Czytaj dalej

Julia P. - agencja modelek 4

Julia P.

Doświadczenie:

Miała już kilka sesji fashion oraz brała udział w pokazie mody.

Czytaj dalej

Ewa F. - agencja hostess

Ewa F.

Doświadczenie:

Statystowanie w wielu produkcjach, m.in. „Zimna wojna”, „Komisarz Alex”, „Ultraviolet”, „Planeta singli 2”.  Brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich marek jak Fiore femmes, Lorin, Ozonee.

Czytaj dalej

Zuzanna Sz. - agencja statystów

Zuzanna Sz.

Doświadczenie:

Sesje amatorskie, w których jest zarówno fotografem, twórcą i pomysłodawcą scenografii oraz modelką, jedna sesja profesjonalna.

Czytaj dalej

Daniel D. - agencja fotomodeli

Daniel D.

Doświadczenie:

Zajęcia teatralne; back – up w reklamie Traumon; recall do reklamy PLAY.

Czytaj dalej

Kinga P. - agencja statystów

Kinga P.

Doświadczenie:

Kilka amatorskich sesji zdjęciowych, zajęcia taneczno-aktorskie.

Czytaj dalej

Zuzanna K. - agencja modelek 2

Zuzanna K.

Doświadczenie:

Brała udział w 3 pokazach fryzjerskich oraz pozuję od 3 lat tfp.

Czytaj dalej

Nikola G. - agencja hostess

Nikola G.

Doświadczenie:

Udział w sesji promującej markę: bielenda dla gazety bravo.

Czytaj dalej

Marta C. - agencja statystów

Marta C.

Doświadczenie:

Pracowała jako modelka w firmie tworzącej zdjęcia dla banków zdjęć, jestem po Szkole Aktorskiej „Spot” Zespołu Szkół Artystycznych w Krakowie.

Czytaj dalej

Julia H. - agencja fotomodelek

Julia H.

Doświadczenie:

Pracowała jako fotomodelka tylko dla prywatnych (mało znanych) Brandów.

Czytaj dalej

Katarzyna K. - agencja statystów 2

Katarzyna K.

Doświadczenie:

Praca na planie jako statystka w trzech produkcjach kina włoskiego w Rzymie (październik i listopad 2021 roku).

Czytaj dalej

Aleksandra R. - agencja hostess 3

Aleksandra R.

Doświadczenie:

Kilka sesji zdjęciowych w profesjonalnych studiach fotograficznych.

Czytaj dalej

Aysel I. - agencja fotomodelek

Aysel I.

Doświadczenie:

Sesja zdjęciowa w firmie produkującej odzież dziecięcą.

Czytaj dalej

Victor U. - agencja statystów

Victor U.

Doświadczenie:

Brał udział w jednej sesji zdjęciowej dla marki ubraniowej PaidInFull.

Czytaj dalej

Alicja F. - agencja statystów

Alicja F.

Doświadczenie:

Trzy lata spędzone w amatorskim Teatrze Karola w Gliwicach oraz dodatkowe, pozaszkolne warsztaty aktorskie. Ukończyła w tym samym roku kurs przygotowujący do szkół teatralnych w Studio Aktorskim Doroty Pomykały w Katowicach. Od października 2019r. jest na I roku właśnie w tym Studio. Od stycznia 2020r. uczęszcza dodatkowo na Warsztaty Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety w Krakowie.

Czytaj dalej

Anna B. - agencja aktorska 2

Anna B.

Doświadczenie:

Jest studentką trzeciego roku aktorstwa w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Czytaj dalej

Zofia T. - agencja modelek

Zofia T.

Doświadczenie:

Modeling 15 lat, występowanie w reklamach, komercyjnych sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Ewelina B. - agencja fotomodelek

Ewelina B.

Doświadczenie:

Od roku interesuje się modelingiem. Bierze udział w różnych sesjach i współpracuje z różnymi fotografami. Przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie.

Czytaj dalej

Katarzyna Ch. - agencja fotomodelek

Katarzyna Ch.

Doświadczenie:

Sesja komercyjna dla Maleni.pl, kilka sesji dla butików,  sesje sensualne.

Czytaj dalej

Anna G. - agencja statystów

Anna G.

Doświadczenie:

Modelka na zasadzie TFP, statystka.

Czytaj dalej

Julia K. - agencja hostess

Julia K.

Doświadczenie:

Statystka w serialu W11, sesje fotograficzne.

Czytaj dalej

Katarzyna K. - agencja fotomodelek

Katarzyna K.

Doświadczenie:

Miała profesjonalne sesję zdjęciowe przed oraz w trakcie koncertów i konkursów wiolonczelowych.

Czytaj dalej

Anhelina B. - agencja fotomodelek

Anhelina B.

Doświadczenie:

Ma doświadczenie w sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Aleksandra B. - agencja hostess 2

Aleksandra B.

Doświadczenie:

Jedynie sesje zdjęciowe, statystowanie, udział w warsztatach aktorskich i makijazowych.

Czytaj dalej

Anastazja M. - agencja epizodystów

Anastazja M.

Doświadczenie:

Lotos FRU BLU  BIEDRONKA VIVO LIDL PLUS Carrefour KNORR T MOBILE.

Czytaj dalej

Sylwia Z. - agencja modelek

Sylwia Z.

Doświadczenie:

Liczne sesje zdjęciowe TFP oraz płatne, udział jako uczestnik w programie TVN „Hipnoza”.

Czytaj dalej

Yulia K. - agencja modelek

Yulia K.

Doświadczenie:

Jest modelką i fotomodelka od 2017 roku, brała udział w wybiegach i sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Aneta B. - agencja statystów 2

Aneta B.

Doświadczenie:

Brała udział w castingu.

Czytaj dalej

Małgorzata R. - agencja fotomodelek

Małgorzata R.

Doświadczenie:

Modelka na sesji w szkole kreatywnej fotografii w Krakowie.

Czytaj dalej

Natalia K. - agencja epizodystów 4

Natalia K.

Doświadczenie:

Pracowała z różnymi fotografami, ma podstawową wiedzę na temat modelingu, oraz sporą wiedzę na temat śpiewu rozrywkowego i operowego oraz aktorstwa.

Czytaj dalej

Paweł S. - agencja statystów

Paweł S.

Doświadczenie:

Ma doświadczenie w sesjach zdjęciowych, statystował w serialach. Brał udział w materiałach do Dzień Dobry TVN spocie reklamowym.

Czytaj dalej

Aleksandra D. - agencja fotomodelek 3

Aleksandra D.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe na swojego instagrama i teledysk do swojej muzyki.

Czytaj dalej

Anita Ł. - agencja hostess

Anita Ł.

Doświadczenie:

Liczne sesje zdjęciowe na zasadach TFP.

Czytaj dalej

Julia C. - agencja fotomodelek

Julia C.

Doświadczenie:

Miała okazje brać udział w dwóch sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Julia Ś. - agencja fotomodelek 3

Julia Ś.

Doświadczenie:

Pozowała w kampanii dla Selenacare i sesjach fashion, z których 3 znalazły się w magazynach.

Czytaj dalej

Kacper Ł. - agencja fotomodeli

Kacper Ł.

Doświadczenie:

Udział w małych sesjach fotograficznych.

Czytaj dalej

Robert S. - agencja fotomodeli

Robert S.

Doświadczenie:

Epizod w „Magazyn Kryminalnym 997” oraz epizod w serialu „Rodzinny interes”

Czytaj dalej

Łukasz M. - agencja fotomodeli

Łukasz M.

Doświadczenie:

Sesje, pokazy przed publicznością.

Czytaj dalej

Katarzyna T. - agencja modelek

Katarzyna T.

Doświadczenie:

Posiada doświadczenie jako modelka. Brała udział w różnych projektach modowych, sesjach produktowych oraz na wybiegu. Ma również doświadczenie jako animatorka zajęć artystycznych dla dzieci i młodzieży.

Czytaj dalej

Fabian M. - agencja epizodystów

Fabian M.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe, reklamy, seriale- role/epizody.

Czytaj dalej

Monika K. - agencja aktorska

Monika K.

Doświadczenie:

Wokalistka/aktorka Łódzkiego Teatru Piosenki, występy na scenach teatrów polskich – kabaret Kółko i Trójkąt, role główne i duże epizody: Komisarz Alex, Powidoki, Pielęgniarki, 112 na ratunek, Ratownicy.

Czytaj dalej

Sylwia S. - agencja modelek

Sylwia S.

Doświadczenie:

Kilkuletnie doświadczenie w pracy stewardessy oraz hostessy.

Czytaj dalej

Aneta B. - agencja modelek

Aneta B.

Doświadczenie:

Pokazy mody, sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Magda K. - agencja modelek

Magda K.

Doświadczenie:

Reklama infiniti, BrzydUla2- modelka, Życiowe wybory – modelka, Klan, Na wspólnej.

Czytaj dalej

Natalia K. - agencja fotomodelek 3

Natalia K.

Doświadczenie:

Udziały w sesjach zdjęciowych w charakterze modelki, również reklamowych.

Czytaj dalej

Daniil S. - agencja epizodystów

Daniil S.

Doświadczenie:

Seriale, teledyski, reklamy.

Czytaj dalej

Julia P. - agencja statystów 3

Julia P.

Doświadczenie:

Modelka/fotomodelka i hostessa od wielu lat.

Czytaj dalej

Julia F. - agencja hostess

Julia F.

Doświadczenie:

7  sesji zdjęciowych.

Czytaj dalej

Oksana K. - agencja hostess

Oksana K.

Doświadczenie:

Skończona szkoła modelek, miała dość dużo sesji zdjęciowych, pracowała jako statysta.

Czytaj dalej

Mateusz R. - agencja epizodystów

Mateusz R.

Doświadczenie:

Grał w „Barwach Szczęścia” miał tam epizod z dwoma mówionymi scenami. Miał też scenę w filmie, który jeszcze nie wyszedł, gdzie krzyczy i woła do psa. Kiedy miał 13 lat, zagrał w serialu „Ziuk.Młody Piłsudski” gdzie wcielił się w rolę Dmitij’a, który obrywa przez bombę. Pracuję przy filmach od 4 lat,  jako kaskader,  jeździ konno.

Czytaj dalej

Barbara T. - agencja epizodystów

Barbara T.

Doświadczenie:

Epizody w paradokumentach, serialach, kilka reklam.

Czytaj dalej

Anna M. - agencja aktorska

Anna M.

Doświadczenie:

Studiowała aktorstwo w Warszawskiej Szkole Filmowej – doświadczenie pracy z kamerą oraz sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Adrian P. - agencja hostów

Adrian P.

Doświadczenie:

Reklama :Mc Donalds- statysta Teledysk: „Intruz-hieny”https://youtu.be/TbQm1JSJePw Film „Jak pokochałem gangstera”-statysta Film: „The perfumer” Policjant statysta Serial: „Trauma” 2 dni statysta imprezowicz elektryków Gdańsk i 2 dni policjant statysta. Reklama: inwestycja Brabank Statysta Film: „Miłość na odległość” pracownik korporacji, impreza sylwestrowa Teledysk: Sara Osiecka, uczestnik imprezy statysta Film: „Krzyż westerplatte” dres SB Epizod mówiony.

Czytaj dalej

Adam D. - agencja hostów

Adam D.

Doświadczenie:

Udział w reklamach NC +, Uniliver , Statystowanie, Realizacja gry komputerowej.

Czytaj dalej

Iwona P. - agencja statystów

Iwona P.

Doświadczenie:

Statystowała w serialu „Wojenne dziewczyny ” oraz w filmie” Niebezpieczni dżentelmeni” . Ukończyła kurs modelingu.

Czytaj dalej

Patrycja K. - agencja hostess 2

Patrycja K.

Doświadczenie:

Udział w kilku sesjach zdjęciowych m.in. dla marki odzieży sportowej, udział w targach.

Czytaj dalej

Paweł B. - agencja modeli

Paweł B.

Doświadczenie:

Brał udział w kilku sesjach zdjęciowych z różnymi fotografami.

Czytaj dalej

Łukasz K. - agencja epizodystów

Łukasz K.

Doświadczenie:

Doświadczenie sceniczne jako muzyk solowy i orkiestrowy, w Polsce i za granicą (od 9 roku życia). Seriale – statystowanie oraz pierwszy epizod w serialu kryminalnym.

Czytaj dalej

Iga B. - agencja hostess

Iga B.

Doświadczenie:

Małe doświadczenie w fotomodelingu – tylko sesje prywatne z fotografem do użytku własnego. Kilkukrotne statystowanie w serialach i filmach. Udział w dwóch reklamach na stronę internetową zleceniodawcy.

Czytaj dalej

Klaudia R. - agencja hostess 2

Klaudia R.

Doświadczenie:

Doświadczenie z modelingiem rozpoczęła od modelowania w Szkole Wizażu i Stylizacji, z którą jestem związana już ponad 2 lata. Jest także modelką na prywatnych kursach makijażu. Od tego roku nawiązała także komercyjną współpracę z marką działającą w branży optycznej. Współpracuję również z fotografami różnych stylów w celu poszerzenia portfolio.

Czytaj dalej

Anna S. - agencja modelek 3

Anna S.

Doświadczenie:

Model w reklamie Pepco.

Czytaj dalej

Jagoda B. - agencja modelek

Jagoda B.

Doświadczenie:

Udział w turniejach tańca w stylu jazz i modern, w przedstawieniach teatralnych,

Czytaj dalej

Jakub R. - agencja aktorska

Jakub R.

Doświadczenie:

Ukończona szkoła aktorska; 5 lat gry w teatrze anglojęzycznym ETTC; reklamy dla Morele.Net, dhosting.pl, BlackMonkeyCooks; kilkanaście filmów krótkometrażowych m.in. Gothic: Przebudzenie; epizody oraz statystowanie w produkcjach pełnometrażowych oraz produkcjach TV.

Czytaj dalej