Archiwum

Karolina Ch. - agencja fotomodelek

Karolina Ch.

Doświadczenie:

Brała udział w jednej sesji zdjęciowej, nie posiada większego doświadczenia.

Czytaj dalej

Sebastian B. - agencja hostów

Sebastian B.

Doświadczenie:

Nie mam szerokiego doświadczenia jeśli chodzi o modeling czy aktorstwo jednak jest bardzo otwartą i elastyczną osobą.

Czytaj dalej

Gabriela S. - agencja aktorska

Gabriela S.

Doświadczenie:

Chodzi na zajęcia z aktorstwa, tańca i śpiewu od 6 lat. Grała w teatrach takich jak np. Teatr Roma, Centrum kultury ,,Alternatywy”, Mazowiecki Instytut Kultury. Grała w kilku amatorskich filmach krótkometrażowych. Wyreżyserowała film, który wygrał festiwal filmowy 9 minut.

Czytaj dalej

Kinga M. - agencja statystów

Kinga M.

Kinga w szczególności swoją działalność w Agencji kieruje na sesje zdjęciowe w formie aktów.

Czytaj dalej

Ewelina S. - agencja hostess

Ewelina S.

Doświadczenie:

Pierwszą sesję studyjną miała w 2020 roku. W sumie do tej pory miała ich 5 i 3 sesje w plenerze. Jej największe osiągnięcie to pozowanie dla marki Restyle, na ich stronie internetowej wciąż widnieją zdjęcia jej nóg w leginsach.

Czytaj dalej

Beata Z. - agencja statystów

Beata Z.

Doświadczenie:

Fotomodelka, programy telewizyjne, reklamy, statystka, epizodysta, reality show i inne.
Energiczna z poczuciem humoru i umiejąca rozmawiać z ludźmi. Kontaktowa i odważna. Uczestniczyła w wielu imprezach integracyjnych (praca zawodowa) w których czynnie brała udział pełna pomysłów .Gotowa do spróbowania swoich sił jako statystka w roli filmowej ,epizodzie lub innych. Gotowa do wyzwań i potrafiąca odnaleźć się w grupie. Nie ma na razie doświadczenia ale nie boi się kamery. Chętnie zacznie przygodę w tych dziedzinach. Potrafi sobie zorganizować czas by spełniać marzenia. Lubi podróże i może pojechać w każde miejsce w kraju jak i chętnie wyjedzie za granicę jeśli będzie taka potrzeba.

Czytaj dalej

Fatima A. - agencja fotomodelek

Fatima A.

Doświadczenie:

Występowanie na scenie w Polsce i w Anglii, liczne koncerty muzyczne.

Czytaj dalej

Yuliia B. - agencja fotomodelek

Yuliia B.

Doświadczenie:

Miała sesję zdjęciowe dla profilu biznesowego w różnych branżach.

Czytaj dalej

Majka T. - agencja fotomodelek

Majka T.

Doświadczenie:

Brała udział w dwóch sesjach zdjęciowych o tematyce fryzjerskiej.

Czytaj dalej

Nicola W. - agencja statystów

Nicola W.

Doświadczenie:

Granie w teatrze przez bardzo krótki czas (około 3msc).

Czytaj dalej

Marta Ł. - agencja aktorska

Marta Ł.

Doświadczenie:

„48h. Zaginieni ” odc. 188 – Polsat reż. Łukasz Łukasik /2023/ “ Ruina ” – etiuda studencka WSF reż. Mateusz Chazan /2023/ “ Bez Ciebie ” – etiuda studencka WSF reż. Adam Bieluch /2021/ “ Ilana ” reż. Marcin Cisowski /2019/ “ Do you hear me ?” reż. Pietro Dossena /2018/ Ukończone szkoły: Akademia Praktyk Teatralnych „Gardzienice”, Akademia Teatralno-Wokalna Jerzego Turowicza w Lublinie.

Czytaj dalej

Magdalena R. - agencja aktorska

Magdalena R.

Doświadczenie:

2023 Październik- Serial „pomóż Mi” Tv4, Sezon 2, Rola: Hanka 2023 Marzec- Koncert „życie To Jest Teatr” Teatr Hybrydy, 3-tygodniowa Trasa Koncertowa, Kalifornia, Stany Zjednoczone 2022 Sierpień- Serial „teściowie” Polsat, Rola: Pani Miłka 2022 Marzec- Spektakl „lalki”, Reżyseria: Dariusz Lewandowski, 42 Przegląd Piosenki Aktorskiej Nurt Off 2022 Styczeń- Spektakl „dom Bernardy Alba” Reżyseria: Katarzyna Bargiełowska, Teatr Hybrydy 2018 Czerwiec- Musical „hejtmade” Reżyseria: Piotr Hajduk, Sdk 2015 Czerwiec- Musical „drzwi” Reżyseria: Piotr Hajduk, Sdk 2008- Film Animowany „zaczarowana” Dubbing, Sdi Media 2006-2008- Musical „akademia Pana Kleksa” Reżyseria: Wojciech Kępczyński, Teatr Muzyczny Roma.

Czytaj dalej

Aneta B. - agencja aktorska 3

Aneta B.

Doświadczenie:

Statystuje w filmach, zagrała 4 role w spektaklu „Non Grata” na podst. dramatu Gombrowicza „Iwona.Księżniczka Burgunda” w Teatrze Nowym w Łodzi, ostatnio zagrała w spocie społecznym jako wolontariuszka, który będzie w przyszłym roku w łódzkiej TV. Ukończyła Studium Teatralne w teatrze, chodzę na kurs aktorski do Nygard Studio, ukończyła też kurs krav magii samoobrony dla kobiet.

Czytaj dalej

Amelia K. - agencja statystów

Amelia K.

Doświadczenie:

Uczestniczyła w amatorskich sesjach zdjęciowych oraz brała udział w występach tanecznych.

Czytaj dalej

Julia Z. - agencja fotomodelek

Julia Z.

Doświadczenie:

Jest wokalistką i ma za sobą kilka sesji fotograficznych.

Czytaj dalej

Mateusz W. - agencja statystów

Mateusz W.

Doświadczenie:

Grał w kilku sztukach szkolnych, potrafi dopasować się do danej roli i sytuacji. Na zdjęciach wychodzi dobrze, zawsze wygląda schludnie.

Czytaj dalej

Paweł Dz. - agencja aktorska

Paweł Dz.

Doświadczenie:

Grał w amatorskim teatrze miejskim im. Stefana Jaracza w Otwocku. Wcielałem się w takie role jak w „Albina” ze „Ślubów Panieńskich” Aleksandra Fredry, a także w Kasjera z opowiadania pt. „Omyłka” Bolesława Prusa.

Czytaj dalej

Maja Z. - agencja modelek 3

Maja Z.

Doświadczenie:

 • Maja jest osobą otwartą, towarzyską i kreatywną.
 • Ma już za sobą serię sesji fotograficznych na zasadzie TFP.
 • Od 2020 roku rozwija pasję taneczną we Wrocławskiej Szkole Tańca „Dance Flow” (latino, bachata, sexy dance, twerk, high heels i taniec brzucha).
 • Zawodowo jest absolwentką Szkoły Plastycznej OSSP we Wrocławiu i magistrem Inżynierii Środowiska Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
 • Znajomość języków obcych: angielski B2, włoski A1 i turecki A1.
Czytaj dalej

Kamila B. - agencja statystów

Kamila B.

Doświadczenie:

Ma niemałe doświadczenie w branży, w sumie sporo ponad 20 lat (z przerwami). Zaczynała w „Quo Vadis” Jerzego Kawalerowicza, epizodem kaskaderskim. Pracowała jako statysta w dziesiątkach filmów, seriali i reklam, zdarzały się niewielkie epizody i rola w reklamie internetowej. Z pewnych względów przez parę lat skupiała się raczej na statystowaniu, obecnie wraca do szerszego spektrum działania. Wielokrotnie grała główne i pierwszoplanowe role w najbardziej tradycyjnym paradokumencie. Ponadto przez lata była uczestnikiem znanego programu rozrywkowego jako publiczność, gdzie wymagano od niej nie tylko dobrej prezencji za prowadzącym, ale i tańca, co zawsze robiła z dużą przyjemnością. Ma również inne doświadczenie w pracy przed kamerą i mikrofonem, ponieważ od kilku lat udziela też wywiadów w telewizji i radio w związku z jej działalnością zawodową. Niegdyś była też hostessą, senior hostessą, zdobyła pewne doświadczenie w modelingu. Na plany i do ról jest zawsze przygotowana, ponieważ uważa, że tego wymaga profesjonalizm tego zajęcia.

Czytaj dalej

Rafał S. - agencja aktorska

Rafał S.

Doświadczenie:

Aktor (filmy i seriale): 12/2018 – obecnie •2023 – „Na sygnale” (serial) odc 481 rola Barman •2023 – „Dzielnica Strachu” (serial) Sezon IV odc. 150 rola Błażej •2023 – „Ślicznotka Początek” rola Piłkarz •2022 – „U Pana Boga w Królowym Moście” rola Policjant Ancipiuk •2022 – „Mój agent” (serial) odc. 11 rola Asystent reżyserki •2022 – „48h. Zaginieni” (serial) Sezon II odc. 113 rola Daniel Drygas •2022 – „Przyjaciółki” (serial) odc 232 rola Dostawca jedzenia •2022 – „Prawdziwe Motywy”(serial) odc. 32 rola Jacek •2021 – „Kuchnia”(serial) Sezon II odc. 32 rola Kucharz IV •2021 – „Komisarz Mama” (serial) odc 27 rola Skuty facet •2021 – „Gliniarze” (serial) odc. 679 rola Operator 112 •2019 – „39 i pół tygodnia” (serial) odc.9 rola Chłopak na ulicy •2019 – „Łowcy Cieni” (serial) odc. 30 rola goryl gangstera Fidela •2018 – „Sala Samobójców. Hejter” rola Narodowiec ,    Teatr Mandragora pod kierownictwem Antoniny Sokołowskiej (2014-2018) • Teatr Bez Nazwy (2018-2023) • Teatr Sedno (2022-2023).

Czytaj dalej

Alan M. - agencja fotomodeli

Alan M.

Doświadczenie:

Kilka sesji zdjęciowych.

Czytaj dalej

Damian J. - agencja aktorska

Damian J.

Doświadczenie:

Ukończone prywatne szkoły aktorskie, 2021/22 Mal w Rodzinie Addamsów w szkole musicalowej House of Art – od 2022/23 Studio Teatru Muzyki i Tańca (aktualnie musical Wredne Dziewczyny i grupa wokalna Glee) – występy w teleturniejach – praca jako rzecznik prasowy – dawniej praca jako model.

Czytaj dalej

Mateusz P. - agencja epizodystów 2

Mateusz P.

Doświadczenie:

 • GLINIARZE – odcinki: 655, 774, 870 (role epizodyczne)

 • DETEKTYWI – odcinki: 39 (jedna z ról odcinka)

 • NIEPRAWDOPODOBNE, A JEDNAK – odcinki: 117 (rola odcinka)

 • 48H ZAGINIENI – odcinki: 212 (rola epizodyczna)

 • POMÓŻ MI – odcinki: 212 (rola odcinka)

Czytaj dalej

Joanna J. - agencja epizodystów

Joanna J.

Doświadczenie:

Od 2016 roku do chwili obecnej liczne i przeróżne role epizodyczne w polskich serialach paradokumentalnych (ok. 20 odcinków), od 2023 roku członek amatorskiej grupy teatralnej.

Czytaj dalej

Zofia Sz. - agencja fotomodelek

Zofia Sz.

Doświadczenie:

Uczestniczyła w paru sesjach zdjęciowych z końmi.

Czytaj dalej

Natalia Sz. - agencja aktorska 3

Natalia Sz.

Doświadczenie:

W 2022 roku ukończyła studia na kierunku Sztuki Sceniczne w Londynie (aktorstwo, wokalistyka, taniec). Na ten moment ma więcej doświadczenia ze śpiewem niż z aktorstwem, natomiast do tej pory zaliczyła wyłącznie główne role, w tym we własnych produkcjach: spektakl solo – 'Hysteria’, własna produkcja musicalowa – „The Wall Within” w roli Ophelii oraz Mary w spektaklu 'The Wooden Frock’. Zanim podjęła studia, trenowała swój glos w studiu wokalnym w Polsce przez okres 5 lat, co pozwoliło jej podbić scenę i zostać laureatką na festiwalach ogólnopolskich oraz międzynarodowych.

Czytaj dalej

Artur Ż. - agencja modeli

Artur Ż.

Doświadczenie:

Dotychczas odbył dwie sesje zdjęciowe. Pierwsza sesja miała charakter sesji dla par, natomiast druga sesja była sesją biznesową. W trakcie sesji, fotograf stwierdziła, że posiada predyspozycje do pracy jako model.

Czytaj dalej

Konrad M. - agencja aktorska

Konrad M.

Doświadczenie:

Wystąpił w klipie do utworu rockowego pt. „Niewiele” zespołu Milczenie Owiec, wyreżyserował krótkometrażowy film pt. „Mim”, który zajął II miejsce na międzynarodowym festiwalu filmowym Up to 21, współpracował z Chojnickim Studiem Rapsodycznym – wystąpiłem w spektaklu pt. „Terror” i w monodramie „Gry wojenne” w reżyserii Grzegorza Szlangi, wziął też udział w projekcie „Teatr za Murami”, w ramach którego razem ze Studiem wystawił spektakl pt. „Terror” dla więźniów w różnych zakładach karnych. Wyreżyserował też krótkometrażową parodię „Hamleta” pt. „Gangsta Hamlet”.

Czytaj dalej

Julia K. - agencja aktorska 3

Julia K.

Doświadczenie:

Udział w zajęciach teatralnym pod opieką Michała Bałagi, Udział w klasie partnerskiej z teatrem, występ pt. „Szymborska” w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu, zdobycie pierwszego miejsca w konkursie recytatorskim, Udział głosowy w radiu RMFMAXX

Czytaj dalej

Anna F. - agencja fotomodelek

Anna F.

Doświadczenie:

Jednorazowy epizod jako statystka w filmie.

Czytaj dalej

Lucy W. - agencja fotomodelek

Lucy W.

Doświadczenie:

Sesja zdjęciowe w fotojawa.

Czytaj dalej

Magdalena S. - agencja modelek

Magdalena S.

Doświadczenie:

Brała udział w jednej sesji zdjęciowej płatnej.

Czytaj dalej

Adam D.

Doświadczenie:

Przez rok uczęszczał na warsztaty teatralne WSAD w Warszawie, dzięki czemu występował dwa razy na scenie. Dodatkowo ma na koncie epizod w serialu oraz statystowanie.

Czytaj dalej

Nikola H. - agencja statystów

Nikola H.

Doświadczenie:

Nagrywała filmiki na kanał youtube.

Czytaj dalej

Eliza M. - agencja aktorska

Eliza M.

Doświadczenie:

Ukończyła Szkołę Artystyczną ROE w Warszawie na kierunku: Aktorstwo. Wystąpiła w serialu kryminalnym, statystowała.

Czytaj dalej

Weronika K. - agencja aktorska 2

Weronika K.

Doświadczenie:

Ciężko parać się aktorstwem, nie chodząc na zajęcia szkolnego koła teatralnego. Chociaż w czwartej klasie liceum była zajęta maturą, udało jej się wcielić w rolę Ducha motywacji we własnym wydaniu “Opowieści wigilijnej” oraz Iriny Wsiewołodownej Zbereźnickiej-Podberezkiej w “Szewcach” (powiedziano jej, że jestem stworzona do tej roli i nie do końca wie, co o tym sądzić). Występowała również ze szkolnym chórem na naszym Koncercie Noworocznym oraz Wicfeście (Festiwalu Witkacego) jako chórzystka, solistka, a także tancerka. W kwietniu 2022 roku wzięła udział w 8. edycji masterclassu “Szkoła Filmowania” organizowanego przez Stowarzyszenie FILMFORUM. Zagrała główną rolę odrobinę roztrzepanej studentki Magdy, a kilka miesięcy później film zdobył główną nagrodę w kategorii filmowej na Scenicznym Otwartym Festiwalu Artystycznym 2022. Wzięła udział w tych samych warsztatach także w tym roku, ponownie wcielając się w co-główną rolę – tym razem zdecydowanie NIE roztrzepanej Roxi. Parę tygodni później zagrała Klaudię w “Granicach”, projekcie filmowym stworzonym przez osoby aspirujące do dostania się do szkoły filmowej. W 2021 roku razem z przyjaciółkami wzięła udział w 5. edycji konkursu filmów krótkometrażowych po hiszpańsku ¡ELE en corto!. W filmie zagrała dwie role – członkini komisji oraz dziennikarki. Projekt zdobył pierwsze miejsce, wygrywając dla tygodniowe stypendium na naukę języka w Salamance. Dwa lata z rzędu zdobyła też pierwsze miejsce na konkursie recytatorskim “Odpowiednie Dać Obce Słowo” (w 2022 w kategorii języka hiszpańskiego, a w 2023 w kategorii angielskiej oraz trzecie miejsce w kategorii hiszpańskiej). Niedawno rozpoczęła roczny projekt Teatru Narodowego Klasa TN – w czerwcu 2024 będzie można obejrzeć

Czytaj dalej

Kaja C. - agencja statystów

Kaja C.

Doświadczenie:

Kilkuletni udział w zajęciach teatralnych w Miejskim Ośrodku Kultury.

Czytaj dalej

Igor K. - agencja epizodystów

Igor K.

Doświadczenie:

2x Epizod z testem 4 bez Textu.

Czytaj dalej

Antoni M. - agencja statystów

Antoni M.

Doświadczenie:

Udział w reklamach, w filmach jako statysta.

Czytaj dalej

Anna D. - agencja statystów 2

Anna D.

Doświadczenie:

Drobne występy dla grupy TVN Kraków.

Czytaj dalej

Iga Sz. - agencja hostess

Iga Sz.

Doświadczenie:

Zajęcia aktorskie (2 lata), sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Jacek G. - agencja statystów

Jacek G.

Doświadczenie:

Jego kariera dopiero raczkuje, a pierwszym krokiem było udzielenie głosu dla najpopularniejszego polskiego podcastu do nauki języka angielskiego w Polsce. (“Kwadrans na Angielski”) Brał też udział w nagraniach do kilku teledysków, spotów reklamowych, seriali i filmów. (“Weljar”, “Paktofonika”, “Long&Junior”, “ROJST”, “Skazana 3”, “Zosia”)

Ogromna energia i ekspresja wyróżnia go w tłumie, podczas jednego z koncertów, był fanem w tłumie, a po chwili został animatorem zaproszony na scenę przez swojego idola, by ramię w ramię rozbujać z nim publikę (“Faustyna Maciejczuk”).

Czytaj dalej

Karolina D. - agencja statystów

Karolina D.

Doświadczenie:

Gdy była młodsza miała sesje zdjęciową do reklamy butów, lecz z przyczyn osobistych zrezygnowała, chodziła do studiów tańca, uczyłam się (zumby, tańca współczesnego, obecnie chodzi na Jazzfunk ), uczęszcza do studia w teatrze od półtora roku, grała w jasełkach, obecnie przygotowuje się do sztuki, w dzieciństwie i okresie nastoletnim grała w przedstawieniach szkolnych znaczące rolę. Posiada upór i sumienność w pracy. Jestem zdeterminowaną osobą, próbujących nowych wyzwań w życiu.

Czytaj dalej

Piotr Ch. - agencja aktorska

Piotr Ch.

Doświadczenie:

Spektakl dyplomowy ,,Nicland’’ Teatr Polonia, w reżyserii Magdaleny  Łazarkiewicz (rola Bartek).   Seriale i Filmy:  2007r.  KLAN – rola kolega Szymona Blizny, odc.1443, 1506, 1537  2007r.  M JAK MIŁOŚĆ  – rola serwisant  2007-2008r.  NA WSPÓLNEJ – role listonosz, policjanci, facet, gość Marian  2007r.  PLEBANIA – rola mężczyzna  2007r.  PRAWO MIASTA – rola trener  2007r.  MANFRED TRYB – rola kolega z biura  2007r.  GLINA  rola syn rolnika  2007r.  I KTO TU RZĄDZI – rola pan z serwisu samochodowego  2007r.  KOCHAJ I TAŃCZ – rola dziennikarz  2007r.  TYSIĄC ZAKAZANYCH KRZAKÓW – role barman, antyterrorysta  2008r.  BRZYDULA – rola barman/kelner, odc. 11, 42, 57, 63, 64, 69, 76  2013r.  BARWY SZCZĘŚCIA – rola prawnik wytwórni odc. 895, 1122, 1125  2014r.  WATAHA – odc.1, 2, 3, 4, 5, 6, rola Aziukiewicz  2017r.  ZASADA PRZYJEMNOŚCI – rola policjant  2017r.  LISTY DO M 3 – rola ochroniarz na lodowisku  2018r.  ZABAWA ZABAWA – rola uczestnik meetingu  2018r.  KLECHA – rola brygadzista z Kozienic (film fabularny w produkcji)  2020r.  KLAN – rola pracownik hurtowni  2021r.  PAJĘCZYNA – rola pracownik firmy Węgrowskiego  2021r.  NA SYGNALE – rola lekarz nefrolog, odc. 306, 307, 310  2021r.  M JAK MIŁOŚĆ – rola notariusz  2022r.  KOMISARZ MAMA – rola policjant Witold   Poza tym (około 2007r.) występ podczas Święta Narodowego, wiele  głównych ról w serialach paradokumentalnych, programach tv, etiudach  filmowych, serialu offowym, teledysku i reklamach.  Doświadczenie reżyserskie:   2008-2009r.  Serial tv. BRZYDULA – II Reżyser  2010r.  Film fabularny ŚNIADANIE DO ŁÓŻKA – Współpraca reżyserska  2012r.  Film fabularny ZDJĘCIE – Casting (reżyseria obsady) .

Czytaj dalej

Zuzanna F. - agencja statystów

Zuzanna F.

Doświadczenie:

Udział w nagraniu teledysku (Katiusza „Nie, nie nie”).

Czytaj dalej

Nikola B. - agencja aktorska

Nikola B.

Doświadczenie:

Uczy się w szkole aktorskiej, regularnie gra w etiudach Warszawskiej Szkoły Filmowej i statystuję w filmach, gra w teatrze muzycznym, ma za sobą kilka epizodów w filmach takich jak „Wesele 2” „Ostatni Komers”.

Czytaj dalej

Jan K. - agencja hostów

Jan K.

Doświadczenie:

Jedna profesjonalna sesja fotograficzna.

Czytaj dalej

Katarzyna B. - agencja aktorska

Katarzyna B.

Doświadczenie:

2023: serial: -Rafi, rekwizyt kobieta w telefonie, Bartosz Prokopowicz przygotowania: -spektakl na podstwie Shakespeara i Moliera -spektakl Matka film krótkometrażowy: -Cabalet, Andrzej +sesje zdjęciowe 2022 seriale: -Dzielnica strachu odc. 123, postać Lena Olearczyk Piotr Kolski -Policjantki i policjancki odc.968 -Sprawiedliwi-wydział kryminalny odc.615, postać Burza -Kasta, postać nauczycielka -Lombard-życie podzastwa, postać Była narzeczona Piotr Kolski -Na ratunek 112 Kacper Anuszewski teledyski:  -Teledysk Kreator, MKM Studio -Hamatom, postać Trzecie oko , MKM Studio spektakl: -Paddy-pierwszy polski celebryta, Polkowice Centrum Kultury, Bartłomiej Kamiński etiuda: -W malinowym chruśniaku + sesje zdjęciowe  2021: seriale: -Wielka woda, statysta, ostatni odcinek, Jan Holoubek -Sprawiedliwi-wydział kryminalny -Kasta -Dzielnica strachu reklama: -Tyskie  2020: seriale: -Sprawiedliwi-wydzxiał kryminalny  2019: seriale: -Dlaczego ja? -Reporterzy-z życia wzięte  2018: -seriale: -Policjantki i policjanci -Lombard-Zycie pod zastaw  2017: seriale: -Detektywi w akcji odc.6 -Policjantki i policjanci -Ns ratunek 112  2016: reklama: -Belvedere, epizod, reż Darren Aronofsky  seriale: -Ukryta prawda, Olga Chajdas -Detektywi w akcji -Tajemnice medyczne odc.29 -Oszukane, Piotr Korzeniewski -Dlaczego ja?  2015: seriale: -Dlaczego ja? odc.613  2014: seriale: -Zdrady odc. 43, głowna rola, Łukasz Łukasik  2007: Działalnośc w licealnym teatrze Anty-dotum

Czytaj dalej

Wiktoria M. - agencja fotomodelek 2

Wiktoria M.

Doświadczenie:

Fotomodelka
 • Rola epizodyczna w serialach „Tajemnice miłości” oraz „Prawdziwe motywy”.
 • Kilka scen epizodycznych w filmie „Kulej”, którego premiera będzie jesienią 2024 roku.
Czytaj dalej

Wiktoria P. - agencja fotomodelek 2

Wiktoria P.

Doświadczenie:

Akrobatyka. Występy na koncertach – chór, taniec, śpiew.

Czytaj dalej

Paulina Z. - agencja hostess

Paulina Z.

Doświadczenie:

Skończyła Uniwersytet Medyczny i pracowała na wyuczonym stanowisku półtora roku. Postanowiła rozwijać się w zupełnie innym obszarze, który wykraczałby poza Jej strefę komfortu. Tak we wrześniu ubiegłego roku zapisała się na lekcję wokalu, aby spełnić jedno ze swoich marzeń i rozwinąć tę umiejętność. Kolejnym krokiem było zapisanie się na warsztaty aktorskie, aby wejść w środowisko teatru i umożliwić sobie stawianie pierwszych kroków w tej dziedzinie. Ponadto od czterech lat uprawia hobbystycznie pole dance i prowadzi zdrowy styl życia chodząc na siłownię i poszerzając wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania.

Czytaj dalej

Irena O. - agencja aktorska

Irena O.

Doświadczenie:

Główna rola w serialu Szkoła, odc. 742, statystowanie w filmie Zelazny Most, liczne sesje fotomodelingowe.

Czytaj dalej

Karolina S. - agencja hostess 4

Karolina S.

Doświadczenie:

Pracowała wcześniej jako hostessa dla firmy Mydlarnia u Franciszka praca ta sprawiała jej dużą satysfakcję oraz praca z ludźmi nie sprawia jej problemu.

Czytaj dalej

Magdalena J. - agencja aktorska 2

Magdalena J.

Doświadczenie:

 • 2017 – 2019:  Szkoła aktorska SPOT , Krakowskie szkoły artystyczne,
 • Sprktakl „Baba Dziwo” rola: Valida Vrana (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Spektakl „Na pełnym morzu” Rola: Gruby (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Spektakl „UNI” Rola: Matka polka (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Spektakl „NICK CAVE Ballady kochanków i morderców” (Teatr Przypadków Feralnych),
 • Rola drugoplanowa w filmie „Bracia”,
 • Rola pierwszoplanowa w Szpitalu ( 2 odcinki),
 • Stała obsada w serialu „LAB” – pielęgniarka,
 • Główna rola w reklamie „Bliżej przedszkola”,
 • Statystowanie „Stars” „Outside”,
 • Spektakle w szkole aktorskiej: „JOB INTERVIEW” (główna rola),
 • Spektakl w szkole aktorskiej: „Ostatnia strona” (główna rola),
 • Spektakl w szkole aktorskiej „Niebiańskie istoty”,
 • Spektakl „Moralność Pani Dulskiej” rola: Juliasiewiczowej,
 • Spektakl „Męczeństwo Piotra Oheya, rola: Szef Trupy,
 • Akademia teatralna „Igraszki z diabłem” rola: Omnimor i Belzebub
Czytaj dalej

Monika M. - agencja fotomodelek 2

Monika M.

Doświadczenie:

Jej doświadczenie w przygodzie z fotomodelingiem wynosi 3 lata. Była modelką sklepu internetowego z bielizną i uczęszczała na sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Wiktoria S. - agencja modelek 3

Wiktoria S.

Doświadczenie:

Udział w sesjach tanecznych, sesjach w studio fotograficznym.

Czytaj dalej

Laura Cz. - agencja modelek

Laura Cz.

Doświadczenie:

Udział w 2 castingach reklamowych w ATM Grupa w wieku 9 lat. Udział w pokazach tanecznych na poziomie ogólnopolskim i miedzynarodowym (była tancerką przez 6 lat i jeździła na turnieje taneczne oraz brała udział w pokazach ze swoją szkoła tańca), pasjonatka jeździectwa konnego (jeździ konno od 5 lat).

Czytaj dalej

Wiktoria Ż. - agencja aktorska 2

Wiktoria Ż.

Doświadczenie:

W gimnazjum chodziła do klasy teatralnej 3 lata, w ciągu tego czasu brała udział wielokrotnie w spektaklach, oraz od 11 lat tańczy w szkole Grawitacja styl: Hip-hop, Freestyle oraz high heels.

Czytaj dalej

Dominika B. - agencja modelek

Dominika B.

Doświadczenie:

Wielokrotnie statystowała w filmach i serialach takich jak „Papusza”,” 19+”, „Szkoła”, grała również postacie Leny Małeckiej w „serialu  Szpitalu” oraz Ewy Głuszewicz w serialu „Szkoła” Posiada dwa tytuły miss Miss Lata Woj. Świętokrzyskiego 2020 oraz finalistki Miss Małopolski 2021 Ma doświadczenie w pracy przed kamerami, gościnnie można będzie zobaczyć jej udział w Top Model oraz  Miłości. Ma doświadczenie modelingowe oraz fotomodelingowe . Od marca 2022 jest aktywnie działającą hostessą Do tej pory cieszy się licznymi rekomendacjami a pracodawcy są zadowoleni z jej pracy.

Czytaj dalej

Julia O. - agencja aktorska

Julia O.

Doświadczenie:

Uczestnictwo w spektaklu ,,Prawie wszystko o kobietach” w Teatrze Polskim w Warszawie kończący kurs Szkoła Widzów w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie – konferansjerka podczas Gali Finałowej VII Festiwalu Teatrów Młodzieżowych na Mazowszu „Kocham Cię jak Irlandię” w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie – statystowanie (w serialach ,,Stulecie Winnych”, ,,Na dobre i na złe”, ,,Gry rodzinne”; w reklamie Playa; w filmie ,,25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”; w teledysku Luizy Ganczarskiej ,,Zew”).

Czytaj dalej

Sandra B. - agencja statystów

Sandra B.

Doświadczenie:

Sesje z profesjonalnymi fotografami do użytku własnego, pozowanie dla artystów do rysunków/rzeźb.

Czytaj dalej

Igor R. - agencja aktorska

Igor R.

Doświadczenie:

Na ratunek 112 odc. 824 – 21.10.2022 Na ratunek 112 odc. 815 – 21/22.09.2022 Film krótkometrażowy pt. „Duch” – 12.08.2022 Film krótkometrażowy pt. „Wygrana” – 26.10.2022 Aktor Drugoplanowy: Policjanci i Policjantki odc. 972 – 15.10.2022 Statystowanie: Papiery na szczęście – odc. 118 (25.03.2022), odc. 126 (08.04.2022), odc. 155 (23.05.2022), odc. 201/202/203 (12.09.2022) Reklama Pokemon Go – 8.06.2022 W filmie historycznym pt. „Biała Odwaga” – 14.06.2022 Musical: Kalyani.

Czytaj dalej

Monika K. - agencja statystów 4

Monika K.

Doświadczenie:

Epizody i role: Ocaleni (2022, pielęgniarka z hospicjum), Zagadki losu (2022, uczestniczka terapii), Sługa narodu (2022, reż. Okił Khamidow, odc. 9, kierująca protestem), Ukryta Prawda (2022, odc. „Miłość na zawsze”, córka opiekująca się starą matką) Prawdziwe Motywy (2022 odc. „Po trupach do celu”, matka dziewczyny chorej na bulimię), Program TVN „Polowanie na ogród” (2022, dwa odcinki), 48 h. Zaginieni (2022, odc. „Nie mam już siły”, sąsiadka bohatera), Sekrety rodziny (2022, sezon 5 odc. 48 „Poszukiwana”, pielęgniarka), Wesele z piekła rodem (2022, odc. „Detektyw hydraulik”, matka panny młodej), Magazyn 997 (2022, przyjaciółka ofiary), Ukryta prawda (2022, matka jednego z bohaterów) https://player.pl/seriale-online/ukryta-prawda-odcinki,521/odcinek-1398,S15E1398,235207 Gliniarze (2021, zdradzana żona) Magazyn 997 (2020, była żona ofiary) https://vod.tvp.pl/video/magazyn-kryminalny-997,06022020,46236081 Rodzinny interes (2019, sąsiadka). – statystowanie: U Pana Boga w Królowym Moście (2022), Pokusa (2022), teledysk Koko Die „Different tribe” (2022), Emigracja (2022, reż. Łukasz Kośmicki), Furia – Resurrection (2022, reż Magnus Martens), Sługa narodu (2022, reż. Okił Khamidow), Sekrety rodziny (2022), Projekt foka (2021), Sędzia Anna Maria Wesołowska (2020), Bo we mnie jest sex (2020), Sweat (2019), Osiecka (2019), Echo serca (2019), Wyzwanie (2019), Moje całe życie (2019). – reklamy: Wedla, Biedronki, ING, Polsat (2019-2020, grupowe, bez wizerunku).

Czytaj dalej

Witold G. - agencja epizodystów

Witold G.

Doświadczenie:

Doświadczenie przed kamerą jako epizodysta we Wrocławskich serialach.

Czytaj dalej

Michał B. - agencja hostów

Michał B.

Doświadczenie:

* Agencja ACTION STUDIO dla WRPO Wielkopolska – model

* Agencja Rut Radosław Rutkowski dla AZZARDO
– model

* Firma MIDASZ dla FlyPark Poznań – aktor

* Agencja SCENERIA film Święty – statysta

* Agencja ZGRANI film Królowe życia – aktor

* Agencja CheersMyHeels dla Posnania – model

* Produkcja filmowa Cinescope dla Marmite – aktor

* Sławek Drapiński dla Komputronik S.A. – aktor

* Agencja SCENERIA film Akademia Pana Kleksa – statysta

* Marta Rasch dla Sukces po poznańsku – model

* Marta Rasch dla novamoda.pl – model

* Marta Rasch dla Sempre – model

* Marta Rasch dla LA DAME – model

* Studio fp360.pl dla Robod – model

* Łukasz Rabiega dla MIRJAN 24 – aktor (soon)

Czytaj dalej

Weronika K. - agencja fotomodelek

Weronika K.

Doświadczenie:

Barter, sesje ślubne, fashion, bielizna.

Czytaj dalej

Elżbieta K. - agencja aktorska 2

Elżbieta K.

Doświadczenie:

Teatr: Aktorka w studiu teatralnym krak-art 10 miesięcy 2018 Telewizja: „Apetyt na miłość” –  TVN style 2019 „Złodzieje” –  epizod TVN turbo 2019 „Dlaczego Ja” – odc. 997 główna rola 2020 Polsat  „Dlaczego Ja” – odc. 1096 główna rola 2021 Polsat „Ukryta Prawda” – odc. 1329 rola drugoplanowa 2021 TVN „Zagadki losu” – sezon 1 odc. 9 rola drugoplanowa 2022 TVN „Randka z nieznajomym” – odc. 32 2022 Polsat Cafe.

Czytaj dalej

Martyna W. - agencja statystów

Martyna W.

Doświadczenie:

Jako modelka to tylko na sesjach przeze nią wykupionych u fotografa, aczkolwiek na planie zdjęciowym czuje się jak ryba w wodzie.

Czytaj dalej

Karolina S. - agencja aktorska 3

Karolina S.

Doświadczenie:

Wybrane realizacje filmowe z moim udziałem: – klip „Gdybyś kiedyś” Paluch – główna rola – klip „Będę inna” Ida – główna rola – klip „Wypijmy za to” // Ich Troje – „Związane oczy mam”, „Wierzyłam w nas”, Rozmyślam noc i dzień”, „To dla Ciebie pragnę żyć” // Verba & Sylwia Przybysz – „Tylko ciebie chcę”, „Nie widzisz mnie”, „W moim sercu”, „Byłeś mój” // Verba & Sylwia Przybysz – „To brzmi jak” // Dwa Sławy – „Mgła” // Lęk – „Opium” // Lęk – „Ciepło” // XXANAXX Wybrane spektakle z moim udziałem: – Amy Winehouse // „Amy Winehouse Music Still Alive”
premiera: Teatr Wielki w Poznaniu 14.03.2016 – główna rola – Pani Rollison // „Pani Rollison” // reż. Zbigniew Waleryś
premiera: Scena STA w Poznaniu 09.06.2017 – główna rola – Maria Szabłowska // „Adria” // reż. Michał Kocurek
premiera: Dom Tramwajarza w Poznaniu 15.09.2016 – Dziewczyna z plakatu // „Lalki” // reż. Doroty Abbe
premiera: Teatr Nowy w Poznaniu 18.12.2016 – Myrrine // „Gromiwoja według Arystofanesa”
reż. Jerzy Moszkowicz (Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu) premiera: Scena STA w Poznaniu 09.04.2017 – Scheisskopf // „Haczyk” inspirowany „Paragrafem 22″ J.Hellera
reż. Waldemar Szczepaniak
premiera: Scena STA w Poznaniu 12.05.2017 – Młoda // „Dupak” // reż. Jerzy Moszkowicz
premiera: Scena Wspólna w Poznaniu 29.09.2017 – Numer 3 // „Dorosłe dzieci” // reż. Michał Kocurek
premiera: Teatr Polski w Poznaniu 25.11.2019 (Festiwal FRAZY) Jestem również wokalistką, aktualnie koncertuję z moim zespołem Royal Swing WOKALISTKA SESYJNA na wielu albumach studyjnych, m. in.: – De Mono „XXX” – Maciej Maleńczuk „Tęczowa Swasta” – Strachy Na Lachy „Przechodzień o wschodzie” – Gienek Loska BAND „Hazardzista” – Stanisława Celińska „Atramentowa”, „Suplement” – IDA „Prosta historia” – „Cudowny świat” – „Jarzynki i przyjaciele” – „Vivaldi jak 300 lat temu” – Moodman „Man of the new age” BACK-UP SINGER m. in. podczas: – Top of the top Sopot Festiwal 2013 (Rui Carlos Ferreira) – Sylwestrowa Moc Przebojów 2013 (Rui Carlos Ferreira) – Young Stars Festival 2014 (Filip Mettler) – Disco pod gwiazdami Polsat 2015 – Festiwal weselnych przebojów Polsat 2018 – Lato z Radiem 2016 (De Mono) – Lato z Radiem 2017 (De Mono).

Czytaj dalej

Michał G. - agencja aktorska

Michał G.

Doświadczenie:

Od 5 lat grywa w różnego rodzaju serialach typu paradokument, kryminalne, wystąpiłem w dwóch reklamach. W zeszłym roku postanowił się bardziej rozwinąć w tym zawodzie i ukończył roczny kurs aktorski „sfilmowani”.

Czytaj dalej

Zuzanna C. - agencja statystów

Zuzanna C.

Doświadczenie:

Prywatne sesje zdjęciowe u profesjonalnego fotografa na użytek własny.

Czytaj dalej

Krzysztof W. - agencja statystów

Krzysztof W.

Doświadczenie:

Jest osobą otwartą, łatwo nawiązuję nowe kontakty, a zarazem potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Poważnie i sumiennie podchodzi do każdej pracy oraz wyznaczonych zadań.

Czytaj dalej

Wiktoria Sz. - agencja statystów

Wiktoria Sz.

Doświadczenie:

Występy sceniczne w tańcu nowoczesnym w kraju jak i za granicą; amatorskie sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Robert M. - agencja statystów

Robert M.

Doświadczenie:

Ukończone warsztaty aktorskie studia Aktorstwa i Głosu/Pierwszy rok kursu Akademii Papa/Warsztaty Teatralne z Arturem Nelkowskim/ Filmy w których występował: Pogrom 1905 (Miłość i Hańba) – przechodzień/Brokat-gość bankietu/Związek na odległość-gangster w kościele/Wesele z piekła rodem-gość weselny/Doppelganger-przechodzień/Książę z liliami teatr Cynada.

Czytaj dalej

Bogna G. - agencja hostess

Bogna G.

Doświadczenie:

Statystka na planie filmowym Wojciecha Smarzowskiego wesele 2, wieloletnie doświadczenie jako hostessa oraz fotomodelka.

 • Udział w kampanii reklamowej CH Rondo w Bydgoszczy,
 • udział w sesji produktowej Politechniki Bydgoskiej im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy,
 • udział w warsztatach fotograficznych w Studio Fotograficznym Rzeplińscy.
Czytaj dalej

Martin M. - agencja hostów

Martin M.

Doświadczenie:

Czuję się swobodnie przed kamerą, social media , film edukacyjny ( jedna z ważniejszych ról) taniec w domu codziennie.

Czytaj dalej

Natalia W. - agencja hostess

Natalia W.

Doświadczenie:

Pracuje w fotomodelingu od 2 lat, brała udział w sesjach produktowych dla kosmetyków bielizny oraz ubrań. Realizuje zlecenia również do zakresu nagości zakrytej, oraz przeróżnej tematyki modowej jak i sensualnej. Dzięki kobiecym kształtom jest w stanie dopasować się do rożnego rodzaju zleceń. Przed aparatem ma ogromną lekkość i swobodę.

Czytaj dalej

Magdalena W. - agencja hostess 2

Magdalena W.

Doświadczenie:

Liczne sesje fotograficzne i udział w kilku warsztatach fotograficznych.

Czytaj dalej

Joanna S. - agencja statystów

Joanna S.

Doświadczenie:

W klasach 1-3 była w klasie teatralnej, a później do 3 gimnazjum regularnie uczestniczyła w przedstawieniach koła teatralnego. Przed pandemią była na 2 warsztatach aktorskich, ale niestety pandemią zmusiła właścicieli do wstrzymania zajęć.

Czytaj dalej

Marika O. - agencja statystów

Marika O.

Doświadczenie:

Często uczestniczyła w sesjach zdjęciowych takich dla siebie oraz od 11 lat tańczy na scenie.

Czytaj dalej

Magdalena M. - agencja aktorska 3

Magdalena M.

Doświadczenie:

Jest wrocławską aktorką filmową, serialową, teatralną. Pracuję również, jako kaskaderka i choreograf. Od 13 lat współpracuję z Teatrem Muzycznym Capitol, od 3 lat z Teatrem Polskim oraz z Teatrem Małego Widza. W październiku na WARSZAWSKIM FESTIWALU FILMOWYM odbędzie się premiera filmu pełnometrażowego, w którym zagrała jedną z głównych ról, a w roku 2019 film krótkometrażowy ,,Ach gdy tak błądzę” w reż. Piotra Bartosa i Agaty Bartos dostał się do głównej selekcji HOLLYWOOD SOUTH FILM FESTIWAL (rola przewodniczki dusz). Często przyjeżdża z racji stałej postaci w serialu ,, Na wspólnej” jak i wielu innych projektów aktorskich i kaskaderskich.

Czytaj dalej

Laura S. - agencja statystów

Laura S.

Doświadczenie:

Epizod w filmie “Ryfka”, epizod w spocie reklamowym Muzeum Śląskiego, 4 teledyski, statystowanie w takich produkcjach jak; film “Kler”, spot reklamowy banku, wizytówka na Eurowizji Junior 2019, seriale telewizyjne (np.: Stulecie winnych).

Czytaj dalej

Jeremiasz M. - agencja statystów

Jeremiasz M.

Doświadczenie:

Brałe udział w kilku sesjach zdjęciowych ( np. do Ellen man ) miał także epizod w Stuleciu Winnych.

Czytaj dalej

Szymon Sz. - agencja hostów

Szymon Sz.

Doświadczenie:

Jedna profesjonalna sesja zdjęciowa w Londynie.

Czytaj dalej

Illia B. - agencja modeli

Illia B.

Doświadczenie:

Kariera modela w reklamie, magazynach.

Poznaj 50 publikacje w czasopiśmie, w tym 7 okładek w takich magazynach jak: Artells Magazine; L_ATTIRANCE French Mag; MAKEDA Magazine; MARIKA MAGAZINE; Mob journal magazine; MVIBE Magazine; Portrait Project; Spellbound magazine; Swanky Magazine; Top posters magazine; PENIDA

Biegła znajomość języka angielskiego.

Ponad 15 lat doświadczenia w grze na pianinie.

Czytaj dalej

Gabriela F. - agencja statystów

Gabriela F.

Doświadczenie:

Od 6 roku życia tańczy głównie hip-hop ale nie tylko, potem należała do grupy JDC atomówki, z która jeździła na konkursy do Włoch. Występowała jako dziecko w W11, potem w Teatr Łaźnia Nowa w spektaklu Piccolo Coro Del Europa. Od paru kar chodzi na zajęcia teatralne i wystawia przedstawienia. Chodzi też od jakiegoś czasu na statystowania, ale chciałaby mieć szanse spróbować czegoś więcej.

Czytaj dalej

Idalia K. - agencja statystów

Idalia K.

Doświadczenie:

Jest muzykiem, pianistką oraz tancerką. Ma wieloletnie doświadczenie w interdyscyplinarnych projektach i koncertach. Od wielu lat naucza także oraz jest coachem. Brała udział w wielu sesjach fotograficznych, głównie o charakterze artystycznym. Nagrywała także projekty audiowizualne.

Czytaj dalej

Ewelina M. - agencja hostess

Ewelina M.

Doświadczenie:

Dotychczas studia praca konsultantki praca za granicą.

Czytaj dalej

Jan Sz. - agencja modeli

Jan Sz.

Doświadczenie:

W 2018 roku wygrałem thelookoftheyear2018, później brałem udział w finale mister 2022.

Czytaj dalej

Agata P. - agencja aktorska

Agata P.

Doświadczenie:

Od dziecka miała styczność ze sztuką. Zaczęła tańczyć prawie 9 lat temu i trenowała zarówno taniec sportowy w kategoriach jazz, show dance i modern, jak i „teatr tańca” – zajęcia oparte bardziej na ruchu i przepływie energii, bardziej „organiczne”. Wielokrotnie występowała na scenie czy to na zawodach, czy w teatrze. Sprawia jej to niezwykłą satysfakcje, kiedy praca, którą włożyła w dany występ może być oceniona przez publiczność. Brała udział w wielu warsztatach aktorskich i projektach teatralno. Miała okazję pracować z kamerą(podczas nagrywania np. etiud taneczno-teatralnych) oraz z aparatem (sesje zdjęciowe). Jest pewna siebie i charyzmatyczna. Uwielbia pracę w roli modelki i jestem ogromną miłośniczką sztuki.

Czytaj dalej

Mykhailo V. - agencja modeli

Mykhailo V.

Doświadczenie:

Ukraina:

 1. ponad 10 razy uczestniczył w pokazach mody marek ukraińskich i zagranicznych.
 2. 14 sesji zdjęciowych do reklamy wizerunkowej.
 3. 9 publikacji w czasopismach, w tym 3 okładki.
 4. Udział w wycieczce modowej do Kapadocji w celu reklamowania odzieży Gufo Kids.
 5. 4 epizodyczne filmy w serialu.
Czytaj dalej

Katarzyna G. - agencja aktorska 4

Katarzyna G.

Doświadczenie:

Szkoła Aktorska Haliny i Jana Machulskich w Warszawie (2006-2009) Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Olsztynie (1994-2006) Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie (1998-2003) Doswiadczenie zawodowe: W latach 2009 – 2013 – aktorka w spektaklach Stowarzyszenia Studio Teatralne im. Ireny Solskiej w Warszawie; W latach 2009 – 2011 – współpracowała z Teatrem Królewskim w Wilanowie; Od roku 2009 – aktorka Teatru Itakzagramy działającego obecnie przy Fundacji „Szafa Kultury”; Od roku 2011 – współzałożycielka i aktorka Teatru Improwizacji Afront w Warszawie; Role: FILM  2012 – NA DOBRE I NA ZŁE (odc. 483), Obsada aktorska (Pacjentka).  2018 – NA WSPÓLNEJ, Obsada aktorska (Pielęgniarka).  2021 – PO PIERWSZE MNIE KOCHAJ – serial internetowy, Obsada aktorska (Karolina)  2021 – FILM Z ANGIELSKIMI NAPISAMI, reż. Marek Grabie – fabuła, Obsada aktorska (Mama Madzi) – Catania Film Festiwal – Włochy, Polish Film Festival Los Angeles  2021 – Film profilaktyczny dotyczący zagrożeń młodzieży, Obsada aktorska (Marta, przyjaciółka głównej bohaterki)  2022 – DZIELNICA STRACHU (odc. 62), Obsada aktorska (Paulina – główna postać odcinka)  2022 – KASTA (Rodzinny Dom), Obsada aktorska (Renata – główna postać odcinka) TEATR  od roku 2011 – TEATR IMPROWIZACJI AFRONT – różnorodne kreacje aktorskie bez gotowego scenariusza;  2020 – „KRÓLOWA ŚNIEGU, spektakl telewizyjny, rola: Gerda, reż. Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska  2019 – PLIK I FOLDER, rola: Ola, reż. Andrzej Szczerba, Joanna Mazewska  2018 – BAŚŃ O LECIUTKIEJ KRÓLEWNIE, rola: Księżna Danauke, reż. Joanna Mazewska  2017 – TRZEJ BRACIA CHRUM, rola: Sierżant Igiełka, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”  2016 – PIMPUŚ SADEŁKO, rola: Pimpuś, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”  2015 – BUZIAK MAMUSI, rola: Najmniejszy, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”;  2014 – ŚLUBY PANIEŃSKIE, rola: Klara, reż. Magdalena Gnatowska, Fundacja „Szafa Kultury”;  2013 – W TO MI GRAJ!, rola: Małpka, reż. Joanna Mazewska, Fundacja „Szafa Kultury”;  2012 – KTO POKONA SMOKA?!, rola: Królewna, reż. E. Socha, Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej;  2011 – W KOMPUTERZE SIEDZI ZWIERZĘ, role: Królowa, Robaczek, reż. Szczepan Szczykno, Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej;  2011 – ORDONKA, DZIEWCZYNA Z WOLI, role: Florka, Ordonka, reż. Szczepan Szczykno, Stowarzyszenie Studio Teatralne im. Ireny Solskiej;  2010 – ERMIDA ALBO KRÓLEWNA PASTERSKA, rola ERMIDA, reż. Szczepan Szczykno, Teatr Królewski w Wilanowie;  2010 – PRZEZ RÓŻOWĄ SZYBKĘ, role BABCIA, KOPCIUSZEK, reż. Szczepan Szczykno, Teatr Królewski w Wilanowie;  2009 – FANTAZJE JULIUSZA SŁOWACKIEGO, role SKIERKA, CHCOCHLIK, ALINA. reż. Szczepan Szczykno, Teatr Królewski w Wilanowie;  2009 – PAMIĘĆ WODY, rola CATHERINE, reż. Andrzej Walden, Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie.

Czytaj dalej

Michał P. - agencja statystów 2

Michał P.

Doświadczenie:

Lombard życie pod zastaw statysta i epizodysta. Policjantki i policjanci epizody. I inne seriale jako statysta.

Czytaj dalej

Paula Sz. - agencja aktorska

Paula Sz.

Doświadczenie:

Na pierwsze zajęcia teatralne zaczęła chodzić w wieku pięciu lat. Od 2016 roku współpracuję z reżyserem Dawidem Żakowskim – miała okazję zagrać w kilku spektaklach i musicalach (,,Fabryka”, ,,Dybuk”, ,,Hamlet No More”, ,,Niepodległa i Iskrą Tylko”, ,,Balladyna”, ,,FeFerydurke” i ,,Jesteśmy Wspaniali”). W tym okresie wzięła także udział w wielu wydarzeniach artystycznych: warsztatach, festiwalach (wystawialiśmy także w Czechach) i projektach audiowizualnych.

Czytaj dalej

Agata G. - agencja hostess

Agata G.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe dla butików, pozowanie przy makijażach, sesje kobiece/fashion.

Czytaj dalej

Damian O. - agencja statystów

Damian O.

Doświadczenie:

Barber night w Gdańsku jako model na scenie.

Czytaj dalej

Anna O. - agencja fotomodelek

Anna O.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe, teledyski, epizody w filmach i serialach, pokazy fryzur. Reklamy i pokazy wybiegowe.

Czytaj dalej

Dagmara Ch. - agencja fotomodelek

Dagmara Ch.

Doświadczenie:

Od roku pozowanie w sesjach tfp, studio, plener, oraz uczestniczenie w makijażach jako modelka.

Czytaj dalej

Syuzi H. - agencja aktorska

Syuzi H.

Doświadczenie:

Występowanie w spektaklach i musicalach w teatrze. Sesje zdjęciowe.

Czytaj dalej

Maria B. - agencja statystów 2

Maria B.

Doświadczenie:

Bierze udział w zajęciach musicalowych, występuje w szkolnym teatrze. Miała okazję statystować w kilku produkcjach filmowych. W wolnych chwilach chętnie bierze udział w amatorskich sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Maya L. - agencja hostess

Maya L.

Doświadczenie:

Drugoplanowa rola w nagrodzonej Jasną gwiazdą w Chicago muzycznej produkcji krótkometrażowej-,, Całe moje życie”, rola epizodyczna w serialu kryminalnym,, Miasto długów”, udział sesja dla takich firm jak: Coolpack, NAOMI TAMPER, Tangle Tezzer, tancerka w klipach muzycznych m. in dle zespołu SOLEO i Playboys, tancerka estradowa w teatrze Gaffa i Akademii Musicalowej teatru Rampa.

Czytaj dalej

Alicja C. - agencja statystów

Alicja C.

Doświadczenie:

Statystka w filmie Marzec 68, 2021, Warszawa. Epizod w Ukrytej Prawdzie, 2021, Warszawa. 3 sesje zdjęciowe z fotografką poznaną na MaxModels. Udział w castingu do roli pacjentki przychodni terapeutycznej. Wzięcie udziału w pokazie mody organizowanym w ramach dyplomu ASP w Warszawie.

Czytaj dalej

Jacek B. - agencja aktorska

Jacek B.

Doświadczenie:

 • Absolwent Studia Filmowo-Teatralnego w Opolu (1992) oraz Studia Animatorów Kultury we Wrocławiu (1996).
 • Epizodysta, statysta, aktor. Miłośnik sportów ekstremalnych i czerwonego wina.
 • Poeta, pisarz, fotograf. Często też konferansjer.
 • Z zamiłowania podróżnik oraz człowiek wielu pasji.
 • Członek i manager legend polskiego rocka zespołów ZiYO oraz REDS -Rafał Olbrychski
 • Jak mówią…taki polski Al Pacino. (hahaha)
Plan filmowy: 
Filmy fabularne: 
 • 1989 „Powrót Wabiszczura“ (Zbuntowany, młody punk, epizod) reż. Zbigniew Rebzda, obsada: M.Probosz, L. Niemczyk, R. Kotys, Z, Buczkowski, R. Kłosowski
 • 2000 „Pan Tadeusz“ (Żołnierz Napoleona, statysta) reż. Andrzej Wajda, obsada: B. Linda, D. Olbrychski, M. Kondrat
 • 2021 „Niebezpieczni Dżentelmeni“ (Gość w teatrze, epizod) reż: M. Kowalski, obsada: A. Seweryn, T. Kot, M. Dorociński
Seriale: 
 • 2012 „Szpital“ (Pacjent chory na cukrzycę, obsada aktorska)
 • 2013 „Szkoła“ (Nowobogacki ojciec, obsada aktorska)
 • 2014 „Szpital“ (Ojciec chorej nastolatki, obsada aktorska)
 • 2016 „Szkoła“ (Wizytator, obsada aktorska)
 • 2016 „Szpital“ (Pacjent do przyjęcia na oddział, obsada aktorska)
 • 2016 „Policjanci“ (Płatny morderca, epizod)
 • 2018 „Kasyno“ (Gracz w kasynie, epizod)
 • 2018 „19+“ (Pijany Ojciec, epizod mówiony) reż: Sławek Sochacki (“Na osi”)
 • 2019 „Podejrzani“ (Motocyklista, obsada aktorska)
 • 2020 „Lab“ ( Lekarz, obsada aktorska)
 • 2020 „Where Murder Lies“ (Szeryf policji, epizod) serial dla Discovery Investigation
 • 2022 „Małżeński tatuaż” (Kochanek zamężnej kobiety, epizod mówiony)
 • 2022 “112 Na Ratunek” odc. 818 (Ojciec rodziny, obsada aktorska) reż: Kacper Anuszewski (“listy do M”, “Futro z misia”, “Serce do walki”)
 • 2022 “48h Zaginieni” odc. 136 (Piotr Klich, obsada aktorska) reż: Szymon Jakubowski (“Jak żyć”, “Na bank się uda”)
 • 2022 “Ukryta prawda” odc.1496 (Detektyw Wojtek Sarmacki, obsada aktorska)
 • 2022 “Gliniarze” odc. 816 (Ojciec zaginionej nastolatki, obsada aktorska)
 • 2022 “Trudne sprawy” odc. 1211 (Ojciec rodziny, obsada aktorska) reż: Rafał Kosecki (“Kocham. Enter”)
 • 2023 “Sekrety rodziny” odc. 26 (Detektyw, obsada aktorska)
 • 2023 “Dlaczego ja” odc. 1312 (Rafał Byszewski, obsada aktorska)
Inne produkcje: 
 • 2022 „Kolacja w ciemno” Program randkowy dla Polsat Cafe (rola główna)
 • 2022 “Losy bohaterów” Spot historyczny dla TVP (monolog, legendarny major AK Zygmunt Szendzielarz ps “Łupaszko”)
 • 2023 “Historia mówi przez pokolenia” Spot o tematyce historycznej dla TVP, IPN i social media 2023 Reklama telewizyjna banku PEKAO
Czytaj dalej

Jolanta R. - agencja aktorska

Jolanta R.

Doświadczenie:

Swoją karierę w show biznesie zaczynała jako modelka współpracując z gotycką projektantka mody – Akashą. Następnie zagrała w swoim pierwszym filmie niskobudżetowym, pełnometrażowym pt. Flesh Area. Na studiach uczęszczała do uczelnianego teatru Administratorium. Zagrała wówczas w reklamie promującej uczelnię na której studiowała. Pięć lat temu po przeprowadzce do Warszawy miała przyjemność zagrać w Czasie Honoru siostrę zakonną. Dosyć często grała w Klanie kelnerkę. Jej pasją są również podróże. Całkiem niedawno wróciła z półrocznej wyprawy misyjnej z Kenii. Jeśli chodzi o wykształcenie ukończyła: Szkołę Muzyczną I st, Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych, Kulturoznawstwo, Warszawską Szkołę Impro.

Czytaj dalej

Kamil S. - agencja hostów

Kamil S.

Doświadczenie:

Całodniowe nagrywanie reklamy dla Lidla, pierwszoplanowe role w szkolnych występach koła teatralnego na każdym poziomie edukacji, bogate doświadczenie w wygłaszaniu publicznych prezentacji,

Czytaj dalej

Mariusz J. - agencja aktorska

Mariusz J.

Doświadczenie:

Główna rola w materiale promocyjnym dla księgarni – czytaj dzieciom. Udział w sesjach zdjęciowych promujących odzież sportową.

Czytaj dalej

Julia M. - agencja fotomodelek 5

Julia M.

Doświadczenie:

Sesja zdjęciowa dla firmy releve dancer, reklama strojów do tańca. Ponadto występuję dla publiczności profesjonalny na scenie jako tancerka modern jazz, disco dance-solistka, zespół.

Czytaj dalej

Hanna D. - agencja statystów

Hanna D.

Doświadczenie:

Przemówienia motywacyjne w firmie, udział w konkursach recytatorskich, organizacja imprez i wydarzeń firmowych.

Czytaj dalej

Julia J. - agencja fotomodelek

Julia J.

Doświadczenie:

Allegro Home, Allegro Gardem, Kampania Społeczna, Szkoła Cosinus, Eko pozytywni, Klan, M jak miłość, Wedel, Mega Par.

Czytaj dalej

Patryk K. - agencja hostów

Patryk K.

Doświadczenie:

Posiada 4 letnie zawodowe doświadczenie w kontaktach z ludźmi podczas pracy w salonie sprzedaży, jako tajemniczy klient, kierownik salonu sprzedaży, barista. Prowadził kilkukrotnie w szkole średniej akademie o różnej tematyce dla 200 osób. Jeśli tylko jest okazja to z wielką chęcią występuję na forum przekazując wiedze czy opowiadając o różnego rodzaju rzeczach – przynosi mu to dużą satysfakcję i spełnienie. Brał udział w programie work & travel w USA pracując jako barista w Starbucksie oraz w hotelu Marriott. Stara się wychodzić ze swojej strefy komfortu. Uwielbia podróżować i poznawać świat oraz ludzi. Należał do stowarzyszenia ESN.

Czytaj dalej

Sandra P. - agencja statystów

Sandra P.

Doświadczenie:

W 2019 roku statystowała w filmie , gdzie był kręcony w moim mieście -„Miasto” w reż. .Marcina Sautera. Miała kilka scen. Tego roku również udało jej się przejść casting do kolejnego filmu „Negatyw „ w reż. Roberta Wichrowskiego, tam również miała okazje być kilka dni na planie, statystować. Poza tym brała też udział w filmie dyplomowym, gdzie miała już scenę aktorską m.in z Tamarą Arciuch i Katarzyną Zawadzką.

Czytaj dalej

Karolina R. - agencja aktorska

Karolina R.

Doświadczenie:

Brała udział w Warsztatach Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety. Występowała w spektaklach teatralnych, grała w filmach produkcji studia aktorskiego.

Czytaj dalej

Jakub V. - agencja fotomodeli

Jakub V.

Doświadczenie:

Udział w sesjach TFP,  sesje w studiu.

Czytaj dalej

Sandra J. - agencja fotomodelek

Sandra J.

Doświadczenie:

Ma za sobą kilka sesji na zasadzie TFP.

Czytaj dalej

Magda J. - agencja fotomodelek

Magda J.

Doświadczenie:

Sesje prywatne oraz jedna sesja komercyjna dla marki odzieżowej.

Czytaj dalej

Mikołaj M. - agencja fotomodeli

Mikołaj M.

Doświadczenie:

Brał udział w jednej sesji zdjęciowej.

Czytaj dalej

Marta P. - agencja fotomodelek

Marta P.

Doświadczenie:

Bierzę udział w metamorfozach na potrzeby promocji salonów kosmetycznych.

Czytaj dalej

Sofia K. - agencja hostess

Sofia K.

Doświadczenie:

Jest profesjonalną tancerką (BALLROOMS DANCE), wcześniej pracowała jako modelka.

Czytaj dalej

Tomasz Cz. - agencja hostów

Tomasz Cz.

Doświadczenie:

Zajęcia teatralne, rola w jednym z odcinków serialu Gliniarze, statystowanie.

Czytaj dalej

Agata Cz. - agencja epizodystów

Agata Cz.

Doświadczenie:

Pracowała wiele razy jako hostessa, poza tym uczęszcza do weekendowej intensywnej szkoły aktorskiej.

Czytaj dalej

Emilia P. - agencja hostess

Emilia P.

Doświadczenie:

Poprzednio pracowała jako hostessa m.in. na targach międzynarodowych, gdzie często posługując się językiem angielskim prowadziła rozmowy z klientami oraz przedstawiałam oferty międzynarodowych firm. Brała udział w filmikach na platformie You Tube. Wzięła udział również w konkursie Miss Mazowsza 2021 (została półfinalistką). Ponadto brała udział w sesjach zdjęciowych jako fotomodelka.

Czytaj dalej

Sebastian F. - agencja aktorska

Sebastian F.

Doświadczenie:

Od 10 lat występuję jako artysta sceniczny. Posiada doświadczenie aktorskie i reżyserskie.

Czytaj dalej

Julia P. - agencja modelek 4

Julia P.

Doświadczenie:

Miała już kilka sesji fashion oraz brała udział w pokazie mody.

Czytaj dalej

Ewa F. - agencja hostess

Ewa F.

Doświadczenie:

Statystowanie w wielu produkcjach, m.in. „Zimna wojna”, „Komisarz Alex”, „Ultraviolet”, „Planeta singli 2”.  Brała udział w sesjach zdjęciowych dla takich marek jak Fiore femmes, Lorin, Ozonee.

Czytaj dalej

Zuzanna Sz. - agencja statystów

Zuzanna Sz.

Doświadczenie:

Sesje amatorskie, w których jest zarówno fotografem, twórcą i pomysłodawcą scenografii oraz modelką, jedna sesja profesjonalna.

Czytaj dalej

Daniel D. - agencja fotomodeli

Daniel D.

Doświadczenie:

Zajęcia teatralne; back – up w reklamie Traumon; recall do reklamy PLAY.

Czytaj dalej

Kinga P. - agencja statystów

Kinga P.

Doświadczenie:

Kilka amatorskich sesji zdjęciowych, zajęcia taneczno-aktorskie.

Czytaj dalej

Zuzanna K. - agencja modelek 2

Zuzanna K.

Doświadczenie:

Brała udział w 3 pokazach fryzjerskich oraz pozuję od 3 lat tfp.

Czytaj dalej

Nikola G. - agencja hostess

Nikola G.

Doświadczenie:

Udział w sesji promującej markę: bielenda dla gazety bravo.

Czytaj dalej

Marta C. - agencja statystów

Marta C.

Doświadczenie:

Pracowała jako modelka w firmie tworzącej zdjęcia dla banków zdjęć, jestem po Szkole Aktorskiej „Spot” Zespołu Szkół Artystycznych w Krakowie.

Czytaj dalej

Julia H. - agencja fotomodelek

Julia H.

Doświadczenie:

Pracowała jako fotomodelka tylko dla prywatnych (mało znanych) Brandów.

Czytaj dalej

Katarzyna K. - agencja statystów 2

Katarzyna K.

Doświadczenie:

Praca na planie jako statystka w trzech produkcjach kina włoskiego w Rzymie (październik i listopad 2021 roku).

Czytaj dalej

Aleksandra R. - agencja hostess 3

Aleksandra R.

Doświadczenie:

Kilka sesji zdjęciowych w profesjonalnych studiach fotograficznych.

Czytaj dalej

Aysel I. - agencja fotomodelek

Aysel I.

Doświadczenie:

Sesja zdjęciowa w firmie produkującej odzież dziecięcą.

Czytaj dalej

Victor U. - agencja statystów

Victor U.

Doświadczenie:

Brał udział w jednej sesji zdjęciowej dla marki ubraniowej PaidInFull.

Czytaj dalej

Alicja F. - agencja statystów

Alicja F.

Doświadczenie:

Trzy lata spędzone w amatorskim Teatrze Karola w Gliwicach oraz dodatkowe, pozaszkolne warsztaty aktorskie. Ukończyła w tym samym roku kurs przygotowujący do szkół teatralnych w Studio Aktorskim Doroty Pomykały w Katowicach. Od października 2019r. jest na I roku właśnie w tym Studio. Od stycznia 2020r. uczęszcza dodatkowo na Warsztaty Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety w Krakowie.

Czytaj dalej

Anna B. - agencja aktorska 2

Anna B.

Doświadczenie:

Jest studentką trzeciego roku aktorstwa w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Czytaj dalej

Zofia T. - agencja modelek

Zofia T.

Doświadczenie:

Modeling 15 lat, występowanie w reklamach, komercyjnych sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Ewelina B. - agencja fotomodelek

Ewelina B.

Doświadczenie:

Od roku interesuje się modelingiem. Bierze udział w różnych sesjach i współpracuje z różnymi fotografami. Przed obiektywem czuje się bardzo swobodnie.

Czytaj dalej

Katarzyna Ch. - agencja fotomodelek

Katarzyna Ch.

Doświadczenie:

Sesja komercyjna dla Maleni.pl, kilka sesji dla butików,  sesje sensualne.

Czytaj dalej

Anna G. - agencja statystów

Anna G.

Doświadczenie:

Modelka na zasadzie TFP, statystka.

Czytaj dalej

Julia K. - agencja hostess

Julia K.

Doświadczenie:

Statystka w serialu W11, sesje fotograficzne.

Czytaj dalej

Katarzyna K. - agencja fotomodelek

Katarzyna K.

Doświadczenie:

Miała profesjonalne sesję zdjęciowe przed oraz w trakcie koncertów i konkursów wiolonczelowych.

Czytaj dalej

Anhelina B. - agencja fotomodelek

Anhelina B.

Doświadczenie:

Ma doświadczenie w sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Aleksandra B. - agencja hostess 2

Aleksandra B.

Doświadczenie:

Jedynie sesje zdjęciowe, statystowanie, udział w warsztatach aktorskich i makijazowych.

Czytaj dalej

Anastazja M. - agencja epizodystów

Anastazja M.

Doświadczenie:

Lotos FRU BLU  BIEDRONKA VIVO LIDL PLUS Carrefour KNORR T MOBILE.

Czytaj dalej

Sylwia Z. - agencja modelek

Sylwia Z.

Doświadczenie:

Liczne sesje zdjęciowe TFP oraz płatne, udział jako uczestnik w programie TVN „Hipnoza”.

Czytaj dalej

Yulia K. - agencja modelek

Yulia K.

Doświadczenie:

Jest modelką i fotomodelka od 2017 roku, brała udział w wybiegach i sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Aneta B. - agencja statystów 2

Aneta B.

Doświadczenie:

Brała udział w castingu.

Czytaj dalej

Małgorzata R. - agencja fotomodelek

Małgorzata R.

Doświadczenie:

Modelka na sesji w szkole kreatywnej fotografii w Krakowie.

Czytaj dalej

Natalia K. - agencja epizodystów 4

Natalia K.

Doświadczenie:

Pracowała z różnymi fotografami, ma podstawową wiedzę na temat modelingu, oraz sporą wiedzę na temat śpiewu rozrywkowego i operowego oraz aktorstwa.

Czytaj dalej

Paweł S. - agencja statystów

Paweł S.

Doświadczenie:

Ma doświadczenie w sesjach zdjęciowych, statystował w serialach. Brał udział w materiałach do Dzień Dobry TVN spocie reklamowym.

Czytaj dalej

Aleksandra D. - agencja fotomodelek 3

Aleksandra D.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe na swojego instagrama i teledysk do swojej muzyki.

Czytaj dalej

Anita Ł. - agencja hostess

Anita Ł.

Doświadczenie:

Liczne sesje zdjęciowe na zasadach TFP.

Czytaj dalej

Julia C. - agencja fotomodelek

Julia C.

Doświadczenie:

Miała okazje brać udział w dwóch sesjach zdjęciowych.

Czytaj dalej

Julia Ś. - agencja fotomodelek 3

Julia Ś.

Doświadczenie:

Pozowała w kampanii dla Selenacare i sesjach fashion, z których 3 znalazły się w magazynach.

Czytaj dalej