Archiwum

Strona zawiera aktorów i aktorki współpracujących z agencją aktorską Infernal z siedzibą w Warszawie. Zobacz ponadto zdjęcia i opis niektórych aktorów ściśle związane z tagiem aktorzy.

Oliwia W. - agencja modelek

Oliwia W.

Doświadczenie:

Od 6 roku życia uczęszcza na zajęcia taneczne, ale w międzyczasie trenowała również gimnastykę artystyczną oraz gimnastykę sportową. Przez 5 lat kilka razy w tygodniu uczęszczała do Warsztatowej Akademii Musicalowej, w której to miała zajęcia z: aktorstwa, tańca (jazz, musical dance, klasyka, hip hop, modern jazz, taniec współczesny), wokalu, akrobatyki, dykcji i emisji głosu oraz pracy z kamerą. Warsztatowa Akademia Musicalowa dawała Jej  możliwość występowania na scenie. Raz w roku organizowała koncerty musicalowe w TM Roma lub na Torwarze. WAM był również związany z firmą Ferrero i co roku na festiwalach organizowanych przez Kinder Niespodziankę wystawiał spektakle dla dzieci, w których tańczyła i śpiewała. W październiku 2018 roku swoją premierę miał również spektakl wspierający fundację LeFrak. Spektakl ten był pod tytułem ,,Gram Fair Play””. Wystawiany był dla młodzieży w ośrodkach kultury i szkołach, w tym projekcie również brała udział. W 2017 roku wraz z kilkoma koleżankami została wybrana do Telewizji Polsat, aby wziąć udział w epizodzie tanecznym w filmie pt. ,,Narzeczony na niby””. Podczas obozów Warsztatowej Akademii Musicalowej realizowała teledyski, filmy i filmy musicalowe, które można zobaczyć na kanale YouTube.

Read more

Monika Sz. - agencja statystów

Monika Sz.

Doświadczenie:

Swoją przygodę z aktorstwem zaczęła już dawno temu w Teatrze Buffo gdzie uczyła się technik aktorskich, tańca oraz emisji głosu pod okiem profesjonalnych aktorów. Miała okazję uczestniczyć i szkolić się w wielu warsztatach artystycznych i aktorskich. Brała udział w takich produkcjach telewizyjnych jak “Ojciec Mateusz”, “Gliniarze”, “Korona Królów”, “Przyjaciółki”, film “The End”, “Debiutant”, “Brzydula” czy “Na wspólnej”. Jej największym osiągnięciem osiągnięciem muzycznym jest uczestnictwo w II edycji The Voice of Poland.

Read more