Archiwum

Statyści na plany zdjęciowe, do reklam, filmów oraz seriali. Na tej stronie zobaczysz twarze naszych niektórych statystów współpracujących przede wszystkim z nami.

Karolina F. - agencja modelek

Karolina F.

Doświadczenie:

Tancerka zawodowa – doświadczenie w musicalach, w rewii tanecznej, ukończona Akademia Muzyczna w Łodzi na kierunku choreografia. Aktualnie tancerka w TV Project u Agustina Egurroli.

Read more

Alicja W. - agencja statystów

Alicja W.

Doświadczenie:

Przez ostatnie trzy lata statystowała kilkukrotnie w serialu 19+, a także w filmie historycznym I’ll find you (Music, war and love) oraz w produkcji bollywoodzkiej Rhythm. Była również na widowni kilku programów telewizyjnych. W ostatnim czasie statystowała na planie niemieckiego serialu kryminalnego.

Read more

Ewa K. - agencja fotomodelek

Ewa K.

Doświadczenie:

Aktorskie doświadczenie tylko jako założycielka i aktorka kółka teatralnego w wyszkolenia średniej. Dobrze czuje się przed kamerą i obiektywem aparatu.

Read more

Anna S. - agencja statystów

Anna S.

Doświadczenie:

Udział w filmie w 2000 r. z panem Tymem jako statystka. 2019 film pt,Śmierć Zygielbojma w trzech rożnych postaciach jako kobieta żydowska, jako robotnica w fabryce chemii, jako kobieta w angli w wydawnictwie Taims. Film rok 2020 Prime -Time. Jako gość w sylwestra.

Read more

Magdalena L. - agencja modelek

Magdalena L.

Doświadczenie:

Sesje zdjęciowe, pokazy mody, występy na scenie.

Read more