Archiwum

Statyści na plany zdjęciowe, do reklam, filmów oraz seriali. Na tej stronie zobaczysz twarze naszych niektórych statystów współpracujących przede wszystkim z nami.

Paweł S. - agencja statystów

Paweł S.

Doświadczenie:

Statysta/epizodysta/reklamy.

Współpraca z Teatr Muzyczny Muza
Przynależność do chóru, zespołu muzycznego
Film: Statysta oraz epizodysta (asystent reżysera) produkcja styczeń 2020 r.

Read more

Joanna A. - agencja statystów

Joanna A.

Doświadczenie:

Pracuje jako hostessa od 16 roku życia. Akcje Joanny akcje to były: sampling Mentos,degustacja SUN BITES, animatorka zapachowa Chanel, Gucci, degustacja PTASIE MLECZKO, D&G w Sephorze i Douglas, sprzedaż grilli Campigaz w Obi, rozdawanie gazetek Kasa Stefczyka i zapraszanie do banku oraz zachęcanie do wypełnienia ankiet w Media Expert, udział w Targach Mieszkaniowych, pozowanie jako fotomodelka.

Read more

Adrianna Z. - agencja statystów

Adrianna Z.

Doświadczenie:

Promowanie organizacji z której wyjechała na roczne stypendium do Włoch (w tym występ w telewizji), hostessa, sesja zdjęciowa na użytek własny.

Read more

Kamila Ł. - agencja hostess

Kamila Ł.

Doświadczenie:

Statystka/epizodystka w Stars Impresariat, agencji Esperanza. Była kilkukrotnie hostessą podczas targów, w tym podczas Expo Sweet dla agencji Infernal, rozdawała szarfy podczas gali finałowej Queen of Poland w Turcji, brała udział w niezależnych sesjach zdjęciowych.

Read more

Karolina M. - agencja statystów

Karolina M.

Doświadczenie:

Nie ma profesjonalnego doświadczenia, uczestniczyła jedynie w sesji zdjęciowej TFP oraz udzielała wywiadu w lokalnej telewizji. Ma natomiast doświadczenie w konferansjerce, była hostessą na targach INNOFORM w Bydgoszczy.

Read more