Archiwum

Piękne a przede wszystkim i fotogeniczne fotomodelki współpracujące z agencją fotomodelek Infernal. Zobacz sobie niektóre twarze i opisy wybranych fotomodelek związane z tagiem fotomodelki.

Kasia R. - agencja fotomodelek

Kasia R.

Doświadczenie:

Sesja zdjęciowa u miejscowego fotografa.

Read more

Joanna A. - agencja statystów

Joanna A.

Doświadczenie:

Pracuje jako hostessa od 16 roku życia. Akcje Joanny akcje to były: sampling Mentos,degustacja SUN BITES, animatorka zapachowa Chanel, Gucci, degustacja PTASIE MLECZKO, D&G w Sephorze i Douglas, sprzedaż grilli Campigaz w Obi, rozdawanie gazetek Kasa Stefczyka i zapraszanie do banku oraz zachęcanie do wypełnienia ankiet w Media Expert, udział w Targach Mieszkaniowych, pozowanie jako fotomodelka.

Read more

Klaudia W. - agencja hostess

Klaudia W.

Doświadczenie:

Do tej pory pozowała do kilku sesji na zasadzie TFP.

Read more

Karolina M. - agencja statystów

Karolina M.

Doświadczenie:

Nie ma profesjonalnego doświadczenia, uczestniczyła jedynie w sesji zdjęciowej TFP oraz udzielała wywiadu w lokalnej telewizji. Ma natomiast doświadczenie w konferansjerce, była hostessą na targach INNOFORM w Bydgoszczy.

Read more

Pola D. - agencja fotomodelek

Pola D.

Doświadczenie:

Amatorskie doświadczenie w pracy modelki (pozowanie przed aparatem, chodzenie po wybiegu). Od 10 lat tancerz (hip hop i taniec nowoczesny), zdobyte wielokrotne mistrzostwo Europy, wielokrotne wicemistrzostwo Europy, wielokrotne mistrzostwo świata oraz wicemistrzostwo świata, a także inne nagrody w konkursach tanecznych. Doświadczenie w pracy przed kamerą.

Read more