Archiwum

Profesjonalne hostessy z agencji Infernal. Tylko na tej stronie zobaczysz na przykład śliczne dziewczyny oraz ich zdjęcia a może uda Ci się kogoś wybrać.

Kateryna V. - agencja statystów

Kateryna V.

Doświadczenie:

2018-2019 -Hostessa (Agencja Warszawa), Fotomodelka, Promotorka.

Read more

Darya S. - agencja statystów

Darya S.

Doświadczenie:

Wystąpiła w kilku filmach u znajomych, którzy uczęszczają do szkoły filmowej. Była statystką, scenarzystką, modelką i aktorką w różnych projektach.

Read more

Zofia B. - agencja statystów

Zofia B.

Doświadczenie:

Uczęszczała na liczne zajęcia dodatkowe jak aktorstwo (przez 5 lat), taniec (przez 4 lata), samoobrona (2 lata), kurs wizażu.

Read more

Paulina J. - agencja fotomodelek

Paulina J.

Doświadczenie:

Dopiero niedawno zaczęła swoją przygodę jako fotomodelka, miała zaledwie kilka sesji ale jest w niej potencjał i chcę się rozwijać w tym kierunku.

Read more

Małgorzata T. - agencja modelek

Małgorzata T.

Doświadczenie:

Głównie sesje zdjęciowe, w których uczestniczyła jako fotomodelka.

Read more

Olga L. - agencja hostess

Olga L.

Doświadczenie:

Ma na imię Olga. Od 1,5 roku pracuję jako hostessa średnio 3 dni w tygodniu. Zaletą Olgi jest umiejętność skutecznego reklamowania oraz sprzedaży produktu, co może potwierdzić raportami sprzedażowymi. Lubi swoją pracę, dlatego wykonuję ją aktywnie i efektywnie. Doświadczenie to praca na akcjach promocyjnych, eventach, targach, degustacjach i pokazach mody. Poniżej dołączone fotki z niektórych z nich. Jest studentką kierunku lekarskiego, więc wykonuję też zlecenia medyczne.

Read more