Agencja hostess Warszawa

Hostessy z Warszawy na degustacje, promocje, bankiety, gale, wystawy, konferencje i targi

agencja hostess warszawa

Agencja hostess Warszawa — Infernal

Agencja hostess i modelek Warszawa Infernal istnieje na rynku polskim od 2011 roku. Organizujesz znaczący projekt w Warszawie lub na terenie całego kraju? Potrzebujesz jednak prawdziwej hostessy podczas promocji własnego towaru bądź usługi? Jeśli tak, to nasza doświadczona firma oczywiście Ci pomoże.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji — do tej pory z sukcesem współpracowaliśmy z wieloma firmami oraz instytucjami przy wydarzeniach. Oferujemy dla klientów wynajem hostess, modelek i hostów na realizacje typu — akcje promocyjne, targi, konferencje, eventy, imprezy, pokazy mody i do obsługi wszelkiego rodzaju wydarzeń w całej Polsce. Nasze hostessy i modelki to zespół reprezentujący różne kanony piękna. Z pewnością znajdziesz idealne kandydatki do swojego wydarzenia lub usług. Współpracujemy z kobietami, które mają doświadczenie i dodatkowo nie boją się nowych wyzwań. Dla Ciebie oznacza to mniej pracy i potem z powadzeniem zrealizowane działania firmy.

statystki na planie w Gorzowie WielkopolskimDlaczego nasza agencja hostess i modelek Warszawa, Poznań?

O ile nadal zastanawiasz się, czy nasza działalność to najlepsze rozwiązanie, to wiedz, że:

  • Stawiamy przede wszystkim na indywidualne rozwiązania i pełne zaangażowanie – do każdego zamówienia podchodzimy w sposób nieszablonowy i uwzględniamy nawet najdrobniejsze wymagania;
  • w bazie posiadamy hostessy z całego kraju, w różnym wieku i typie urody – innymi słowy znalezienie właściwej osoby dla klienta nie będzie żadnym problemem;
  • przeprowadzamy wewnętrzne castingi i służymy również pełnym doradztwem – gdy nie wiesz, która, hostessa może być idealna do Twojego projektu, pomożemy wybrać tą odpowiednią.

Postaw na nasze hostessy

Warszawa agencja zatrudnia wiele doświadczonych hostess na najwyższym poziomie. Cenisz swój czas? Nie lubisz ponadto drogi przez skróty? Chcesz w pełni zrealizować wizję swojej koncepcji? To już dzisiaj skontaktuj się z naszą agencją i rozpocznij współpracę z doświadczoną i niebojącą się działań hostessą.

Personel poszukiwany przez agencję do współpracy!

Profesjonalna agencja poszukuje hostess zamieszkałe miasto Warszawa w celu dołączenia do bazy osób. Wyślij do nas zgłoszenie rekrutacyjne, jeżeli uwielbiasz profesjonalizm i pracować przy promocjach marki, eventach, galach, imprezach firmowych, wernisażach, targach i konferencjach. Aplikacja zgłoszeniowa jest dostępna na naszej stronie internetowej w zakładce casting. Prześlij swoje prawdziwe dane i zdjęcia, ale koniecznie aktualne a my błyskawicznie rozpatrzymy Twoją kandydaturę. W naszej agencji hostess masz możliwość zatrudnienia na terenie całej Polski. Aktualnie najwięcej mamy akcji promocyjnych, eventów i innych różnych ciekawych realizacji. Podsumowując — hostessy modelki, promotorki i hości na pewno coś u nas znajdą. Zachęcamy do zgłoszeń.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Manager

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.