Agencja hostess Warszawa

Hostessy z Warszawy na degustacje, promocje, bankiety, gale, wystawy, konferencje i targi

Agencja hostess Warszawa – Infernal

agencja hostess warszawa

Agencja hostess Warszawa Infernal istnieje na rynku polskim od 2011 roku. Organizujesz znaczący projekt? Potrzebujesz jednak prawdziwej profesjonalistki podczas promocji swojego towaru lub usługi? Jeśli tak, to nasza doświadczona firma z pewnością Ci pomoże!

Jesteśmy agencją o ugruntowanej pozycji na rynku – do tej pory z sukcesem współpracowaliśmy z wieloma firmami oraz dodatkowo instytucjami. Nasze hostessy to kobiety reprezentujące różne kanony piękna – z pewnością znajdziesz idealną kandydatkę do swojego projektu. Współpracujemy przede wszystkim z hostessami z doświadczeniem, które nie boją się nowych wyzwań. Dla Ciebie oznacza to mniej pracy i z sukcesem zrealizowany projekt.

Dlaczego agencja hostess Warszawa?

Jeśli nadal zastanawiasz się czy nasza firma to najlepsze rozwiązanie, to wiedz, że:
– stawiamy przede wszystkim na indywidualne rozwiązania – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób nieszablonowy i uwzględniamy nawet najdrobniejsze wymagania;
– w naszej bazie posiadamy kilkaset profesjonalistek z całego kraju, w różnym wieku, o różnym typie urody – znalezienie właściwej kobiety nie będzie żadnym problemem;
– przeprowadzamy wewnętrzne castingi i służymy pełnym doradztwem – jeśli nie wiesz, która hostessa będzie idealna do Twojego projektu, pomożemy Ci wybrać tą odpowiednią.

Postaw na profesjonalną agencje

Cenisz swój czas? Nie lubisz również drogi na skróty? Chcesz w pełni zrealizować wizję swojego projektu dzięki współpracy z agencja hostess Warszawa Infernal? To już dzisiaj skontaktuj się z naszą firmą i rozpocznij współpracę z doświadczoną i niebojącą się wyzwań hostessą.

Zapraszamy hostessy do współpracy!

Profesjonalna agencja hostess Infernal mająca swoją siedzibę w mieście Warszawa zaprasza serdecznie piękne dziewczyny do współpracy. Jeśli lubisz pracować na promocjach, eventach, galach, wernisażach, targach i konferencjach to jak najszybciej wyślij do nas swoje zgłoszenie. Aplikacja zgłoszeniowa znajduje się natomiast na naszej stronie www w zakładce casting. Prześlij swoje dane i fotografie a my jak najszybciej postaramy się pozytywnie rozpatrzyć Twoją kandydaturę. Czekamy na Ciebie hostesso, nie zwlekaj z tym i daj sobie szanse na pracę przy ciekawych zleceniach w Warszawie.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.