Agencja hostess Warszawa

Hostessy z Warszawy na degustacje, promocje, bankiety, gale, wystawy, konferencje i targi

Agencja hostess Warszawa – Agencja Infernal

agencja hostess warszawa

Organizujesz znaczący projekt? Potrzebujesz prawdziwej profesjonalistki podczas promocji swojego towaru lub usługi? Jeśli tak, to nasza agencja hostess Warszawa z pewnością Ci pomoże!

Jesteśmy agencją o ugruntowanej pozycji na rynku – do tej pory z sukcesem współpracowaliśmy z wieloma firmami oraz instytucjami. Nasze hostessy Warszawa to kobiety w różnym wieku, reprezentujące różne kanony piękna – z pewnością znajdziesz idealną kandydatkę do swojego projektu. Współpracujemy tylko z hostessami z doświadczeniem, które nie boją się nowych wyzwań. Dla Ciebie oznacza to mniej pracy i z sukcesem zrealizowany projekt.

Dlaczego firma Infernal w Warszawie?

Jeśli nadal zastanawiasz się czy nasza agencja hostess Warszawa to najlepsze rozwiązanie, to wiedz, że:
– stawiamy na indywidualne rozwiązania – do każdego zlecenia podchodzimy w sposób nieszablonowy i uwzględniamy nawet najdrobniejsze wymagania;
– w naszej bazie posiadamy kilkaset profesjonalistek z całego kraju, w różnym wieku, o różnym typie urody – znalezienie właściwej hostessy Warszawa nie będzie żadnym problemem;
– przeprowadzamy wewnętrzne castingi i służymy pełnym doradztwem – jeśli nie wiesz, która hostessa będzie idealna do Twojego projektu, pomożemy Ci wybrać tą odpowiednią.

Postaw na profesjonalne hostessy

Cenisz swój czas? Nie lubisz drogi na skróty? Chcesz w pełni zrealizować wizję swojego projektu? To już dzisiaj skontaktuj się z naszą agencją i rozpocznij współpracę z doświadczoną i niebojącą się wyzwań hostessą.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.