Agencja modelingowa Warszawa

Modelki i modele z Warszawy zapewniamy na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Skorzystaj z naszych usług.

Agencja modelingowa Warszawa – Infernal

Agencja modelingowa Warszawa Infernal zaprasza do współpracy firmy i fotografów poszukujących modelek i modeli na pokazy mody oraz sesje zdjęciowe. Jesteśmy firmą z siedzibą w stolicy działającą na rynku polskim od 2011 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji jak również organizacji odpowiednio przeszkolonych ludzi do pracy w tym jakże cudownym zawodzie. Do naszej ciągłej dyspozycji są osoby po ukończonych kursach chodzenia po wybiegu i autoprezentacji. Dzięki takim szkoleniom nasze twarze świetnie się jednak sprawdzają w prezentacjach rożnych kolekcji ubrań i przed obiektywem aparatu. Agencja modelingowa Infernal zrealizowała wiele rozmaitych zleceń w lokalizacji Warszawa na organizacje profesjonalnych modelek. Nasze osoby można zobaczyć na przykład:

  • w znanych pokazach mody,
  • bilbordach,
  • sklepach,
  • czasopismach modowych.
  • ulotkach.

Agencja Infernal to bardzo doświadczona firma modelingowa mająca swoją siedzibę w mieście Warszawa. Innymi słowy wiemy dokładnie jakie twarze i gdzie dokładnie można zapewnić. Wybieramy tylko tych najbardziej sprawdzonych ludzi z branży, ponieważ stawiamy na jakość a nie na ilość. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza agencja ma bardzo dobrą opinie wśród ogromnej rzeszy Klientów, którzy jednak chętnie na stałe współpracują z nami.agencja modelingowa Warszawa

Najpiękniejsze modelki do udziału w wielu realizacjach!

Dzięki agencja modelingowa Warszawa Infernal mogą Państwo liczyć na doświadczone osoby, które są świetnie wykwalifikowane do pracy w tym zawodzie. W stolicy dużo się dzieje na co dzień i dlatego nasza firma jest do dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę aby wykonać dla Państwa usługę. Dajemy przede wszystkim możliwość wyboru modeli do określonego zlecenia. Jesteśmy w stanie przedstawić każdego modela w formie aktualnego zdjęcia lub filmu dodatkowo z aktualnymi wymiarami. Warto nam zaufać, gwarantujemy niezawodność w wykonywaniu wszelkich zleceń. Jesteśmy nawet w stanie bez problemów zorganizować nawet i dużą ilość pięknych kobiet i mężczyzn. Podsumowując – nie ma dla nas rzeczy niemożliwych a trudne i skomplikowane zlecenia to duża specjalność naszej firmy.

Zapraszamy osoby z Warszawy do stałej współpracy!

Chętne modelki i modeli, którzy chcą uczestniczyć w prestiżowych pokazach i sesjach zdjęciowych poprzez współpracę z naszą agencja modelingowa Warszawa zapraszamy do wysłania zgłoszenia. Formularz aplikacyjny znajduje się w zakładce casting. W zgłoszeniu trzeba przede wszystkim dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć jak najlepsze swoje fotografie. Wybrane osoby zaprosimy dodatkowo do studia, gdzie wykonamy odpowiednie zdjęcia. Nie zwlekaj zgłoś się do nas daj sobie szanse na karierę a zagwarantujemy Ci również dobrze płatne zlecenia. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.