Agencja modelingowa Warszawa

Modelki i modele z Warszawy zapewniamy na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Skorzystaj z naszych usług.

agencja modelingowa Warszawa

Agencja modelek Warszawa — Infernal agency modelingowa

Agencja modelek Warszawa — modelingowa Infernal Models zaprasza do współpracy agencje reklamowe, firmy i fotografów poszukujących modelki i modeli na pokazy mody oraz sesje zdjęciowe. Istniejemy od 2011 roku w Warszawie, wykonując usługi w całej Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji, jak również organizacji odpowiednio przeszkolonych modelek. Do agencji predyspozycji są modele po skończonych kursach chodzenia po wybiegu i autoprezentacji. Z takimi szkoleniami nasze twarze świetnie się potem sprawdzają w prezentacjach różnych kolekcji ubrań i przed obiektywem aparatu. Zrealizowaliśmy wiele rozmaitych usług na organizacje profesjonalnych pracowników. Niektórych modeli można zobaczyć na przykład:

  • w pokazach odzieży,
  • bilbordach,
  • sklepach,
  • czasopismach modowych.
  • ulotkach.

Nasza agencja to doświadczona firma modelingowa mająca swoją siedzibę w mieście Warszawa. Wiemy dokładnie jakie modelki i gdzie należałoby zapewnić. Wybieramy tylko tych najbardziej sprawdzonych modeli w środowisku, ponieważ stawiamy w głównej mierze na jakość. Dzięki takiemu rozwiązaniu dysponujemy bardzo dobrą opinią wśród ogromnej rzeszy klientów, którzy na stałe współpracują z nami.

agencja modelingowaModel do udziału w wielu realizacjach!

Mamy doświadczone postacie, wzorowo wykwalifikowane do pracy w branży modelingu. W stolicy dużo się dzieje i w związku z tym jesteśmy do dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę, aby wykonać dla Państwa usługę. Dajemy z pewnością możliwość wyboru modelek do określonego zlecenia. Chętnie przedstawimy każdego pracownika w formie aktualnego zdjęcia lub filmu z aktualnymi wymiarami. Agencja modelingowa gwarantuje ponadto niezawodność w wykonywaniu wszelkich działań na obszarze aglomeracji Warszawa. Możemy bez problemów zorganizować dużą ilość pięknych modelek i modeli. Zrealizujemy wielokrotnie trudne i skomplikowane do wykonania zadania, dlatego nie boimy się ciężkich wyzwań.

2020 – agencja modelingowa poszukuje modelek zamieszkałe miasto Warszawa

Zachęcamy modeli w różnym wieku chcących uczestniczyć w prestiżowych widowiskach odzieżowych i sesjach zdjęciowych do wysłania zgłoszenia. Formularz aplikacyjny znajduje się oczywiście — strona internetowa zakładka casting. W zgłoszeniu trzeba przede wszystkim skrupulatnie wypełnić wszystkie informacje plus załączyć swoje fotografie. Wybrane modelki zaprosimy dodatkowo do agencji w celu zrobienia odpowiednich zdjęć portretowych. Postaw na swój talent i zgłoś się do nas, daj sobie szanse, a zagwarantujemy Ci także dobrze płatne angaże. Prestiżowa agencja działająca jako modelingowa prowadzi rekrutacje w koncepcji wykonania zleceń na terenie miasta Warszawa. Rekrutacją w naszej agencji zajmuje Magdalena. Zapraszamy do współdziałania z naszą agencją, nawet jeśli stawiasz dopiero pierwsze kroki!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.