Agencja modelingowa Warszawa

Modelki i modele z Warszawy zapewniamy na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Skorzystaj z naszych usług.

Agencja modelingowa Warszawa – Agencja Artystyczna Infernal

Profesjonalna agencja modelingowa Warszawa zaprasza do współpracy podmioty i fotgrafów poszukujące modelek i modeli na pokazy mody oraz sesje zdjęciowe. Jesteśmy agencją modelingową z siedzibą w Warszawie działającą na rynku polskim od 2011 roku. Mamy spore doświadczenie w pozyskiwaniu i organizacji odpowiednio przeszkolonych do pracy w tym zawodzie modelek i modeli. Do naszej ciągłej dyspozycji są modele po ukończonych kursach chodzenia po wybiegu i autoprezentacji. Dzięki tym szkoleniom nasze modelki i modele świetnie się sprawdzają w prezentacjach rożnych kolekcji ubrań i przed obiektywem aparatu. Do tej pory zrealizowaliśmy wiele różnych zleceń w Warszawie i nie tylko na organizacje profesjonalnych modeli. Nasze twarze można zobaczyć na przykład:

  • w znanych pokazach mody,
  • bilbordach,
  • sklepach,
  • czasopismach modowych.
  • ulotkach.

Jesteśmy bardzo doświadczoną agencją modelingową w Warszawie. Wiemy jakie twarze i gdzie można zapewnić. Wybieramy tylko najlepsze modelki i modeli. dzięki temu nasza agencja ma bardzo dobrą opinie wśród klientów, którzy ciągle bardzo chętnie współpracują z nami.agencja modelingowa Warszawa

Najpiękniejsze i najbardziej doświadczone modelki i modele w Warszawie dostępne w każdej chwili

W naszej agencji mogą Państwo liczyć na doświadczone modelki i modele, którzy są świetnie wykwalifikowani do pracy w tym pięknym zawodzie. W Warszawie dużo się dzieje na co dzień i dlatego nasza agencja jest ciągle do dyspozycji aby zapewnić odpowiednią modelkę albo modela na Państwa prestiżowy pokaz mody lub sesje fotograficzną. Dajemy przede wszystkim możliwość wyboru osób do określonego zlecenia. Jesteśmy w stanie przedstawić każdą naszą modelkę albo modela w formie aktualnego zdjęcia lub filmu dodatkowo z wymiarami danej osoby. Z naszą agencją modelingową współpracują tylko najlepsze modelki i modele w stolicy. Warto nam zaufać, gwarantujemy niezawodność w wykonywaniu wszelkich usług. Jesteśmy nawet w stanie bez problemów zorganizować nawet i dużą ilość pięknych modelek i przystojnych modeli. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Zapraszamy do stałej współpracy z naszą agencją modelingową profesjonalne modelki z Warszawy i nie tylko

Chętne modelki i modeli, którzy chcą uczestniczyć w prestiżowych pokazach modelingu i sesjach zdjęciowych w Warszawie zapraszamy do zgłoszenia się do naszej agencji modelingowej. Formularz kastingowy dla modelek i modeli znajduje się na naszej stronie w zakładce casting. W zgłoszeniu trzeba przede wszystkim dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć jak najlepsze fotografie. Wybrane modelki i modeli zaprosimy dodatkowo na casting, gdzie wykonamy odpowiednie zdjęcia w naszym studio. Nie zwlekaj zgłoś się do nas daj sobie szanse na karierę w modelingu. Zapraszamy.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.