Agencja modelingowa Warszawa

Modelki i modele z Warszawy zapewniamy na pokazy mody i sesje zdjęciowe. Skorzystaj z naszych usług.

Agencja modelingowa Warszawa – Infernal

Agencja modelingowa Warszawa Infernal zaprasza do współpracy firmy i fotografów poszukujących modeli na pokazy mody oraz sesje zdjęciowe. Jesteśmy firmą z siedzibą w stolicy działającą na rynku polskim od 2011 roku. Mamy wieloletnie doświadczenie w rekrutacji jak również organizacji odpowiednio przeszkolonych ludzi do pracy zawodzie. Do naszej ciągłej dyspozycji są osoby po ukończonych kursach chodzenia po wybiegu i autoprezentacji. Dzięki takim szkoleniom nasze twarze świetnie się sprawdzają w prezentacjach rożnych kolekcji ubrań i przed obiektywem aparatu. Jako agencja modelingowa zrealizowaliśmy wiele rozmaitych zleceń w lokalizacji Warszawa na organizacje profesjonalnych pracowników. Nasze osoby można zobaczyć na przykład:

  • na pokazach mody,
  • bilbordach,
  • sklepach,
  • czasopismach modowych.
  • ulotkach.

Nasza agencja to bardzo doświadczona firma modelingowa mająca swoją siedzibę w mieście Warszawa. Wiemy dokładnie jakie twarze i gdzie dokładnie można zapewnić. Wybieramy tylko tych najbardziej sprawdzonych ludzi z branży, ponieważ stawiamy na jakość a nie na ilość. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasza agencja modelingowa ma bardzo dobrą opinie wśród ogromnej rzeszy klientów, którzy jednak chętnie na stałe współpracują z nami terenie miasta Warszawa.

agencja modelingowa WarszawaNajpiękniejsze modelki do udziału w wielu realizacjach!

Nasza firma działająca jako agencja modelingowa ma doświadczone osoby, które są świetnie wykwalifikowane do pracy w tym zawodzie. W stolicy dużo się dzieje na co dzień i dlatego nasza firma jest do dyspozycji praktycznie 24 godziny na dobę aby wykonać dla Państwa usługę. Dajemy przede wszystkim możliwość wyboru uczestników do określonego zlecenia. Jesteśmy w stanie przedstawić każdego pracownika w formie aktualnego zdjęcia lub filmu dodatkowo z aktualnymi wymiarami. Warto nam zaufać, gwarantujemy ponadto niezawodność w wykonywaniu wszelkich usług. Jesteśmy nawet w stanie bez problemów zorganizować nawet i dużą ilość pięknych kobiet i mężczyzn. Podsumowując – nasza agencja modelingowa zrealizuje nawet trudne i skomplikowane zlecenia na terenie miasta Warszawa wydające się nie do wykonania.

Zapraszamy osoby z Warszawy do stałej współpracy!

Agencja modelingowa zaprasza chętne osoby zamieszkałe miasto Warszawa, które chcą uczestniczyć w prestiżowych pokazach i sesjach zdjęciowych do wysłania zgłoszenia. Formularz aplikacyjny znajduje się oczywiście w zakładce casting. W zgłoszeniu trzeba przede wszystkim dokładnie wypełnić wszystkie pola i załączyć jak najlepsze swoje fotografie. Wybrane osoby zaprosimy dodatkowo do studia, gdzie wykonamy odpowiednie portrety. Nie zwlekaj zgłoś się do nas daj sobie szanse na karierę a zagwarantujemy Ci również dobrze płatne zlecenia. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.