Agencja statystów Białystok

Statyści, epizodyści i aktorzy z Białegostoku do filmów, seriali, reklamy i na eventy

agencja statystów BiałystokAgencja statystów Białystok Infernal – statyści, epizodyści i aktorzy z Podlasia

Poszukujesz rzetelnych statystów do obsadzenia realizacji reklamowej, filmowej lub telewizyjnej w Białymstoku, lub okolicach? A może jesteś z Podlasia i chcesz uzyskać nowe, atrakcyjne angaże w branży filmowej lub reklamowej? Jeśli odpowiedź na dowolne z tych dwóch podanych pytań jest twierdząca, oto prawidłowy adres. Agencja statystów, modelek i hostess Infernal z Warszawy funkcjonuje również w województwie podlaskim. Poznaj naszą ofertę agencji i przekonaj się, że warto współpracować z doświadczonymi na rynku polskim profesjonalistami.

klienci statyści na warsztatach samochodowychPoszukiwani statyści w Białymstoku?

Agencja statystów Białystok Infernal – statysta ma do odegrania znacznie ważniejszą rolę, niż określone jest to z definicji tego zajęcia. Spójrzmy na przykład produkcji filmowych. To jasne, że światła reflektorów i kamera kierują się na podstawowych aktorów – gwiazdy, którym dano kluczowe dialogi, którzy prowadzą widza przez określoną historię. Niemniej jednak często atmosfera, klimat, ogólne wrażenie budują nie tylko gwiazdy, ale również twarze pojawiające się na ekranie chociażby epizodycznie, w tle, w kilku scenach, również grupowych. Bez nich przedstawienie nie byłoby takie samo, nie było w całości.

Analogicznie – statyści są potrzebni do utworzenia wielu produkcji telewizyjnych, teatralnych, artystycznych, serialowych czy marketingowych. Dlatego zatrudnia się ich zarówno do realizacji związanych z szeroko pojętym światem kultury, jak i ściśle reklamowych, marketingowych. Białystok – jako miasto wojewódzkie, błyskawiczne i wielowymiarowe – przyciąga do siebie ekipy produkcyjne i pozwala rozwijać wiele podlaskich firm. Tutaj także, nie tylko w Warszawie, Krakowie czy Wrocławiu, produkuje się wiele ciekawych filmów, do których potrzeba statystów. A my, jako dobrze prosperująca agencja artystyczna Infernal, pomagamy tę potrzebę zaspokoić, gdyż dysponujemy dosyć szeroką, cały czas aktualizowaną bazą statystów w różnym wieku.

Jak funkcjonujemy – agencja statystów Białystok

Od ponad przeszło 10 lat budujemy agencje skupiającą wokół siebie twarze w każdym wieku, z wieloma predyspozycjami i talentami. Trzon naszej modelingowej banku twarzy stanowią:

 • modelki i modele (fotomodelki i fotomodele),
 • statystki i statyści,
 • epizodystki i epizodyści,
 • hostessy i hości,
 • aktorzy i aktorki.

Skoro dostrzegasz fotografie konkretnej osoby w bazie na naszej stronie internetowej, wiesz, że przeszła nasz casting i została pozytywnie zaakceptowana. Szczegółowo dzielimy się także informacjami na temat zleceń dla klientów z całego kraju. Działamy we wszystkich województwach, dlatego możemy wesprzeć Cię także w Białymstoku i na całym Podlasiu.

Jako profesjonalna agencja statystów rzetelnie wskazujemy specjalizacje osób, z którymi działamy. Dzięki temu błyskawicznie jesteś w stanie ocenić, czy na przykład statystka jest też przygotowana do pracy w roli hostessy albo fotomodelki, na przykład przy okazji wszechstronnej kampanii marketingowej.

Czemu warto angażować statystów z pomocą agencji Infernal?

Przede wszystkim nasza agencja statystów stawia na otwartą komunikację z potencjalnymi partnerami i kontrahentami z miasta Białystok. Baza modelek i modeli zawiera fotografie oraz szczegółowe, potrzebne informacje:

 • rok urodzenia,
 • wzrost,
 • wagę,
 • wymiary w klatce piersiowej, talii oraz biodrach,
 • rozmiar ubrania i buta,
 • barwa oczu i włosów.

Być może do swojego projektu artystycznego lub marketingowego poszukujesz ludzi o bardzo konkretnych cechach wyglądu. Wówczas tak bogata i szczegółowo przedstawiona baza statystek i statystów znacznie przyspiesza proces castingu i rekrutacji.

Agencja statystów Infernal Białystok doradza i udziela potrzebnych niezbędnych informacji. Wiemy, w jakich województwach kraju (lub poza granicami Polski) są gotowi pracować statyści związani z naszą agencją Infernal. Część z nich bez żadnego problemu jest w stanie zaangażować się w realizację odbywającą się na Podlasiu. Wystarczy, że nawiążesz z nami kontakt telefoniczny lub e-mail i przedstawisz swoje oczekiwania, a my dynamicznie pomożemy w dostarczeniu obsady statystów do Twojego filmu, reklamy, serialu, spektaklu teatralnego czy produkcji na potrzeby telewizyjne.

agencja aktorskaCzy chcesz spróbować swoich sił w statystowaniu?

Bycie statystką lub statystą jest świetną szansą, aby poznać plan nagraniowy od wewnątrz. Czasem oznacza to bezpośrednie spotkanie z gwiazdami kin, innym razem unikatową okazję do pchnięcia swojej ścieżki zawodowej na nowe horyzonty, chociażby przez nowe kontakty.

Jesteś z Białegostoku lub mieszkasz w okolicach? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w rozwoju Twojego początkującego aktorstwa czy modelingu pomogła warszawska, profesjonalna agencja statystów. Wejdź na naszą stronę internetową – zakładka casting i uzupełnić formularz zgłoszeniowy. Nie zapomnij o dołączeniu fotografii, a również podaniu wszystkich wymaganych informacji na swój temat. Jeśli zobaczymy potencjał ewentualnej współpracy, zaprosimy Cię na casting stacjonarny i do dalszego etapu rekrutacji. To Ty decydujesz, w jakich obszarach poszukujesz pracy. Oprócz statystek i statystów wspieramy ponadto modelki i modeli czy hostessy i hostów. Możesz łączyć te zajęcia, jeśli chcesz sprawdzić się w różnych branżach i zarobić pieniądze przy okazji wykonywania różnych obowiązków.

Otwórz się na nowe perspektywy i podejmij wyzwania, które mogą okazać się ciekawą przygodą i początkiem czegoś więcej. W mieście Białystok i okolicach agencja statystów Infernal szuka zaangażowanych i otwartych ludzi. Jesteśmy do stałej dyspozycji kontrahentów, którzy poszukują statystów do dowolnego zlecenia. Serdecznie zapraszamy do przekonania się o naszym sporym doświadczeniu i wiarygodności w działaniu!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: + 48 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: +48 512 670 789, +48 508 683 557

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.