Agencja statystów Częstochowa

Statyści, epizodyści i aktorzy z Częstochowy na plany zdjęciowe i eventy

agencja statystów CzęstochowaAgencja statystów Częstochowa – INFERNAL

Myślisz o spotkaniu znanych aktorów i zobaczeniu pracy profesjonalistów od kulis, na planie zdjęciowym? A może zajmujesz się castingiem do nowej realizacji artystycznej lub kinowej, a potrzebujesz sprawdzonych osób do określonych obowiązków przed kamerą? Poznaj działania naszej agencji statystów w Częstochowie – firmy o ogólnopolskim zasięgu, która wciąż poszerza bazę współpracowników.

Agencja statystów – skuteczna baza w Częstochowie

Jako agencja statystów Infernal z Warszawy od ponad 10 lat rozszerzamy działalność na terenie całego kraju, w tym także w mieście Częstochowa i okolicach, gdzie także prowadzimy rekrutację do naszego banku twarzy. Statystki i statyści, epizodystki i epizodyści – współpracujemy wyłącznie z ludźmi, którzy przeszli nasz casting i znamy ich szerokie predyspozycje. Dlatego, jeżeli potrzebujesz ludzi do swojej realizacji zlokalizowanej w Częstochowie lub okolicach, zaufaj nam w kwestii rekrutacji najlepszych kandydatów i kandydatek.

Czy casting na statystów ma jakiekolwiek znaczenie? Oczywiście, że tak. W filmach czy serialach osoby będące „tłem” dla głównych ról i wydarzeń wpływają na rzeczywistość obrazu, zwiększają jego autentyczność i kształtują nastrój. Podobnie w przedstawieniach teatralnych, spotach reklamowych video czy na różnorodnych wydarzeniach marketingowych, czy kulturalnych.

Częstochowa jest ważnym rynkiem na mapie regionu – co pewien czas realizowane są tu produkcje telewizyjne czy internetowe, na bieżąco prowadzone są działania marketingowe, które w dobie znaczącej roli multimedialnych nośników wymagają zaangażowania ludzi z doświadczeniem w podobnych zleceniach.

Nasza agencja statystów z miasta Częstochowa pośredniczy też we współpracy z:

 • aktorkami i aktorami,
 • epizodystkami i epizodystami,
 • fotomodelkami i fotomodelami,
 • modelkami i modelami,
 • hostessami i hostami.

Statyści są więc często bogaci w jeszcze inne doświadczenia branżowe, które mogą być przydatne w skutecznej, specjalistycznej produkcji Twojego projektu. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię i Twoje przedsiębiorstwo na każdym etapie rekrutacji i castingu, przedstawiając świetnych kandydatów z naszej ogólnopolskiej bazy. Dzięki skutecznej weryfikacji oczekiwań i możliwości osób, z którymi współpracujemy i które reprezentujemy, możemy bardzo szybko określić, kto jest gotowy do podjęcia się przedsięwzięcia w Częstochowie lub okolicach.

agencja statystów BydgoszczDołącz do bazy statystów agencji Infernal w Częstochowie

Chociaż nasza agencja statystów ma siedzibę w stolicy, rekrutujemy także w innych miejscowościach Polski, jak również w mieście Częstochowa. Kogo szukamy? Przede wszystkim ludzi, którzy chcą spróbować swoich sił w modelingu, marketingu czy aktorstwie.

Zaproszenie na casting możesz otrzymać po wysłaniu formularza aplikacyjnego. Stosowną zakładkę znajdziesz na naszej stronie internetowej – zakładka Casting. Załącz fotografie, które prezentują Twój aktualny i prawdziwy wygląd. To nie mogą być fotografie z imprez czy wakacji, unikaj też zdjęć niewyraźnych, w okularach przeciwsłonecznych czy selfie robionych przed lustrem. To mają być możliwie jak najlepsze zdjęcia. W wysokiej rozdzielczości, z dobrze widoczną twarzą oraz całą sylwetką, najlepiej na jednobarwnym tle lub ze studia filmowego. Minimum trzy takie portrety są podstawą zgłoszenia na nasz casting dla statystów w agencja Infernal z siedzibą w lokalizacji Częstochowa.

Oprócz tego w aplikacji należy wypełnić wskazane rubryki dotyczące między innymi:

 • wieku, wzrostu, wagi i wymiarów sylwetki,
 • barw włosów i oczu,
 • numeru obuwia i rozmiaru odzieży,
 • znaków szczególnych wyglądu,
 • znajomości języków obcych,
 • doświadczenia.

Jeżeli aktywnie działasz w social mediach, załącz też linki do swoich profili, na przykład na Facebooku, maxmodels czy Instagramie. Nie zapomnij poinformować nas, w jakich miastach chcesz podejmować się angaży, na przykład tylko w Częstochowie albo na obszarze całego województwa śląskiego czy, szerzej, Małopolski.

Zadeklaruj nam, w jakich branżach chcesz wziąć udział. Czy zamierzasz być hostessą, czy może dopiero co zaczynającą aktorką? Dzięki naszej agencji Infernal możliwe jest spełnianie marzeń, nabywanie praktyk, a także zarabianie pieniędzy, również dodatkowych, w wolnym czasie.

aktorzy na sesji zdjęciowej dla firmy korporacyjnejCzemu warto statystować?

Statystowanie jest przede wszystkim niebywale ciekawą aktywnością. Nie każdy miał, ma i będzie miał okazję trafić na prawdziwy plan nagraniowy. Nasza agencja statystów daje możliwość od kulis przekonać się, jak wygląda produkowanie filmów, seriali, programów TV czy spotów reklamowych na obszarze miasta Częstochowa. Samo zobaczenie pracy ekipy filmowej wywiera ciekawe wrażenie, a przecież jeśli realizacja jest topowa, statyści stają twarzą w twarz z popularnymi aktorkami i aktorami.

Z pewnością wielu znanych celebrytów kina czy telewizji zaczynało właśnie od statystowania. Drobnych, epizodycznych ról, które w teorii nie miały dużego wpływu na daną produkcję filmową. Prawdopodobnie nie, ale dla człowieka podejmującego się pierwszych w życiu wyzwań przed kamerą to doświadczenie bezcenne.

Jeżeli masz predyspozycje do zastania aktorką lub aktorem, nie czekaj. Już dziś uzupełnij formularz castongowy do Infernal. Sprawdź, jak skuteczna w pozyskiwaniu angaży jest nasza agencja statystów w Częstochowie, Warszawie czy innych polskich miastach. Zarabiaj, zdobywaj doświadczenia, poznawaj ciekawych ludzi i nowe lokalizacje. To wszystko zdobędziesz w ramach współpracy dzięki – agencja statystów Infernal z siedzibą w mieście Częstochowa!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.