Statyści do filmu

Organizacja statystów do filmów, seriali i reklam

Statyści do filmu – Agencja Infernal

Jeśli są Państwu potrzebni statyści do filmu z Infernal to świetnie trafiliście. Zajmujemy się organizacją ludzi na plany zdjęciowe do filmów na obszarze całej Polski. Posiadamy osoby w różnym wieku i o różnorodnej urodzie. Pracownicy w naszej bazie są przede wszystkim kulturalni, punktualni, uśmiechnięci, pracowici i potrafiący się zachować na nagraniach. Każdy statysta zarejestrowany w naszym banku twarzy ponadto posiada odpowiednie portfolio fotograficzne z krótkim opisem oraz aktualnymi wymiarami. Możemy na potrzeby konkretnego zlecenia przedstawić każdego statystę, który wspomoże swoją obecnością nagranie. Do dyspozycji mamy ogromny zespół fajnych ludzi, który świetnie się sprawdza jako tło w danej produkcji. Jesteśmy dodatkowo w stanie nawet z dnia na dzień albo w wyjątkowych sytuacjach i tego samego dnia zorganizować na zdjęcia wymaganą ilość uczestników. Zapewniani są przez nas tylko najbardziej naturalni statyści do określonego filmu.

Film ze statystami to opcja pomagająca dodać realizacji wspaniałego uroku!statyści do filmu

Wiemy, że statyści do filmu z Infernal są cały czas poszukiwani przez rożne produkcje. Tak na prawdę dana realizacja bez osób statystujących nie ma najmniejszego sensu. W naszej agencji organizujemy rożnych statystów, którzy przybędą na plan zdjęciowy odpowiednio przygotowani pod względem ubioru oraz co najważniejsze przyjadą punktualnie na czas. Zawsze natomiast mamy zastępstwo w razie braku przybycia na nagranie wybranych osób. Mamy dodatkowo rezerwowe osoby statystujące, które są w pełni również gotowe aby podjąć wyzwanie na uczestniczenie w danej realizacji. Z każdym statystą sami podpisujemy umowy, dlatego nie musicie się Państwo martwić o sprawy formalne, ponieważ my to wszystko załatwiamy. Statyści do filmu z Infernal często mają transport na nagrania, więc jeśli potrzeba, możemy także zorganizować przejazd dla dużej grupy. Podsumowując – nie ma dla nas zadań nie możliwych do zrobienia. Jesteśmy w stanie podjąć nawet najcięższe wyzwania, które mogą się wydawać nie do wykonania

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny i zagraj w produkcji jako statysta

Poszukiwani są przez nas statyści do filmu, dlatego jeśli jesteś zainteresowany to zgłoś się do naszej agencji. Ciągle rekrutujemy nowe twarze, więc jeśli masz chęci i pasjonuje Cię taka praca to wypełnij czytelnie formularz aplikacyjny znajdujący się na naszej stronie w zakładce casting. Załącz swoje wyraźne zdjęcia, gdzie bardzo dokładnie Cię widać i poczekaj na odpowiedź naszego pracownika. Po weryfikacji będziemy chcieli dać Ci możliwość abyś poznał świat filmowy uczestnicząc jako statysta. Nie zwlekaj zgłoś się.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.