Statyści do filmu

Organizacja statystów do filmów, seriali i reklam

Statyści do filmu – Agencja Artystyczna Infernal

Jeśli są Ci potrzebni statyści do filmu, serialu lub reklamy to dobrze trafiłeś. Agencja Infernal zajmuje się organizacją statystów na plany zdjęciowe na obszarze całej Polski. Posiadamy osoby w różnym wieku, o różnorodnej urodzie i naturalności. Statyści w naszej bazie są przede wszystkim kulturalni, punktualni, uśmiechnięci, potrafiący się zachować na nagraniach i pracowici. Każdy statysta, który jest zarejestrowany w banku twarzy agencji posiada odpowiednie portfolio fotograficzne z krótkim opisem i aktualnymi wymiarami. Możemy na potrzeby konkretnego zlecenia przedstawić odpowiednich statystów, którzy wspomogą określone nagranie filmowe. Do dyspozycji mamy ogromny zespół fajnych ludzi, który świetnie się sprawdza jako tło w danej produkcji filmowej. Jesteśmy w stanie nawet z dnia na dzień albo w wyjątkowych sytuacjach i tego samego dnia zorganizować na plan wymaganą ilość statystów. Prowadzimy selekcje nowych osób, dlatego na pewno możecie Państwo liczyć na najlepsze osoby, które zajmują się statystowaniem.

Film ze statystami to opcja pomagająca dodać produkcji wspaniałego uroku dla widzastatyści do filmu

Wiemy dokładnie, że statyści w filmach są potrzebni. Tak na prawdę dana produkcja bez osób statystujących nie ma najmniejszego sensu. W naszej agencji możecie na pewno Państwo liczyć na rożnych statystów, którzy przybędą na plan zdjęciowy odpowiednio przygotowani pod względem ubioru oraz co najważniejsze punktualnie. Zawsze jesteśmy przygotowani w razie nieobecności danych osób na alternatywę. Mamy dodatkowo rezerwowe osoby statystujące, które są w pełni również gotowe aby podjąć wyzwanie na uczestniczenie w danym filmie. Z każdym statystą podpisujemy umowy, dlatego nie musicie się Państwo martwić o sprawy formalne, ponieważ my to wszystko dokładnie i starannie załatwiamy. Jeśli potrzeba możemy także zorganizować transport dla dużej grupy ludzi i przywieźć na zdjęcia filmowe. Tak na prawdę nie ma dla nas rzeczy nie możliwych, jesteśmy w stanie podjąć nawet najcięższe wyzwania, które mogą się wydawać nie do wykonania.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny dla statysty

Jeśli chciałbyś uczestniczyć jako statysta przy filmach, serialach i reklamach to zgłoś się do naszej agencji. Ciągle rekrutujemy nowe twarze, dlatego jeśli masz chęci i pasjonuje Cię taka praca to wypełnij czytelnie formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie w zakładce casting dla statysty. Załącz swoje unikatowe zdjęcia, gdzie bardzo dokładnie Cię widać i poczekaj na odpowiedź naszego pracownika. Po akceptacji będziemy chcieli dać Ci możliwość aby poznać świat filmu. Nie zwlekaj zgłoś się.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.