Agencja modelek

Modele i modelki na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Agencja modelek Infernalagencja modelek

Agencja modelek Infernal działa od kilku lat z sukcesem jako profesjonalna firma, wynajmując modelki, modeli, fotomodelki i fotomodeli do sesji zdjęciowych, pokazów mody, reklam i innych produkcji w Polsce i za granicą.

Posiadamy szeroki wybór skrupulatnie wyselekcjonowanych modeli o różnych typach urody i cechach fizycznych. Wśród naszych podopiecznych znajdują się osoby specjalizujące się w określonych zleceniach – dysponujące szczególnymi atutami, takimi jak na przykład: włosy (reklamy szamponów, odżywek, kosmetyków pielęgnacyjnych), stopy lub dłonie (kremy do stóp, rąk etc.).

Współpracuj z renomowaną agencją modelingu w kraju

Agencja Infernal stawia na kompleksowy „personal management”, zarządzając karierą modeli i modelek – dbając zarówno o ich rozwój, jak i zapewnianie atrakcyjnych zleceń. Szkolimy dodatkowo początkujące modelki i modeli z zakresu chodzenia po wybiegu, profesjonalnego pozowania na sesjach zdjęciowych oraz autoprezentacji. Ponadto wiemy, jak z każdej osoby wydobyć potencjał. Dbamy również o ubezpieczenie naszych kobiet i mężczyzn oraz podpisujemy w ich imieniu umowy ze zleceniodawcami.

Marzysz o karierze modelki, jesteś otwarta na nowe doświadczenia, pełna energii i nie boisz się wyzwań? Wyślij do nas zgłoszenie!

Agencja modelek Infernal zaprasza serdecznie chętne modelki do współpracy. Jeśli chcesz uczestniczyć w pokazach mody znanych projektantów lub w sesjach fotograficznych to dobrze, że tu jesteś. Nasza firma specjalizuje się w rekrutacji a następnie w zapewnianiu dobrze płatnych zleceń w modelingu. Działamy na rynku już 8 lat. Współpracujemy z wieloma dobrze prosperującymi podmiotami w Polsce, którzy na co dzień potrzebują od nas profesjonalnych twarzy. Ważna jest przede wszystkim Twoja dyspozycyjność i chęci do pracy w tej jakże pięknej i wartościowej branży. Nasza agencja modelek oczekuje od Ciebie doświadczenia, umiejętności poruszania się po wybiegu na pokazach, pozowania i istotne abyś miała tak zwane to coś! Podsumowując – nie zwlekaj i wypełnij starannie formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce casting i zostań naszą modelką. Kto wie może odniesiesz sukces w tej pięknej branży i zostaniesz sławna!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.