Agencja modelek

Modele i modelki na pokazy mody i sesje zdjęciowe

Infernal – agencja modelekagencja modelek

Od kilku lat z sukcesem działamy jako profesjonalna agencja modelek, wynajmując modelki, modeli, fotomodelki i fotomodeli do sesji zdjęciowych, pokazów mody, reklam i innych produkcji w Polsce i za granicą.

W naszej bazie posiadamy szeroki wybór skrupulatnie wyselekcjonowanych modelek i modeli o różnych typach urody i cechach fizycznych. Wśród naszych podopiecznych znajdują się osoby specjalizujące się w określonych zleceniach – dysponujące szczególnymi atutami, takimi jak na przykład: włosy (reklamy szamponów, odżywek, kosmetyków pielęgnacyjnych), stopy lub dłonie (kremy do stóp, rąk etc.).

Stawiamy na kompleksowy „personal management”, zarządzając karierą naszych modeli i modelek – dbając zarówno o ich rozwój, jak i zapewnianie atrakcyjnych zleceń. Szkolimy początkujące modelki i modeli z zakresu chodzenia po wybiegu, profesjonalnego pozowania na sesjach zdjęciowych oraz autoprezentacji. Wiemy, jak z każdej modelki wydobyć potencjał. Dbamy również o ubezpieczenie naszych modelek i modeli oraz podpisujemy w ich imieniu umowy ze zleceniodawcami.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.