Blog

Najnowsze wpisy

Zagraniczne agencje modelingowe

zagraniczne agencje modelingowe

Zagraniczne agencje modelingowe – jak nawiązać współpracę?

Dosyć często modelki, także te dopiero co zaczynające, marzą o karierze nie tylko w naszym kraju, ale i poza jej granicami. W zdobyciu kariery i dużej sławy pomagają zagraniczne agencje modelingowe. Jednak spora część ludzi nie wie, jak można się do nich dostać. Chcąc zrealizować swoje marzenie, trzeba wykazać się charyzmą, charakterem, ale też odwagą i dążeniem do sukcesu.

Czemu zagraniczne agencje modelek są tak popularne?

Zajęcie modelki jest pełna ciekawszych projektów, a również wyjątkowych doświadczeń – przede wszystkim w przypadku zagranicznej agencji modelingowej. Nic więc dziwnego, że tak wiele kobiet, w szczególności młodych, podejmuje dążenia, aby się do – zagraniczne agencje modelingowe. To spora szansa na zrobienie zagranicznej kariery i uzyskanie ogromnej rozpoznawalności.

Anja Rubik, Magdalena Frąckowiak, Monika Jagaciak czy na przykład Kasia Struss – to krajowe supermodelki, które cieszą się sławą i szacunkiem w wielu państwach. Mają na swoim koncie zlecenia z największymi projektantami, są uznawane za autentyczne ikony, a do tego wzbudzają zachwyt. Dla dopiero co zaczynających pań taka wizja jest bardzo kusząca. Ponadto większość z nich zwraca też uwagę na inne aspekty, takie jak:

 • możliwość uzyskania interesujących, dalekich podróży,
 • zdobycie nowych znajomości i przyjaźni,
 • współpraca z doświadczonymi fotografami i innymi osobami z dziedziny,
 • możliwości na niezapomniane do końca życia przygody.

To daje do zrozumienia, że praca w zagranicznych agencjach modelingowych ma wiele korzyści. Oczywiście z perspektywy modelki jest to też duża dawka stresu i sporo wysiłku, ale tego typu doświadczenia zostają z nami do końca życia.

zagraniczne agencje modelingoweZagraniczne agencje modelingowe – oczekiwania. Jak można się do nich zapisać?

Warto mieć na uwadze, że zagraniczna sława i kariera nie przychodzą same. Trzeba uzbroić się w cierpliwość, być wytrwałym i ciężko pracować. Konieczne jest systematyczne zgłaszanie się na różnego rodzaju castingi i zaprezentowanie siebie – tylko tak modelka możesz zostać dostrzeżona i dostać szansę na interesujący kontrakt.

Dobrze ważna jest znajomość języka obcego – najczęściej angielskiego, która jest bardzo wymagana przez zagraniczne agencje modelingowe. Jego znajomość jest tak naprawdę wymagana, aby bez problemów się kontakować. Wiele dziewczyn zastanawia się, na co zwracają uwagę zagraniczne agencje modelek. Tu istotną rolę odgrywają te same kwestie, co w naszym kraju:

 • prawdziwy wygląd,
 • świetne warunki fizyczne,
 • piękna cera i włosy,
 • symetryczna twarz.

agencje modelingowe LublinNieczęsto dodatkowym atutem jest oryginalna, wyróżniająca się uroda. Ciekawe rysy i inne tego typu cechy mogą zwiększyć szansę na osiągnięcie zagranicznego przedsięwzięcia.

Przepustką do zagranicznej agencji modelingowej jest zadowalająca współpraca z agencją modelek z Polski (często mówioną mianem agencji matki). To ona bierze na siebie odpowiednie przygotowanie modelki, nie tylko pod kątem merytorycznym, ale i umysłowym. Dodatkowo to agencja matka decyduje o tym, gdzie trafi jej podopieczna i ustala szczegóły współpracy. Modelka może też liczyć na pomoc w zakresie uzyskania niezbędnych formalności i innych ważnych kwestii, na każdym etapie swojej przygody w modelingu.

agencje modelingowe wymaganiaMarzą Ci się międzynarodowe agencje modelek? Skorzystaj z szansy!

Jeśli chcesz zostać modelką, zdobywać doświadczenie i poszerzać horyzonty, zacznij już w tej chwili – wyślij zgłoszenie do fachowej agencji artystycznej, aby mieś szansę na zagraniczne agencje modelingowe. To odpowiednie miejsce, aby zrealizować swoje marzenia i dostać możliwość pokazania się w modelingowym świecie. Agencja z wieloletnim stażem to najlepszy wybór, żeby otrzymać szansę na udział w ciekawych zleceniach.

Decydując się na współpracę z fachowcami, nie ma żadnych powodów do niepokoju. To na pewno bezpieczne rozwiązanie. Ogromna, mająca ugruntowaną pozycję na rynku agencja aktorska, hostess i modelek dba o każdy szczegół i wykonuje swoje usługi na najwyższym poziomie.

Zajęcie w zagranicznej agencji modelingowej to spore wyzwanie, ale też doskonała zabawa! Każdy wyjazd, bez względu na miejsce, to szansa poznania nowych osób i innej kultury, a również ćwiczenia znajomości obcego języka. Jest to też okazja do zwiedzania popularnych na globie miejsc, która może się nie powtórzyć.

Agencja statystów Gdańsk  Agencja aktorska jak się dostać?  Casting modelka  Casting na statystów jak wygląda?

1 Komentarz

 • Sonia Barry 20 marca, 2023 - 12:32pm

  Cześć, Mam na imię Sonia i biegle posługuję się językami Polski, Szwedzki i Angielski.

  Odpowiedz


Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *