Agencje modelingowe Lublin

Agencja modelingowa z Lublina zaprasza serdecznie do współpracy

Agencje modelingowe Lublin – Infernal

Jeżeli poszukujesz tylko sprawdzone agencje modelingowe Lublin to świetnie trafiłeś. Agencja Infernal to profesjonalna firma zajmująca się organizacją modelek i modeli na:

  • pokazy mody,
  • sesje zdjęciowe,
  • eventy,
  • spoty reklamowe,
  • targi modowe.

Działamy na rynku już od 2011 roku i zdobyliśmy ogromne doświadczenie zarówno w rekrutacji jak również w organizacji osób na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Dobieramy twarze starannie do każdego zlecania biorąc pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim wyróżnia nas fakt prowadzenia selekcji. Każda nasza modelka i model ma stworzone unikatowe portfolio z wieloma fotografiami, opisem doświadczenia oraz aktualnymi wymiarami. To sprawia, że mamy świetnie przeszkolenie osoby do pracy w modelingu. Mamy stały kontakt z każdą osobą w bazie agencji, dlatego możemy zapewnić nawet z dnia na dzień określone twarze. Wszystkie agencje modelingowe w tym nasza mające swoje siedziby w mieście Lublin na potrzeby zleceń może również przeprowadzić casting z modelkami i modelami co dzięki ułatwi to Państwu wybór.

agencje modelingowe Lublin

Zawsze dostępni modele

Takie agencje modelingowe Lublin jak nasza są zawsze dostępne dla swoich Klientów i mają sprawdzonych pracowników do wynajęcia. Chcesz poznać nasze twarze i zaprosić je do swojego pokazu mody lub sesji zdjęciowej to skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ich portfolia w pełnej okazałości lub dodatkowo zorganizujemy casting. Gwarantujemy współprace z naszą firmą na najwyższym profesjonalnym poziomie. Sukces Państwa zlecenia to ponadto nasz sukces. Mamy osoby w różnym wieku, które współpracują z naszą agencją, a należymy do jednej z większych firm tego typu w Polsce. Lublin to miasto, które dynamicznie się rozwija co dzięki temu w tym mieście co raz więcej się dzieje a w naszej bazie znajdziecie Państwo najlepsze osoby związane z branżą.

Jeśli pasjonuje Cię modeling to wyślij zgłoszenie do nas!

Chcesz rozwijać się w tym pięknym biznesie przez profesjonalne agencje modelingowe Lublin? Jeśli tak, zapraszamy Cię do współpracy z naszą agencją. Przyjmujemy osoby w rożnym wieku bez względu na płeć. Wystarczy tylko, że masz predyspozycje do pracy w tym zawodzie. My zrobimy resztę dla Ciebie i wypromujemy Cie w show biznesie. Dzięki temu będziesz mieć możliwość uczestniczenia w pokazach mody albo sesjach fotograficznych w województwie lubelskim. Wypełnij po pierwsze nasz formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce casting. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z jedną z lepszych tego typu firm w Polsce jaką jest nasza firma.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.