Agencje modelingowe Lublin

Agencja modelingowa z Lublina zaprasza serdecznie do współpracy

agencje modelingowe Lublin

Agencje modelingowe Lublin — Infernal

Jeżeli poszukujesz tylko sprawdzone do współpracy agencje modelingowe Lublin to świetnie, że tutaj jesteś. Jesteśmy profesjonalną firmą w Lublinie organizującą modelki, hostessy i modeli na:

  • pokazy mody,
  • sesje zdjęciowe,
  • eventy,
  • spoty reklamowe,
  • targi modowe.

Działamy od 2011 roku i zdobyliśmy ogromne doświadczenie zarówno w rekrutacji, jak i również w organizacji modelek i hostess do wszelkiego rodzaju przedsięwzięć. Dobieramy modelki starannie, do każdego zlecania, biorąc pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim wyróżnia nas fakt prowadzenia selekcji. Każda osoba ma stworzone unikatowe portfolio z wieloma fotografiami, opisem doświadczenia oraz aktualnymi wymiarami. Posiadamy stały kontakt z każdą osobą w banku agencji, dlatego możemy zapewnić w tym samym dniu określone modelki. Wszystkie agencje modelingowe, które mają siedzibę w lokalizacji Lublin, mogą także przeprowadzić konkurs wizualny z wybranymi uczestnikami, co dzięki temu znacznie ułatwi to Państwu wybór.

agencja modelinguAgencja modelek i modeli z dostępnymi modelkami z Lublina

Agencje modelingowe usytuowane na terenie miasta Lublin są pomocne dla swoich klientów i posiadają sprawdzonych pracowników do wynajęcia. Poznaj nasze postacie i zaproś je do swojego pokazu odzieży, sesji zdjęciowej lub promocji produktu firmy. Przedstawimy Ci ich wizerunek w pełnej okazałości, a jeśli potrzeba to dodatkowo zorganizujemy przesłuchanie. Gwarantujemy z pewnością współpracę na najwyższym profesjonalnym poziomie. Sukces Państwa zlecenia to innymi słowy, nasze osiągnięcie. Mamy profile w różnym wieku, które z nami współpracują, a należymy do jednej z większych działalności tego typu w Polsce. Dynamicznie się rozwijamy i w związku z powyższym coraz z większym zasięgiem świadczymy usługi. W naszej bazie znajdziecie Państwo najlepsze dostępne osoby na wszelkiego rodzaju wydarzenia organizowane w Lublinie.

Chcesz, aby agencje modelingowe mające swoje siedziby w mieście Lublin pokierowały Twoją karierą?

O ile potrzebujesz rozwijać się w tym pięknym biznesie, wyślij zgłoszenie, a na pewno ta agencja pomoże w karierze. Zachęcamy Cię do współdziałań z naszym przedsiębiorstwem, istniejącym dosyć długo w branży. Przyjmujemy kobiety oraz mężczyzn oczywiście w każdym przedziale wiekowym. Wystarczy, że masz predyspozycje do pracy zawodzie. My zrobimy resztę dla Ciebie i zapewnimy Ci ciekawe przedsięwzięcia. Dzięki temu będziesz mieć możliwość uczestniczenia w pokazach kreacji albo sesjach fotograficznych. Wypełnij po pierwsze nasz formularz zgłoszeniowy znajdujący się — strona internetowa casting, podając kilka o sobie informacji. Oferujemy zadowolenie ze współuczestniczenia z jedną z lepszych firm w kraju. Agencje modelingowe Lublin z doświadczaniem dają co najważniejsze dobre formy zarobku. Zapraszamy serdecznie!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.