Agencje modelingowe Lublin

Agencja modelingowa z Lublina zaprasza serdecznie do współpracy

Agencje modelingowe Lublin – Agencja Infernal

Jeżeli szukasz sprawdzone agencje modelingowe Lublin to świetnie trafiłeś. Nasza agencja Infernal to profesjonalna agencja modelingowa zajmująca się organizacją modelek i modeli na pokazy mody i sesje zdjęciowe w Lublinie. Działamy na rynku już od 2011 roku i zdobyliśmy ogromne doświadczenie zarówno w rekrutacji modeli jak również w organizacji osób na wszelkiego rodzaju przedsięwzięcia. Dobieramy twarze starannie do każdego zlecania biorąc pod uwagę wiele czynników. Przede wszystkim co nas wyróżnia prowadzimy selekcje. Każda nasza modelka i model ma stworzone unikatowe portfolio z wieloma fotografiami, opisem doświadczenia oraz aktualnymi wymiarami. To sprawia, że mamy świetnie przeszkolenie osoby do pracy w modelingu. Mamy stały kontakt z każdą modelką i modelem w bazie agencji, dlatego możemy zapewnić nawet z dnia na dzień określone twarze. Na potrzeby zleceń możemy również przeprowadzić casting z modelkami i modelami co dzięki ułatwi to Państwu wybór.

Dostępne modelki i modele mieszkające w Lublinieagencje modelingowe Lublin

Zawsze dostępni i sprawdzeni modelki i modele z Lublina z agencji Infernal. Chcesz poznać nasze twarze i zaprosić je do swojego pokazu mody lub sesji zdjęciowej to skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci ich portfolia w pełnej okazałości albo zorganizujemy casting. Gwarantujemy współprace z naszą agencją na najwyższym profesjonalnym poziomie. Sukces Państwa zlecenia to i nasz sukces. Mamy osoby w różnym wieku, które współpracują z naszą agencją modelingową, która należy do jednej z większych firm tego typu w Polsce. Lublin to miasto, które dynamicznie się rozwija co dzięki temu w tym mieście co raz więcej się dzieje a w naszej agencji znajdziecie Państwo najlepsze modeli i modeli.

Jeśli pasjonuje Cię modeling to wyślij jak najszybciej zgłoszenie do naszej agencji

Agencja modelingowa Infernal zaprasza serdecznie dziewczyny i chłopców z Lublina do współpracy. Przyjmujemy osoby w rożnym wieku bez względu na płeć. Wystarczy tylko, że masz predyspozycje do bycia modelką lub modelem. My zrobimy resztę dla Ciebie i wypromujemy Cie. Dzięki temu będziesz mieć możliwość uczestniczenia w pokazach mody albo sesjach fotograficznych w województwie lubelskim. Wypełnij po pierwsze nasz formularz zgłoszeniowy znajdujący się w zakładce casting. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy z jedną z lepszych agencji modelingowych w Polsce.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.