Blog

Najnowsze wpisy

Najlepsza agencja modelingu na świecie

najlepsza agencja modelingu na świecie

Najlepsza agencja modelingu na świecie – INFERNAL

Przedstawić jedną, najlepszą agencję modelingu na świecie? Cóż, to bardzo trudne zadanie, ponieważ z biegiem lat na światowych rynkach swoje piętno odcisnęło dużo  różnych firm, z których każda może pochwalić się imponującym katalogiem zleceń. Dlatego postanowiliśmy zaprezentować subiektywny wybór kilku agencji modelek mogących pretendować do miana najlepszych. Wśród znawców spotkasz rozbieżne oceny – i to zupełnie zrozumiałe.

Co świadczy o wielkości agencji modelek?

Najlepsza agencja modelingu na świecie – największe agencje na świecie zdobyły globalną rozpoznawalność przede wszystkim dzięki swoim modelkom. Wizerunkom największych kampanii reklamowych. Istnieje kilka kryteriów, którymi jesteśmy w stanie zmierzyć skuteczność i obszar działania agencji. To między innymi:

 • rezultaty osiągane przez poszczególne modelki reprezentowane przez agencję,
 • zlecenia z najpopularniejszymi markami odzieżowymi, projektantami czy brandami,
 • wyniki finansowe generowane dzięki prowadzonej firmie,
 • umiejętność radzenia na różnorodnych rynkach – obu Ameryk, Azji, Europy i innych,
 • współpraca z profesjonalnymi fotografami czy charakteryzatorami na świecie,
 • skuteczność pomocy dla reprezentowanych modelek w mediach społecznościowych i w świecie tradycyjnych mediów.

Powyższe kryteria nie wyczerpują listy aspektów, które trzeba brać pod uwagę przy całkowitej ocenie agencji. Te najlepsze zrzeszają oczywiście topowe nazwiska i są w stanie negocjować najbardziej adekwatne kontrakty, z czego czerpią wymierne korzyści. Tym samym dla modelek (i modeli) z całego świata przynależność do najlepszych agencji jest spełnieniem marzeń i ogromną trampoliną do gwarantowanej kariery w ciągu wielu lat. Oto kilka agencji, z którymi współpraca świadczy o potencjalnie światowym sukcesie modelki i otwiera naprawdę wiele drzwi.

najlepsza agencja modelingu na świecieAgencja modelingu na świecie – Ford Models

Agencja modelingu Ford Models została utworzona na świecie w 1946 roku w Nowym Jorku przez małżeństwo Eileen i Gerarda W. Fordów. Na przestrzeni lat kolejne oddziały otwierała między innymi w Kanadzie, Brazylii, Argentynie czy największych miastach Stanów Zjednoczonych. Przez wiele lat uchodziła za największą w jednej ze światowych stolic mody tak jak Nowego Jorku. Nic nadzwyczajnego, skoro reprezentowała interesy na przykład Lindsay Lohan, Courtney Cox  czy Christy Turlington.

Elite Model Management

Długą tradycję ma również Elite Model Management – agencja założona w 1972 roku w Paryżu. Dziś może poszczycić się oddziałami także w Miami, Nowym Jorku czy Londynie. Miarą sukcesu agencji jest fakt, że w swoim doświadczeniu ma reprezentowanie takich gwiazd światowej mody jak:

 • Cindy Crawford,
 • Gisele Bundchen,
 • Tyra Banks,
 • Naomi Campbell,
 • Iman,
 • Kendall Jenner,
 • Irina Shayk,
 • Linda Evangelista.

IMG Models

Na szczeblach rankingów agencji modelingowych na świecie nie może brakować miejsca dla IMG Models. Firma została założona w 1987 roku przez Marka McCormacka. Sydney, Mediolan, LA, Londyn, Paryż – w tych niebywale cennych dla branży miastach znajdziesz siedziby marki, która na przestrzeni lat reprezentowała interesy między innymi Gigi Hadid, Milli Jovovich, Hailey Bieber, Mirandy Kerr, Kate Moss czy Sashy Pivovarovey.

Storm Management

Storm to z kolei agencja modelingu usytuowana na świecie w londyńskiej dzielnicy Chelsea. Agencja istniejąca od 1987 roku zrzeszała (lub aktualnie zrzesza) takie gwiazdy wybiegów i ekranów jak Kate Moss, Anya Taylor-Joy, Carla Bruni czy Emma Watson.

agencja modelingowa WarszawaMarylin Agency

Działająca od 1985 roku paryska agencja Marylin została utworzona przez Marylin Gauthier. Dziś firma działa także w Nowym Jorku. Dzięki takim nazwiskom jak Missy Rayder, Claudia Schiffer, Naomi Campbell czy Eva Herzigova firma zdobyła światową renomę.

Models 1

Jako najlepsza agencja modelingu na świecie Models 1 prezentuje się jako czołówka wśród europejskich agencji modelingowych i faktycznie wiele wskazuje na to, że to prawda. Wystarczy zajrzeć na stronę internetową agencji, która zapewnia swoim modelkom sesje okładkowe w takich pismach jak „Harper’s Bazaar”, „Vogue”, czy „Elle”. Bardzo długa lista wspaniałych, współczesnych modelek i modeli reprezentowanych przez Models 1 świadczy o tym, że agencja przeżywa obecnie świetny czas, a praca z nią jest przepustką do ogromnej kariery.

Najlepsza agencja modelingu na świecie – czemu warto współpracować z Infernal?

Agencję modelingu Infernal charakteryzuje duże doświadczenie na rynku – zarówno we współpracy z klientami z branży beauty, jak i agencjami reklamowymi czy klientami z innych segmentów branży. Firma daje możliwość zaistnienia:

 • hostessom i hostom,
 • modelkom i fotomodelkom,
 • fotomodelom i modelom,
 • epizodystkom i epizodystom,
 • statystkom i statystom.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i dołącz kilka fotografii według wskazówek na stronie na naszej stronie internetowej – zakładka casting. Jeżeli Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone pozytywnie, nasza agencja modelingu zaprosi Cię do następnego etapu castingu, którego celem jest dodanie Twojego portfolio do bazy i będziesz widoczna na całym świecie. Współpraca może z pewnością przynieść sporo pozytywnych efektów w postaci korzystnych angaży na terenie Twojego miasta lub całego kraju. Czy okażemy się przepustką do Twojej światowej kariery w modelingu? Jeśli masz marzenia i nie boisz się nowych doświadczeń, wszystko przed Tobą – limity nie istnieją!

Agencja modelingu  Agencja modelingu Warszawa  Agencja modeli Warszawa  Fotomodelki 16 lat  Agencja modelingu dla dzieci

1 komentarz

 • Wiktoria Janik 21 stycznia, 2022 - 9:20pm

  Witam, chce być fotomodelką. Studiuje saksofon, jednak myśle ze nie jest to kierunek dla mnie. Kocham tańczyć i kocham pozować do zdjęć.
  Jestem amatorką, jednak uważam, ze „byłyby ze mnie ludzie”
  Pozdrawiam

  Odpowiedz


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.