Agencja modelingu dla dzieci

Młode modelki i modele na sesje zdjęciowe, pokazy mody i do reklam telewizyjnych

Agencja modelingu dla dzieci – Infernal

Agencja modelingu dla dzieci Infernal to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na terenie całej Polski od 2011 roku. Oferujemy zaprezentowanie Państwa dziecka (niemowlęta i dzieci starsze) poważnym zleceniodawcom i firmom na pokazy mody, sesje zdjęciowe i do reklam w całym kraju. W naszej bazie posiadamy dużą ilość młodych twarzy. Każda z osób ma odpowiednie doświadczenie oraz ciekawy wygląd do uczestniczenia we wszelkiego rodzaju realizacjach. Nasze młode modelki i modele posiadają dodatkowo odpowiednie portfolio składające się z: kilku aktualnych zdjęć, opisem przebytego doświadczenia i wymiarami sylwetki. Na prośbę Klienta chętnie wyślemy kilka naszych propozycji pod określone zlecenie. Nasza agencja prowadzi staranną selekcję, przyjmujemy jak najlepsze osoby, które według nas świetnie sprawdzą się w przedsięwzięciach modowych. Mamy spore umiejętności w dobieraniu odpowiednich ludzi. Ostateczna decyzja, należy zawsze do klienta. Jeśli potrzeba nasza agencja modelingu może również zorganizować casting dzieci w studiu filmowym i zaprosić wybrane maluchy do przedstawienia się na żywo.

agencja modelingu dla dzieciProfesjonalna agencja modeli skierowana do maluchów

Nasza agencja modelingu dla dzieci zapewnia profesjonalną obsługę a także indywidulane podejście do każdego klienta. Gwarantujemy najlepszą jakość wykonywanych usług. Na wszystkie wiadomości odpowiadamy w ciągu 24h. Naszym celem jest oczywiście budowanie pozytywnych doświadczeń, skupiamy się na potrzebach naszych klientów. Kontakt z naszą agencją a także przebieg kolejnych etapów współpracy jest zawsze szybki i sprawny.

Przede wszystkim staramy się rzetelnie przygotowywać nasze młode modelki i modeli do wykonania określonego zadania na planie zdjęciowym, sesji fotograficznej lub pokazie mody. Nasza agencja jeśli potrzeba to nauczy dzieci w branży modelingu chodzenia po wybiegu oraz pozowania przed fotografem. Dajemy wielką szansę dla młodych ludzi, a dla klientów świetną formę współpracy. Co najważniejsze dbamy o wizerunek naszych podopiecznych, staramy się realizować jak najlepsze zlecenia tak, aby każda ze stron była usatysfakcjonowana. Wiemy dokładnie, że trudniejsza jest praca z dziećmi, ale profesjonalizm i doświadczenie, sprawiają, że bez problemu radzimy sobie z takim realizacjami. Agencja modelingu serdecznie zaprasza do skorzystania z usług uroczych dzieci. Podejmujemy tylko konkretne i prawdziwe usługi związaną z modelingiem. Z naszej strony gwarantujemy natomiast owocną współpracę na poszczególnych jej etapach.

Agencja modelingu serdecznie zaprasza rodziców uroczych dzieci do wysłania zgłoszenia!

Agencja modelingu dla dzieci zaprasza wszystkich rodziców, którzy widzą potencjał w swoich pociechach do wysyłania zgłoszeń. Współpraca z naszą agencją to szansa na rozwój kariery od najmłodszych lat. Jeśli Twoje dziecko jest otwarte, fotogeniczne, wesołe a pozowanie przed aparatem jest dla niego przyjemnością, nie czekaj! Wyślij formularz zgłoszeniowy już dziś! Szczególna, wyróżniająca się uroda i aktywna osobowość to podstawy do zrobienia kariery w branży modelingu. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na naszej witrynie w zakładce casting. Uprzejmie prosimy, aby formularz wypełnić starannie, czytelnie i prawidłowo wszystkie pola w aplikacji, załączyć aktualne dobrej jakości zdjęcia i wysłać zgłoszenie. Wysłanie formularza zgłoszeniowego jest formą wstępnej rekrutacji. Zdjęcia to podstawa w tej branży, dlatego bardzo ważne jest, aby nadesłane przez Państwa fotografie były jak najlepsze. Na każde z nadesłanych zgłoszeń staramy się odpowiadać. Dzieci w agencja modelingu mogą przede wszystkim liczyć na zlecenia typu:

  • pokazy mody,
  • sesje zdjęciowe,
  • reklamy,
  • filmy,
  • teledyski,
  • targi modowe.

Wszystkie formy współpracy są konsultowane z rodzicem. Zapraszamy do aplikowania do naszej agencji. Z nami na pewno się nie zawiedziesz. Taka firma jak nasza agencja stworzona specjalnie dla dzieci daję szansę zrobienia kariery w modelingu.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.