Agencja modelingu dla dzieci

Młode modelki i modele na sesje zdjęciowe, pokazy mody i do reklam telewizyjnych

agencja modelingu dla dzieci

Agencja modelingu dla dzieci – Infernal

Agencja modelingu dla młodzieży i dzieci Infernal to dynamicznie rozwijająca się firma działająca na terenie całej Polski od 2011 roku oferująca młode modelki i organizująca castingi. Oferujemy zaprezentowanie dziecka (niemowlęta i dzieci starsze) zleceniodawcom na pokazy mody, sesje zdjęciowe i do reklam w całym kraju i na świecie. W bazie posiadamy dużą ilość młodych naturalnych twarzy przecudnie grających w reklamach. Każda młoda osoba w agencji ma doświadczenie oraz ciekawy wygląd do uczestniczenia we wszelkiego rodzaju realizacjach.

Nasze osoby posiadają odpowiednie portfolio składające się z: kilku aktualnych zdjęć, opisem przebytego doświadczenia i wymiarami sylwetki. Chętnie zainteresowanemu klientowi wyślemy kilka propozycji pod określone zlecenie. Agencja prowadzi staranną selekcję, przyjmując nowe twarze, które według nas świetnie sprawdzą się w przedsięwzięciach modowych. Jesteśmy szczegółowi i mamy spore umiejętności w dobieraniu odpowiednich maluchów. Ostateczna decyzja należy, oczywiście do zamawiającego usługę. Jeżeli potrzeba nasza agencja modelingu może również zorganizować casting dzieci w studiu filmowym i zaprosić wybrane maluchy do przedstawienia się na żywo.

agencja modelinguProfesjonalni modele od najmłodszych lat

Nasza agencja reklamowa zapewnia profesjonalną obsługę i indywidulane podejście do każdego zamówienia. Gwarantujemy optymalną jakość wykonywanych usług. Odpowiadamy w ciągu 24h z atrakcyjną ofertą. Nasze cele polegają na budowaniu pozytywnych doświadczeń, skupiamy się ponadto na potrzebach klientów. Kontakt z agencją, a także przebieg kolejnych etapów działań jest zawsze szybki i sprawny.

Rzetelnie przygotowujemy wskazane dziecko do wykonania określonego zadania na planie zdjęciowym, sesji reklamowej lub pokazie odzieży. Agencja nauczy dodatkowo dzieci w branży modelingu chodzenia po wybiegu i pozowania fotografowi. Dajemy wielką szansę dzieciom, a klientom świetną formę współdziałania. Co najważniejsze dbamy o wizerunek podopiecznych, chcemy świadczyć jak najlepsze zlecenia tak, żeby każda ze stron była usatysfakcjonowana. Wiemy dokładnie, że trudniejsza jest praca z dziećmi, ale profesjonalizm i praktyka, sprawiają, że bez problemu radzimy sobie z takimi realizacjami. Agencja modelingu serdecznie zachęca do skorzystania z angaży uroczych dzieci. Podejmujemy tylko konkretne i prawdziwe świadczenia związane z branżą. Z naszej strony zapewniamy natomiast owocną współpracę na poszczególnych jej etapach.

2021 – agencja poszukuje dzieci do zleceń w modelingu!

Agencja modelingu zaprasza do współpracy wszystkich rodziców dzieci, którzy widzą potencjał w swoich pociechach do wysyłania zgłoszeń. Współpraca z agencją to szansa rozwoju od wczesnego wieku. O ile Twoje dziecko jest otwarte, fotogeniczne, wesołe a pozowanie przed aparatem to dla niego przyjemność — nie czekaj i wyślij formularz zgłoszeniowy już dziś! Szczególna, wyróżniająca się uroda i aktywna osobowość to podstawy do zrobienia kariery w dziale modelingu. Ankieta jest dostępna na naszej stronie rekrutacyjnej. Uprzejmie prosimy, by wymagane informacje wypełnić starannie i zgodnie z prawdą. Podaj w zgłoszeniu dziecka między innymi kolor włosów i oczu, adres, wzrost, wagę itp. Wysłanie uzupełnionego formularza jest formą wstępnej rekrutacji. Wiedz jeszcze, że zdjęcia to podstawa w tej dziedzinie, dlatego bardzo ważne jest, aby nadesłane fotografie dziecka były wyraziste. Dzieci w agencja modelingu Infernal, jeśli mają założone konto, mogą przede wszystkim liczyć na udział w zleceniach typu:

  • prezentacje kreacji,
  • kampanię fotograficzne,
  • reklamy,
  • filmy,
  • teledyski,
  • targi modowe.

Wszystkie formy kontraktu dziecka w danym projekcie są konsultowane z rodzicem, ponieważ to z prawnym opiekunem podpisujemy umowy. Zachęcamy do aplikowania. Z nami z pewnością się nie zawiedziesz. Możesz, się o tym przekonać, zgłaszając swoje dziecko. Podsumowując — nasza agencja, została stworzona w szczególności dla dzieci, dając możliwość zaistnienia w modelingu. Zapraszamy!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.