Modelki

Agencja modelek działająca na terenie całej Polski

Profesjonalne modelki – najlepsza agencja w kraju

Poszukujesz modelki? Pragniesz zorganizować pokaz z prawdziwego zdarzenia? Skontaktuj się z nami – profesjonalna agencja modelek Infernal z długoletnim doświadczeniem chętnie podejmie z Tobą współpracę. Gwarantujemy przede wszystkim pełną zawodowość naszych modelek.

Doświadczone i przeszkolone do pracy modelingumodelki

Modelki, które z nami współpracują, posiadają po pierwsze pełne przeszkolenie z zakresu modelingu. Umieją poruszać się odpowiednio po wybiegu, zaprezentować oraz pozować do zdjęć. Karierą naszych modelek zarządzamy na zasadzie personal managment, dzięki czemu odnoszą one sukcesy na polskim i zagranicznym rynku. Jeśli poszukujesz dziewczyn, które będą umiały się poruszać, będą wyglądać odpowiednio oraz staną się ozdobą Twojego wydarzenia – nasza agencja modelek czeka na Ciebie. Dzięki dużej bazie jesteśmy w stanie zapewnić osoby o wymaganym przez klienta typie urody. Przeprowadzamy także dodatkowy casting na modelki, jeśli takie będzie Twoje życzenie.

Nasze modelki biorą udział w takich wydarzeniach, jak:
– targi i pokazy mody,
– eventy,
– sesje zdjęciowe
i wiele innych. Dzięki odpowiedniej opiece naszej agencji nad ich karierą modele i modelki posiadają odpowiednie umiejętności autoprezentacji, dzięki czemu może się ujawnić ich pełen profesjonalizm.

Kim są nasze modelki?

W naszej bazie znajdziesz osoby, które profesjonalnie zajmują się modelingiem, spełniają odpowiednie wymagania oraz są nastawione na ciężką pracę. Współpraca z naszymi podopiecznymi to również czysta przyjemność. Innymi słowy stawiamy na zawodowstwo i profesjonalizm naszych modeli i modelek.

Chcesz zostać modelką?

Jesteś odpowiednio zbudowana? Marzysz ponadto o karierze modelki? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy naszym modelkom pełną opiekę oraz dodatkowo doradztwo w zakresie kierowania karierą. Dla naszych podopiecznych organizujemy dodatkowo specjalne kursy modelingu oraz uczymy je odpowiedniej prezencji.

Nasza baza modelek i modeli

Szukasz odpowiedniej modelki? Skontaktuj się z nami i zyskaj dostęp do naszych pełnych zasobów. Galeria jednak prezentuje jedynie kilka nowych ofert twarzy. Podsumowując – zapraszamy do współpracy i kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

Chcesz być modelką w profesjonalniej agencji? Wyślij do nas zgłoszenie!

Agencja Infernal zaprasza serdecznie doświadczone modelki do współpracy. Z nami masz szanse uczestniczyć w pokazach mody lub sesjach fotograficznych w całej Polsce. Współpracujemy na stałe z wieloma projektantami, domami modowymi, agencjami reklamowymi i fotografami. Wyślij nam soje portfolio zdjęciowe lub wypełnij na naszej stronie internetowej formularz zgłoszeniowy dostępny w opcji casting dla modelek. Nie zwlekaj i współpracuj z renomowaną na rynku Polski agencją modelek Infernal.