Modelki

Agencja modelek działająca na terenie całej Polski

Modelki z Infernal – najlepsza agencja w kraju

Modelki poszukujesz? Pragniesz zorganizować pokaz z prawdziwego zdarzenia? Skontaktuj się z nami – profesjonalna agencja modelek Infernal z długoletnim doświadczeniem chętnie podejmie z Tobą współpracę. Gwarantujemy przede wszystkim pełną zawodowość naszych pań.

Doświadczone i przeszkolone do pracy w modelingumodelki

Modelki z Infernal współpracujące z nami, posiadają po pierwsze pełne przeszkolenie z zakresu modelingu. Umieją poruszać się odpowiednio po wybiegu, zaprezentować oraz pozować do zdjęć. Karierą naszych kobiet zarządzamy na zasadzie personal managment, dzięki czemu odnoszą one sukcesy na polskim i zagranicznym rynku. Jeśli poszukujesz dziewczyn, które będą umiały się poruszać, będą wyglądać odpowiednio oraz staną się ozdobą Twojego wydarzenia – nasza firma czeka na Ciebie. Dzięki dużej bazie jesteśmy w stanie zapewnić osoby o wymaganym przez klienta typie urody. Przeprowadzamy także dodatkowy casting z modelkami, jeśli takie będzie Twoje życzenie.

Nasze modelki biorą udział w takich wydarzeniach, jak:

  • targi i pokazy mody,
  • eventy,
  • sesje zdjęciowe,
  • i wiele innych. Dzięki odpowiedniej opiece naszej agencji, modelki posiadają odpowiednie umiejętności autoprezentacji, dzięki czemu może się ujawnić ich pełen profesjonalizm.

Kim są nasze modelki?

W naszej bazie znajdziesz osoby, które profesjonalnie zajmują się modelingiem, spełniają odpowiednie wymagania oraz są nastawione na ciężką pracę. Współpraca z naszymi modelkami to również czysta przyjemność. Innymi słowy stawiamy na zawodowstwo i profesjonalizm naszych modelek.

Chcesz zostać modelką?

Jesteś odpowiednio zbudowana? Marzysz ponadto o karierze aby być profesjonalną modelką? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy naszym współpracownikom pełną opiekę oraz dodatkowo doradztwo w zakresie kierowania karierą. Dla naszych podopiecznych organizujemy dodatkowo specjalne kursy oraz uczymy odpowiedniej prezencji.

Nasza baza modelek i modeli

Szukasz odpowiedniej modelki? Skontaktuj się z nami i zyskaj dostęp do naszych pełnych zasobów. Galeria jednak prezentuje jedynie kilka nowych ofert twarzy. Podsumowując – zapraszamy do współpracy i kontaktu wszystkich zainteresowanych ofertą firmy.

Chcesz być modelką w profesjonalniej firmie? Wyślij do nas zgłoszenie!

Zapraszamy serdecznie doświadczone modelki do współpracy. Z nami masz natomiast szanse uczestniczyć w pokazach mody lub sesjach fotograficznych w całej Polsce. Współpracujemy na stałe z wieloma projektantami, domami modowymi, agencjami reklamowymi i fotografami. Wyślij nam swoje portfolio zdjęciowe lub wypełnij na naszej stronie internetowej formularz zgłoszeniowy dostępny w opcji casting i zostań naszą modelką. Nie zwlekaj i współpracuj z renomowaną na rynku Polski agencją modelek.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.