Modelki

Agencja modelek działająca na terenie całej Polski

Profesjonalne modelki – najlepsza agencja w kraju

Poszukujesz modelki? Pragniesz zorganizować pokaz z prawdziwego zdarzenia? Skontaktuj się z nami – profesjonalna agencja modelek z długoletnim doświadczeniem chętnie podejmie z Tobą współpracę. Gwarantujemy pełną zawodowość naszych modelek.

Doświadczone i przeszkolone do pracy modelingumodelki

Modelki, które z nami współpracują, posiadają pełne przeszkolenie z zakresu modelingu. Umieją poruszać się odpowiednio po wybiegu, zaprezentować oraz pozować do zdjęć. Karierą naszych modelek zarządzamy na zasadzie personal managment, dzięki czemu odnoszą one sukcesy na polskim i zagranicznym rynku. Jeśli poszukujesz dziewczyn, które będą umiały się poruszać, będą wyglądać odpowiednio oraz staną się ozdobą Twojego wydarzenia – nasza agencja modelek czeka na Ciebie. Dzięki dużej bazie jesteśmy w stanie zapewnić osoby o wymaganym przez klienta typie urody. Przeprowadzamy także dodatkowy casting na modelki, jeśli takie będzie Twoje życzenie.

Nasze modelki biorą udział w takich wydarzeniach, jak:
– targi i pokazy mody,
– eventy,
– sesje zdjęciowe
i wiele innych. Dzięki odpowiedniej opiece naszej agencji nad ich karierą modele i modelki posiadają odpowiednie umiejętności autoprezentacji, dzięki czemu może się ujawnić ich pełen profesjonalizm.

Kim są nasi modele?

W naszej bazie znajdziesz osoby, które profesjonalnie zajmują się modelingiem, spełniają odpowiednie wymagania oraz są nastawione na ciężką pracę. Współpraca z naszymi podopiecznymi to czysta przyjemność. Stawiamy na zawodowstwo i profesjonalizm naszych modeli i modelek.

Chcesz zostać modelką?

Jesteś odpowiednio zbudowana? Marzysz o karierze modelki? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy naszym modelkom pełną opiekę oraz doradztwo w zakresie kierowania karierą. Dla naszych podopiecznych organizujemy specjalne kursy modelingu oraz uczymy je odpowiedniej prezencji.

Nasza baza modelek i modeli

Szukasz odpowiedniej modelki? Skontaktuj się z nami i zyskaj dostęp do naszych pełnych zasobów. Galeria prezentuje jedynie kilka, nowych wybranych, ofert. Zapraszamy do współpracy i kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.