Blog

Najnowsze wpisy

Modelki

Zaproś modelki do udziału w pokazie mody

Profesjonalne Modelki – najlepsza Agencja w kraju.

Poszukujesz Modelki? Pragniesz zorganizować pokaz z prawdziwego zdarzenia?

Skontaktuj się z nami – profesjonalna Agencja Modelek z długoletnim doświadczeniem chętnie podejmie z Tobą współpracę. Gwarantujemy pełną zawodowość naszych Modelek.

Doświadczone i przeszkolone Modelki.

Dziewczyny, które z nami współpracują, posiadają pełne przeszkolenie z zakresu modelingu. Umieją poruszać się odpowiednio po wybiegu, zaprezentować oraz pozować do zdjęć. Karierą naszych modelek zarządzamy na zasadzie personal managment, dzięki czemu odnoszą one sukcesy na polskim i zagranicznym rynku.
Jeśli poszukujesz dziewczyn, które będą umiały się poruszać, będą wyglądać odpowiednio oraz staną się ozdobą Twojego wydarzenia – nasza Agencja Modelek czeka na Ciebie. Dzięki dużej bazie jesteśmy w stanie zapewnić osoby o wymaganym przez klienta typie urody. Przeprowadzamy także dodatkowy casting, jeśli takie będzie Twoje życzenie.

Nasze dziewczyny biorą udział w takich wydarzeniach, jak na przykład:modelki

– targi i pokazy mody,
– eventy,
– sesje zdjęciowe
i wiele innych. Dzięki odpowiedniej opiece naszej Agencji nad ich karierą Modele posiadają odpowiednie umiejętności autoprezentacji, dzięki czemu może się ujawnić ich pełen profesjonalizm.

Kim są nasi Modele i Modelki?

W naszej bazie znajdziesz osoby, które profesjonalnie zajmują się modelingiem, spełniają odpowiednie wymagania oraz są nastawione na ciężką pracę. Współpraca z naszymi podopiecznymi to przede wszystkim czysta przyjemność. Innymi słowy stawiamy na zawodowstwo i podobnie na profesjonalizm naszych Modeli i Modelek.

Chcesz zostać Modelką?

Jesteś odpowiednio zbudowana? Marzysz na przykład o karierze? Zgłoś się do nas. Gwarantujemy ponadto naszym Modelkom pełną opiekę oraz doradztwo w zakresie kierowania karierą. Dla naszych podopiecznych organizujemy specjalne kursy modelingu oraz uczymy je odpowiedniej prezencji.

Nasza baza.

Szukasz odpowiedniej Modelki? Skontaktuj się z nami i zyskaj dostęp do naszych pełnych zasobów. Galeria prezentuje losowo wybranych ofert. Podsumowując zapraszamy do współpracy i kontaktu wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

1 Komentarz

 • Magda Igielska Marzec 7, 2019 - 2:13pm

  Dzień dobry,
  realizujemy nagranie video do teledysku, który będzie proponować spektakl Inni ludzie. Potrzebowalibyśmy na jutro w godzinach 19-22 modelki (blondynka, bardzo szczupła, z małym biustem).
  Będę wdzięczna za podesłanie propozycji (zdjęcie i koszt).

  Pozdraeiam
  Magda Igielska

  Odpowiedz


Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *