Agencja modeli 30

Modele w wieku 30+- na sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce

Agencja modeli 30 – Infernal

Agencja modeli 30 – Infernal zajmuje się wynajmowaniem dojrzałych ludzi na sesje fotograficzne i pokazy. W naszej bazie agencji jest wiele osób w takim wieku, których to przede wszystkim organizujemy do reklam, bilbordów, programów tv, teledysków i innych rożnych przedsięwzięć. Jesteśmy w stanie każdego naszego modela przedstawić w formie aktualnych fotografii bądź krótkiego filmu. Współpracujemy z doświadczonymi modelami, co dzięki temu mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm w wykonaniu określonej usługi. Ponadto możemy nawet z dnia na dzień zapewnić przystojnego faceta lub piękną kobietę na określone zlecenie. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania, ponieważ z tak dużym doświadczeniem od roku 2011 nie raz sobie dobrze poradziliśmy.

Profesjonalni modele współpracujący z doświadczoną firmą!agencja modeli 30

Wielu modeli w wieku 30+ z Agencja Infernal miało okazje pracować przy rożnych ciekawych sesjach zdjęciowych i pokazach mody. Można ich zobaczyć na przykład w telewizji, na plakatach, stronach www lub ulotkach. Każdy nasz model ma zbudowane odpowiednie portfolio tylko z aktualnymi zdjęciami, wymiarami i również krótkim opisem doświadczenia. Jeśli potrzeba, możemy wybranemu modelowi przez klienta zapewnić także transport, ubezpieczenie lub strój na dane przedsięwzięcie. Podchodzimy starannie do każdego jednego zlecenia tak aby wykonać usługę jak najlepiej się tylko da.

Jesteś w dojrzałym wieku? Wyślij do nas zgłoszenie do naszej agencji 30+!

Agencja modeli Infernal zaprasza osoby w wieku 30+ do współpracy. Na naszej stronie znajduje się formularz zgłoszeniowy w zakładce casting. Wystarczy nam, że wypełnisz wszystkie starannie pola i zgodnie z prawdą oraz dodatkowo prześlesz aktualne zdjęcia z rożnych sesji fotograficznych z jakimi miałeś do czynienia. Zapewniamy w zamian ciekawe komercyjne sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce. Jeśli chcesz być naszym modelem to nie zwlekaj i prześlij swoje portfolio. Jesteśmy elastyczni we współpracy i co najważniejsze jednak nie podpisujemy umów na wyłączność jak to robią niektóre inne agencje. Zapraszamy do dołączenia do naszej – agencja modeli 30 Infernal. Oferujemy stałą i owocną współpracę!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.