Agencja modeli 30

Modele w wieku 30+- na sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce

Agencja modeli 30 – Infernal

Agencja modeli 30 – Infernal zajmuje się wynajmowaniem dojrzałych ludzi na sesje fotograficzne i pokazy mody. W naszej bazie jest wiele osób w takim przedziale wiekowym, których to przede wszystkim organizujemy do reklam, bilbordów, programów tv, teledysków i innych rożnych przedsięwzięć. Jesteśmy w stanie bowiem wszystkich naszych pracowników przedstawić w formie aktualnych fotografii bądź krótkiego filmu. Współpracujemy z doświadczonymi twarzami, co dzięki temu mogą Państwo liczyć na pełen profesjonalizm w wykonaniu określonej usługi. Ponadto możemy nawet z dnia na dzień zapewnić przystojnych mężczyzn lub piękne kobiety na określone zlecenie. Nie ma dla nas zadań nie do wykonania, ponieważ z tak dużym doświadczeniem od roku 2011 nie raz sobie dobrze radziliśmy.

agencja modeli 30

Profesjonalni modele współpracujący z doświadczoną firmą!

Agencja ma do dyspozycji wielu modeli w wieku 30+, którzy mieli okazje pracować przy rożnych ciekawych sesjach zdjęciowych i również pokazach mody. Można ich zobaczyć na przykład:

  • w telewizji,
  • na plakatach,
  • stronach www,
  • ulotkach.

Nasza agencja ma utworzone wszystkich modeli 30+ odpowiednie portfolia tylko z aktualnymi zdjęciami, wymiarami i krótkim opisem doświadczenia. Jeśli potrzeba, możemy dla wybranych modeli przez klienta zapewnić także transport, ubezpieczenie lub strój na dane przedsięwzięcie. Podchodzimy starannie do każdego jednego zlecenia tak aby wykonać usługę jak najlepiej jest to tylko możliwe.

Agencja z wieloletnim stażem prowadzi rekrutacje na modeli w wieku 30+!

Nasza agencja zaprasza serdecznie modeli w wieku 30+ do współpracy. Na stronie www znajduje się formularz zgłoszeniowy w zakładce casting. Wystarczy nam, że wypełnisz wszystkie starannie pola i zgodnie z prawdą oraz dodatkowo prześlesz aktualne zdjęcia z rożnych sesji fotograficznych z jakimi miałeś do czynienia. Zapewniamy w zamian ciekawe komercyjne sesje zdjęciowe i pokazy mody w całej Polsce. Jeśli chcesz być naszym współpracownikiem to nie zwlekaj i prześlij swoje portfolio. Jesteśmy elastyczni we współpracy i co najważniejsze nie podpisujemy umów na wyłączność jak to robią niektóre inne podobne firmy. Jeszcze raz zapraszamy do dołączenia do naszego banku twarzy. Oferujemy oczywiście stałą i owocną współpracę!

Agencja Artystyczna INFERNAL
00-724 Warszawa ul. Chełmska 21

Kontakt dla Klientów

Tel: 721 230 265

biuro@agencjainfernal.pl

Sekretariat

Tel: 508 683 557

sekretariat@agencjainfernal.pl

Rekrutacja do Agencji

Tel: 512 670 789

rekrutacja@agencjainfernal.pl

Art Direktor

darek.sokolowski@agencjainfernal.pl

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje INFERNAL z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Chełmska 21, w celu i w zakresie niezbędnym do obsługi przesłanej wiadomości.