Blog

Najnowsze wpisy

Szukam hostessy

szukam hostessy

Szukam modelki i hostessy — gdzie i w jaki sposób można ją znaleźć?

Szukasz hostessy, która weźmie udział w planowanych przez Ciebie działaniach reklamowych? W takim razie skontaktuj się z naszą agencją hostess Infernal, która w całej Polsce organizuje i weryfikuje kwalifikacje atrakcyjnych hostess i hostów. Z naszą pomocą z łatwością nawiążesz współpracę z profesjonalnymi osobami do podjęcia się angaży związanych z różnymi eventami.

Hostessa – kogo rzeczywiście potrzebujesz?

Szukam hostessy – definicja hostessa (czy w męskim wydaniu – host) jest tak naprawdę bardzo pojemna. Tym pojęciem zazwyczaj określa się „gospodynię wydarzenia”, choć zakres obowiązków może być zupełnie inny. Hostessy zajmują się bowiem marketingiem bezpośrednim – reklamują wybraną markę i reprezentują ją w trakcie określonych wydarzeń. Mimo że na co dzień nie są zatrudnianymi pracownicami instytucji, firmy czy innej organizacji, w danym momencie stają się jej twarzą. To bardzo odpowiedzialna rola, dlatego w świecie sprofesjonalizowanych działań reklamowych oczekuje się od nich dużego poziomu zaangażowania oraz wielu kompetencji.

Hostessa może być potrzebna Twojej firmie w najróżniejszych okolicznościach – od wystaw czy targów branżowych, przez bankiety i spotkania biznesowe, po konferencje i eventy branżowe organizowane na terenie miasta Warszawa lub innych częściach Polski. Specjalistki w tej branży pomagają na różnych etapach działań. Wspierają organizatorów eventów swoimi umiejętnościami i prezencją w ramach przygotowań, animacji czy reklamy.

szukam hostessyHostessa – animatorka promocji

Profesjonalna hostessa jest oczywiście osobą komunikatywną i wyspecjalizowaną w perswazji – po prostu wie, jak zbudować konwersacje z potencjalnym klientem czy partnerem biznesowym. W trakcie branżowych targów i konferencji istnieje wiele możliwości pozyskania nowych współprac dla przedsiębiorstwa czy organizacji. Obowiązkami hostessy jest taka animacja na przykład na stoisku marki, aby uzyskać określone rezultaty sprzedażowe czy wizerunkowe. Dobrze prowadzone stoisko firmowe jest szansą na pozyskanie nowych klientów albo wprost oferowanie produktów i usług. Inwestujesz w miejsce na wydarzeniu po to, aby przyniosło określone korzyści. Hostessa – ze swoim atrakcyjnym wyglądem i wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi – jest zaangażowana realizację zamierzonego celu.

Szukam hostessy – organizatorka

Zgodnie z pierwotną definicją hostessa jest przede wszystkim częścią teamu organizacyjnego. Organizowane przez Ciebie eventy firmowe wymagają profesjonalnej obsługi hostess. Ktoś musi przecież:

 • przywitać gości,
 • rozdawać gadżety sponsorskie,
 • wskazywać miejsca i kierować do odpowiedniego miejsca,
 • wręczać statuetki czy prowadzić wydarzenie ze sceny,
 • udzielać informacji,
 • degustować napoje i przekąski.

I dobrze, żeby to nie był ktoś przypadkowy. Skorzystanie z pomocy sprawdzonej agencji hostess i hostów zwiększa szanse na to, że pod względem organizacyjnym Twoje wydarzenie zostanie zabezpieczone pod każdym możliwym względem. Optymalny wybór hostess zwiększa renomę eventu – dowodzi, że do jego organizacji zatrudniono odpowiednie hostessy, a zaproszeni goście znajdują się w dobrych rękach.

modelkiSzukam pracy hostessy – promotorka na akcje promocyjną

Nie sposób wymienić w jednym, zwięzłym artykule wszystkich potencjalnych obowiązków, których może się podjąć hostessa. Wśród licznych obowiązków mogą być na przykład zadania związane z reklamą konkretnego produktu, która przybiera formę między innymi degustacji. Wiele zależy od samego przedmiotu działań reklamowych. Czy jest to produkt? A może jednak usługa? A jeśli tak, to z jakiej dokładnie branży? Dzięki odpowiedzi na te pytania łatwiej zorganizować odpowiednie dziewczyny i znaleźć dla nich odpowiednie funkcje.

Współpraca – agencja modelek i hostess

Wybierz naszą agencję hostess, jeżeli interesuje Cię współpraca z hostessami:

 • zweryfikowanymi i godnymi zaufania,
 • pięknymi pod względem fizycznym,
 • komunikatywnymi i otwartymi na ludzi,
 • znającymi języki obce i chętnymi na pracę zagranicą,
 • nienagannie prezentującymi się w różnych strojach i okolicznościach,
 • umiejącymi sprawdzić się w wielu zadaniach i branżach,
 • znającymi swoje obowiązki i podstawy skutecznego marketingu,
 • odpornymi na sytuacje stresowe czy wymagające pomysłowości.

agencja modelinguRzetelnie sprawdzamy kandydatki (jak i kandydatów) na hostessy w naszej agencji Infernal. Wiemy, jak duże mają wymagania współcześni kontrahenci, jak złożone potrafią być akcje marketingowe, PR-owe i brandingowe. Jesteśmy agencją z Warszawy, ale rekrutującą hostessy, modelki czy statystki w całej Polsce. Realizujemy przedsięwzięcia na rzecz klientów z różnych zakątków kraju, a w naszym bogatym, ponad 10-letnim portfolio nie brakuje zarówno mniejszych, jak i większych marek.

Dbamy co najważniejsze o zadowolenie obu stron. Odpowiadamy na sprecyzowane zapotrzebowanie klienta, a zarazem reprezentujemy interesy hostess, ułatwiając im uzyskanie interesujących angaży na uczciwych zasadach finansowych. Pośredniczymy w każdym możliwym aspekcie współpracy na linii marka-hostessa, aby dwie strony oszczędzały czas i czerpały jak najwięcej obopólnych kwestii wynikających z podpisania umowy zlecenia.

Skontaktuj się z naszą agencją Infernal, jeżeli potrzebujesz hostess i hostów dobranych konkretnie do prowadzonych przez Ciebie działań marketingowych, promocyjnych, sprzedażowych i wizerunkowych! Praca hostessy w naszej czeka na też na panie zainteresowane zleceniami w Warszawie lub innych miastach w Polsce. Jeśli masz doświadczenie i predyspozycje zapraszamy Cię do wysłania zgłoszenia. w celu poznania oferty współpracy. Skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy. Przy wielu zleceniach zapewniamy ubezpieczenie, umowę i godziwe wynagrodzenie. Ta oferta jest na pewno dla Ciebie. Zaloguj się do nas już dziś i podaj informacje jaka lokalizacja i minimalna stawka za godzinę pracy Cię interesuje. Mamy do wyboru targi, eventy, bankiety, promocje itp.

Cztery hostessy, animatorka i host na festiwalu  Jakie cechy powinna mieć idealna hostessa lub promotorka?  Statyści do filmu  Baza modelek


Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *